Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153351) DJGABI válasza tlala (#153349) üzenetére


DJGABI
addikt

ehhez melyik fej jó? a gyári "picit" drágácska

link a másik raktárasra mutat, csak a cn-re fogadta el a kupont

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153352) tlala válasza DJGABI (#153351) üzenetére


tlala
addikt

Pl. ez.
De ehhez nem fogsz fél-egy dolláros fejet találni. :)
Illetve a banggodon meg kell nézni, hogy legalul a részletekben hány db-ot is ír, mert rendre pl. 4 db van a képen, a csomagban/leírásban viszont csak egy.

[ Szerkesztve ]

(#153353) pvt.peter válasza PainKiller13 (#153350) üzenetére


pvt.peter
őstag

köszi, meg is rendeltem :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#153354) Bence008 válasza PainKiller13 (#153339) üzenetére


Bence008
tag

Van két ilyen kamerám, kábelen csatlakoznak a hálózatra, megfelelő gyorsaságú 32 GB-os SDHC kártya van bennük, mégis rendszeresen újraindulnak amikor telefonon visszajátszom a felvételt. Nagyjából 20-30 másodpercet lehet megnézni, aztán reboot. Nálad nem jelentkezik ilyesmi?

(#153355) Janos250 válasza pvt.peter (#153353) üzenetére


Janos250
őstag

Én eddig csak szívtam a GUUDGO kamerákkal. Van olyan, aminél nem kell havidíjat fizetni? Ez ugye havidíjas, vagy nem?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#153356) PainKiller13 válasza Janos250 (#153355) üzenetére


PainKiller13
őstag

Átállítod és máris nem kell.

(#153357) fradi81


fradi81
veterán

13-14" tabletet tud valaki jó áron?

moto g72, Ninebot d28e

(#153358) foxymaci


foxymaci
senior tag

[3 x BlitzWolf® BW-TC14 3A USB Type-C Charging Data Cable 3ft/0.91m]
Banggood
3 darab usb type-c kábel 1790 Ft

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#153359) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Tom Top-ról rendelnétek telefont? Mi max 3 195 dollár.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#153360) pacseryk


pacseryk
csendes tag

Erre tud valaki esetleg olcsóbbitást?

Ulefone Armor 6E 4G Phablet - Red EU Version
[link]
esetleg erre: [link]

(#153361) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

A 3D nyomtató gyártó Creality leáraz (pl. Ender 3 nyomtatók méltán népszerűek) + 21/199 USD kuponjuk is van, ami több termék kosárba tételekor is működik ;) EU raktárak is vannak, ingyen postával
[link]

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#153362) Indy1 válasza MADcat (#153359) üzenetére


Indy1
tag

Juniusban rendeltem toluk eloszor. Es utoljara. Nokia 5130at anyamnak.
17 nap kesessel adtak fol. Es a plasztik kepernyo felkunkorodik. Irtam nekik. 3szor. 10% refund it ajanlott. Ekkor meguntam, PayPal did put, rogton 70%at ajanlott...

[ Szerkesztve ]

(#153363) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi srácok! látom a Xiaomi repeaterből van english version és global version. Mi a különbég, az english jó lenne nekem?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153364) -secret- válasza jjeahh (#153363) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kinai verziosat is vehetsz nyugodtan. Annyi akkor, hogy Hungary helyett Mainland China-t kell allitani a helynel. Ennyi.

Nekem az van, 8$ korul jott meg Alirol.

[ Szerkesztve ]

(#153365) jjeahh válasza -secret- (#153364) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ok, akkor gondolom mindegy, csak nem értem miért van külön angol és globális :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153366) -secret- válasza jjeahh (#153365) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem ugyanarra gondolnak.

Mi band-bol is van global meg international a hirdetesek szerint.

(#153367) csucsotke


csucsotke
aktív tag

A pulzusmérés foglalkoztat, nekem Zeblaze plug karkötőm van. Gondolkodok Honor4-en de utánaolvastam a pulzusmérésnek a topicban, egyre inkább arra jutok hogy nem használhatók. Mozgás közben, séta, meg egyszer szereltem a fűnyírót kicsit, 140-150 es értékre ugrott majd lecsökkent 120-100-ra szóval séta közben is. Utána karórával mentem és megálltam megnszámolni a pulzusom de 108 fölött nem számoltam, hát azért az durva hogy 150 et bemér, az hatalmas hibahatár. Szerelés közben meg nem is mozogtam különösebben, tehát hogy akkor hogy értem el a 140 fölötti pulzust? Tuti könnyű ezeket megzavarni. Vérnyomásmérőnél ülve viszont -2 nél nincs nagyobb eltérés, tehát pont mozgás közben hajlamos a technológia becsapódni, amire ugye veszi az ember.

(#153368) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Van egy rendelésem, aminek legkésőbb ma meg kellett volna érkeznie, de nem érkezett meg...

