Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153951) ptesza


ptesza
senior tag

Megérkezett a napszemüveg

A gun gray színt választottam. Minden oké csak egy kicsit világos. Vezetni biztosan jó.

A polarizáció rendben van mert a telefonom kijelzőjét alig látom, míg el nem fordítom 90°-al. Meg jár hozzá egy fémes teszt sticker amin a logót csak a szemüvegben látod.

Amikor én vettem akkor $11.39 volt az ára.

[ Szerkesztve ]

(#153952) nightzone válasza DJGABI (#153950) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ok, tehát akkor ha csak usb-t vagy Tf card-ot dugok a transmitterbe nem kell a bt. Jól értem?

(#153953) DJ. Ru$y válasza nightzone (#153952) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az autórádiónak nem kell BT akkor sem, ha telefonról BT-on küldenél zenét a Transmitterre. A Transmitter, az autó elektromos rendszerén keresztül juttatja el a lejátszani kívánt hangot a rádióra FM adás formájában.

Azért van bennük BT, hogy a telefonodról tudj ráküldeni hangot, nem kell se TF, se USB.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#153954) retesz147 válasza nightzone (#153952) üzenetére


retesz147
addikt

Dobtam egy privát üzit.

Xiaomi 13 eu dev...

(#153955) nightzone válasza DJ. Ru$y (#153953) üzenetére


nightzone
aktív tag

Na erre voltam csak kíváncsi, így tiszta a dolog, köszi. :R

retesz147: írtam

(#153956) tomchy válasza DJ. Ru$y (#153953) üzenetére


tomchy
tag

"az autó elektromos rendszerén keresztül juttatja el a lejátszani kívánt hangot a rádióra FM adás formájában."
:F

Az elektromos rendszeren keresztül biztos nem juttat el semmit sehova. Az csak a tápellátást biztosítja.

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#153957) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Jól érzelmezem a BlitzWolf® BW-SD2 30W QC3.0 2.4A Dual USB Ports Fast Car Charger autós töltőnél, hogy az egyik portja támogatja a QC-t, míg a másik normál, ezért tudok úgy 2 telefont tölteni egyszerre, hogy az egyiket "gyorsan", a másikat pedig "normál" módban?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#153958) DJ. Ru$y válasza tomchy (#153956) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor biztos valamilyen Dension eszközzel keverem az FM működését, ami elvileg a testen keresztül adta fel az adást a rádiónak, ezért volt kiemelkedő minden FM transmitter közül. Előfordulhat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#153959) Beni2360 válasza bugizozi (#153957) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen jól.
A képen is látszik, jelezve van írásban meg zöld színnel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#153960) Zoli-bácsi válasza bugizozi (#153957) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Van hozzá kupon is,(BGSD2) amivel 6.99$

(#153961) bugizozi


bugizozi
őstag

Köszönöm a választ, és a kupont, meg is rendeltem! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#153962) esicyhun válasza retesz147 (#153949) üzenetére


esicyhun
tag

https://www.aliexpress.com/item/32901455621.html?spm=a2g0o.detail.1000023.1.5de96d11Oc5Uqb

Ez vajon milyen lehet? Megérheti a pici plusz pénzt? QC3 nekem nem kell.

(#153963) csatacsita


csatacsita
tag

Valaki rendelt már távirányítós autót vagy drónt aliexpressről? Olyan maximum 20$ért akarok valamit venni és szórakozni vele kicsit.

(#153964) DJGABI válasza csatacsita (#153963) üzenetére


DJGABI
addikt

ótó: [link]
de ennyiért szenvedős lesz, nem proporcionális irányítás (vagy full balra vagy full jobbra, a legolcsóbb szervós 40$, korábban kikerestem), nicd akku (sokáig áll megdöglik, nem lehet belőle annyit kivenni mint egy lipóból, lassú töltés)... :U

drónt a drón topicból [link] abból már talán lesz 1-2 szobakopter ennyiért. ha csak repkedni kell kb bármelyik jó. de inkább olcsóbbat vegyél + tartalék akkuk, propeller, motort számolj rá. e010 ajánlott gép, akksit is adnak hozzá [link] ali általában nem sokkal olcsóbb, meg mostanában hosszabb a posta.. bg-ről nekem még a sima shippinggel is 2-3 hét

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153965) Real_Necro válasza DJGABI (#153964) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez is lett linkelve: [link]

Ugyanakkor a lentit berendeltem kisfiamnak. Előbbin meg még gondolkodom... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153966) retesz147 válasza esicyhun (#153962) üzenetére


retesz147
addikt

Ilyet még nem próbáltam.
Roidmiket próbáltam, most egy Alfawise-t, meg volt egy noname.
Mivel a szivargyújtóm messze van, így mindig kuka volt a beszédhang minősége miatt.

