Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126851) st6969 válasza Degeczi (#126844) üzenetére


st6969
őstag

Tökéletesen igazad van, életveszélyes ezeket használni! Nem csak ott, ahol gyerek van, hanem mindenhol (nincs az, hogy majd óvatosan húzom ki, meg együtt húzom ki...mi van, ha épp nem figyelek arra, hogy ja, ez az a dugó, amit óvatosan kell kihúzni, vagy éppen más húzza ki...egy vendég, vagy a szomszéd gyerek). Az életvédelmi (fí) relé leold, igen. Vagy NEM! Én nem kockáztatnám meg. A kismegszakítónak meg sok köze nincs ehhez.

(#126839) tomazin
Pontosan, jól érted. Szabvány rögzíti, hogy a süllyesztett résznek milyen mélynek kell lennie ahhoz, hogy tapintóujjal ne lehessen hozzáérni a dugvillához.
Úgy tudod kivédeni, hogy szabványos adapter aljzatot veszel. Véletlenül sem Kínából. Vagy, ahogy javasolták, ahol lehet, levágod a dugót és cseréled.

(#126852) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na nem juottam előre a Joybuy-al. Ugyan a Live chat gyors az ügyintézés lassú. Arra hivatkoznak, hogy a megrendelésem nem jutott el a raktárhoz hát nem értem miért baj ez hát küldje el most aztán jöjjön a cucc persze nem lehet ezért full refund, ha visszajelzek és elfogadom akkor 5 dolcsi kupon akármire is... Jó ok, de nekem ez kellett volna :D

Amit rendeltem volna az egy kis gyerekjáték drónocska.
Azaz ez az

Sajnos így ez nem lesz nekem.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#126853) pn4hvq válasza kigyi_23 (#126852) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Fogadd el a refundot +5$-s kupont és rendeld meg újra a kupon felhasználásával (nálam rendelhető a termék). Ez nem járható?

(#126854) zoltan6 válasza havri1 (#126850) üzenetére


zoltan6
őstag

már elfogyott, :( nekem is mindig eltűnnek

(#126855) Beni2360


Beni2360
félisten

Nálatok a banki kimutatásban a Rosegaldnál vásárolt árunál mit írnak az átutalt rovatba?
Nálam Paypal *mini ként szerepel. És volt a GB-nél is vásárláskor a mini jelen. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#126856) vittorio7 válasza Beni2360 (#126855) üzenetére


vittorio7
őstag

Ha app-ból rendeled, akkor mini.

[ Szerkesztve ]

(#126857) kigyi_23 válasza pn4hvq (#126853) üzenetére


kigyi_23
addikt

Pont ez lesz a folyamat, ha engedi a rendszer :D :D Már délelőtt megírtam neki, hogy ok áll az alku :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#126858) Degeczi válasza tomazin (#126847) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hát ebből él a fazon, h minden videójában min. egyszer vagy megrázza az áram, vagy látványos zárlatot csinál :D - de közben valós problémákra hívja föl a figyelmet, hasznos tanácsokat ad, és persze láthatóan ért is hozzá (eleve villamosmérnök).

(#126859) bertokl válasza Degeczi (#126858) üzenetére


bertokl
tag

Úgy tudom a kínai, UK, US, AU aljzatok egyike sem süllyeszett kialakítású. Az EU aljzatok ebből a szempontból valóban bizonságosabbak, de ez nem a linkelt adapter hibája. Ahol lehetséges, a csatlakozó cseréje jobb megoldás, de szerintem kevesen élnek vele.
A gocommánal biztosan jobb, a skrossnál sokkal olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#126860) kigyi_23 válasza kigyi_23 (#126857) üzenetére


kigyi_23
addikt

Vagy 18-ért megveszem a kamerás változatot :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#126861) bul07 válasza bertokl (#126859) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem nem a szülyesztés hiánya a gond hanem hogy végig fém az érintkező, az itthoni normális nem földelt vezetékek csatlakozójának csak egy fém kupak vana végén és a többi része műanyag, így mire a fém rész felbukan már nincs feszültség alatt ezért nem is veszélyes

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#126862) Degeczi válasza bertokl (#126859) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, a UK megoldás azonban korrekt méretű, nem olyan miniatürizált mint a US/kínai, ezért ha megnézel egy ottani tápdugót, azon is (mint nálunk a földeletlen dugókon) csak a villák vége fém, alatta műanyag, így megoldott az érintésvédelem!
(míg a US/kínai esetén a kis méret miatt muszáj, h a villák végig fémből legyenek - így is vékonyak, nincs tartásuk, könnyen görbülnek)

Persze, ez nem az adapter hibája - de a legtöbb készüléken szerencsére nem a ház része a dugó, így minimális kézügyességgel házilag is könnyen megoldható a cseréje

(#126863) kcsa válasza Degeczi (#126844) üzenetére


kcsa
veterán

Ennyi az egész, de a csóka minden videójában megb.szatja magát valamilyen nagyfeszültséggel, ez a műsor része :)

(#126864) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

összefoglaló:

"Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik."

