Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#153401) petipetya válasza Fetz (#153385) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Ha az I-Clipet említed, akkor állandóan, vagy időnként papírpénzt is tartanál benne a kártyák mellett? Tehát legyen egy biztonságos kártyatartó rész, amelyből könnyű kiszedni és válogatni azokat, a hátulján pedig egy fedett pénz clip?

(#153402) sambenez válasza jjeahh (#153400) üzenetére

sambenez
(senior tag)

Vegyen Aliról Auktion-t.

(#153403) Silent77 válasza jjeahh (#153400) üzenetére

Silent77
(veterán)

Best 16A Universal EU Travel Adapter

sambenez: Megelőztél, nem láttam. :B

[ Szerkesztve ]

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#153404) Yahhher válasza jjeahh (#153400) üzenetére

Yahhher
(aktív tag)

Szia.

Lehet jobban járna egy rendes töltővel.
Pl.: [link]
Persze drágább, de valahogy használhatóbb megoldás sztem.

Üdv B.

(#153405) jjeahh válasza sambenez (#153402) üzenetére

jjeahh
(veterán)

& Silent77, & Yahhher: Köszi szépen! :R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: n_barna | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153406) mirci18

mirci18
(addikt)

Sziasztok.

Régebben láttam itt a fórumon szekrénybe való led lámpát és hozzá tartozó kapcsolót ami akkor kapcsolódik be ha kinyitom a szekrényt. Tudtok nekem ilyenről linket mutatni?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#153407) gyulazsolti válasza mirci18 (#153406) üzenetére

gyulazsolti
(aktív tag)

Szia!

Erre gondolsz? [link]

(#153408) mirci18 válasza gyulazsolti (#153407) üzenetére

mirci18
(addikt)

Igen erre köszönöm szépen.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#153409) petipetya válasza milangfx (#153321) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Szerintem érdemes, és bocs a késői válaszért. Legalább nem hitegettek alis módra, hanem egyszerűen csak nem küldték el, és visszakapták a pénzt.

(#153410) petipetya válasza Fetz (#153385) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

A reggeli kávé közben megnéztem a laptopon is az általad linkelt tárcát. Röviden: nem éri meg az árát. Hosszabban: kétfajta hasonló árú és egyszerűségű kártyatartóm is van itthon, melyek nyitó mechanizmusa nagyon vacak. Egyrészt a kártyák rázásra kicsúsznak belőle, másrészt a benne lévő vacak anyagok tuti hogy karistolják az oldalukat, harmadrészt nekem a lakcímkártya nem is akart kijönni az egyikből. És ez nem a kártya hibája, mert a minőségi Akielo még a papírpénzt is kitolja nekem.

Egyszóval nem ajánlom az általad kinézett cuccot. A délelőtt fogok írni egy remek I-Clip alternatíváról, csak előtte elviszem vásárolni, mivel tegnap este vettem birtokba a jövevényt 😏

[ Szerkesztve ]

(#153411) stickermajom válasza petipetya (#153410) üzenetére

stickermajom
(őstag)

A bőr Akielo nem fogad papírpénzt? :F Vagy kártyformájúra hajtogatod és berakod a kártya helyére?

Eladó 1,7 CDTI Astra H Caravan - https://bit.ly/2L75Tc7

(#153412) petipetya válasza stickermajom (#153411) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Dehogynem, van két fül az elején és a hátulján: az egyik papírpénznek, míg a másik az elsődleges bankkártyának. Pusztán csak kíváncsi voltam, hogy a háromféle hajtott (tehát éppen egy bankkártya szélességére) pénzt belül is lehet-hordani az Akielo esetén. Lehet.

(#153413) Utka

Utka
(tag)

Üdv!

Milyen kábel tesztert ajánlanátok?
Én valami ilyenre gondoltam:
Teszter 1

Vagy inkább ILYENT?

Mi a különbség?

Köszönöm!

Utka
.

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#153414) anonymus89

anonymus89
(addikt)

CHUWI Hipad ( CWI520 ) Tablet 3GB + 32GB - Black
113.99$
Kód: GBBJHP32

[ Szerkesztve ]

An apple a day keeps the doctor away.

(#153415) zolmesz válasza petipetya (#153410) üzenetére

zolmesz
(aktív tag)

Ennek én is örülök, mert mostanában megnőtt a bankkártyáim mennyisége, hála a fintech cégeknek.
Már egy hete "wallet" vadászaton vagyok, megnéztem a régebbi bejegyzéseidben írt termékeket is, meg úgy általában az Aliexpress kínálatot, meg Youtube videókat "wallet, ami minden férfinak kell 2018/2019-ben", van választék bőven, elég nehéz választani.
Tapasztalatok alapján mégis jobb dönteni, mint képeket és marketing videókat nézve :)

Monese ingyenes online bankszámla nyitás 15 EUR/GBP ajándékkal, keress privátban.

