Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#153851) erdey_a

erdey_a
(őstag)

hagyományos, kőkorszaki írható CD-t honnan érdemes manapság beszerezni? kínai forrás van ilyesmire? aliexpress nem kecsegtetett túl sok jóval...

Vérboci

(#153852) Nikaré válasza erdey_a (#153851) üzenetére

Nikaré
(senior tag)

MediaMarkt ?

(#153853) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Rendelt már valaki HSS csigafúrószár készletet Kínából? Szeretnék venni egy 1-10-ig vagy 1-13 mm-ig készletet, de nyilván nem a leggagyibbat szeretném, eBay, Ali esetleg valamelyik webshop? Valakinek valamilyen szettel tapasztalata? Esetleg "márkával"? :R

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#153854) MADcat válasza erdey_a (#153851) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Karcagi Tescoban láttam a héten hatvan forintért maxxelt. Le volt sárgázva.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Samsung DEX Pad 2018; Samsung S9+ (SM-G965F) - Dual sim - független. 64 giga; Lenovo T430

(#153855) MasterMark válasza erdey_a (#153851) üzenetére

MasterMark
(félisten)

https://itmedia.sk estleg?

Tempus fugit

(#153856) bul07 válasza erdey_a (#153851) üzenetére

bul07
(veterán)

itmedia [link]

De pörög mire megírom más is beírja :)

(#153849) KaiotEch

Találtam az én általam használtból név nélküli verziót [link]
De még nézelődök mert mindig van valami új verzió ami jó lehet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#153857) Visormail válasza Visormail (#153819) üzenetére

Visormail
(addikt)

Tényleg visszakaptam a kupont, de csak 25.ig érvényes. A cuccot már megrendeltem újra.

(#153858) erdey_a válasza Nikaré (#153852) üzenetére

erdey_a
(őstag)

aha, hát 3-400 forintért nyugodtan tartsák meg...

MasterMark: köszi, itt jók az árak, csak ugye a postaköltség miatt nem opció. olyan sok nem kell, hogy megérje.

MADcat: győri tescoban nincs ilyesmi sajnos (vagy csak én nem bírom megtalálni), amióta a műszaki cikkek helyét átvette a MediaMarkt

Vérboci

(#153859) MasterMark válasza erdey_a (#153858) üzenetére

MasterMark
(félisten)

Van Budapesten átvételi lehetőség ami ingyenes. Vagy legalábbis régen volt. :D

[ Szerkesztve ]

Tempus fugit

(#153860) Predator2

Predator2
(addikt)

Helló

Szerencsére közeledik a tél, szeretnék a cipőmre csúszásgátlót, de olyan kellene aminek nincsenek szögek az alján, mert buszon stb is használom, és nem akarom, hogy meglincseljenek ha netán kárt tenne valamiben.
Van ilyen ajánlott termék szerintetek? Valami ilyesmire gondoltam: [link]

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#153861) petipetya válasza MasterMark (#153859) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Emlékszem, hogy az ősidőkben még csomagtartóból vettem át a szlovák DVD lemezeket 🙂

(#153862) dugynok válasza petipetya (#153861) üzenetére

dugynok
(senior tag)

Jaja, jókis (szar) rózsaszín arita lemezeket :D

(#153863) Dluinet válasza petipetya (#153861) üzenetére

Dluinet
(veterán)

központi helyeken

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#153864) tupacamaru

tupacamaru
(veterán)

Vállalható?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!.................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#153865) Rick4 válasza Predator2 (#153860) üzenetére

Rick4
(nagyúr)

Simán fogsz egy egy fekete titokzokni 2-3 számmal nagyobb méretben se nem feltűnő, se nem drága, amikor kimész a hóba- jégre, ráhúzod a cipőre, ha odaértél valahova, levéve egy neylonzacsiban elfér, radiátorra téve pikkpakk megszárad. Nincs ennél jobb megoldás.

"amilyennek te látsz engem az többet mond el rólad mint rólam" Buddha

(#153866) bul07 válasza KaiotEch (#153849) üzenetére

bul07
(veterán)

Találtam még egy ilyen fajtát, ahogy nézem ez befeszíti magát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#153867) sambenez válasza Rick4 (#153865) üzenetére

sambenez
(senior tag)

Járdán hány nap alatt kopik el?

[ Szerkesztve ]

(#153868) Nikaré válasza sambenez (#153867) üzenetére

Nikaré
(senior tag)

4,7
körülbelül

(#153869) kigyi_23 válasza Nikaré (#153868) üzenetére

kigyi_23
(őstag)

Én a gyatlov skálán 3.6-ot mértem. Nem jó, de nem is tragikus.

