Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153751) fateless válasza Ateszpapa (#153744) üzenetére


fateless
veterán

Szerintem akkorák voltak a dobozok (kettő nagyban jöttek), hogy átvilágítoták, lázták, hogy csak műanyag kacat, és átengedték

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#153752) ptesza válasza Sanyesz. (#153724) üzenetére


ptesza
senior tag

Bizony. Megbízható és tuti az árú!

(#153753) EXIEZ válasza PainKiller13 (#153750) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Refurbished az az új, de tényleg 12,6$

[ Szerkesztve ]

(#153754) edk-


edk-
őstag

Tudtok ajánlani kétsávos, USB-s WiFi adaptert olcsópénzért?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#153755) cigam válasza Druss (#153003) üzenetére


cigam
félisten

Még1x köszi a linket, ma meg is jött. Minőséginek tűnik, és már túl vagyok az első töltésen:[link]. Valószínű, hogy a PC USB2 portja nem tud többet, csak a szabványos 500mA-t.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#153756) Ciccuka válasza edk- (#153754) üzenetére


Ciccuka
veterán

Comfast Mini 150
Comfast Mini 300
Comfast Mini 600

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#153757) Druss válasza cigam (#153755) üzenetére


Druss
aktív tag

Szívesen!

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#153758) anorche1


anorche1
őstag

Ilyen telefontartot szeretnek, de minosegit. Az ilyen par ezer ft -osok nem birjak a meleget + a tokkal, foliaval negyed kilos iphone 8plust.

Olyat keresnek, amiben inkabb femet hasznaltak mint gyenge muanyagot, ami egy napsutes hatasara deformalodik.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#153759) MasterMark válasza anorche1 (#153758) üzenetére


MasterMark
titán

Ne rakd a napra, a telefonnak sem tesz jót.

Switch Tax

(#153760) kmarci25 válasza anorche1 (#153758) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezekkel mind az a baj, hogy a tapadókorong "gumija" egy idő után elfárad, és nem tartja meg a vákuumot. Ha folyton a napon van, akkor ez a folyamat felgyorsul-

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#153761) DJGABI válasza kmarci25 (#153760) üzenetére


DJGABI
addikt

én nem tudom mi van amúgy, jó régebben nem mentünk annyit, de akkor kibírt a legolcsóbb 1 dodós is éveket. mostanában melóba járok kocsival, idén már a 3. teszem fel (2 csiptetős, még gb-s talán, most a gravity is lötyög már). eltört, elengedett. akkor mi az ajánlott? műszerfalra tapadós ugyanúgy elenged. szellőzőrácsos?

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153762) macilaci78 válasza MasterMark (#153759) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Persze, a kesztyűtartóból navigáljon a gps-szel?
Ha a szellőzőrácsra rakja, ott is éri a nap, illetve nincs is a látómezőben, a betekintési szög is gyatrább.

anorche1: nem a műanyag szárral, talppal van gond, hanem a szilikon talppal, illetve a csuklópontokkal. Egy Baseus-t rendeltem, egyszer esett le eddig 8 hónap alatt, akkor is árnyékban, üresen. A csuklóknál a rögzítőket néha meg kell húzni (nem is minden hónapban) és jó. Én a szélvédőre cuppantom és mágnes tartja a telefont.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#153763) Nikaré válasza DJGABI (#153761) üzenetére


Nikaré
őstag

Szellőzőrácsost javaslom.
Ott valamennyire védve van a napsütéstől, illetve a légkondi hűti.
Arra figyelj, hogy a telefon ne érjen a műszerfalhoz stb. mert megkarcolja.

[ Szerkesztve ]

(#153764) 6120 válasza anorche1 (#153758) üzenetére


6120
tag

Szerintem ilyet vettünk itt néhányan a coop-telekom akcióban.
Nekem jól működik...

(#153765) kmarci25 válasza DJGABI (#153761) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem ilyen mágneses, szellőzőrácsra illeszthető Blitzwolf van. Volt egy ilyenje a Rock-nak is, de egyik sem kapható már egy jó ideje sajnos. :( A lényege mindkettőnek az, hogy rá lehet szorítani a szellőzőrácsra, így nem esik le róla, a telefont pedig elég erősen tartja a mágnes.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#153766) anorche1 válasza macilaci78 (#153762) üzenetére


anorche1
őstag

Nem a talpoal van a gond, nem is a teleszkop mehacnikaval, hanem azzal, ami a telefont 2 oldalrol tartja. A melegtol es a tomegtol eldeformalodott, a rugo felig-meddig kilogott, igy kevesbe szoritotta a telefont.
Hajszaritoval felmelegitettem, vissza hajlitgattam, most rgy ideig megint jo lesz.