Ezért szeretnék most olyat, hogy tudjam közel elhelyezni a fejemhez a mikrofont.

Xiaomi 13 eu dev...

(#153967) Gergo28 válasza retesz147 (#153966) üzenetére


Gergo28
tag

A Roidmik mennyire voltak megbízhatók ill. stabil a működése? Főleg a transzmitter miatt érdekel, hogy tudjak zenét hallgatni a kocsiban a telóról.

(#153968) zoltan6 válasza Gergo28 (#153967) üzenetére


zoltan6
őstag

Ne ez engem is érdekelne,mert a gyerek nyaggat már egy ideje hogy rendeljek valami fm transzmittert,roidmiről én azt olvasgattam,hogy rossz a kontsrukciója,fém az egész alsó része,és előszeretettel veri ki a szivargyújtó biztijét.

(#153969) retesz147 válasza Gergo28 (#153967) üzenetére


retesz147
addikt

3S-t használtam sokáig. Hibátlan volt, hangzása annak volt a legjobb.
A programos macera az elején szerintem tök felesleges, azonban van a programban + funkció is, pl indítja rögtön a zenét.
Míg az Alfawise egy kőegyszerű dolog.

zoltan6: szivargyújtó elosztóba használtam. De a 3S már az újabb, jobb konstrukció, de abba alapból nincs mikrofon, bár a 2-esbe van, de semmire nem használható. Ha roidmi, akkor 3S.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#153970) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valakinek van EZZEL tapasztalata? Megérheti vajon a mostani, 30$-os árát?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#153971) DJGABI válasza Real_Necro (#153965) üzenetére


DJGABI
addikt

na ez már legalább lipós, de még mindig ugyanúgy nem szervós.

[HS 18301/18302] javítom magam, ez most a legolcsóbb proporciós. lehet akkor épp nem volt akcióban... 39$, free eu prio line. mondjuk rc topicban [link] gyanítom ezt se ajánlanák

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153972) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Alin vásárlás után 2 perccel nyomtam egy refundot, mert másik terméket akartam.
Mikor jön vissza a pénz?

(#153973) Gergo28 válasza retesz147 (#153969) üzenetére


Gergo28
tag

Értem, és az Alfawise-ből melyiket, mert találtam olyat hogy PD3.0 ill. QC3.0 és amit én láttam különbség, hogy a QC az 20Wattos töltéssel bír míg a PD az 18w-val továbbá a QC-nak elvileg ABS és fém is az anyaga, a másikra pedig full ABS-t ír. Viszont a QC most olcsóbb volt gearbesten, de az elfogyott jelenleg :D

(#153974) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Nagy, vékony egérpadot keresek, elsősorban ebay-ről paypal miatt. Van valami bevált? Amire egy átlagos laptop ráfér és marad normális hely az egérnek is.

(#153975) Chris Kiki válasza zolikaDB (#153972) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Amikor kedvük van, de rendszerint egy napon belül.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#153976) petipetya


petipetya
nagyúr

Jöttek:

NASA Apollo program napszemüveg:
[link]


Merev falú szakajtó:
Felemelve a tartalmával együtt ide-oda rakosgatható, a teló támaszkodhat az oldalán stb.
link

Rugalmas falu szakajtó:
Inkább csak fix helyen tárolva jó, mert megemelve ide-oda nyeklik.
link

"nincs rá lezsóidő"

(#153977) betyarr válasza betyarr (#152264) üzenetére


betyarr
veterán

megjött az esernyő és ki is próbáltam a szélben,hogy mennyire bírja.hát,bátran mondhatom ez egy igen jó ernyő!igaz a nagyobb szél kifordítja,de nem deformálódik el.szépen vissza is lehet fordítani az ellenszéllel.
egyébként jó vaskos,érződik,hogy van benne anyag.jól bírja az esőt is,nem ázik át.köszönöm az ajánlását!

(#153978) Predator2 válasza DJGABI (#153964) üzenetére


Predator2
addikt

Mit takar ilyen RC autónál a szervó?