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126865) bertokl válasza bul07 (#126861) üzenetére


bertokl
tag

Az adaptert a konnektorból többé nem szükséges kivenni, de ha mégis, van rajta egy "kapaszkodó" és még akarattal sem tudod úgy kihúzni, hogy az áram alatt lévő fázishoz érj.

[ Szerkesztve ]

(#126866) sambenez válasza bertokl (#126865) üzenetére


sambenez
addikt

Az adaptert nem, de amit az adapterbe dugsz azt viszont igen.

(#126867) bul07 válasza bertokl (#126865) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem ez a része a gond hanem amit beledugsz, ha az végig fém akkor hozzáérhet az ember keze és az már feszültsév alatt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#126868) bertokl válasza bul07 (#126867) üzenetére


bertokl
tag

Igen, de ez nem az adapter hibája, hanem a kínai és US rendszer sajátossága.
(Részemről nem offolok tovább.)

[ Szerkesztve ]

(#126869) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Egyszerűen nem is értem, hogy hogyan élhettem túl a gyerekkort egy olyan lakásban, ahol nem volt egyetlen süllyesztett földelt konnektor sem :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126870) spileraaa


spileraaa
senior tag

én a digitális mérőkben nem bízok annyira mivel ha már gyengül az elem gondolom már nem mutat pontos értéket
ezért kerestem egy ilyet

de valahol nincs e meg olcsóbban?

a másik gond ez nem szállít Romániába

[link]

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#126871) Mr.Csizmás válasza spileraaa (#126870) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez a bütykösvégű nálunk 1000 ft az alkatrészkerben. [link]

tippre nálatok is hasonló árazása lehet.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126872) Beni2360 válasza vittorio7 (#126856) üzenetére


Beni2360
félisten

És akkor hogyan tudom igazolni, hogy kitől vettem? Ha a GB és a másiknál is minit ír. Vagy asztalin már kibontja?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#126873) beg


beg
veterán

Adapter, dugalj, konnektor, földelés, villanyrázás másik topikban mehet tovább. Köszi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#126874) Degeczi válasza spileraaa (#126870) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nem gond, h csak PSI?
nálunk inkább bar-t használunk
(a legtöbb mérőeszköz duplaskálás, de ez pont nem)

[ Szerkesztve ]

(#126875) Salex1


Salex1
senior tag

Sima 2m-es HDMI kábel kellene jövő héten. Van valamilyen hely ahonnan ide érne, vagy vegyek inkább itthon?

(#126876) kigyi_23 válasza Salex1 (#126875) üzenetére


kigyi_23
addikt

Vegyél inkább itthon, gondolom a DHL Express szállítást nem szeretnéd kifizetni, hogy ideérjen időben :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#126877) spileraaa válasza Degeczi (#126874) üzenetére


spileraaa
senior tag

így hogy írod most vettem észre ... a lényeg ilyen típust rendelnék de bart mutasson

egyet rendeltem digitálisat appbol és pontokkal elég jó árban jött ki 2.56$
[link]

de jó lenen egy pluszba amivel le lehet elellenőrizni

igaz erre már valami pompa is jó lenne mivel a legtöbben azon is van mérő

fb ezt ajánlották ha nem tudok jobbat megrendelem de vámon tuti megfogják úgy viszont jó drága vétel lesz

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#126878) ANOka válasza spileraaa (#126870) üzenetére


ANOka
őstag

Gondolod, hogy ez pontosabb, mint a digitális? :U
Persze a te döntésed.

(#126880) fradi81 válasza DJ. Ru$y (#126818) üzenetére


fradi81
veterán

igen belemegy, így elvileg 16 kártyának van hely mert a kivehetőben is van 3. Meg van még 4 hely a nagyobb kártyáknak.

moto g72, Ninebot d28e

(#126881) desigo válasza havri1 (#126850) üzenetére


desigo
senior tag

Egész este ilyet kerestem több helyen.
Erre most itt van jó áron csak elfogy :(

(#126882) EXIEZ válasza Salex1 (#126875) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Van egy táska hdmi-m ;]

(#126883) DJ. Ru$y válasza fradi81 (#126880) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi, rendeltem is egy feketét. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#126884) crazygamer75 válasza Donki Hóte (#126869) üzenetére


crazygamer75
tag

törölve, mert dugaljas eszmecsere letíltva :D

[ Szerkesztve ]

(#126885) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Gearbest supporttal van valakinek tapasztalata? ( Mivel a chat nem aktív egész nap, gondolom ticket kell ) vagy hogy van ez?

