Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#153551) SZIGMA válasza motrola (#153548) üzenetére

SZIGMA
(aktív tag)

Szia!

Ha elég a kisebb teljesítmény és jobban szereted a lágy, kiegyensúlyozott hangzást, akkor Xiaomi Square box 2:

[link]

Tronsmart T2 volt előtte, nagyot szól, rengeteg a mély, de magas sehol. Kültéren is használható.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#153552) Breki válasza motrola (#153548) üzenetére

Breki
(veterán)

GGMM M3, ha hordozható kell M4

[link]

124 európai raktár

[link]

Fóruma

[link]

Bluetooth hangszórók fórum
[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#153553) dugesz77 válasza motrola (#153548) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Doss akciózik éppen Alin. Azok elég jók.
Egyébként oluv csatornáját ajánlom hallgatózásra elég korrekt teszteket csinál.

[ Szerkesztve ]

(#153554) tillatrilla válasza Zeki (#153542) üzenetére

tillatrilla
(tag)

Köszköszi!! Írtam neki,meglátjuk mi lesz belőle....

Olyan Okos Tv-t vettem,hogy azt is tudja,ha elfogyott a fogkrém! Tegnap is kiírta,hogy ,,No Signal" :-)

(#153555) Dinter

Dinter
(addikt)

Sziasztok.

Sima 2m-es MicroUSB kábelt tudnátok ajánlani, ami legjobban hasonlít a gyári Xiaomira? Eddig bármelyiket rendeltem, nem bírta túl sokáig.

(#153556) -secret- válasza Dinter (#153555) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Ugreen, Baseus... ezeket vedd nyugodtan!

(#153557) Silent77

Silent77
(veterán)

Joybuy
mijia ts anti-blue glasses Női változat. 8.99$

[ Szerkesztve ]

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#153558) Dinter válasza -secret- (#153556) üzenetére

Dinter
(addikt)

A legutóbbi pont egy Ugreen volt.. szépen illeszkedett, nem esett ki. 2 hetet bírt.

(#153559) AtiSnatch válasza Dinter (#153558) üzenetére

AtiSnatch
(aktív tag)

Nekem kb 2 éve egy ugreen 2m-es tölti a telómat az ágy mellett.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ --> Mate20pro

(#153560) Beni2360 válasza Dinter (#153558) üzenetére

Beni2360
(veterán)

Bővebben?
Mi lett vele és mire lett használva?

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G --LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#153561) Dinter válasza Beni2360 (#153560) üzenetére

Dinter
(addikt)

Csak telefon töltésre használtam. Először teljesen jól működött. Aztán egyszercsak azt vettem észre, hogy sokkal keményebben be kell nyomni a kábelt, hogy töltsön is, de még jó volt. Már trükközni kell vele, jobbra-fel nyomogatni hogy töltsön, vagy megáll ott vagy nem, utóbbi esetben ott is kell tartani.

(#153562) asdasdasd

asdasdasd
(tag)

2 bérletszelvény ablakos, vékony tárcát keresek, nem kettészakadós műanyagot

(#153563) sambenez válasza Dinter (#153561) üzenetére

sambenez
(senior tag)

Azért én azt a telefont is megvizsgálnám ha ennyi kábelt eszik.

(#153564) AtiSnatch válasza AtiSnatch (#153559) üzenetére

AtiSnatch
(aktív tag)

*szerk: az enyém type-C.
De volt és van is rövidebb ugreen microm is. Jó ideje működnek. Nem volt user/telefon error?

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ --> Mate20pro

(#153565) beci

beci
(őstag)

Sziasztok.
Blitzwolf okos konnektort hasznaltam idaig a szamitogepem aramtalanitasara,hogy ne kelljen az asztal alatt bujkalnom.
Pc-t csereltem,ahol a hazban az elolapi usb- ledes hattervilagitasuak.
Namarmost a kikapcsolt konnektor idokozonkent atenged annyi aramot,hogy a ledek felvillannak.
Ez engem zavar.
Letezik olyan okos konnektor,ami meg minimalis aramot sem enged at? A ledeknek nagyon keves is eleg.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#153566) Dinter válasza sambenez (#153563) üzenetére

Dinter
(addikt)

A gyárival még mindig tökéletesen működik. És az előző is sokáig bírta. Plusz mit bírnék rajta vizsgálni?

(#153567) petipetya válasza asdasdasd (#153562) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Plasztik ablakos tárcák esetén befért a bérlet, ám sosem látszik belőle az egész. A megoldás az, ha a bérletet bankkártya méretűre vágod, mert úgy rögtön belefér a gyorselérésű fülbe.

