Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162324) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Autóba android rádió mi a best buy?
1 din, de nagyobb (8-10") kihajtható kijelzővel kéne.

#?*@&!

(#162325) koxkids válasza Mad_Wolf (#162323) üzenetére


koxkids
őstag

Egy kérdésem lenne..

Telefonálni milyen vele? Másik fél nem panaszkodik hogy rosszul hall? :) Ennél a kialakításnál azért van egy “szár” rész, amiben van a mikrofon, így az a sejtésem hogy jól lehet vele telefonálni. Nekem egy Haylou GT1 van de azzal lehetetlen telefonálni, sosem hallanak megfelelően..

Szerk
Ja igen, bocsánat. Átsiklottam felette. :) Nem szükséges a felvétel, h a nincsen rá panasz akkor oké. :R

[ Szerkesztve ]

(#162326) Mad_Wolf válasza koxkids (#162325) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

írtam is, hogy jó a minőség telefonlálásnál. Próbálok csinálni egy felvételt és felrakom.
Update: Kipróbáltam a feleségem telefonja segítségével, semmi különbséget nem hallok fülessel vagy anélkül.
Egyszóval kiváló a minőség. Zajos háttérben (tévé szólt) is egészen tisztán érthető, pont olyan mintha simán a telefonba beszélt volna.
A felvételt nem rakom fel, mert csapnivaló a minősége, egyáltalán nem adja vissza a hívás minőségét.

[ Szerkesztve ]

(#162327) KamuMazsola válasza zeon.hu (#162324) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem tudom mi a best buy, de karácsony előtt vettem egy 70 dolláros (ugyan 2 dines) 10 collos android autórádiót. Hát csalódás volt a hangja. A végén akciósan 185$ körüli áron vettem egy tipusazinos de csak 7"-os szintén androidos autórádiót, ami nagyon szépen szól és ugyanazt, vagy többet tud minden másban, mint az olcsóbbik. Fontos a rádió és a hangchip típusa. Ha kéred megnézem az enyémben milyen van.

Üdv.: KamuMazsola

(#162328) zeon.hu válasza KamuMazsola (#162327) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Köszönöm, ha megteszed!

#?*@&!

(#162329) silvergod válasza Janaboy (#162317) üzenetére


silvergod
őstag

köszi. amit maestro87 kérdezett az engem is érdekelne ,hogy telefonon kívül lehet mással is(pl: PC,TV) használni? nem kapcsol szét pár perc múlva?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#162330) Mad_Wolf válasza Mad_Wolf (#162326) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

kipróbáltam egy illetve két fülessel is, semmi különbség. Szóval ajánlott telefonálásra is.
A hosszú szár szerintem sokat számít, így közelebb van a szájhoz a mikrofon, mint a szár nélkülieknél. Illetve a tesztek alapján ennek volt a legjobb mikrofonja, többek közt ezért is válaszottam.

(#162331) Mad_Wolf válasza Janaboy (#162307) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

látom te is küzdesz a gumiharanggal :D QCY-nál se sikerült eltalálni a fülméretem, szerencsére volt itthon jópár a régebbi fülesekből, így megtaláltam azt ami jó a jobb fülembe :)
Ha letakarom akkor is szól a zene, de mint írtam még a fal sem volt akadály, tegnap kimentem a dolgozóból, át a nappalin, legalább 6-8 méter volt a távolság, és falon keresztül is akadásmentesen szólt tovább a zene.
Az érintés engem is zavar, mert néha sikerül átléptetnem a számot ahogy igazgatom a fülemben :W

[ Szerkesztve ]

(#162332) KamuMazsola válasza zeon.hu (#162328) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Audio erősítő IC: ST TDA 7388
Radio IC: ST TDA 7808

Nekem ezzel van szerelve, illetve Android 9, CPU ARM A= 4*1,2 GHz, 2 GB RAM, 16 GB ROM. A rom bővíthető maximum 64 GB mikroSD kártyával (a kártyára kiválasztható rendszertár, vagy külső tár is).

Jó még (vagy jobb) ezen kívül:
TDA 7851(audio) + TDA 7786(radio) + PX30 processor

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#162333) Janaboy válasza silvergod (#162329) üzenetére


Janaboy
veterán

Most kiprobaltam Dell laptoppal 4 perces zenét gond nélkül lejátszott.

Janaboy

(#162334) Gézengúz válasza KamuMazsola (#162332) üzenetére


Gézengúz
addikt

esetleg egy direktlinket hozzá? E46-hoz nézegetnék valami jót.

[ Szerkesztve ]

(#162335) Janaboy válasza Mad_Wolf (#162331) üzenetére


Janaboy
veterán

Jaja, vacakoltam vele közben ki-, bekapcsolt :D

Valszeg a kilogo része miatt annak erősebb a BTje.

Janaboy

(#162336) KamuMazsola válasza Gézengúz (#162334) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Talán árul olyat is :) Link

Én EU raktárból rendeltem karácsony előtt és nem volt egy hét sem a megrendeléstől a megérkezésig. Én elégedett voltam az eladóval és elégedett vagyok a termékkel.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#162337) sphe válasza zeon.hu (#162324) üzenetére


sphe
senior tag

Autóba kínai garancia nélküli autórádiót nem vennék. Nagyon sok mindent veszek kintről, de itt a BT stabilitás, a hangzás, a megbízhatóság mind eléggé kérdéses dolgok, amik objektív valóságát nem fogja pár "nekem ez van ennyi ideje és jó"hsz, vagy a moderált kínai értékelések helyre tenni. Ugyanúgy meg tud hibásodni a hazai is, csak ha a kínai off egy fél év után, oda a pénzed, ami egy autórádió esetén nem 85 fillér.

[ Szerkesztve ]

(#162338) t72killer válasza Ra3 (#162305) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Boruit XPE-t nézem még, ebből is úgy tűnik ezreket adnak el. Sztem ezt rendelem be, az USB töltés jól jöhet. A szenzor remélhetőleg többet fog használni, mint ártani...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#162339) KamuMazsola válasza sphe (#162337) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Szándékosan nem írtam a kommentbe hogy ajánlom! De mindenesetre ugyanezt Opel szakos szerviz 140 ezerért árulja, nem tudom, hogy a beszerelés plusz költség-e. Mindenesetre nekem ez hangzásban és szolgáltatásban túlteljesíti amit vártam. A garanciát nagybetűkkel lesz@rom. Ha valaki kíváncsi rá, tartós tapasztalataimat szívesen megosutom majd.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.