Ezért megnéztem alkalmazásban és ezt látom :

Miért lehet not shipped?
Ez azt jelenti, hogy még fel se lett adva?
Ha igen mi lehet az oka?
A termék adatlapjan az szerepel, hogy van belőle készleten bőven

(#153369) jjeahh válasza -secret- (#153366) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ok, köszi!

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153370) CHIPman válasza -secret- (#153366) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mondjuk Mi Band-nél tényleg van különbség, az egyikben van NFC, a másikban pedig nincs, ha jól olvastam.

(#153368) kory24: Nem nyitottál kérdést, mielőtt feladta volna? Nálam volt már ilyen.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#153371) Zeki válasza kory24 (#153368) üzenetére


Zeki
nagyúr

Holnap nyitsz egy vitát, mert ezek szerint nincs is neki és még beszerezni sem tudja.

(#153372) Mr.Csizmás válasza CHIPman (#153370) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nfc = china inland elvileg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#153373) kory24 válasza Zeki (#153371) üzenetére


kory24
őstag

Írtam neki üzenetet.
Ha pl 24 órán belül nem válaszol akkor nyissak vitát?

(#153374) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,
melyik most az ajánlott asztali lámpa max. 10k Ft-ig? Lényeg hogy a színhőmérséklet és fényerő is állítható legyen, max. fényerő legyen elég fényes, és a szemnek is jó legyen (flicker-free, ne lehessen a ledeket külön látni, egységesen világítson). Semmi más nem érdekel, se telefonos app, se telefontöltés, se beépített akksi nem kell. Egy Blitzwolf LT1 van itthon ami tökéletes, kereken egy tizesért vettem Banggood-ról, viszont már sehol sem találni. Pedig az 15W-os volt (kimértem, max fényerőn 10W-ot fogyasztott). A kettő prémiumon kívül (Yeelight Mijia ami kemény 3W, és Mijia Mi Smart ami már 6W de kicsit drága), a 10k és alatta kategóriában csak noname, gagyinak tűnő lámpákat találni, nem tudom melyik a jó.

4 8 15 16 23 42

(#153375) pulutodurumo válasza tonyrulez (#153374) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Esetleg Yage Aliról? Nekem van egy tök alap, de egészen normális.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#153376) Fetz válasza Fetz (#153250) üzenetére


Fetz
csendes tag

Most kaptam a mailt:

"Thanks for shopping with us. We are glad to inform you that your order 69847870 has been shipped out. Please click track your order to check information. Click Detailed Invoice to find the invoice of the order."

Ha minden igaz úton vannak a mellények! :D

(#153377) tonyrulez válasza pulutodurumo (#153375) üzenetére


tonyrulez
őstag

Több fajta is van, erre a típusra gondoltál?

4 8 15 16 23 42

(#153378) pulutodurumo válasza tonyrulez (#153377) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem gondoltam semmire. :B Nekem egy alap, hideg fényű, csipeszes van. Az is egész tisztességes, szóval a drágábbak gondolom jobbak is. Meg sokan rendelik, így az jött le hogy nem lehet annyira szar.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#153379) Visormail válasza pulutodurumo (#153378) üzenetére


Visormail
addikt

Ha már lámpa a téma. Hagyományos lámpaernyős ilyesmi kinézetű [link] éjjeli szekrény lámpát vett már valaki kínából?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#153380) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Lan kábel szerelő/tesztelő készletet szeretnék vásárolni.

Ezt a tesztert ajánlották, de ehhez kellene még "fogó" és blankoló, és "kábel fejek is".

Mit ajánlanátok? Hobbi célokra kellene, semmi komoly, de azt sem szeretném, hogy a második használat után kukázni kelljen.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#153381) Kicsirics77 válasza Predator2 (#153380) üzenetére


Kicsirics77
veterán

US $7.64 15% Off | Portable Ethernet Network Cable Crimper Cutting Tools Kits Crimping Stripper Punch Down RJ45 RJ12 RJ11 Cat5 Cat6 8P/6P/4P
https://s.click.aliexpress.com/e/cgJYOGwc

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#153382) Kicsirics77 válasza Predator2 (#153380) üzenetére


Kicsirics77
veterán

US $2.99 25% Off | Ugreen Cat6 RJ45 Connector 8P8C Modular Ethernet Cable Head Plug Gold-plated Cat 6 Crimp Network RJ 45 Connector Cat6
https://s.click.aliexpress.com/e/byT8FoFO

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#153383) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
"okositott" itt valaki"buta redonyoket " (433as) ilyesmivel? honnan szerezte be ha igen?
egy ilyen menne egy rpi.-re...
elore is koszi

(#153384) DJGABI válasza bazsimano (#153383) üzenetére


DJGABI
addikt

Okos Otthon / Smart Home topic kell neked: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153385) Fetz


Fetz
csendes tag

Elsősorban a szakértőket (petipetya) kérdezném, hogy I-clip alternatívának, milyen lehet ez a tárca?

