Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126751) vittorio7 válasza Beni2360 (#126750) üzenetére


vittorio7
őstag

Megyei jogú városban lakik.

(#126752) quailstorm válasza dugesz77 (#126730) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Műanyag, szádba veszed, mérgező lehet. Ennyi az oka neki.
Azért egy Oral-b utlérhető jogilag ilyen esetben, random kínai meg nem.

(#126753) powerwade válasza Beni2360 (#126750) üzenetére


powerwade
senior tag

Gipsz Jakab POSTAN MARADO
Varosnev
Posta utcája 123
2-es posta
1234

Minden online boltban van egy ilyen címem. A postáknak saját címük van, az fent van a posts oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#126754) Benir8


Benir8
senior tag

Tudtok erre Xiaomi Rodmi 3S kupon kódot adni? :B

(#126755) dugesz77 válasza quailstorm (#126752) üzenetére


dugesz77
őstag

Oké ,hogy a vad kínaival lehet gond (persze néha a nagy nevekkel is megesik a gixer) de itt magáról a SEAGO márkáról volt szó. Nem kis cég aki a hátsó udvarban lelakott fröccsöntő gépeken foss@ a bóvlit+ a tanúsítványaik megvannak.
Itt a felvetéssel volt a gond(vagy én értettem félre). Találtak mérgező játékbabákat és ezért ne vegyen valaki kínai fogkefét.

[ Szerkesztve ]

(#126756) tomazin


tomazin
veterán

ilyesmit mert már venni valaki? (bambusz fogkrém)

ha már a minden kínai mérgező témánál tartunk ;]

[ Szerkesztve ]

(#126757) Silent77 válasza dugesz77 (#126755) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, így lehetett érteni. :K

tomazin: Ezt még én sem venném a számba. :D
van egy határ, a fogkefe nálam rendbe van.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#126758) ktommy91 válasza KTU (#126722) üzenetére


ktommy91
addikt

Csinálj magadnak. Kell hozzá fapálca, szigszalag meg bicikli gumibelső. Ha Szentes környékén jársz akkor rossz belsőt tudok adni.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#126759) Robynho


Robynho
tag

Azért ez így a gearbest részéről elég féregség, ahogy olvasom a shipping policy-t.
Ilyenkor amúgy mit lehet csinálni, visszavitték a csomagom, tehát a gearbestnél van.. magyarán lfasz se kaptam 40$+-ért.
Jelentsem fel a postát? akkor majd meglesz, h ki és mikor nem dobott értesítőt..

áááá kurwára felba... most ez a dolog

(#126760) st6969 válasza powerwade (#126753) üzenetére


st6969
őstag

Ja, hogy még a saját címed sincs rajta, csak a postáé? Így akkor még könnyebben lenyúlhatja a posta, ha akarja, vagy azt mondja, bejött érte egy másik Gipsz Jakab. Bár, ha aláírós, akkor nem olyan egyszerű...Na mindegy, nekem egy kicsit zavaros, de ha neked működik, akkor jó, szerencsés vagy, valóban kényelmesebb összegyűjtve átvenni a csomagokat hetente 1x. :K

(#126761) ANOka válasza MittuDomain_ (#126737) üzenetére


ANOka
őstag

A japánokkal nem mernek szórakozni! :D

(#126762) DeFranco válasza Robynho (#126759) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem jött meg, kérsz refundot, pont. nem tudsz mit csinálni.

(#126763) ANOka válasza quailstorm (#126752) üzenetére


ANOka
őstag

"Azért egy Oral-b utlérhető jogilag ilyen esetben..."
...és mi jár annak akinek - jogilag - igaza van? A szája! :DDD

(#126764) ANOka válasza tomazin (#126756) üzenetére


ANOka
őstag

Mi ez? Raktáron maradt cipőpaszta újra csomagolva? :DD

(#126765) powerwade válasza st6969 (#126760) üzenetére


powerwade
senior tag

A trackelt csomagnál kell az aláirásod és a személyi igazolványszámod amikor átveszed - hiába nem a te "címedre" érkezett. Nem szeretném tovább szemetelni a topikot ezzel, ha valakinek kérdése van a külföldő csomagok postán maradó címzésével, keressen privátban. Nem ezekkel a posztokkal akarom megszerezni a következő PH rangot - pláne nem offtopikkal :D

(#126766) Mr.Csizmás válasza powerwade (#126765) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

posta - csomagküldő topic ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126767) petipetya válasza tomazin (#126756) üzenetére


petipetya
nagyúr

Berendeltem a fogkrémet, de valószínűleg nem fogom használni. :D Dokumentálom majd, ha megjön.