[ Szerkesztve ]

(#153568) Degeczi válasza beci (#153565) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Próbáld először megfordítani (akár magát az okoskonnektort, akár benne a dugót).
Most valszeg úgy áll, h nem a fázist szakítja meg,

(#153569) beci válasza Degeczi (#153568) üzenetére

beci
(őstag)

Ugy is villog kozben...

[ Szerkesztve ]

(#153570) zolikaDB válasza SZIGMA (#153551) üzenetére

zolikaDB
(veterán)

Ez valóban a Xiaomi official store lenne?

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#153571) szakalistvan válasza beci (#153565) üzenetére

szakalistvan
(senior tag)

[link] RF relé,az anyagminőség kiváló,működése nem zavar be más RF cuccnak,a kapcsoló rész hátulján mágnes van,szgépházra rápattintod.Én világítás kapcsolásra használom.
+1000 ft ráfordítással csináltam belőle egy ilyet:

(#153572) beci válasza szakalistvan (#153571) üzenetére

beci
(őstag)

Ez mukodesileg olyan mint egy okos konnektor nem?

(#153573) Degeczi válasza szakalistvan (#153571) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Így nem szabad! Egyszer akad be vki/vmi a kábelbe, és ott a feszültség alatt lévő madzagvég! :Y

(#153574) szakalistvan válasza Degeczi (#153573) üzenetére

szakalistvan
(senior tag)

Csak példának írtam,Be van dobva egy kb 100 kilós kanapé alá,nem bántja senki.De tényhogy a dobozt le kéne ragasztani,meg két hurok a kabelekre és lóghatsz is rajta.
Az a durva hogy a használatiban az van hogy ragasszam a falra így csupaszon :D

(#153575) szakalistvan válasza szakalistvan (#153574) üzenetére

szakalistvan
(senior tag)

Hogy mindenki megnyugodjon

Lehet csavaros dobozt is kapni ekkora méretben,ez volt otthon.

(#153576) Degeczi válasza szakalistvan (#153575) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

:R

(#153577) SZIGMA válasza zolikaDB (#153570) üzenetére

SZIGMA
(aktív tag)

A bolt nevének írásmódja miatt nem vagyok biztos benne, de megnéztem előtte a feedbackeket, azért mertem belinkelni.
(268 vásárlás, 138 pozitív review)

Itt egy Gearbestes link is, onnan elvileg nem jön kamu:

[link]

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#153578) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Heyho. Vennék RGB-s "okos"izzót..
Konkrétan ezt néztem. Van ennél megbízhatóbb, jobb, vagy olcsóbb?
Az lenne a lényeg hogy E27es legyen és távírányító is legyen hozzá.
Illetve érdekelne távírányító nélkül is, mert több izzót is vennék.

Tudtok ajánlani valamit? Ebay, ali, tök8..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#153579) Real_Necro válasza Sirandrish (#153578) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

A noname vackokat hanyagolnám, ha csak nem szeretnél tüzijátékot is kapni mellé.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153580) Sirandrish válasza Real_Necro (#153579) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Ezért kérdeztem itt, hogy mit ajánlanátok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#153581) CHIPman válasza Sirandrish (#153578) üzenetére

CHIPman
(nagyúr)

Yeelight RGB 9W vagy 10W, ezek nem mennek távirányítóval, csak appból, vagy okosotthon rendszerből.

[ Szerkesztve ]

Eladó BONTATLAN Canon Zoemini hordozható fotónyomtató, BONTATLAN Tesoro Gram Spectrum RGB mechanikus billentyűzet a bolti árak alatt - https://hardverapro.hu/tag/chipman.html

(#153582) Savageboy válasza SZIGMA (#153577) üzenetére

Savageboy
(aktív tag)

Azért az ilyen tanáccsal csak óvatosan, mivel ezt nem konkrétan a GearBest árusítja, csak egy másik bolt az ő oldalukon keresztül (Quality Goods Store). Jó ideje működik már így az oldaluk, ahogyan pl. JoyBuy-on is a Joy Collection ami az oldal "sajátja", de emellett ott is árusít egy rakás másik eladó.

(#153583) Real_Necro válasza Sirandrish (#153580) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Nekem Xiaomi, Philips meg újabban Eglo Connect cuccaim vannak.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153584) petipetya válasza Sirandrish (#153580) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Nekem van egy Utorch BW - 5 E27. Nem távirányítós, de appal lehet kezelni: link

(#153585) dan1 válasza Sirandrish (#153578) üzenetére

dan1
(csendes tag)

Milight elég jó minőséget képvisel. Rgb+meleg fehér izzó megvan már két éve, hibátlan. Távirányító több féle is van , többi milightos izzóhoz is jó . Egy távirányító helyhez több izzó is programozható. Én alirol rendeltem.

