Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153151) ANOka válasza Armagedown (#153137) üzenetére


ANOka
őstag

Convoy S2+ LED Flashlight - Black - USD $10.99 + szállítás

Eredeti forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#153152) farkas-j


farkas-j
őstag

Ezzel a késélezővel van valakinek tapasztalata? Használható vagy inkább felejtős?

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#153153) Flexy90 válasza petipetya (#153147) üzenetére


Flexy90
senior tag

Mindkettő az, de melyik a jobb?

Xiaomi Fan

(#153154) DJGABI válasza Armagedown (#153137) üzenetére


DJGABI
addikt

ez inkább az 1-2 dollár, de nekem bevált: skywolfeye cree xpe [link]
nem tudom 4-ért mik vannak, van-e ami többet tud

szerk: [link] ilyesmit vettem még, de kb semmivel nem volt erősebb

(#153152) farkas-j felesleges ekkora dög, [link] ez a fajta 10/10, kettőt kell rajt húzni, aztán éles. dresslily-n volt talán, kerámiás legyen a bele

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153155) csoki46 válasza farkas-j (#153152) üzenetére


csoki46
aktív tag

Erre esküsznek az okosok, állítólag ugyan azt tudja mint a fiskars, csak fél/harmad áron.

(#153156) Ra3 válasza csoki46 (#153155) üzenetére


Ra3
őstag

Ezt a Fiskars gyártja, benne van a logó az aljában, vagy legalábbis mikor utoljára néztem az üzletben még benne volt.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#153157) Ciccuka válasza petipetya (#153148) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kulcskarika, amit be tudsz hajtani a belsejébe a kulcsokkal együtt.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#153158) vizimento


vizimento
senior tag

Bluetooth headsetből még mindig a xiaomi a best buy?
Ha nem, akkor mit/honnan érdemes?
Ha igen, akkor tud valaki valami akcióról rá valamelyik megbízható helyről?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#153159) farkas-j válasza csoki46 (#153155) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszönöm neked is és DJGABI-nak is a választ!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#153160) edk- válasza vizimento (#153158) üzenetére


edk-
őstag

A Baseus S06-ot is dicsérik.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#153161) XtremLor válasza vizimento (#153158) üzenetére


XtremLor
őstag

Tegnap volt linkelve egy hauwei is 5$
Ar/ertek rendben...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#153162) gyapo11 válasza csoki46 (#153155) üzenetére


gyapo11
őstag

Ez jó fenni. Élezni nem, ahhoz gyenge.
Élezni kövön szabad kézzel, esetleg élszög tartó adapterrel. Vagy Lansky és hasonmásai húzogatós, élszögtartós élezővel. Van akinek a Sharpmaker és hasonmásai a ferde kövekkel beváltak, másoknak az is gyenge. És jók a vizes köszörűk nem kevés pénzért.
Amit el kell felejteni az a motoros élezők, az acél és kerámia kerekes-lapkás élezők, a szárazon köszörűkővel élezők, ezek túl sok anyagot szednek le a késről és elbarmolják az élet, a penge tövénél kimarják homorúra, illetve megégetik az élszalagot, ettől kilágyul és sokkal gyakrabban kell fenni.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#153163) cigam válasza gyapo11 (#153162) üzenetére


cigam
félisten

Mi a difi a fenés és az élezés között?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#153164) Bendegúz98 válasza cigam (#153163) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#153165) Ixion77 válasza farkas-j (#153152) üzenetére


Ixion77
őstag

Nekem volt sok éve ennek az eredeti (nem kínai) változata. Nem ajánlom, mert egyrészt nagyon gyorsan elfogyasztja a kést, másrészt nem is lesz igazán éles.
Az ilyen jellegű szettek sokkal jobban beváltak, viszont jelentősen több idő is egy-egy kést kiélezni vele.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#153166) st6969 válasza erdey_a (#153112) üzenetére


st6969
őstag

Szia,
tudom, hogy nem egy árkategória, de lehet, hogy érdemes lenne gondolkodni inkább egy XBOX 360 vételén, szigorúan kéz alól, kinect szenzorral (30k körül). Sok táncos játék elérhető rá, meg még rengeteg más, több korosztálynak. Mivel nagyobb érték, akár az egész család részére hozhatná a Jézuska.

(#153167) erdey_a válasza st6969 (#153166) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi, de a Stepmania progi ingyen van, van hozzá kismillió dal, és csak egy jó szőnyeg kell hozzá.
minimálprojektben gondolkozom, egy konzol még 30 ezerért is sok és felesleges nekünk.
rápróbálok szerintem egy kínai 12 dollárosra...

Vérboci

(#153168) windlord


windlord
őstag

Lepin (lego) cuccokra van linketek?
Egyszeruen nem talalom sehol sem. Azt hiszem alin voltak anno.