Az általad ajánlott gép, hogy viselné a havat/jeget? Télen elszórakoznék vele.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#153979) DJ. Ru$y válasza Predator2 (#153978) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szervó az RC-kben: [link]

Fokozatmentesen tudsz vele kanyarodni, annyit fordul, amennyit te fordítasz vagy pöckölsz a távirányító karján / kerekén. A nem szervós RC-k pedig amint kanyarodsz az csontra elfordul abba az irányba, amelyikbe menni akarsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#153980) DJGABI válasza Predator2 (#153978) üzenetére


DJGABI
addikt

nem tudom mennyire vízálló... nem vettem. rc topicban twine dicsért egyet [link] [REMO 1631] az bírja. meg az ütést-vágást is. mondjuk dupla ennyiért

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153981) zolikaDB válasza petipetya (#153976) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szia!
Ismered ezt a márkát? Misfits

(#153982) oszy válasza erdey_a (#153803) üzenetére


oszy
veterán

Ez egész jól működik!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#153983) beci


beci
őstag

Rock 3.0 3portos töltő, 3/1 seller kuponnal appbol 2,49 dodo.
[link]
Rock fém autós töltő 2,39 dolcsi.
[link]

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#153984) oszy válasza erdey_a (#153851) üzenetére


oszy
veterán

SK ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#153985) nightzone


nightzone
aktív tag

Tudnátok ajánlani ehhez hasonló de megbízható márkájú Fm transmittert (pl Baseus, Rock) ami:

- Gps funkciót is tudja parkoláshoz
- A locator appja működik rendesen és frissítik is
- Van rajta QC3.0-ás USB port

(#153986) DJGABI válasza nightzone (#153985) üzenetére


DJGABI
addikt

és a gps állásban csutkára szívja az akkut? vagy honnan kap áramot? lehet én vagyok tudatlan, de még csak nem is láttam hasonlót se

szerk: ja hogy leállítás előtt menti a pozit, úgy akár működhet is

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153987) nightzone válasza DJGABI (#153986) üzenetére


nightzone
aktív tag

Igen, ez bennem is kétségeket keltett hogy leszívja-e, de vsz úgy van ahogy írod, kikapcsol. Hasznos ez a parkolást segítő funkció ha lenne olyan transmitter amihez megbízható app is van.

(#153988) DJGABI válasza nightzone (#153987) üzenetére


DJGABI
addikt

pont ezen gondolkodtam, legtöbb kocsin szerintem amúgy is csak gyújtásra van szivargyújtó is...

szerintem nem véletlen hogy a nevesebbekbe nem került be ez a funkció.. egyszerűbb ha a mobilodra töltesz valami parkolós appot.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153989) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok!

Egy különleges (számomra legalábbis biztosan az) helyzetbe kerültem. Vettem ebay-en egy 3040-es CNC gépet. Meg is jött a nyomkövetés, örültem is neki, hogy áh, végre az országban van, de tegnap éjszaka jött a hideg zuhany. Sikeres kézbesítés Nagytétényben. (Én Túrkevén lakom és az is a szállítási cím.) Reggel első dolgom volt a drága posta felhívása, hogy ez mégis hogy??? A válasz "vegyem fel a kapcsolatot az eladóval, biztosan rossz nyomkövetési számot kaptam".
Engem a következő dolog zavar:
Ha már rossz nyomkövetési számot kapok akkor miért pont "csak" 180km tévedés van benne? Elvégre mehetett volna a világ bármely pontjára, miért pont itt országon belül van vele gond? (Azon a tényen kívül, hogy a postára lassan vasvillával kell menni ha érdemi ügyfélkezelést akar az ember.) Kértem infót a csomagról, hogy mégis a név egyezik vagy bármi, azt sem mondták meg. Adtam leírást a csomag méretéről, jellegéről, hogy legalább arra mondjanak valamit. Semmi ez esetben is a válasz, csak a sablon pszichoblabla...

Tapasztaltatok már ilyet? Mit tegyek? Gyújtsam fel a postát és hintsem fel sóval a helyét? ;]

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#153990) nightzone válasza DJGABI (#153988) üzenetére


nightzone
aktív tag

Vsz miikor leállítod a kocsit elküldi az appnak az koordinátákat, utána az eszköz kikapcsol, de az appban ott vannak az adatok. Előnye a különálló appal szemben hogy automatikusan újra összekapcsolódik a teló és az eszköz amikor indítod az autót mint pl ennél

(#153991) JoinR válasza fkenny (#153989) üzenetére


JoinR
senior tag

Többször volt már velem ilyen...rendszerint a feladó hibája, rossz TN.

(#153992) fkenny válasza JoinR (#153991) üzenetére


fkenny
senior tag

Pedig már előszedtem a vasvillát... :O 10év alatt ez az első és napi szinten "szórom a pénzt" külföldre.

[ Szerkesztve ]

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#153993) p.t.r válasza beci (#153983) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Köszi mindkettőt :R

(#153994) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Lássd lejjebb....

