Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153601) Batistuta7 válasza Real_Necro (#153595) üzenetére


Batistuta7
tag

én is azt néztem , de mivel nem értek hozzá gondoltam inkább kérdezek:)

(#153602) motoflug válasza dugesz77 (#153600) üzenetére


motoflug
őstag

Milyen minőséget képvisel? :R

(#153603) edk- válasza JoinR (#153599) üzenetére


edk-
őstag

WLToys 12428-hoz honnan érdemes akkut rendelni? Vagy DIY gyártani kell 18650-ekből?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#153604) dugesz77 válasza motoflug (#153602) üzenetére


dugesz77
őstag

Elég sok teszt van róla. Hangja lehetne jobb is viszont jók a szolgáltatásai. Nekem ami kell az aux bemenet és az FM rádió jól olvasható kijelző + egyszerű kezelést azt tudja.

(#153605) JoinR válasza edk- (#153603) üzenetére


JoinR
senior tag

Nekem minden akkum Hobbyking-ről van. EU-raktárból gyorsan itt vannak a cuccok (uccsó pont elveszett, de PayPal visszautalta). A WLToys-nál én lecseréltem a T-plugot XT60-as csatlakozóra, így már a legtöbb akksi rámegy, pl. ez jó hozzá, de a 3 cellával azért ne várj végtelen élettartamot, itt már van hőtermelés mindenhol :) Plusz kell egy akkuőr, mert nem jelezne az ESC, hogy alacsony a feszültség.

[ Szerkesztve ]

(#153606) Szivacs85 válasza JoinR (#153605) üzenetére


Szivacs85
tag

milyen (balanszeres) töltőd van?

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#153607) JoinR válasza Szivacs85 (#153606) üzenetére


JoinR
senior tag

Hobbykinges az is. Ha folytatnánk, talán lassan fáradjunk át az RC topikba. ;)

(#153608) pn4hvq válasza edk- (#153603) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én ezt rendeltem, és abszolut elégedett vagyok vele. 2 akkut kaptam. Nekem, vagyis a fiamnak a 12428 előtt már volt jjrc q39, így ez a két nagy kapacitású akku plusz az autók sajátjai elegek egy hosszabb közös játékhoz.

(#153609) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni. Ki a megbízható forrás elemekben(mint PenDrive/SD kártyáknál sinceritytrading)? CR2032, AA, AAA és 9V-osra lenne szükségem. :R

[ Szerkesztve ]

(#153610) Ciccuka válasza KaiotEch (#153609) üzenetére


Ciccuka
veterán

GP CR2032
GP

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#153611) UberMutant válasza KaiotEch (#153609) üzenetére


UberMutant
őstag

elemnagyker, intercell
ajánlom a varta industrial, panasonic powerline ipari cuccokat ár érték arányban lemossák a sima háztartási elemeket.

nehogy ebayről vedd, ciccuka eleme itthonról 500 forint.

[ Szerkesztve ]

(#153612) Donki Hóte válasza UberMutant (#153611) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ciccuka ajánlatánál meg 5 db elem 525 Ft :)

Amúgy én is mindig az ebayről veszem, pedig 100 méterre lakom az InterCell boltjától.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#153613) Mr.Csizmás válasza Donki Hóte (#153612) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, az árral arányos a leadott kapacitás :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#153614) edk- válasza KaiotEch (#153609) üzenetére


edk-
őstag

Én ezeket Aldiban veszem. 8 db AA vagy AAA 600 Ft, a gombelem árára nemléxem.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#153615) JóGéza válasza Donki Hóte (#153612) üzenetére


JóGéza
aktív tag

(#153616) petipetya válasza JóGéza (#153615) üzenetére


petipetya
nagyúr

Auchanben is pofátlanul olcsó, így inkább itt vettem legutóbb (Kína helyett).

"nincs rá lezsóidő"

(#153617) Donki Hóte válasza Mr.Csizmás (#153613) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lehet, de így is húzza már 3 éve egy alaplap BIOS elemeként. Nem hiszem, hogy előnyösebb lenne, ha 10 évig bírná, akkor az elem lenne a legértékesebb része egy 10 éves alaplapnak :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#153618) UberMutant válasza Donki Hóte (#153612) üzenetére


UberMutant
őstag

akkor még csak a 638-ast rakta be.