(#153416) Dluinet válasza zolmesz (#153415) üzenetére

Dluinet
(veterán)

erre van a Curve kártya, egy kártya klónozza az összeset, így csak azt kell magaddal vinned

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#153417) D1Rect válasza zolmesz (#153415) üzenetére

D1Rect
(félisten)

[link]
Évek óta ezt használom, már a második fog elfogyni.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#153418) zolmesz válasza Dluinet (#153416) üzenetére

zolmesz
(aktív tag)

Ez jogos, de az otthon maradt sok kártyát nem tarthatom szanaszét a lakásban egy jó kis tartó nélkül :)

@D1Rect: köszi, egynek jó lesz ez is!

[ Szerkesztve ]

Monese ingyenes online bankszámla nyitás 15 EUR/GBP ajándékkal, keress privátban.

(#153419) Jarod1 válasza mirci18 (#153406) üzenetére

Jarod1
(addikt)

én is azt használom amit a gyulaizsolti linkelt 10 db os szettet vettem 12V os kicsi elemmel megy,
kis átalakítással a postaládába is behelyezhető és ott megnyomva láthatod van-e benne valami(panelekben
nincs sok fény)

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#153420) Fetz válasza petipetya (#153410) üzenetére

Fetz
(csendes tag)

és KTU! Nagyon köszi :R, várom, mint a messiást és igen, készpénzt kb. mindig hordok magamnál, szóval fontos a papírpénz tárolási funkció is.

(#153421) petipetya válasza petipetya (#152579) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Zeeker Metal Wallet (ZKMW004) néven újabb tárca érkezett, amely a Trayvax Element koppintása.

Előbb-utóbb minden tárcás belebotlik a Trayvax-be a YouTube-on, mivel nagyon szerethető módon kombinálják a fémet a bőrrel (plusz az usákoknak nagy szó a made in USA). A Zeeker persze több dologban is különbözik:
- A Trayvax nem szimmetrikus (ez nagy szívfájdalmam), mert az egyik oldalán a fémen kívül fut a bőr, míg a másik oldalán a vágatban. Látszik is a YouTube-on, hogy a kártyák minimálisan el vannak benne csúszva. A Zeeker esetén mindkét oldalt a fémbe vágott résen megy át a bőr.
- A Trayvax rozsdamentes acélból és minőségi bőrből van, míg a Zeeker alumíniumból és az isten tudja milyen bőrből - ám ahhoz képest jó, mert a tapintása, illata és kinézete egy az egyben az orosz tárcáé.
- A Trayvax esetén külön melegvizes betörési folyamattal lehet személyre szabni a tárca "méretét", míg a Zeeker egy meghatározott mérettel rendelkezik - habár a kapacitását lehet csökkenteni és növelni, így elsőre azt látom, hogy 2-3 kártya kevés hozzá, inkább 4-től kezdődően érdemes használni.
- A Trayvax 65 év garanciával rendelkezik, míg az AliExpress csak 60 év garanciát ad 😁 Viccet félretéve a Trayvax videókat nézve elég lelakottnak tűnnek pár hónap után... Nyilván a Zeeker sem hosszútávú használatra termett, DE itt a bőr torx csavarokkal van rögzítve a fémhez, és így cserélhetőnek tűnik (érzésre 1 mm vastagságú lehet a bőr, mondom ezt az alapján, hogy van 0.5 mm-es és 2 mm-es AliExpress-es bőrdarabom is itthon). Persze lehetséges, hogy ilyenkor elég csak írni az alis eladónak, és küld rá bőrt, fene tudja.
- Szín! A Trayvax barnái nagyon tetszenek, ám a Zeeker-nél nincs ilyen variáns (csak a sárga, fekete és bordó). Viszont nagyon tetszik ez a full fekete Zeeker összeállítás is.

Mindennapi használat:
A kártyák és a pénz használata nagyon könnyű, és gyors. A fodrászra félretett papírpénz nálam a minimál tárcáim miatt háromféle van hajtva, de nyilván egy napi szinten készpénzt használó embernek egyszerűbb gyorsan félbehajtania, úgy becsúsztatni a clip alá, majd ráhajtani a bőrt. Ahogy az adatlapján írják, 10 kártyáig kellemes használni, emellé pénzből kb. 5-8 lehet ideális. Nyilván ezeknél kevesebb csak jobb. Súlyra olyan a tárcák között, mint órák esetén egy fém Vostok. Zsebben határozott a jelenléte, de még határon belül van (Trayvax esetén első zsebben a farmer kopását, hátsóban pedig a patent nyomása általi bankkártya sérülésről számoltak be). A karabiner egyrészt segít a zsebből elővenni, másrészt sörnyitónak is tökéletes, hiszen az is a funkciója (tesztelve, teli tárcával prímán nyitja az üveget).