[ Szerkesztve ]

(#153995) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Sziasztok

Látom többeket érdekelne egy jó! Bluetooth fm transzmitter autóba.
Valaki itt fórumon ajánlotta a xiaomi roidmi mojietu-3s autos-tolto-es-bluetooth-fm-transzmittert. 2 usb-öltővel.

Ez végre egy tényleg jó minőségű BT vevő és FM adó.

Éppen Dunát lehet rekeszteni a vacak BT-FM transmitterekkel kínából.
Ezeket meg lehet venni pár dollártól de ami miatt szinte az összes a fiókban végzi az a sistergés/ zaj.
Nekem is volt már kettő is az a weboldalukon a vásárlói értékelések alapján az gondoltam hogy jók leszek. De nem.
az a probléma hogy az autó rádióját majdnem negyvenesre kell állítani hogy hallható legyen a telefonról adott műsör, amikor megy a motor és a klíma. ekkor azonban már óriási a sistergés és háttérzaj. hosszú távon élvezhetetlen.
ennek viszont nagyobb az erősítése , és van valami zaj szürö eljárása, ami miatt bekapcsolt klíma mellett sem sípol zúg.
Magyar review: [link]
Én itt vettem Magyarországon mert nekem hónapok óta csak hébe hóba, - vagy még inkább- nem jönnek meg a csomagok Kínából és most már unom :
[link]
pár szó a hátrányokról :
1.Alkalmazás kell ahhoz hogy az fm frekvenciát állíthasd de mivel ez csak egyetlen egyszer kell megtenni ezt betudtam vállalni .
2. Bekapcsoláskor elég éles hangon ad jelet a kapcsolódásról ez mondjuk zavaró te többi kínai kütyű ennél sokkal durvább mert vagy kínai angolul beszél vagy dallamot játszik iszonyat hangerővel - ez még legalább elviselhető.
3. Nincs SD/USB olvasó és mikrofon.
Ne ijedjetek meg hogy nem eredeti, mert Xiaomi és rodmi feliratot valahol nagyon elbújtatva lehet csak találni a dobozon vagy a Bluetooth kapcsolat közben...
Ez év elején adta el a Xiaomi rodmi a mojietunak.... Mindenhol Mojietu felirattal lehet találkozni....

[ Szerkesztve ]

(#153996) retesz147 válasza fujifilm1 (#153994) üzenetére


retesz147
addikt

Igen, valóban talán ez a legjobb, a roidmi 3s.
Nekem egy hátránya van, nincs benne mikrofon.

Xiaomi 13 eu dev...

(#153997) Whitealert válasza beci (#153983) üzenetére


Whitealert
tag

Én vigyáznék azzal a töltővel. Belül valószínű, hogy ugyan az, mint ami itt tesztelve volt: [link]

(#153998) Mr.Csizmás válasza Whitealert (#153997) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alatta értékelés, 139 helpful vote:

AliExpress Shopper
RU
Plug Type: BLACK Logistics: AliExpress Standard Shipping
The declared characteristics do not correspond. Green ports hold a maximum of 0.9a without an opening on the voltage, and then the voltage from 5.2 v drops sharply to almost 0 v. The qc3 port holds 3.55a at 5.3 v, 2.3a at 9.15v, 1.7a at 12.1 v, and then the port is disconnected. Idle voltage 5.1 v (5.3 v for qc3), 9.15 v and 12,1 v. Under the load is noticeably heated. This is the worst charge i have from rock. If there is money, it is better to pay attention to more expensive charging from this brand or company ugreen- http://ali . * Pub/37re3a. I myself use this charge for more than six months. Believe me, the quality justifies the price. (in the address bar erase * before. Pub/) or go over qr code. 06 Jul 2019 13:10
Helpful? Yes (139) No (5)
Buyer’s reply
These cables are not bad, but i found a few more interesting options: a great cable from a good company- http://ali . * Pub/3 iycew even better option, recommend- http://ali . * Pub/3iyciz excellent cable- http://ali . * Pub/3iyco8 more interesting options, be sure to see!: http://ali . * Pub/3 iycun http://ali . * Pub/3iyd3s http://ali . * Pub/3iyd89 http://ali . * Pub/3 iydjc in the address bar erase * before. Pub/

tényleg nem kéne minden olcsó sz@rt linkelni ami 220V/életre ártalmas lehet :(

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#153999) beci válasza Mr.Csizmás (#153998) üzenetére


beci
őstag

En mar kb fel eve hasznalok egyet napi szinten,semmi problemam vele. S9+-t tolti.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#154000) ANOka


ANOka
őstag

Megéri Ali-ról 1-1 csomag kábelkötözőt rendelni?
(Tudom: van a villanyász/barkács áruházakban is, de hol olcsóbb?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.