(#153386) Ateszpapa válasza HKorn (#152953) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem is megfogták a 3db játékautót, elküldtem nekik a paypal számlát is az nem jó nekik, banki átutalásost kértek, azt is elküldtem.
Basszák meg 5.97$ volt a 3 és 2 hete rajta ülnek.
:(((

[ Szerkesztve ]

(#153387) KTU válasza Fetz (#153385) üzenetére


KTU
addikt

Gondolkoztam hogy veszek a linkelt kártyatartóból, de hogy mi tartja helyén a kártyákat, és hogy később se lazul ki ha most OK
:F
Szóval inkább ilyet vettem sok kártyához, ma érkezett meg, de még nem vagyok otthon. :U
Van egy Xiaomi MIIIW MWCH01 tartóm, sőt több is a családba, jó is, de kicsi.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#153388) Fetz válasza KTU (#153387) üzenetére


Fetz
csendes tag

Nagyon köszi, én is néztem, amit vettél, a Xiaomi-t még nem láttam. Viszont ez azért tetszene, mert ebben a pénz is elfér. Valami mechanikának kell benne lennie, mert a kártyákat is legyezőszerűen tolja ki és a videón rázásra sem esnek ki a kártyák, pedig kevesebbet rak bele, mint ami belefér. Tudom, filmen mindent lehet. :D
Akkor még olvasgatok. :R

(#153389) KTU válasza Fetz (#153388) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem nincs ezekbe semmi olyan mechanika, ami úgy szépen lépcsősen tolná ki a kártyákat, a xiaomiba sincs.
Ez mind marketing fotó. :U

Mi fér a Xiaomiba?
attól függ mennyi dombornyomott kártyád van, én már összefordítom ezeket de sajna kevés.
Személyi, lakcím, adó, jogosítvány, + 5db bankkártya, ebből 2db dombornyomott, ez így éppen még nem szorul.
Erős a mágnesajtó a végén, nem esnek ki a kártyák maguktól.
Tetszetős is, sokan megnézik.
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#153390) Real_Necro válasza Ateszpapa (#153386) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megállapítják szépen, hogy mennyi az értéke és ha úgy van szépen benyújtják a számlát... nekem is így tettek anno.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153391) Beni2360 válasza Predator2 (#153380) üzenetére


Beni2360
félisten

Én hasonlót vettem és tökéletesen megfelel otthoni használatra.
Kábelfejeket itthon potom pénzét de van ahol ugyan azt 5x áron adják.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#153392) KTU válasza Beni2360 (#153391) üzenetére


KTU
addikt

Itt a globál link, hogy ne keljen visszaállítani másnak.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#153393) HKorn válasza Ateszpapa (#153386) üzenetére


HKorn
addikt

Paypal kivonatot én is elküldtem nekik meg a rendelés visszaigazolást, de ez lassan 2 hete volt azóta semmi nem történt, nem jeleztek vissza, cucc se jött meg.

Nagyon körülményes ez a kínai rendelés, én már úgy vagyok vele, hogy ami tényleg szükséges azt inkább itthon veszem meg és nem érdekel hogy drágább, ami meg tényleg gombokért van, de nem igazán kell belátható időn belül, azt megrendelem.

Run&Ride

(#153394) Silent77 válasza HKorn (#153393) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem átment vámon 1 hete, de azóta se érkezett meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#153395) Beni2360 válasza KTU (#153392) üzenetére


Beni2360
félisten

Az igazság, hogy a posztoló linkjéből indultam és most látom, hogy de. de nálad is de.- nyílik meg. ;]
Úgy látszik nálam vált át az angol főlapról keresésnél de-re. Át állítottam.:F eng.Lik

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#153396) Ateszpapa válasza Real_Necro (#153390) üzenetére


Ateszpapa
addikt

És mennyit kellett pluszba fizetned?
Érthetetlen mit vacakolnak hisz ott van a számla mennyibe került.
Vajon a JB a teljes árat írta rá, és azért fogták meg?

:(

(#153397) Ateszpapa válasza HKorn (#153393) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem értem miért nem jó az nekik.
Foglalkoznának inkább a nagyobb dolgokkal.
Kisfiamnak még jó, hogy nem említettem még meg.

(#153398) Real_Necro válasza Ateszpapa (#153396) üzenetére


Real_Necro
veterán

Durván 4000Ftos összegre fizettem kb. 15000Ft emlékeim szerint. De a termék valós értéke kb 55ezer volt, de én nem annyit fizettem. (Zapals kupon)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153399) tonyrulez válasza pulutodurumo (#153378) üzenetére


tonyrulez
őstag

Köszönöm, akkor lehet ezt bepróbálom. Bár ahogy nézem sokan még nem vették meg, össz. 10 ordert ír, és 3 értékelése van :)

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#153400) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Xiaomi Mi 9 SE mobilhoz csomagolt gocomma átalakító helyett szeretne a haverom valamit ami olcsó, de biztonságos és véletlenül sem olvad szét. Valaki valami tipp?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.