(#126886) air válasza EXIEZ (#126885) üzenetére


air
nagyúr

Igen.
Ha éppen az sem megy, email.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#126887) EXIEZ válasza air (#126886) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Köszi. Ticket az ment. Mondjuk a call lett volna a legjobb, de az sincs. Na de legalább megoldva ;]

(#126888) Chaser


Chaser
titán

csirke fanoknak ( : volt már korábban talán jb-ről, de ennél olcsóbban nem találtam

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#126889) Ateszpapa válasza Chaser (#126888) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A kis Yorkie kutyusomat nem érdekli, de a 3 éves Fiamnak tetszik, tyukicának hívja a mancs őrjáratból. :D

(#126890) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Minta nélküli fekete rövid ujjú pólókat keresnék.
Fentieken túl lényeges lenne, hogy a lehető legvékonyabb, legkönnyebb, jól szellőző legyen.
(Tudom, van ruhás topik, de ott válasz nincs.)

#?*@&!

(#126891) Chaser válasza zeon.hu (#126890) üzenetére


Chaser
titán

bershkaban newyorkerben biztos van ilyen, nem egy hatalmas tétel, sztem nincs értelme kinnről vesződni vele, főleg a méret miatt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#126892) Skillet válasza Czimby (#126807) üzenetére


Skillet
addikt

Én már hosszú hónapok óta úgy használtam az oral-b-t, hogy 24/7-ben a töltőn volt. Na úgy viszont jól működött :D
Nálam amúgy újonnan simán kibírt kb 10 napot, napi 2x-i fogmosással. De ez nagyon hamar megváltozott.
Naja, ezt a ni-mh dolgot én sem értem :F

(#126814) quailstorm:
Nem igazán érdekel, másnak milyen vibrációt visz vagy nem visz át az akármilyen fogkeféje. Azt tudom csak, hogy az én Seago SG-507 esem hibátlanul berreg a számban. Mintha egy dongó rajt forgatnék ide-oda a pofámban. A fogaimat tökéletesen megtisztítja, az ínyemet pedig nem gyaszálja szét. Amióta ezzel mosok fogat, semmi vérzés nem volt. Előtte ez mindennapos volt.
Engem vastagon meggyőzött.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#126893) DeFranco válasza zeon.hu (#126890) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha ajánlhatom akkor cunda biopamut pólót nézz, nagyon jók, nem ebajos ár, de én azt használom minden nap aláöltöző pólónak (napi váltásban ofc) és évek óta bírják. most néztem 2db azt hiszem 3-4k között van.

@Skillet: azt kell mondjam, hogy igazatok van az oral-b fogkefével kapcsolatban tényleg nagyon zavaró milyen keveset bír. én elvből nem hagyom fixen töltőn de így komoly logisztika megfelelő teljesítményt nyújtó töltöttségen tartani. kínai fogkefét én személy szerint nem rendelnék, gondban is vagyok mi legyen helyette.

kár hogy az ikeában nincs elektromos fogkefe :P

[ Szerkesztve ]

(#126894) cidalain


cidalain
veterán

Ilyesmi autos mobiltartot vett e mar valaki? Mennyire hasznalhato a cucc? Lehetne ezt kozepkonzolnal is hasznalni, ha annak is van felul pereme? Esetleg olcsobban latott e mar valaki ilyet?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#126895) zeon.hu válasza DeFranco (#126893) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Linket tudsz adni esetleg?
(2 munkahelyemen is elvárás a fekete öltözet, de légkondi nincs, én meg már 20 fokban is szenvedek a hőségtől :D )

#?*@&!

(#126896) betyarr


betyarr
veterán

külföldről mi a legjobb (nem a legolcsóbb!) autós telefontartó?olyan kellene,ami szélvédőre vagy műszerfalra tapasztható és nem kopik el könnyen a párnázott telótartó része (sem).
régebben volt valami X-valami márka,azt nagyon dicsérte mindenki,de nem akar az eszembe jutni pontosan a neve.

(#126897) DeFranco válasza zeon.hu (#126895) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

ilyesmi, de meg fogod találni, most a póló-flaneling részen volt felakasztva nejlonos akasztós csomagolásba egy állványra kettesével csomagolva.

(#126898) Mr.Csizmás válasza zeon.hu (#126895) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ aldiban most akcióznak a "sima" pólókkal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126899) keszo válasza cidalain (#126894) üzenetére


keszo
őstag

Én hülyét kapnék ha a műszerfalamat összekaristoná.

Attila

(#126900) Samus válasza betyarr (#126896) üzenetére


Samus
addikt

A Rock Autobot-ot dícsérték (hamisítják is rendesen), de az szellőzőrácsra rögzíthető. Emellett nagyon népszerű a szintén szellőzős, de mágneses tartók (kis fémlap a telefon hátuljára, praktikusan a keménytok alá), ebből a Cafele és Baesus ment nagyon.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.