On: Cipő téma bár nem télire. Vettem még tavasszal egy Amazfit cipellőt. Na már elég tapasztalatom gyűlt össze szinte csak azt használtam a nyáron. A régi Xiaomi-val az volt a legnagyobb gondom, hogy lehetetlen volt használni vizes körülmények között. Na ezzel ilyen gondom nincs a talpkiképzése olyan korrekt, hogy elvezeti a vizet nem fröcsköl fel ahogy lépek az orránál és be sem ázott annyira amennyire számítani lehetett rá. 2 naposan végig sikerült önteni kávéval, de meglepő módon letöröltem róla és bár szürkét vettem ,de nem látszott meg a kávé nyoma ez fura, de jó dolog. Azóta is hordom napi szinten és nem lett irdatlanul koszos sőt, nagyon tisztának látszik a felülete.

Probléma annyi van vele, hogy vizes/mohás esetleg fémes tehát aknafedél stb talajon iszonyat módon csúszik. Máshol viszont annyira tapad, hogy az hihetetlen.

Nekem bejött és kényelmes is szóval részemről rendben van.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#153870) Predator2 válasza Rick4 (#153865) üzenetére

Predator2
(addikt)

Olyan helyen is használnám, ahol sokan vannak és látják. Így sajnos maradnék a gyári megoldásnál.

Apropó. Ha jó minőségű kanálgépet szeretnék venni, hol keressem? (egy linket megköszönnék)
THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#153871) Rick4 válasza sambenez (#153867) üzenetére

Rick4
(nagyúr)

Ha megmondod, hány havas nap volt előző télen, abból rögtön kiszámolható, egy telet simán tud egy pár 200Ft-os zokni.

Miért, a kolléga által linkelt felcsatolható kiegészítő hány perc alatt fog járdán elkopni?

"amilyennek te látsz engem az többet mond el rólad mint rólam" Buddha

(#153872) kulup válasza Predator2 (#153870) üzenetére

kulup
(csendes tag)

kanálgép vagy ez, esetleg itthonról. Nem tudom, milyen minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#153873) KaiotEch válasza bul07 (#153866) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Köszi, inkább ilyet keresek. Nem tudom, hogy pl ez konkrétan jó-e. Amit BG-n vettem anno nagyon gyenge volt a rugója.

Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#153874) bul07 válasza KaiotEch (#153873) üzenetére

bul07
(veterán)

Fú én ezeket a fajtákat nagyon nem szeretem, egy kezes gyors felrakás levétel lehetetlen ezeknél

(#153875) Shummo válasza KaiotEch (#153873) üzenetére

Shummo
(aktív tag)

van, amibe csak bele kell nyomni, és rápattan. nekem ez vált be.

(#153876) Predator2 válasza kulup (#153872) üzenetére

Predator2
(addikt)

Nem gond, ha kicsit drágább, de minóség legyen.

(#153877) MADcat válasza Predator2 (#153870) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Bajonett Military. 1 hónapja vettem ott. 5 perc séta a nyugatitól.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Samsung DEX Pad 2018; Samsung S9+ (SM-G965F) - Dual sim - független. 64 giga; Lenovo T430

(#153878) tillatrilla

tillatrilla
(tag)

Sziasztok!!
Egy autós kamera postázása miatt írtam az eladónak. Eredetileg nem postázott volna ide,de rákérdeztem,és kaptam egy ajánlatot.A termék 60$,a postázása 22$ lenne. Azt írta,hogy usps first class mail international,és aug26-szept28 között érkezne. Ebből lehet azt tudni,hogy áfa ,és egyébb költségektől mentes lenne? Elméletileg ebay.de oldalon találtam,a válasz az ebay.cu.uk oldalról jött.
Aliról direkt a plusz költségek miatt nem rendeltem meg. Most viszont nem tudom,hogy honnan jönne.
Köszi a válaszokat előre is!!

Olyan Okos Tv-t vettem,hogy azt is tudja,ha elfogyott a fogkrém! Tegnap is kiírta,hogy ,,No Signal" :-)

(#153879) kcsa válasza tillatrilla (#153878) üzenetére

kcsa
(veterán)

A termék leírásánál a jobb oldalon szerepel hogy "item location", na onnan postáz. Elvileg. Néha nem. Rá kell kérdezni.

(#153880) xcvbxcvb válasza tillatrilla (#153878) üzenetére

xcvbxcvb
(tag)

Usps az amcsi, úgyhogy számolhatsz áfával is. Ők ráírják a rendes árat.