(#153586) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Köszi mindenkinek. Megnézem ezeket :R

(#153587) gyapo11 válasza Sirandrish (#153586) üzenetére

gyapo11
(aktív tag)

Sonoffot is nézd meg, relé van benne, azon nem megy át semmi áram ha ki van kapcsolva:

boltal -> bolttal, tetszen -> tetsszen, válalták -> vállalták, javitatni -> javíttatni, robosztus -> robusztus, meghazuttolja -> meghazudtolja

(#153588) Septum15

Septum15
(aktív tag)

Sziasztok.
Van valakinek tapasztalata DHgate-ről való mez rendelésről? Redditen láttam hogy ajánlják néhányan ezt az oldalt. Természetesen tudom hogy a 10 dolláros mez nem lesz olyan mint a 60 dolláros eredeti de kíváncsi lennék hogy a minőség mennyire elfogadható.
Vagy ha esetleg van bárkinek más ötlete hogy honnan tudnék egy 19/20-as Barca idegen mezet rendelni $20 körüli összegért akkor azt szívesen várom.

Visca el Barça!

(#153589) Sethdobaloah

Sethdobaloah
(senior tag)
LOGOUT blog

Ma megérkezett ez az autó: katt
Gyerekek nagyon élvezik, nem túl gyors, szóval a kis 4 éves is jól elvan vele.
Én meg nagyon élvezem, hogy olyan mint a rendes RC autók, nem teljesen játék kategória. (fém kihajtás, differenciálmű elöl/hátul, független felfüggesztés a 4 kerékre stb.. )

Persze kínai, szóval halott akksival jött... de ez legyen a legnagyobb baja. Majd lesz részleges refund.

...csak én vagyok helikopter?

(#153590) Ixion77 válasza Sethdobaloah (#153589) üzenetére

Ixion77
(őstag)

A vezérlő szögének megfelelő mértékben kanyarodik, vagy ez is csak teljes bal / egyenes / teljes jobb triót tud?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#153591) Sethdobaloah válasza Ixion77 (#153590) üzenetére

Sethdobaloah
(senior tag)
LOGOUT blog

Proporcinális a kormányzás is, meg a gáz is. Ráadásul a kormányzásnál trimmelhető a max kitérés is. (bár ennek sok értelme szerintem ennél a modellnél nincs, a max sebességnél sem tudod felborítani kanyarodással)
Ebből merítették az ihletet: Axial Yeti Jr

[ Szerkesztve ]

(#153592) dudi6

dudi6
(aktív tag)

Sziasztok!
Van most ennél az Alfawise FJ-166A-nál jobb vétel hasonló árban?

(#153593) D1Rect válasza Sethdobaloah (#153589) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Mennyire nem gyors?

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#153594) Batistuta7

Batistuta7
(tag)

Tudtok ajánlani asztali led-es lámpát?

(#153595) Real_Necro válasza Batistuta7 (#153594) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Lidl 3999Ftos, ami hétfő óta kapható?

(#153596) Degeczi válasza Real_Necro (#153595) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Ez most egy akkus, ébresztőórás :U hülyeség, gyenge fényerővel, nem igazi asztali lámpa.

(#153597) Sethdobaloah válasza D1Rect (#153593) üzenetére

Sethdobaloah
(senior tag)
LOGOUT blog

Nincs GPS-em mérni. 22 km/h-t ígér, és tuti 10 felett van, és kb ennyire tudom megbecsülni. Csak lehet kapni kicsit drágábban (70$ környékén) olyat, ami már 50+ km/h-t ígér. Így értettem a lassút. ( WL toys A959B - 70 km/h ! )

(#153598) D1Rect válasza Sethdobaloah (#153597) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Köszi, elgondolkozom rajta, hogy kell-e itthonra vagy csak n+1 lom. :R

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#153599) JoinR válasza Sethdobaloah (#153597) üzenetére

JoinR
(senior tag)

Ezeket a végsebességeket szisztematikusan lehet felezni, nekem WLToys 12428 van(ami amúgy baromi jó ár/érték arányban szerintem), de 50-et ígér...hát tud annyit, csak 3 cellával, nem a gyári 2-vel :))
WPL-ekre szintén 15 van írva, nah egyedi vezérlővel, motorral és 3 cellával sikerült...gyárilag inkább 5 km/h a vége.

[ Szerkesztve ]

(#153600) dugesz77

dugesz77
(őstag)

A Blitzwolf® BW-SDB0 soundbar stílusú bt hangdoboz most egész jó akcióban 20$-ért elhozható. Fm rádiós ezért nálam valószínűleg ez váltja majd az eddigi konyhait .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.