Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153901) KaiotEch válasza szimi57 (#153892) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Review
Resolution: 1960*1080 az hogy jön ki? :D
MTK6797 CPU-ja van, ami mellett egy Mali-T880-as GPU kéne legyen, erre van egy 400-as, ami kb 5 éves. Oké tudom olcsó cucc :D

Szerintem ezt megsarcolják.

[ Szerkesztve ]

(#153902) fateless válasza tupacamaru (#153864) üzenetére


fateless
veterán

Én ezt használom már egy éve. Tavaly még csak 2GB RAM volt benne.
Alap dolgokra tökéletes, a Digi-s SIM kártya pedig vígan elvan benne (a Telekomos mellett)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#153903) Rick4 válasza edk- (#153898) üzenetére


Rick4
félisten

Ott van 3$-ral drágábban a 8GB ram/128-as akkor már megér plusz egy 1000-est. [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#153904) edk- válasza Rick4 (#153903) üzenetére


edk-
őstag

És tényleg annyi van benne?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#153905) szimi57 válasza fateless (#153900) üzenetére


szimi57
őstag

Na jó. Android 9

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#153906) Sanyesz. válasza szimi57 (#153905) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Mit akarsz?! Már 26 elégedett vásárló van. "Nice price" :Y

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#153907) KaiotEch válasza szimi57 (#153905) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

6k-ért? Na ki vállalja be? :D

A hátteret megtalálta már valaki? Az nagyon jól néz ki!

[ Szerkesztve ]

(#153908) DJGABI válasza szimi57 (#153905) üzenetére


DJGABI
addikt

5 értékeléses eladó :C

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153909) Breaker


Breaker
tag

Megjöttek a Cafele 950HUF-os gyorstöltők.

CAFELE Universal 18W EU Plug USB Quick charge 3.0 5V 3A Mobile Phone Fast charger charging for iPhone Samsung Huawei xiaomi

Azt kell mondjam, hogy hozza az elvárt számokat. Az egyxetlen gondom vele, hogy nagyon melegszik. Meleg van a szobámban is az tény, de forró lesz terhelés alatt.
Most Iphone7-et és egy LG K4et töltök egyszerre. Egyik sem tamogatja a gyorstoltest úgyhogy max 2.4 amper folyik.

ha nem gyullad ki, akkor megéri :D

Udv
Breaker

[ Szerkesztve ]

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#153910) EXIEZ válasza szimi57 (#153905) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Leírásban Android 7.0, meg 8.0 a címben meg 9

nagyon stabil :C

(#153911) Visormail válasza EXIEZ (#153910) üzenetére


Visormail
addikt

Rohamtempóban frissítik, nehéz követni.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#153912) EXIEZ válasza KaiotEch (#153907) üzenetére


EXIEZ
senior tag

(#153913) motoflug válasza szimi57 (#153905) üzenetére


motoflug
őstag

Én csak Balck tokkal rendelném meg. :DDD :DDD

(#153914) Beni2360 válasza EXIEZ (#153910) üzenetére


Beni2360
félisten

Három rendszer van rajta. Tudsz válogatni. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#153915) Watcher45


Watcher45
tag

Nekem is megérkezett ma a korábban itt ajánlott Haylou GT1 TWS fülhallgatóm. Csatlakozom az előttem szólókhoz, jó kis hangzást produkál a két kis babszem. Én tőle vettem [link] amikor az Ali két dolcsis kuponokat adott, így 16.5 $ körül jött ki az üzlet. Az eladó merész, mert 18 napos szállításra vállal teljes visszafizetést. Sajnos ez az idő az MP jóvoltából 27 napra nyúlt (így kérnem kellett a szállítási védelem hosszabbítását). Elbabráltam vele amíg a két füles egymásra talált, de utána probléma nélkül párosodott a telefonnal. Nem vagyok audiofil, számomra kellemes meleg hangszínű, telt basszusú hangzást produkál. Eddig csak beltérben használtam, a hangerőt elegendőnek éreztem, de lehet, hogy nagyobb kültéri zajban megváltozik a véleményem. A mikrofonját még nem teszteltem.