Azert ilyen teleszkopos kellene, hogy a telefont a szellozoracsok ele tudjam tenni. A sima szellozoracsos tartokkal meg az a bajom, h nem eleg stabilak. Egy iphone se -t megtartanak, de 8+ -t mar nem :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#153767) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan bevált tapadós telefontartót, aminek hosszú a karja? Most van egy rövid, ami tök jó, csak az új autóba jobb lenne a hosszabb verzió. :R

(#153768) macilaci78 válasza Fetz (#153376) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én 3 párt rendeltem. Egy párról én is kaptam aug. 1.-én mailt, hogy indul, 1 pár processing, 1 pár back order státuszban van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#153769) fateless válasza DJGABI (#153761) üzenetére


fateless
veterán

Olyat vettem, ami a CD slot-ba rakható, és fixen tart, nem kapja telibe a nap. Nekem bevált, talán másnak is...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#153770) shifty! válasza fateless (#153769) üzenetére


shifty!
senior tag

+1, szerintem a legelegánsabb megoldás, jó helyen van, nem zavaró, könnyen kezelhető.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#153771) solor válasza fateless (#153769) üzenetére


solor
tag

Tudnád linkelni?

(#153772) emre válasza solor (#153771) üzenetére


emre
veterán

Nekem ilyen van ami cd-be megy bele, de nem vált be ezért eladom. Eltakarja a rádió, klíma kezelőszerveit.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#153773) fateless válasza emre (#153772) üzenetére


fateless
veterán

Hasonló az enyém is
Adott autóba jó ermészetesen.
Mivel nekem a telefonról megy minden zene, a hangvezérlést pedig a kormányról végzem, ezért nincs útban (Kia Rio III). Feleségemnek már kényelmetlen, bele lehet akadni (Ford Fusion)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#153774) Beni2360 válasza fradi81 (#153737) üzenetére


Beni2360
félisten

Én nem nagyon találtam egy db van a Nokia utánzat Vkworld Z3310
A menüje nem éppen családbarát. Nálam nem jegyzi a nem fogadott hívásokat tel.sz. szerint csak db-ra.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#153775) Fetz válasza macilaci78 (#153768) üzenetére


Fetz
csendes tag

Kíváncsi leszek, mi lesz belőle. Tegnapi státusz szerint indul a nemzetközi kicserélő központból... :F

(#153776) macilaci78 válasza Fetz (#153775) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem találtam infót, mikortól indítsak, vagy meddig indíthatok refundot. Kb ha elfogyott a türelmem... :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#153777) emre válasza fateless (#153773) üzenetére


emre
veterán

Igen, célszerű lett volna hozzátenni, hogy 1-es Scenic-em van. :B
Mondjuk most ismét feltettem, lehet egy hosszabb próbát teszek, mert első benyomásból ment vissza a dobozába.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#153778) DJGABI válasza kmarci25 (#153765) üzenetére


DJGABI
addikt

tudom first world problem, de az nfc-t nem hülyíti/gyengíti ez meg?

leszedtem a mostanit, ez is pont ugyanott tört el, vagyis a feszítő rugó szakadt ki a gumitalpból

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#153779) Luissimo válasza kmarci25 (#153760) üzenetére


Luissimo
veterán

A tapadokorongot be kell vizezni felrakás elött (ujjal, bö nyállal is megteszi végszükség esetén 😃) ès utána felcuppantani határozottan.

Többet bir még ha süti is a napközbeni napsugár ...

(#153780) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Régebben valaki tett itt közzé joybuy-os kuponokat. Akkor vettem is ugreen micro usb kábeleket 99 centért. Most usb-c kábelt szeretnék, erre nincs most ilyen lehetőség?

Üdv.: KamuMazsola

(#153781) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Kocsiba szeretnék venni az ülés hátuljára rögzíthető média lejátszót.
Lassan 1 éves lesz unokaöcsi, kellene valami, ami lekoti a figyelmet az úton.
Tudtok valamit, ami nem túl drága, de egész jó erre a célra?
Köszönöm

(#153782) zolikaDB válasza #04441088 (#153781) üzenetére


zolikaDB
veterán

PH-sként nem tudok mit ajánlani, tablet + vmi tartó nem jó?
Apaként: NE! 1 évesnek nem kell mesét néznie, autóban pláne. Baromi sok zavart képes okozni náluk ez a dolog, főleg ilyen korán.
:R

(#153783) DeFranco válasza zolikaDB (#153782) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyetértek nem akarok flamelni, van apuka topic ott meg lehet vitatni igény esetén de apaként én is hevesen gesztikulálva tiltakozom.

zene az mehet, le is köti, és sem szellemileg sem fizikailag (megterhelő egy statikus pontot nézni miközben a periférián mozgás van folyamatosan) nem viseli meg a gyereket.

gryllus összes halász judit összes amíg lemegy addig simán lent vagy az adrián dugóval együtt.