A kinézete, és a fém/bőr együttes tapintása unikum a maga nemében, jó érzés birtokolni. Kialakítását tekintve remek I-Clip alternatíva lehet - habár a 25.99 USD áron nem a legjobb áron vettem. Az eladó boltjában több nagy márka koppintása is kapható, azokhoz képest viszont remek áron.

kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
kép7
kép8

[ Szerkesztve ]

(#153422) jupp008 válasza petipetya (#153421) üzenetére

jupp008
(aktív tag)

Egész jó lenne, de számomra szokás szerint a Money Clip - sörnyitó dolgok erőltetésével ölik meg a minimál kialakítást. Ha azok nem lennének sztem én is rendelnék kíváncsiságból.

(#153423) petipetya válasza jupp008 (#153422) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Az USA verzió esetén szintén voltak ilyen visszajelzések, amelyre a Trayvax Contour volt a gyártó válasza: link. Ez nekem egy plátói szerelmem.

Köszi Lezsoidő, hogy már 3 hete nem lehet linkesiteni a szavakat a mobilarénán, és az előző posztot is csak a régi prohardver alatt tudtam megírni.

(#153424) DeFranco válasza petipetya (#153423) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

a lényeg hogy van reszponzivitás.

olyan a response amilyen, de van, készre lehet jelenteni a projektet ;]

(#153425) Sungoo

Sungoo
(őstag)

Igazából ez a "vásárlói védelem kitolása" mi célt szolgál? Ez miért engem véd, és nem az eladót? Zsinórban a sokadik termék, ami nem érkezik meg időben, vagy egyáltalán alis eladótól. Ez az évem ilyen, eddig olyan flottul ment... :(

(#153426) jupp008 válasza petipetya (#153423) üzenetére

jupp008
(aktív tag)

A Contour nem tetszik, mert már nem hozza az elegánsabb megjelenést. Az Element lenne jó, csak a sörnyitó + clip nélkül.

(#153427) pulutodurumo válasza Sungoo (#153425) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Mert az eladó addig nem kap pénzt, amíg te nem igazolod vissza hogy megjött a cucc. Ha szerencséd van és a 61. napon megkapod, akkor - ha "élelmes" vagy és nem igazolod vissza - még marad plusz garancia időd.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#153428) Sungoo válasza pulutodurumo (#153427) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Ahha! Köszi!

(#153429) urobee

urobee
(csendes tag)

Sziasztok!
iPhone utángyártott akkumulátorokkal van itt tapasztalata már valakinek?
6s-hez keresek valami megbízhatót.
Köszi!

(#153430) -secret- válasza urobee (#153429) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

iPhone szakmaiba írj be emiatt!

(#153431) biega

biega
(aktív tag)

Éjszakai irányfényt szeretnék vásárolni, látom, hogy többen vettetek a Xiaomitól és az Ariluxtól is.
Mi a tapasztalat velül, meddig bírja az akku/elem?

Eddig egy IKEA-ban vásároltat használtam, de átlag 15 napig bírja az elemekkel, így meguntam a cseréjüket, elég költséges szórakozás.

Melyik az ajánlott mostanában?

Óraforgató eladó

(#153432) pulutodurumo válasza biega (#153431) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Nekem ilyen van. 3 db lidlis AAA akksiról megy, 2-3 hét max, mert este sokat járkálok előtte. Napi 10+ bekapcsolás biztos van.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#153433) Fetz válasza petipetya (#153421) üzenetére

Fetz
(csendes tag)

Ez tényleg nagyon jól néz ki, bár valóban nem olcsó. Ennél nem kerül sokkal többe az eredeti I-clip sem, ha jól láttam...

(#153434) Kicsirics77

Kicsirics77
(veterán)

Üdv Urak.
Mi a best buy most kerékpár világításban?
Első és hátsó érdekelne.
Főként a sebay-ról.

HA7KFE

(#153435) sambenez válasza biega (#153431) üzenetére

sambenez
(senior tag)

Nekem Xiaomi van 3db elemmel megy, nagyon sokáig.

(#153436) biega válasza sambenez (#153435) üzenetére

biega
(aktív tag)

Mennyire sokáig, 3-6 hónap?