"nincs rá lezsóidő"

(#126768) martillo


martillo
tag

Hello,

MiBand 2-eshez toltot tudtok valami jo aras darabot?
Esetleg szilikonpant is johet, ha keznel van az is...

Thx

(#126769) Beni2360 válasza powerwade (#126753) üzenetére


Beni2360
félisten

OK értettem, csak hogy a Jakabb nem arra a postára jár. ;]

Ha még szerezhetem akkor ide írom.
Felhívtak, hogy van egy csomagom kérem vagy már küldik vissza.
Bementem azonnal és szóltam, hogy telefonon kerestek, ja igen én. De személyi és lakcím k. nélkül nem adta oda pedig nem aláírós volt. Náluk már szerepelt a listán tehát még alá is íratta.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#126770) kekigyu válasza Benir8 (#126754) üzenetére


kekigyu
aktív tag

+1 engem is érdekelne

(#126771) quailstorm válasza ANOka (#126763) üzenetére


quailstorm
nagyúr

és (#126755) dugesz77 :

Nem néztem meg a márkát, ez valóban biztatónak tűnik, de ha mégis van valami baleset, vegyszermaradvány, Mainland China termékkel kapcsolatban, aminek nincs is jelen lévő disztibútora, nem fogsz tudni kártérítést kiperelni.
Oral-b meg mivel joggal félhet a következményektől, remélhetőleg nem enged ki nem megfelelően lekezelt műanyagot. Ennyi lenne.

Kínai belpiacos termékek gyártóival még szerzői jogi követeléseket se lehet érvényesíteni, lásd hamisított autók esete.

Meg a fogkefés dolgot amúgy sem értem. Lehet kapni itthon a boltban garanciával. Hacsak valaki nem csájna mániás vagy úgy érzi nagyon számít az az 1-2k HUF, akkor nem értem miért kéne ezt is onnan rendelni.
Nekem jó volt a Spar-os Oral-b is.

ultraoff, kínait népszerűsítő és kínai rendelő oldalokon kívül nem nagyon találok disztribútort EU-ban,
Seago-t USA-ban a Strong United forgalmazott, meg van az Amazonon EU raktárban, azt ennyi.
Árban meg nem tűnik olcsóbbnak az Oral-b-nél.

[ Szerkesztve ]

(#126772) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok a Bicó elején a teleszkópnál van egy harmonika szerű valami ami védte a teleszkópot de elszakadt tud valaki rá valami helyetesítő cuccot?

(#126773) Ghard


Ghard
őstag

Kipróbáltam a joybuy-os akciós szemüvegeket.
Xiaomi MI Anti-UV 400 monitorhoz való szemüveg:
Kényelmes könnyű kerete van, a lencse kellemes enyhén sárgás színű. Sajnos a lencsében tükröződik a szemről visszaverődő fény, pl egy ablak vagy más fényforrás. Monitort nézve engem eléggé zavar.
Xiaomi MI Unisex Polarized Sunglasses (10 dollár volt)
Még akciós áron sem ajánlom. A keret nagyon gagyi, a szárak gyengék, hajlanak. De legalább könnyű. A lencsék nagyon kicsit oválisak csak, nem simul annyira a szem köré. Szélesebbnek hat és nem is takar annyit mint egy rendes pilóta napszemüveg. A lencse tényleg polarizált, nem nagyon sötét, szürke/enyhe kékes színe van.
Ezekkel együtt rendeltem aliról Veithdia szemüveget. Szvsz normálisabb minőség mint a xiaomi, hiába csak 9 dollár. [kép] A világoskék lencséset rendeltem, belenézve kellemes sötétbarna színű. Szintén polarizált.