ELADÓ óráim Parnis Portuguese, Parnis búvár, Naviforce 9044 9093, Megir 2011 , Holuns 1135, --ELADÓ NATO óraszíjak 700ft/db https://www.flickr.com/photos/153732449@N08/albums/72157680385511858

(#153881) petipetya válasza tillatrilla (#153878) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Erre valószínűleg minden plusz költség rá fog menni, ami ilyenkor szokás.

[ Szerkesztve ]

(#153882) KaiotEch válasza Shummo (#153875) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Aha ez jónak tűnik, így 1 kézzel is lehet használni. Csak az a szép zöld nem passzol :D

Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#153883) -secret-

-secret-
(Arcképgyáros)

Original Xiaomi Mi band 4 International
kupon: BGHU297
kupon ár: 31,99$

(#153884) tillatrilla válasza petipetya (#153881) üzenetére

tillatrilla
(tag)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!! Akkor ebből sem lesz semmi sajnos :W

Olyan Okos Tv-t vettem,hogy azt is tudja,ha elfogyott a fogkrém! Tegnap is kiírta,hogy ,,No Signal" :-)

(#153885) paolinho

paolinho
(őstag)

Tudnátok tippet arra, hogy ufó formájú menyezetre szerelhető okos lámpát hol érdemes most venni? Olyan 25nm-t kellene bevilágítania, ergo gondolom 50W körüli lenne minimum, ami ideális. Audiós változat érdekelne elsősorban. Én Ali-n olyan 75 USD-ért látom ezt Csehország felől, de hátha van ennél olcsóbb megoldás is.
Köszi

(#153886) Degeczi válasza paolinho (#153885) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Igen, kell annyi, esetleg 2 db 30-35W-os még jobb, jobban eloszlik a fényük

(#153887) paolinho válasza Degeczi (#153886) üzenetére

paolinho
(őstag)

"Félkörben" spotlámpák vannak a szobában, azért gondolnék inkább egyre, de erősebbre ebből a fajtából.

(#153888) ahenobarbus

ahenobarbus
(csendes tag)

üdv,

Szükségem lenne egy jobbfajta Li-ion tesztelőre - töltőre.
Nézegettem, tényleg a LiitoKala Lii-500 a legjobb választás v. van más olcsóbb/jobb?

uff, ocs.

(#153889) kigyi_23 válasza ahenobarbus (#153888) üzenetére

kigyi_23
(őstag)

Ár/érték és megbízhatóság szempontjából még mindig jó választás az 500-as.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#153890) alpenwetter válasza bul07 (#152399) üzenetére

alpenwetter
(aktív tag)

Köszi!! :R megjött 5db, összesen 15Ft-ért nagyon megérte, kiváló minőségűek

«« Parkolj bármely zónában appból, vagy akár privát garázsokban! PARKL.NET +1000Ft regisztrációs kód MJX7WG »»

(#153891) Sanyi.mTs

Sanyi.mTs
(őstag)

milyen szavakra keressek rá, ha a fentihez hasonló usb-s V/A/W mérőt szeretnék?
van erre ajánlott gyártó ?

(#153892) szimi57 válasza tupacamaru (#153864) üzenetére

szimi57
(senior tag)

Van olcsóbb, jobb.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#153893) lappy válasza Sanyi.mTs (#153891) üzenetére

lappy
(senior tag)

https://www.google.com/search?q=usb+voltmeter&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwis9IvUhv3jAhUwxqYKHcITDvAQsAR6BAgIEAE&biw=1344&bih=726

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#153894) _q válasza Sanyi.mTs (#153891) üzenetére

_q
(őstag)

(#153895) kdavid86 válasza Sanyi.mTs (#153891) üzenetére

kdavid86
(csendes tag)

Nekem ilyen van es eddig nagyon jol vegzi a dolgat, tudom ajanlani.

(#153896) ptesza válasza alpenwetter (#153890) üzenetére

ptesza
(tag)

Szuper! Mekkora mérete? Mert korábban az nem derűlt ki.

(#153897) DJGABI válasza szimi57 (#153892) üzenetére

DJGABI
(addikt)

ez egész jónak tűnik... vettél már ilyet? mondjuk full noname, nem esik szét 2 hét után? meg a 8000-es akksi mennyire igaz?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153898) edk- válasza szimi57 (#153892) üzenetére

edk-
(senior tag)

6 GB RAM 55 dezsőért??? :Y

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://is.gd/edkelado

(#153899) Mr.Csizmás válasza edk- (#153898) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

Master control: MT6580 Ten-Core CPU:MTK6797

legalább az árazás egálban van a teljesítménnyel.

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#153900) fateless válasza szimi57 (#153892) üzenetére

fateless
(veterán)

Ezt ugye te sem gondolod komolyan :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.