Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127551) EXIEZ válasza powerwade (#127550) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Neked is, meg Csizmás-nak is, köszi ;]
Nem sok kártyám van, de már ha a felét telefonba tudnám tartani egyrészt egyszerűbb lenne, másrészt nem kell pénztárca ( vagyis ekkora ) Lecsekkolom ezt ;)

(#127552) Imurai válasza powerwade (#127542) üzenetére


Imurai
tag

Sajnos ez nálam nem játszik, pont, hogy nehezebbé válna, hogy a tárca melett a telót IS elő kell vennem (ami nem nfc-s, tehát fizetni sem tudok vele)
Azt hiszem, ő lesz a befutó (szép dagi lesz, ha megtömöm, ráadásul a láncnak sincs helye, ami megint nem vagánykodás, hanem azzal könnyebb/gyorsabb a tárcát elővennem)

(#127553) icemad válasza Mr.Csizmás (#127526) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

X80 pro felejtős. A win használhatatlan rajta. Elég sokat kell vele bűvészkedni, hogy leszedd a Windowst. Az aksija gyenge, és lassan is töltődik. A kijelző viszont jó. Én nem venném meg mégegyszer.

(#127554) Mr.Csizmás válasza icemad (#127553) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

X9 lett belőle, havi költekezés pipa: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#127555) Imurai válasza erdey_a (#127547) üzenetére


Imurai
tag

Bocs, a tiéd fölött átsiklottam! Köszi!

(#127556) -secret- válasza Mr.Csizmás (#127554) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

13-án ezt írni kicsit korai, nem? :D

(#127557) Mr.Csizmás válasza -secret- (#127556) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

25-én van a hitelkari fordulónapja :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#127558) icemad válasza Mr.Csizmás (#127554) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt nem ismerem. Ha megjön, és lesz időd, írj már egy pár sort róla. Köszönöm.

(#127559) fradi81 válasza Bigemperor (#127514) üzenetére


fradi81
veterán

Erre nem is gondoltam, de ha már polarizált akkor csak tudja az uv-t is:-) de ezeket ingyen megnézik optikákban ?

moto g72, Ninebot d28e

(#127560) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák 18500-as akkut tudtok jó minőségűt, megbízható helyről? Panasonic NCR18500A-t javasolták, de túl nagy az árakban a szórás. :R

(#127561) MittuDomain_ válasza Mr.Csizmás (#127554) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Látom, 3D nyomtatót is vettél, hát tényleg pipa a havi játékpénz... ;)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#127562) erdey_a válasza Imurai (#127555) üzenetére


erdey_a
őstag

mondjuk láncnak nincs hely sajnos ebben sem amit én linkeltem...
de amúgy masszív darab

Vérboci

(#127563) petipetya válasza MittuDomain_ (#127561) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azért vette, hogy pénzt nyomtasson vele.

"nincs rá lezsóidő"

(#127564) Imurai válasza erdey_a (#127562) üzenetére


Imurai
tag

Azt egy zip záron lehet rögzíteni, ami, ha nem is a legmasszívabb megoldás, de megteszi. Ellenben most már látom, mit keresgéljek. Volna egyébként pár klafa, csak sajnos drága dolog gazdagnak lenni :D

Itt pl tök jók vannak aranyárban :D

(#127565) hardline


hardline
senior tag

Olyan WIFI AP-t (vagy extender?) keresek, amin van USB, és lehet nyomtató megosztásra használni.
Költséghatékony megoldást keresnék.
Eddig a Xiaomi router-rel volt megosztva a nyomtató, de az átköltözik az új modem mellé, így a nyomtatóhoz kellene valami egyszerű és olcsó eszköz, hogy maradjon "wifis".

(#127566) Ra3 válasza vince (#127544) üzenetére


Ra3
őstag

Vak vagyok, én nem találom ezt a gombot.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#127567) vargalex válasza Ra3 (#127566) üzenetére


vargalex
félisten

App-ban Home, majd bal oldalon középtől kissé lefelé az első ikon (App Only).

Alex

(#127568) Ra3 válasza vargalex (#127567) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi, kellett egy app frissítés.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#127569) anonymus89 válasza KaiotEch (#127560) üzenetére


anonymus89
addikt

Udv, nyiregyhazi jofogasos srac megbizhato, jo minosegu cuccokat arul.