(#153916) alázógyík válasza Visormail (#153911) üzenetére


alázógyík
őstag

;]

(#153917) 8 válasza ptesza (#153896) üzenetére


8
senior tag

9x18cm, szélességre elég jól nyúik

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#153918) Sanyi.mTs válasza Breaker (#153909) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

érdekes:
- a nevében 18W-os töltő, míg 5V*4,8A=24W.
- sima portokra a képen 2.1A van írva, de a leírásos képen meg 5V - 4,8A(max) van

(#153919) DJGABI válasza Sanyi.mTs (#153918) üzenetére


DJGABI
addikt

hasonló a 4 portosom [link], sztem nem jók. rádió berecseg tőle (zajos), qc-t kiírja, de nem tölt gyorsabban. viszont kb 1 éve be van dugva, lekopogom nem égett le. kisebb cuccokhoz max jó lehet

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153920) gabe_


gabe_
őstag

Üdv
Az ebayen kapható egy ezres körüli Windows 10 licenszekkel mi a helyzet, nyugodt szívvel megvehetőek?
Ezek egy konkrét gépre/laptopra szólnak, vagy személyre? (Pl. ha lecserélem a laptopomat, a Microsoft ügyfélszolgálat segítségével az újra is feltehető?)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#153921) betyarr válasza gabe_ (#153920) üzenetére


betyarr
veterán

nyugodtan megveheted,de nem lesz eredeti a licenszed.tehát bármikor blokkolhatja a ms.

(#153922) -secret- válasza gabe_ (#153920) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

3-4k-ért van itthon retail. Inkább vedd azt és nem kell idegeskedned, hogy tilthatják. + több gépre aktiválhatod, profilhoz kötődik nem hardverhez.

[ Szerkesztve ]

(#153923) DeFranco válasza -secret- (#153922) üzenetére


DeFranco
nagyúr

annyiért nem kap retailt, csak retailnak mondott volume licenszt. a funkcióját ellátja az is csak épp nem lesz legálisabb mint egy ebajos 1k-s.

(#153924) -secret- válasza DeFranco (#153923) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amire most ránéztem az refurb key volt (kb. annyiért számlával) de amúgy én sem vagyok tisztában az árakkal. :R

(#153925) betyarr válasza -secret- (#153924) üzenetére


betyarr
veterán

használt oem win7 licenszeket lehet venni az egyik ph-s kollégától.lehet vele wintizet aktiválni.olyan 6k környéke a dolog.na az eredeti lesz.párat már vettem tőle én is és a mai napig rendben megyen.

(#153926) Watcher45 válasza DeFranco (#153923) üzenetére


Watcher45
tag

A PC Guru is hirdette pedig [link]

[ Szerkesztve ]

(#153927) gabe_ válasza betyarr (#153925) üzenetére


gabe_
őstag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, és így esetleg?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#153928) vince válasza Watcher45 (#153915) üzenetére


vince
őstag

Én is akkor vettem, pont ennyiért, nekem is most (pénteken) érkezett meg :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#153929) betyarr válasza gabe_ (#153927) üzenetére


betyarr
veterán

nem ismerem a forrást,de gyanúsan olcsó.kérdezz utána a win10 totyikban.

(#153930) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!

szivargyújtós töltőből mi az ajánlott? dupla usb kellene ,és olyan ami alig lóg ki a tartóból ,
mert nem éppen jó helyen van ,és nincs sok helyem felette.
Árban minél olcsóbban :)
Ali vagy ebay jöhet szóba.

köszi.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#153931) 8 válasza silvergod (#153930) üzenetére


8
senior tag

Mindkettőt használtam sokáig, mindkettő korrekt, de szerintem az első sokkal jobb:

Dual USB Car Charger Adapter 4.8A Mini Metal Car-Charger Mobile Phone Car USB Charger Auto Charge 2 Port 24W for Samsung iPhone
Brutál jól tölt (mérésem alapján 2x2.2A tartósan nyáron is), fémből van, nálam kb 7mm-t lóg ki
$4.89 = 1.413.-Ft

Smallest Mini USB Car Charger Adapter 2A Car USB Charger Mobile Phone Dual USB Car-charger Auto Charge 2 port for iPhone Samsung
Lassabban tölt, de még abból is visszavesz ha kettőt töltesz és elmelegszik (2x0.9A tartósan), műanyagból van, ugyanannyira lóg ki mint a fém

$2.95 = 853.-Ft

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#153932) Predator2 válasza MADcat (#153877) üzenetére


Predator2
addikt

Szia

Köszönöm a választ. Melyiket vetted a 3 közül? [link] Melyik a jobb szerintetek? Láttam már nagyon gagyi minőséget belőle.