(#153784) Sethdobaloah válasza zolikaDB (#153782) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

+1 .
1 eves gyereknek nem kepernyo kell, hanem melle valaki, akiben megbizik.

...csak én vagyok helikopter?

(#153785) D1Rect válasza DeFranco (#153783) üzenetére


D1Rect
félisten

Meg jó eséllyel össze is hányja az autót.

(#153786) DeFranco válasza D1Rect (#153785) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pro tip: hegymenet előtt semmiképp ne adjunk a gyereknek akármit amiben füstölt sajt van :O

[ Szerkesztve ]

(#153787) szakalistvan válasza #04441088 (#153781) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Kislányom egy baba tabletet nyuz az autóban lassan egy éve,nem unja meg.Van rajt 9gomb meg egy egér. 2,5 éves most , beszélgetünk,zenét hallgatunk utazás közben.

(#153788) bul07


bul07
nagyúr

FLOVEME Power Bank 10000mAh Portable Charger For Samsung Xiaomi mi Mobile External Battery Powerbank 10000 mAh Poverbank Phone
[link]
US $9.39 + Shipping: US $1.05
De van 1/1.01 kupon
US $9.44

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#153789) fateless válasza #04441088 (#153781) üzenetére


fateless
veterán

Nem azért írom, mert ez a szent és egyedül üdvözítő megoldás, hanem mert nekünk ez vált be és volt elfogadható:
Út közben, amikor messze megyünk és nem éjjel, hogy átaludják, olyankor kis hangfalat beraktuk, berakjuk a gyerekek közé, és azon szólnak a gyerekdalok. A kisebb most két éves, a nagyobb négy lesz, de már nagyo nrég ezt csináljuk, ha már a beszélgetés és a mi énekünk nem elég nekik. Legtöbbször elég. Nem látják a gyerekdalok animációit, de hallgatják, és ez is elég szokott lenni nekik. Most már éneklik is a hangfallal (és velünk együtt, ha mi is bekapcsolódunk), sőt, már mutogatja is a nagyobb, a pici pedig tanulja.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#153790) Fetz válasza fateless (#153789) üzenetére


Fetz
csendes tag

Vagy ennek másik alternatívája (ami nekünk nagyon bevált) a hangoskönyv. Thomastól kezdve a magyar népmesékig bármi, még mi is élveztük. :)

(#153791) D1Rect válasza fateless (#153789) üzenetére


D1Rect
félisten

A legjobb hack tényleg az, ha lefárasztod út előtt.
Én attól megkímélem őket, hogy énekeljek nekik. ;]

(#153792) Real_Necro válasza fateless (#153789) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk egy szatyor játék/plüssbigyó/zenélő izé meg képes mesekönyv van bekészítve a 270km-es úton és azt adagolja anya gyerekeknek. De fiam pl nagyon szereti út közben nézni a táblákat, autókat, stb...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153793) Emperor_ válasza #04441088 (#153781) üzenetére


Emperor_
addikt

Apukaként szeretném jelezni, hogy rendkívül rossz ötlet mesét nézetni ilyen kis gyerekkel. Otthon is.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#153794) Visormail


Visormail
addikt

Amióta regisztrálva vagyok ebay-re, most volt ilyen először, hogy adott üzenetben egy 10%os kuponkódot, amit bárkitől/bármire fel lehetett használni, összegről se láttam semmit. Megrendeltem vele egy ZERO AUDIO ZH-DX200-CT fülest japánból, természetesen ez nem érkezett meg. Ingyenes szállítás, tracking nem volt, lejárt minden határidő, pénzt visszautalták, kupont buktam. Hurrá.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#153795) Real_Necro válasza Emperor_ (#153793) üzenetére


Real_Necro
veterán

Két gyereknél hogyan oldod meg, hogy a nagyobb nézze, a kisebb meg nem? Adsz a nagyobbnak egy tabletet, hogy egérmozizzon, vagy bekötöd a kicsi szemét? Mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy akarja...
;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#153796) Zeki válasza Real_Necro (#153795) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott a pont! És mindenki azt eszik meg iszik, amit akar, meg amikor.

[ Szerkesztve ]

(#153797) DeFranco


DeFranco
nagyúr

senkit nem akarok megsérteni általában írom a témával kapcsolatban senki ne vegye magára, de szerintem az aktuál részét kiveséztük a kérdésnek, a többivel tényleg át kéne vonulni az apukás topicba.

(#153798) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Fm transmitterből mit ajánlotok? SD kártya vagy pendrive-ról menne a zene.

(#153799) fradi81 válasza Beni2360 (#153774) üzenetére


fradi81
veterán

Itthon azért szerencsére kapni, van pár alkalmas teló 10ezer körül.

moto g72, Ninebot d28e

(#153800) kenand válasza edk- (#153749) üzenetére


kenand
veterán

Unalmas órákon ne unatkozzanak a lányok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.