(#153169) Ixion77 válasza windlord (#153168) üzenetére


Ixion77
őstag

Én BanBao-t vettem a múltkor, innen, innen, innen, meg innen. 2-3 dollár egy csomag (80-100 elem) amikor akciós.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#153170) Visormail válasza jjeahh (#152907) üzenetére


Visormail
addikt

Ez a Xiaomi Doctor B fogkefe mindig ennyi, vagy érdemes várni akcióra?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#153171) jjeahh válasza Visormail (#153170) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én olcsóbban nem láttam még, banggoodon szokott lenni rá kupon néha, de ott kuponnal annyi, mint a joybuy-on, kupon nélkül drágább.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153172) petipetya válasza Visormail (#153170) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tavaly is csak pár centtel vettem olcsóbban a 4-es pakkot, így szerintem megéri.

"nincs rá lezsóidő"

(#153173) Sanyesz. válasza Visormail (#153170) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ebből csak egyféle sörtéjű (Soft) létezik vagy csak én nem találok másikat?

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#153174) jjeahh válasza Sanyesz. (#153173) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, de így sem olyan puha, mint egy ultrasoft Curaprox, viszont egy random fogkefénél puhább, szerintem tökéletes ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153175) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Van egy Xiaomi SOOCAS X3 fogkefém.

Az eBay-en lehet kapni 500Ft-ért/db meg 1800Ft-ért/3db is fejet. Melyiket érdemes megvenni ?
Pl ez ? [link]
Meg hát van közel 2000Ft-ért is/2db.
[link]
Kicsit elvesztem a rengetegbe.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#153176) Saccco válasza windlord (#153168) üzenetére


Saccco
nagyúr

Utolérte őket a jog. Lekapcsolták az egész gyárat.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#153177) edk- válasza Saccco (#153176) üzenetére


edk-
őstag

,,Shanghai police ... successfully destroyed the criminal gang suspected of infringing the copyright of the “Lego” brand, arrested four suspects headed by Li [the company owner], and smashed production and packaging. 3 warehouses, warehouses, etc., more than 10 assembly lines, more than 90 production molds, nearly 200,000 manuals, more than 200,000 packaging boxes, more than 630,000 finished products, more than 200 million yuan ."

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#153178) szabi__memo válasza edk- (#153177) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az szép

(#153179) Ixion77 válasza edk- (#153177) üzenetére


Ixion77
őstag

Néhány kép a legohamisító elleni eljárásról kiváncsiaknak.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#153180) windlord válasza Saccco (#153176) üzenetére


windlord
őstag

Edk- koszi a leirast.

Varhattak volna meg, most kezdett el a gyerek jatszani a legoval...

[ Szerkesztve ]

(#153181) Minstrel válasza windlord (#153180) üzenetére


Minstrel
senior tag

Alin keresőbe 'bricks'

(#153182) windlord válasza Ixion77 (#153169) üzenetére


windlord
őstag

Koszi, berendeltem.
Valamiert x2 db - ot kellett vennem, ugy adta darabjat 2.5 dodoert.

Minstrel: koszi, ezt tudom.

[ Szerkesztve ]

(#153183) Ghard válasza windlord (#153180) üzenetére


Ghard
őstag

Ali továbbra is tele van "lego"-val csak a lepin nevet hagyták le. :U
TECHNIC blocks

(#153184) gyapo11 válasza cigam (#153163) üzenetére


gyapo11
őstag

Az élezés a durva munka, az él kialakítása. Elvileg a gyárban ezt megcsinálják, de sokszor nem az az élszög amit én szeretnék, és ilyenkor elég sok anyagot kell leszedni. A másik amikor elhanyagolnak hosszú időn át egy kést, és már olyan tompa az él, hogy fenéssel már nem lesz éles, vagy kivárhatatlanul hosszú idő után csak.
Élezéskor több fokozatban kell haladni, először egy 100-as szemcseméretű kövön kialakítjuk az élszöget, majd ugyanezzel az élszöggel kisebb szemcseméretű köveken folytatjuk, mondjuk egy általános 400-assal, a végén pedig ha igen finom élet szeretnénk, akkor 800-as vagy 1000-es kővel. Ha még bőrön is fenjük, akkor borotva él lesz, szó szerint borotválkozni lehet az ilyen éllel.