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#153933) zsiz válasza Watcher45 (#153926) üzenetére


zsiz
őstag

Már volt téma. És a kulcsmondat a végén van a cikknek. "Az ajánlat hirdetés, így nem a PC Guru, hanem a Goodoffer24 akciója, amiért semmilyen felelősséget nem vállalunk. "

Más: kellene valami jó fülhallgató kaszáláshoz.
Elvárások: korrekt hangzás sok mélyhanggal, agybadugós, vezetékes (mivel olyankor nincs nálam telefon hogy BT-ról szóljon), nem baj ha betonstabilan áll a fülben, mert nem tudom állandóan igazgatni a zajvédő miatt. Mikofon, gombok nem kellenek rá. És nem baj, ha nem kerül többe 8$-nál :DDD Létezik ilyen?

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#153934) MADcat válasza Predator2 (#153932) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A magyart. Benne van az mh pecsét is. Nem gagyi sztem, ma is használtam.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#153935) Watcher45 válasza zsiz (#153933) üzenetére


Watcher45
tag

Ebben igazad van, elhatárolódnak a felelősségtől. Viszont a cikkben ezt is írják "A jókora kedvezmények ne tévesszenek meg senkit, ezek teljesen jogtiszta szoftverek. Miért olyan alacsonyak az árak? Mivel általában a kulcsokat közvetlenül a PC-vel együtt értékesítik, ám az Európai Bíróság legalizálta a viszonteladási gyakorlatokat."

(#153936) betyarr válasza Watcher45 (#153935) üzenetére


betyarr
veterán

viszont az ms oldalán nem nagyon írnak erről jókat [link]

(#153937) digitalentum válasza silvergod (#153930) üzenetére


digitalentum
csendes tag

+1 CelBro (a fémházas)

[ Szerkesztve ]

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#153938) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ismeri valaki a Misfits márkát? Pénztárcát nézegetek tőlük...

(#153939) Wajk válasza 8 (#153931) üzenetére


Wajk
addikt

Nekem is tetszenek ezek, de Ennyiért már nem inkább ez a Baseus érne meg?
US $3.89 22% Off | Baseus Mini Dual USB 12V Car Charger 3.1A Fast Charging 2 Port USB Phone Fast Charger Car USB Socket Adapter Car Accessory
https://s.click.aliexpress.com/e/AcKSHja

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#153940) -secret- válasza zolikaDB (#153938) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jól néz ki.

(#153941) zolikaDB válasza -secret- (#153940) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez a másik kiszemelt: [link]
De ennek az aprótartója végighúzódik a tárca hosszában. Lehet nem olyan praktikus.

(#153942) Breaker válasza DJGABI (#153919) üzenetére


Breaker
tag

Több helyrol hallottam mar hogy zizeregnek amikor tolt. Viszont nálam siri csendes. Lehet megoldottak kozben.
Sajnos QC fast chargot nem tudom tesztelni mert nincs semmilyen eszkozom. Még az ipad air 2 sem vesz fol 2A-t a töltéshez.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#153943) DJGABI


DJGABI
addikt

nem tudom ilyen csavarhúzója kinek van még [link] anno sokan vettünk asszem.

ma kolléga jön be, hozza hogy jött rendelése, 2k-ért vett ilyesmi sok-az-egyben készletet (mondtam neki, annyiért én is vennék, de valami akció lehetett, már lejárt, mindenhol ilyen 30$-ért megy). lényeg a lényeg: csavarozó végét lecsavarom, potyognak ki belőle a hegyek, mondom megnézem enyémet is, hát alul azok azt hittem valami mágnesek, vagy akármi, kopogtatom picit, potyogtak is ki ebből is. :DDD 3db szabadon volt benn, szóval tudtam hogy a végében vannak még más hegyek is, de azt nem hogy 8 db is..

szerk: még talán ez van legközelebb hozzá [link] csak az övében zöld a multiméter, meg van tartóka, szilárd gyanta a pákához, megy egy csipesz. aztán nem tudom milyen minőséget képviselhet, egy normális 60w-s páka nincs ennyiért

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153944) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

régebben valaki linkelte ezt a 2 Dolláros polarizált szemüveget.