(#153619) dugesz77


dugesz77
őstag

Kábelvédő bigyó 4 darabos csomagban 0,1$-ért vehető meg ha a store 3$ felett használható 3$-os kuponját használjuk hozzá.

Az AIFEILI nyaklánc/karkötő fityegők vannak még elég jó akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#153620) MittuDomain_ válasza dugesz77 (#153619) üzenetére


MittuDomain_
őstag

A 10c szín elfogyott mire láttam a bejegyzést, de köszi. :R
200 Ft-ot nem ér 4 ilyen.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#153621) Maximum1 válasza JóGéza (#153615) üzenetére


Maximum1
őstag

Gagyi minőség, fél évet bír az órámban, a kínaitól vett hamis elemmel is simán megy 1 évet.
A tölthető ceruza elemük is gagyi, 6 fok alatt nem lehet használni szabadban.
Levehetnétek már az ajánlott kategóriából, én is beleszaladtam mert rá van írva hogy japán....

(#153622) wwenigma válasza Maximum1 (#153621) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hidegben megdöglik a NiMH és Li cella is...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#153623) csucsotke válasza Batistuta7 (#153594) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Nekem ez a yeelight van már 2 éve nagyon bevált asztali lámpának. Asszem 26 dollárért vettem a standard akku nélküli verziót, hát mostanában drágább lett. gearbesten most 29 ért is megtalálni.

[ Szerkesztve ]

(#153624) Maximum1 válasza wwenigma (#153622) üzenetére


Maximum1
őstag

6 fok az nem hideg, más tölthető elem simán bírta a -10 fokot is, ez egy garmin navigáció, de rossz véleményen vannak a fotós topikban is hogy a vakuk sem szeretik.

(#153625) zoltan6


zoltan6
őstag

Bangoodon blitzwolf cuccok elég jó akcióban vannak[link]
A micro sd-re nagyon remeg a kezem 128Gb-os 4800ft a 30%-os kuponnal :K

(#153626) Ra3 válasza zoltan6 (#153625) üzenetére


Ra3
őstag

5100ért U3-as Samsung van bármikor Sinceritytől.
Szerk.: alin megbízható eladónál van U3-as Lexar 4300ért is.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#153627) zoltan6 válasza Ra3 (#153626) üzenetére


zoltan6
őstag

Basszus így lement az áruk? most néztem én is valóban,még a szlovák itmediánál is van már 5000-6000ft körül. :R

(#153628) _stick_ válasza zoltan6 (#153625) üzenetére


_stick_
őstag

A töltő jó vételnek számít? Vagy inkább QC4-re gyúrunk már?

(#153629) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Az alább linkelt Blitzwolf akcióban szereplő fülhallgatóról lehet tudni valamit? Ez újdonság ,hogy előrendelésben van még?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#153630) motrola válasza Breki (#153552) üzenetére


motrola
aktív tag

Köszi a tippet biztosan találok megfelelőt.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#153631) Gsx-rr válasza _stick_ (#153628) üzenetére


Gsx-rr
veterán

1 portos toltot mar nem vennek

(#153632) zolikaDB válasza Ra3 (#153626) üzenetére


zolikaDB
veterán

Linkelnéd a Lexart?

A selfie-stick, tripod kombó jó áron van, alin 18-20$.

(#153633) alázógyík válasza zolikaDB (#153632) üzenetére


alázógyík
őstag

Én innen veszem őket.

(#153634) Ra3 válasza alázógyík (#153633) üzenetére


Ra3
őstag

szintén, pont most jött egy 64-es.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#153635) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Le a kalappal a kínai Xiaomi after-sales Support előtt.
Vettem jófogásról egy Dafang kamerát, amely már csak Kínán belül hajlandó működni, le van zárolva a MAC, de ha elküldöd a kamera hátuljáról a képet, meg egy fotót a számláról, hogy hivatalos store-ból vetted, akkor kinyitják. Ez már a 3. ilyen kamerám, így előkerestem egy korábbi számlát és elküdtem levélben, meg írtam hozzá pár sort. Nem volt fél óra, mire megjött a válasz és már tökéletesen működik. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153636) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Srácok!
Blitzwolf BW-LT14-es lámpája van valakinek?
A működési módokról érdeklődnék - mi, s hogyan?
Kicsi lányomnak szeretnék ilyesmit venni, de jó lenne, ha tudnám kontrollálni, hogy mikor kapcsolom be s ki, vagy hogyan működjön nála.