Óraforgató eladó

(#153437) biega válasza pulutodurumo (#153432) üzenetére

biega
(aktív tag)

2-3 hét elég kevés, az kb. ott van, mint az enyém. Jó lenne valami kevesebbet fogyasztó megoldás :R

Óraforgató eladó

(#153438) AtiSnatch válasza biega (#153436) üzenetére

AtiSnatch
(aktív tag)

3 hónapnál több nekem. Nem emlékszem pontosan, mert már rég cseréltem. :D

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ --> Mate20pro

(#153439) sambenez válasza biega (#153436) üzenetére

sambenez
(senior tag)

3 hónap biztosan, de inkább több. Nagyon ritkán cserélem benne, nem is emlékszem utoljára mikor kellett.
Ez a típus van nekem. Ikeás Laddaval használom.

(#153440) jjeahh válasza biega (#153431) üzenetére

jjeahh
(veterán)

Én most váltottam le az olyan, (csak utorch márkájú) lámpákat, amilyent pulutodurumo linkelt, akksis Xiaomira, igaz, hogy a Xiaomi kuponnal is drágább volt ($9.40), de zongorázni lehet a különbséget. Sokkal jobb minőségű, brutálisan érzékeny, csak akkor kapcsol be, ha tényleg sötét van már, a matricája erősebb és nem a lámpán van, hanem egy különálló fémlemezen, amire a lámpa mágnesesen rácuppan, + egy kihajtható kampó is van a hátán. Szal ki van találva jól... a szenzora tényleg meglepő mennyivel érzékenyebb, mint a utorch-nak, a Xiaominak sosem kell integetni, hogy felkapcsoljon, gyakorlatolag amíg ott vagyok a közelében, sosem kapcsol le.
Úton van egy ilyen is, kíváncsi vagyok ez beválik-e... erre a BGBWNEW kupon tudtommal még mindíg érvényes.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: n_barna | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153441) edk- válasza sambenez (#153439) üzenetére

edk-
(senior tag)

Nekem is ilyen van és én sem emléxem, mikor cseréltem benne elemet (arra sem, hogy elem vagy ceruzaakku van-e benne)...

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://is.gd/edkelado

(#153442) petipetya válasza bul07 (#152399) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Megjött a 3 Forintos füles tartó zsák, jó kis cucc.

(#153443) motoflug

motoflug
(őstag)

Sziasztok! Tudtok ajánlott páraelszívó filtert esetleg? :R

[ Szerkesztve ]

(#153444) Tressy válasza urobee (#153429) üzenetére

Tressy
(aktív tag)

Keress KHP akkura, azok elég jók

(#153445) DeFranco válasza biega (#153437) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

nekem is olyan van (ránézésre) mint amit pulutodurumo linkelt, napi 4-5 bekapcsolás biztos megvan de időtlen idők óta nyomja egy elemmel, hónapokban mérhető.

sima mezitlábas ikeás sárga-ezüst alkálikkal használom.

(#153446) tamas.nick

tamas.nick
(aktív tag)

Sziasztok!

Olyan okos konnektort keresek, ami megbízható, elbírja a klímát és telefonos app-on keresztül tud fogyasztással kapcsolatos infókt mutatni, esetleg napi/havi bontásban.
Milyen típust tudtok ajánlani? Segítségeteket előre is köszönöm!

(#153447) edk- válasza tamas.nick (#153446) üzenetére

edk-
(senior tag)

Nekem pont ezt teszi a Blitzwolf BW-SHP2. Napi és havi összegzést mutat. Jól jönne, de asszem csak nézegetni lehet a fogyasztási adatokat, exportálni nem. Vagy van rá mód?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://is.gd/edkelado

(#153448) ANOka válasza tamas.nick (#153446) üzenetére

ANOka
(senior tag)

Inkább a szaktopikban próbálkozz több eséllyel...

[ Szerkesztve ]

(#153449) csako válasza petipetya (#153423) üzenetére

csako
(addikt)

Lezso dolgozik rajta (ezt a hsz-t fototrend + firefox 69b6 segítségével írtam)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#153450) biega

biega
(aktív tag)

Köszönöm a tippeket, meg is rendeltem a Xiaomit :R

Keresek még egy konnektorba dugható és ki-, bekapcsolható éjszakai fényt is (alkonyatkapcsoló, mozgásérzékelő nem kell - este 11-kor bekapcsolom és reggel 6-kor ki), erre eddig ezt a Blitzwolfot találtam, ami szimpatikus.

Van esetleg egyéb jól bevált darab, amit ajánlatánok?

BlitzWolf® BW-LT10 Smart Light Sensor Night Light

[ Szerkesztve ]

Óraforgató eladó

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.