(#126774) tomazin válasza petipetya (#126767) üzenetére


tomazin
veterán

azért kemény vagy. csak megkérdeztem, mert kerestem dr chen fogkrémet és ez jött szembe, hátha valaki kipróbálta már, erre berendeled :D
várom a beszámolót (btw hogy dokumentálod úgy, hogy nem fogod használni? a kutyán? ;] )

(#126775) Ghard válasza tomazin (#126774) üzenetére


Ghard
őstag

+ quailstorm (#126771)
Oral B Toothpaste For Gum Protection 40g $ 0.98
;]

(#126776) dugesz77 válasza quailstorm (#126771) üzenetére


dugesz77
őstag

Lehet nem jött át ,de nekem a konklúzióval volt a gondom "én fogkefét Kínából nem vennék"
1 :Ha márkásat (itthon ismertet) veszel akkor is nagy eséllyel Kínait veszel a szádba .
2: Kínai cégek is képesek lehetnek minőségit / előírásoknak megfelelőt előállítani (lásd mondjuk Xiaomi)
Azt meg végkép nem értettem , hogy miért kellett idehozni ehez egy mérgező babákról szóló cikket.
De befejeztem , elnézést mindenkitől akit már untattam :R

[ Szerkesztve ]

(#126777) pulutodurumo válasza petipetya (#126767) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Durva polírozáshoz jó lesz :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#126778) jeriko2 válasza Jarod1 (#126772) üzenetére


jeriko2
tag

(#126779) 8 válasza tomazin (#126756) üzenetére


8
senior tag

Ázsia centerben vettem egyszer, semmi extra azon kívül, hogy sötétszürkét köpsz

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#126780) quailstorm válasza dugesz77 (#126776) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Babát ne keverd hozzám. Annyi igazság van benne, hogy kezeletlen műanyagot, ami nem menne át EU-s kontrollon, azt sokkal könnyebben összeszedsz a belpiacos kínai cuccok közül, mint a hazaiból.

Kínából jellemzően olyat szoktunk rendelni, ami itthon a boltban nem kapható. Itt bukik a márkásat dolog, de ez fentebb el lett magyarázva. Nem az Oral-b gyárban gyártják, hanem tök máshol. Az azért mai napig nem mindegy, hogy EU vagy USA rendeli meg saját magának saját technológiával akár, vagy fullos kínai belpiacos akármi.
Emiatt fenntartom a mondatot, mert ha már közvetlenül Kínából kell rendelni, akkor az ottani belpiacos, meg ilyen olyan kétes eredetű termék (a telefont most hagyjuk), így más előírásoknak kell meg vagy nem megfelelni.
A kefére nem tudod ráhúzni, hogy ugyanaz, mint itthon a bótban, csak olcsóbban, mert egyáltalán nem az.

Btw. amit a kínaiak nekünk gyártanak azt meg ők nem tudják megvenni, sőt ők többnyire még annyira se tudják megvenni, mint most mi a belpiacos kínait az ilyen-olyan webshopokból. India dettó.

Még full off fact, az én fogkefém made in Germany... Nem mintha akármit is jelentene.

Kiskereskedelmi szinten történő Kínával üzletelés során a hatóság nem tud és nem fog beavatkozni (kivéve ha vámolni kell). Így neked kell észnél lenni, hogy mit teszel a szádba adott esetben.
Egy bizonyos árszint alatt a kínai poliészter ruhák, és azok brutálisan fogó festékei se túl bizalomgerjesztőek, és nem tűnnek egészségesnek.

Én is befejeztem, aki akarja az már ennyiből megértette.

Ja és kérek mindenkit, hogy gondolkozzon el valamin:
Azért rendel valamit Kínából, mert:
- nem lehet pont olyan terméket itthon kapni
- olyan vagy helyettesítő termék itthon sokkal drágább
- rendelésfüggő lett és minden szart megrendel már

[ Szerkesztve ]

(#126781) Watcher45 válasza quailstorm (#126780) üzenetére


Watcher45
tag

"Kínából jellemzően olyat szoktunk rendelni, ami itthon a boltban nem kapható." :D Ha ez valóban így lenne akkor nem 126780-ik lenne a hozzászólásod a topicban. És ezen kívül még van Gearbest, Banggood, Ali, stb topic is amik ugyancsak gyűjtik a hozzászólásokat. A két utolsó megállapításod lehet a helytállóbb:
"- olyan vagy helyettesítő termék itthon sokkal drágább
- rendelésfüggő lett és minden szart megrendel már" :D

[ Szerkesztve ]

(#126782) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Megjött a mokis telefontartó. Alig lehet kinyitni a hátsó lábát. Feszítem, recseg ropog. Van ennek valami technikája? Másnál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#126783) MittuDomain_ válasza szabi__memo (#126782) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Erre gondolsz?
Nekem tökéletesen működik. Ami az asztalra szorítana rá, az egy gyűrű, tekerni kell, azzal tudod rátenni különböző vastagságú bútorlapokra.