Link hozza

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#127570) cidalain


cidalain
veterán

Van ajanlott kétkomponensű ragasztó kintrol?
Gyerekjatekokat kellene ragasztozni ha baleset eri oket. Pillanatragaszto hellyel kozzel hatasos, de olykor belulrol vastagabban is meg lehetne fogatni nehany fület, pöcköt, alarmit, amihez a pillanatragaszto nem jo.
A melegtakony, meg nem épül úgy ossze a muanyaggal, femmel, mint egy ketkomponensu cucc.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#127571) vince válasza anonymus89 (#127569) üzenetére


vince
őstag

18500-at nem láttam nála, a fórumtárs pedig ilyet keres. 18650-et vettem már tőle én is, az valóban rendben van.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#127572) géeles válasza cidalain (#127570) üzenetére


géeles
aktív tag

Tényleg jó lenne pár javaslat, ha valaki foglalkozik ilyesmivel....
:K

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#127573) icemad válasza cidalain (#127570) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én sokáig (évekig) kerestem valami normális ragasztót műanyaghoz. Egyetlen dolog vált be. Az asszonykám műköröm ragasztója... Nem mondom, hogy olcsó, csak azt mondom, ennél jobb nincs. Magamtól eszembe nem jutott volna... :)

(#127575) anonymus89 válasza vince (#127571) üzenetére


anonymus89
addikt

En mar odakepzeltem a 6-ost is... :(
Intercellnel meg 18650akku.hu-n talalni eleg szeles skalan.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#127576) cidalain válasza icemad (#127573) üzenetére


cidalain
veterán

Es azt fel pehet vinni vastagon is? Teszem azt egy csavar egy ilyen henger alaku hasabba megy bele. Letorik a hasab tőben. Akkor pillanatragasztovan az 5mm atmerot meg tudom kenni es annyi. (=ugyanugy le fog torni ujra, csak ido kerdese) De ketkomponensuvel tudok korbe dombot epiteni a hasab kore akar 1 centi vastagon is, ami mar tartos is lenne. Erre is alkalmas a mukormos cucc?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#127577) KaiotEch válasza anonymus89 (#127569) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Megtévesztő, de 18500-ast keresek(nem tudom miért ilyet rakott bele a cég gyárilag), 18650-el tele vagyok én is, köszi :K

(#127578) dugesz77 válasza cidalain (#127576) üzenetére


dugesz77
őstag

Igaz nem olcsó (sajnos ebay-ről eléggé eltűnt ) de ha tényleg jó ragasztót akarsz akkor a HOSCH-KLEBER ajánlom. Ezzel lehet anyagot pótolni meg minden . Érdemes belelesni a videókba nem kamu ez tényleg ilyen. Semmi érdekem nem fűződik a céghez csak én is már annyi mindent próbáltam és ez vált be eddig a legjobban.
Van egy olcsó verziója is az anyagpótlásnak a pillanatragasztó+szódabikarbóna. Nem rossz de nem annyira erős mint a hosch-kleber.

[ Szerkesztve ]

(#127579) Bendegúz98 válasza KaiotEch (#127577) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nkon. nl?

(#127580) Randomized válasza vince (#127537) üzenetére


Randomized
csendes tag

Kiderült már, hogy milyen nyelven tud a kütyü? A leírásban is csak annyit látok, hogy a karperec kínait és számokat jelenít meg, csak az app nyelve változik a telefonnal együtt. Most akkor mi van, hogy van, miért van? :F

(#127581) KaiotEch válasza Bendegúz98 (#127579) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszi szépen. Közben néztem itthon, 300Ft-al drágább úgyhogy nem vacakolok, ha félárba lenne kint, akkor megérné. :R

(#127582) vargalex válasza Randomized (#127580) üzenetére


vargalex
félisten

Amennyire én utánaolvastam, a telefont angol nyelvre állítva angol lesz a kijelzés is. Bármely más nyelven egyelőre kínai. De van "angolosított" és "magyarosított" firmware is.