A fenés pedig a gyakori élkezelés használat előtt, akár minden nap, fenőacélon, kerámián, bőrön. Ezek az élszalag kisebb sérüléseit igazítják középre, esetleg minimális anyagot is szednek le az élszalag éléről, kicsit tompítva az élszöget. Ebből is látszik, hogy csak fenéssel nem lehet az idők végezetéig használni egy kést, mert túl tompa lesz az élszög, és ha már letompult az él, nehéz lesz újra kialakítani, ilyenkor megint élezni kell, de már elég a 400-as kővel kezdeni.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#153185) Jarod1


Jarod1
addikt

innen rendelt már valaki?
https://www.lightinthebox.com/

[link]

(#153186) Laccoss válasza Jarod1 (#153185) üzenetére


Laccoss
addikt

(#153187) Beni2360 válasza gyapo11 (#153184) üzenetére


Beni2360
félisten

Az élezés a durva munka - hát igen, nekem December óta becsomagolva van a fenő rendszerem mert tudom mi vár rám. Még a vizes követ sem áztattam be azóta. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#153188) anadroid válasza Jarod1 (#153185) üzenetére


anadroid
senior tag

Igen, minden megérkezett elvárható időn belül.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#153189) cigam válasza gyapo11 (#153184) üzenetére


cigam
félisten

Köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#153190) KTU válasza Jarod1 (#153185) üzenetére


KTU
addikt

Így kicsit több találat a topikba.
Vagy 4 éve nem vásároltam tőlük, de akkor telefont is vettem innen, elküldték, működött.
Gariztatni nem kellett.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#153191) Benhill


Benhill
senior tag

Vennék hőmérőt, amit online is elérek. Létezik ilyen?

Nem időjárás állomásra gondolok, hanem valami egyszerűbbre.

Az "online thermometer"-re keresve, nem jártam sikerrel.

[ Szerkesztve ]

(#153192) 0xmilan válasza Benhill (#153191) üzenetére


0xmilan
addikt

Mi Temperature and Humidity Monitor [link]
bar ehhez meg kell egy gateway.

[ Szerkesztve ]

(#153193) petipetya válasza Ciccuka (#153157) üzenetére


petipetya
nagyúr

link1
link2
link3

"nincs rá lezsóidő"

(#153194) Paxker315 válasza windlord (#153168) üzenetére


Paxker315
addikt

Kazi esetleg?

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#153195) szabi__memo válasza 0xmilan (#153192) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vagy gw nélkül egy Androidos eszköz külső appal

(#153196) Paxker315 válasza Jarod1 (#153185) üzenetére


Paxker315
addikt

maradj meg a jó öreg kimondhatatlan nevűnél vagy akár Raccmmer vonalon,

egyébként nem hinném, hogy sokban különböznek a kínai kacatok, aztán gyakorlatban meg mást tapasztalni. Ebay aukciókról 900-1500 ft-ért elhozott Monton, Rockbros és Spooneed felsők teljesen oké minőségűek (bár nem egy Craft ) . Az olcsó echte távol-keletiek meg borzalmasak, sokszor hülyén magasra varrtak a zsebek, a cipzár hajlamos elengedni, az anyag szálasodni. Egész érdekes darabok is vannak, a lényeg: csapatmezt tilos venni. A mókás figurák mehetnek.

És hülye méretek. 187 cm-hez M-es méretre van szükségem, de, valamelyikből S-es. :Y Van egy L-es méretűm, azt kb. gluteális redőig lelóg. Aki azt írja, hogy 175cm-hez L-est hord, az HAZUDIK. hosszúak& nagy a mellbőségük, mintha nem emberre méretezték volna, hanem gorillára.

Ami még opció: ebay search - cycling jersey, szűrők: auction, ebay asia, rendezés: newly listed. Aztán vmi szimpatikusra max. 2000 ft-ig licitálsz. így jó eséllyel 2k alatt kapsz egész használhatóakat.. néha szó szerint pár száz forintért.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#153197) Theory66


Theory66
aktív tag

Hali. 18650 cella töltő/tesztert szeretnék venni. Li 500 még mindig az ajánlott, vagy van valami olcsóbb is ami jó? 20-21 dodó alin a Li 500 kb ha jól néztem.

(#153198) El Gringo


El Gringo
senior tag

[link] ez a snatch mi a tököm amúgy? :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#153199) Gézengúz válasza Theory66 (#153197) üzenetére


Gézengúz
addikt

Jó a Lii500, a napokban épp érkezett egy innen.

[link]

De ha van felesleges minimum 12V 2A-es töltőd akkor találsz olcsóbban is, nélküle.

[ Szerkesztve ]

(#153200) Lestat3 válasza El Gringo (#153198) üzenetére


Lestat3
csendes tag

Mint egy sorsjegy olyan. Pontért vagy kb 3Ft ért ha van még hely a csoportban tag lehetsz vagy indíthatsz egy csoportot te. De ha a pl 5 fős csoport nem töltődik fel tagokkal akkor nem vesz részt a sorsoláson. A végén lesz akár több száz csoport 1 termékre és sorsolnak melyik nyert majd még egyszer hogy a csoporton belül ki. Én nagyon nem hallottam hogy nyert volna valaki itt a fórumon ,de próba szerencse. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.