Ha nem erre gondoltál, akkor bocsi.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#126784) szabi__memo válasza MittuDomain_ (#126783) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem ez. Pici fekete, ilyen

(#126785) EXIEZ válasza szabi__memo (#126784) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ugyanitt, ugyanez. valami bivaly erő kell hozzá, hogy kinyisd a lábat. Nem is tudom hogy miért "szorul" ennyire

(#126786) fradi81 válasza szabi__memo (#126784) üzenetére


fradi81
veterán

Lehet kell neki valami zsír hogy megmozduljon :) Tegnap jött, ebbe legalább nincs mozgó alkatrész.

moto g72, Ninebot d28e

(#126787) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Xiaomi small backpack 8,99$ 8 féle szín

Hotwheels Cool Sports Car Toy, 1 piece (random delivery) 0,99$ 20 féle

Xiaomi 90fun Valise piperetáska 6,39$ piros, világosszürke, fekete

vintage baseballsapka 2,98$

Xiaomi 90FUN Canvas Shopping Bag 5,99$ kép alapján varrott textil

automata öv fekete 2,99$

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126788) szabi__memo válasza EXIEZ (#126785) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Akkor nem ez a hibás. Pedig azt hittem. Izomból kell feszíteni. Közben meg rettegek nehogy széttörjön. Mégis csak műanyag

(#126789) EXIEZ válasza szabi__memo (#126788) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Itt is. Nem tudom merjem-e szétpattintani vagy ilyesmi, mert így hogy ennyire szorul lehet vissza sem tudom tenni ;]

(#126790) Beni2360 válasza szabi__memo (#126788) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem sem ment elsőre 3 db jött mind szorult. De a végén erőből kell kinyitni, de szerintem ha sokat nyitogatják lekopik a ricni előbb utóbb.
Lehet, hogy selejt és ezért adták olcsón oda. Írta valaki, hogy van neki eredeti őt kéne megtalálni, hogy ott is ilyen durva a nyitása?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#126791) spileraaa válasza Mr.Csizmás (#126787) üzenetére


spileraaa
senior tag

automata öv fekete

ez nem fog vajon?

tud valaki valami jó pénztárcát ami bevált

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#126792) erdey_a válasza spileraaa (#126791) üzenetére


erdey_a
őstag

ilyet használok két éve lassan [link]
nagyon strapabíró pedig műbőr. napi 10 órát tölt farzsebben de olyan mint az új.
rengeteg kártyahely van benne
ajánlom

Vérboci

(#126793) Saccco válasza erdey_a (#126792) üzenetére


Saccco
nagyúr

Forgalmi belefér?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#126794) zsiz válasza szabi__memo (#126782) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is elég nehezen nyílt ki, de azért annyira nem, hogy attól féljek hogy eltörik. Van egy Ugreen is [link], az sokkal finomabban működik, minőségibb szerintem. Meg kisebb is. Meg drágább :D Mikor én vettem 2.89$ volt az ára és volt rá 2$ OFF kupon, most meg 4.87$ :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#126795) Armagedown


Armagedown
őstag

A biciklimre szeretném a Xiaomi Redmi Note 4emhez egy tartót, hogy akciókamerának használjan, hol lehet egy jobb fajtát kapni?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#126796) fradi81 válasza spileraaa (#126791) üzenetére


fradi81
veterán

pénztárca, van benne kivehető igazolványtartó is.
[kép]
[kép]
[kép]

moto g72, Ninebot d28e

(#126797) erdey_a válasza Saccco (#126793) üzenetére


erdey_a
őstag

igen, akár fólia tokkal együtt :)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#126798) Donki Hóte válasza szabi__memo (#126784) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezért a 3,9 dollárért hány darab tartót adtak?

Mert az aliról vett is recseg, de azért az jóval olcsóbb :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126799) zsiz válasza fradi81 (#126796) üzenetére


zsiz
őstag

Egyet behúztam, köszi a tippet ;)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#126800) ot93


ot93
senior tag

Üdv, valaki tud megfelelő minőségű bluetooth adaptert pc-hez? arra kéne, hogy ezen keresztül csatlakoztatnám a bluetooth fülest.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.