(#153637) macilaci78 válasza Real_Necro (#153635) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tehát vettél egy kamerát és a nem hozzá tartozó számlával vetted rá a gyártót, hogy intézkedjen? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#153638) Real_Necro válasza macilaci78 (#153637) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kiragadtad a lényeget. ;) :B :U

Van ezzel együtt már 27 eszközöm a Mi Home-ban, köztük 2 kamera (azaz már 3). A support a számlát elfogadta. Persze bele lehet kötni...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153639) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Nagy whiteboard-ot hol lehet venni olcsón? Elég csak a felület, nem kell táblástól meg stb. Minél nagyobb annál jobb

(#153640) Ateszpapa válasza Real_Necro (#153635) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem is van egy Dafang de pár hónapja nem akar működni a kártyára rögzítés.
Neked működik rendesen?
Élő képet azt tudok nézni.

[ Szerkesztve ]

(#153641) Real_Necro válasza Ateszpapa (#153640) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem használom rajta ezt a funkciót, csak riasztás és megfigyelés megy, valamint a telefonra mentés régen működött.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153642) vottokar


vottokar
senior tag

Sziasztok. Kedves gyerekemre rájött a hoppáré. Neki "okoskarkötő" kell, mert: apán látja már egy ideje plusz a játszóteres szülők többségének is van. Mondanám, hogy nekiadom a Miband2-esemet, mert fáj a fogam egy utódra (mondjuk Miband4-re :) ), de már alig látszik, és csak baj lenne belőle.
Szóval a lényeg. Van valami használható "noname", nem drága ilyesmi a kínai kínálatban mostanság? Kellene hozzá egy telefonos app, jelezze a telefonhívást meg rezegve ébresszen cirka ezek a kívánalmak. Azért jó lenne ha egy hetet legalább elmenne egy töltéssel. Sokfélét látok különféle hírlevelekben, de gondolom jórészük sz*rt sem ér...

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#153643) Ateszpapa válasza Real_Necro (#153641) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Az megy nekem is szerencsére, de jobb volt visszanézni ha a kártyára rögzítette még hang is volt. :(
Kínából rendeltem anno, lehet az enyémet is tiltották?

(#153644) solor válasza vottokar (#153642) üzenetére


solor
tag

Ismerősi körben mindenki szív az olcsó noname karkötőkkel. Jól néz ki és szines, de gyorsan merül, nem mindig csatlakozik, nem jelzi az üzenetet stb. Szerintem miband 3 alá ne add...

[ Szerkesztve ]

(#153645) Bird válasza solor (#153644) üzenetére


Bird
addikt

Mi band 4-et nyüstölök pár napja, egy mi band 2-öt váltott... Nem bántam meg, nyugodtan ajánlom. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#153646) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! 18650-es aksiról működő led-es zseblámpát keresnék. Nem kell rá stroboszkóp.meg sos,stb...
Erősebb,és gyengébb fény elég rá,illetve ha usb kábellel tölthető,ám legyen. De igazából van egy Litokala li500-as töltőm,azt használom.Megbízhatóbb talán. Jó fényereje legyen. Köszi a tippeket.

Üdv: Attila

(#153647) dugesz77 válasza tillatrilla (#153646) üzenetére


dugesz77
őstag

Árban még mindig jó a a Convoy S2+ . Átkapcsolható ,hogy csak a három fényerő legyen válaszható és ne legyen sos és strobi.. Legkisebb fényerőn meg kell várni míg villan egyet és akkor kapcsolni rajta egyet így választható a 3-as és az 5-ös üzemmód.

[ Szerkesztve ]

(#153648) Vertigo18 válasza tillatrilla (#153646) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem mindegy mire akarod használni.. Messzire "üssön", vagy közelbe terítsen?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#153649) EXIEZ válasza tillatrilla (#153646) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Convoy S2+, van 2db belőle, tökéletes

(#153650) Savageboy válasza tillatrilla (#153646) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Zanflare F1 is jó vétel 15$ körül, ha árulják még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.