Rendeltem egy feketét, és egy barnát.
Pici vélemény.
A lencse király, tényleg polarizált, gyönyörű, nem torzít, viszont túl világos, sajnos tényleg olyan, mint a hirdetésben, átlátszik a szemgolyó rajta, ezért inkább csak autóba javasolt, utcára szerintem kevés. A barna lencsés még ennél is világosabb picit.
Az anyaga nem rossz, nem rideg, egész rugalmas, nem szorítja a fejet(erre én érzékeny vagyok), nem annyira rideg, és gagyi, mint a pepcos szemüvegeké(árban kb. egyformák ugye), de ezáltal kicsit recseg-ropog, ahogy tekergetem.
Az egyik szára picit lötyög, és könnyebben hajlik, mint a másik, viszont már koppra vannak húzva a csavarok.
Átlagosnál kicsit nagyobb méretű fejre nem ajánlom :)

Összességében ennyiért elégedett vagyok vele, mert sokkal jobb, mint egy pepcos szemüveg, és még polarizál is a lencse, csak gondoltam leírom a tapasztalataimat.

Játszósnak, eldobhatósnak, vagy olyan helyre, ahova a rendes szemüveged sajnálnád vinni, oda tökéletes lehet.

(#153945) edk- válasza Cyborg (#153944) üzenetére


edk-
őstag

Érdekes, nekem is van ilyen (szürke lencsés) és pont jó a sötétsége. Idén nyáron ez a kedvenc napszemügém.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#153946) Real_Necro válasza DJGABI (#153943) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez olyan mint valami hobbi villanyász készlet. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153947) EXIEZ válasza DJGABI (#153943) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Az a páka annyit ér, hogy 2-3 használat után fogta és amikor épp a kezedbe vennéd ad egy izmos rázást ( persze melegedni már nem akart, szóval ment DIY projektbe )

(#153948) nightzone


nightzone
aktív tag

Üdv! Minden FM Transmitter használatához szükséges Bluetooth kapcsolat? Ehhez a videóban az írja hogy kell, de az én auto hi-fi-m a bt-t nem tudja, szóval csak olyat rendelnék amihez nem kell. Tudtok ilyet ajánlani, létezik?

(#153949) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Használ valaki ilyen BT Transmittert?
Deelife Bluetooth AUX Handsfree Car Kit

Ha a kocsin nincs AUX bemenetem (régi kazettás, csere nem jöhet szóba), szerintetek akkor is tudom majd használni minden funkcióját? Főleg a hívás kihangosítás érdekelne (mikrofon minősége).
A szivargyújtós FM transmitterekkel az a baj, messze vannak a "fejemtől" és nem érzékeny a mikrofonjuk, zajos, halk lesz a túloldalon a hangom. Ezt közelebb tudnám elhelyezni.
Van valakinek hasonlóval tapasztalata?

Köszönöm szépen!

nightzone: A BT transmitteren a BT kapcsolat csak a Transmitter és a telód között kell. Telódnak kell tudnia a BT-t. A transmitter a hangot a rádió felé FM frekvencián továbbítja.
Épp én is gondolkodom ilyen Baseuson, csak nekem messze van a szivargyújtóm, így telefonálás kihangosításra valószínűleg alkalmatlan lesz.
Most érkezett nekem egy ilyen FM transmitter. Minden szuper, csak a mikrofon messze van, így menet közben nem hallanak belőlem semmit. Álló helyzetben ez is tökéletes. Zene hangja tökéletes a QC-s port meg főleg előny.
Onever FM transmitter

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#153950) DJGABI válasza nightzone (#153948) üzenetére


DJGABI
addikt

a bt a telefonnal összekötéshez kell, azért fm trasmitter mert fm rádiójelet küld az autórádióra

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.