Alex

(#127583) icemad válasza cidalain (#127576) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Arra, amit itt írtál, nem jó. Nagyon folyik, szerintem vastagon nem lehet felvinni. És egy tubusban nincs is annyi, amennyi kell egy ilyen művelethez. Apróbb dolgokhoz nagyon jó. (mondjuk elképzelésem sincs milyen lehet egy ilyen játék, de ez az én fantáziátlanságom... :))

(#127584) Dr.NX


Dr.NX
addikt

MECOOL M8S Pro+ TV Box Amlogic S905X Android 7.1 - EU PLUG 2GB RAM + 16GB ROM
$39.99 + $0.79 Priority Line

Elfogadom a sütiket.

(#127585) Randomized válasza vargalex (#127582) üzenetére


Randomized
csendes tag

Köszi. Azt hiszem én is megnézem, hogy mennyire jön be nekem. Amíg megérkezik, van bőven időm azon gondolkodni, hogy a nyelvet hogy cseréljem rajta. A lényeg, hogy lehetséges. :)

(#127586) vargalex válasza Randomized (#127585) üzenetére


vargalex
félisten

Elvileg előbb-utóbb a Xiaomi is kijön egyéb nyelvekkel...

Alex

(#127587) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan ajánlott tablet, ami 10 colos és lehetőleg használható alap feladatokra brutális belassulások nélkül? Értem ez alatt a netezést, Youtube videók megnézését, 1-2 Play áruházas játékot. A probléma, hogy a keret erre 20k (inkább alatta, mint felette, de 20 a plafon). Tudom, hogy itt csodát nem kell várni, de gondoltam rákérdezek itt is mielőtt bevásárolok valami használt modellt az aprón.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#127588) Mr.Csizmás válasza MittuDomain_ (#127561) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legolcsóbb használható nyomtató :D így is elment egy 100-as 24 órán belül, tegnap mango rendelés is volt.

cidalain köszi a tippet :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#127589) eron009


eron009
tag

Sziasztok

Asztali olvasó lámpát keresnék. Lehetőleg olyat aminek elegendő a fényereje hogy csak azzal lehessen olvasni/tanulni, legyen hosszú nyaka és lehessen hajtogatni füzet főlé.
Melyik lámpa ajánlott?
Erről van véleménye valakinek?

(#127590) Zeki válasza eron009 (#127589) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt nem ismerem, ilyenünk van, a Gearbestről kuponnal 23.48USD volt januárban. Mondjuk nekünk akkuval volt.
A Gearbesten drágább, de ha találni kupont....
Nagyon jó lámpa!

-----

Megjött a kis xiaomi portable speaker, de még időnként akkor is elveszti 1-2 pillanatra a kapcsolatot/hangot, amikor mellette a telefon.
Ennek mi oka lehet?

[ Szerkesztve ]

(#127591) Imurai válasza cidalain (#127576) üzenetére


Imurai
tag

Esetleg ez?

(#127592) Ghard válasza The DJ (#127587) üzenetére


Ghard
őstag

30 alatt nincs ilyen tablet.
Teclast 98 Octa Core MT6753 2G RAM

(#127593) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Erre valahogy fel lehetne iratkozni GB-en, hogy ha lesz raktáron értesítsen? Persze ennyiért...

(#127594) zeon.hu válasza -secret- (#127593) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

200-ért lehet venni itthon is :)

#?*@&!

(#127595) -secret- válasza zeon.hu (#127594) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hol?

Emlékszem általános iskolás voltam amikor mindenkinek volt ilyen csak nekem nem. Most bepótolom. :D

Mondjuk eBay-en 275 ft ami kb. 1$. 0,89-ért mégis jobb lenne. ;] .

[ Szerkesztve ]

(#127596) EXIEZ válasza -secret- (#127595) üzenetére


EXIEZ
senior tag

1.

2.

3.

Ezek nem jobbak? ;]

[ Szerkesztve ]

(#127597) -secret- válasza EXIEZ (#127596) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ohh köszi, Isten vagy! :C

(#127598) EXIEZ válasza -secret- (#127597) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nincs mit ;]
ui: Nekem is van ilyen + bicikli is ;]

[ Szerkesztve ]

(#127599) KaiotEch válasza EXIEZ (#127596) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Na de ezek azért nem olyanok, mint a rendes TechDeck-ek :D

(#127600) zeon.hu válasza -secret- (#127595) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Játékboltban és kínaiban is vettünk már.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.