Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126601) betyarr


betyarr
veterán

Kia ceed-ben használ valaki ventillátor lamellákra rögzíthető telefontartót?ha igen,akkor milyet és mennyire vált be?
Csak azért kérdem mert elég furfangos helyen vannak a lamellák elhelyezve és nem tom mennyire látható a teló.

(#126602) s7evcsenko válasza sloja (#126600) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm, akkor meg is van a hiba.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#126603) Donki Hóte válasza Janaboy (#126586) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ehhez sajnos NB-6LH akku kell, ami gyárilag egy chippel van ellátva, tehát a fényképezőgép akkucserekor ellenőrzi a chipet.

Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy ha az adott fényképezőgép nem találja az akkuban a chipet, akkor egyáltalán nem engedi használni, vagy csak nem mutatja a chip nélküli akku töltöttségét :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126604) Janaboy válasza Donki Hóte (#126603) üzenetére


Janaboy
veterán

Gyari akkun csak nb-6l van, nincs H, az számít?

Janaboy

(#126605) Donki Hóte válasza Janaboy (#126604) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az NB-6LH kicsit nagyobb kapacitású, de különben egyformák. Mindkettő gyárilag chipes :(

Pl. a Jupio márkájú utángyártott akkuban van chip, ha ilyet találsz olcsóbban az ebayen, akkor azt kockázat nélkül megveheted.

Nincs a gépnek valami fóruma valahol, ahol már esetleg próbálták az utángyártott akkukat?

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126606) Mr.Csizmás válasza Donki Hóte (#126605) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

utálatos dolog az ilyen röghöz kötés...pl. a fuji vagy sony az elmegy usb-n keresztül egy powerbankról, vagy akár krumpliról, ha elég feszt ad.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126607) janakbacsi válasza betyarr (#126601) üzenetére


janakbacsi
őstag

Sajnos nem nagyon jó semelyik hozzá. Én már többfélét próbáltam.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#126608) Janaboy válasza Donki Hóte (#126605) üzenetére


Janaboy
veterán

Hat ez meg jo draga.
Lehet beprobalkozas lesz belőle..

Koszi

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#126609) kigyi_23 válasza Mr.Csizmás (#126606) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az lehet, de amikor 800-900 képet lőssz a gyári aksival akkor az azért kényelmes dolog ám! Nekem is van utángyártott, de még atöltő is villog néha, hogy nem tudja feltölteni a gép ugyan kezeli rendesen, de érezhetően kevesebbet bír csak vész esetére van nálam.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#126610) Mr.Csizmás válasza kigyi_23 (#126609) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

^

vs. aprópénzért veszel egy marék 3rdparty akksit és/vagy powerbankot :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126611) betyarr válasza janakbacsi (#126607) üzenetére


betyarr
veterán

Köszi,sejtettem.

(#126612) GIJoe


GIJoe
addikt

EAGET 128 GB 6800 Ft (1$ kuponnal...)

(#126613) Lucho7


Lucho7
tag

Több fajta kártya is akciós a joybuyon, az Ov, Netac ról vannak vélemények?

(#126614) Donki Hóte válasza GIJoe (#126612) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem rossz ár, de ha egy szintén 128 GB-os U3-as Samsung EvoPlus csak 550 Ft-al drágább, akkor nem kérdés, hogy az EAGET nem túl jó vétel ;)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126615) Donki Hóte válasza Lucho7 (#126613) üzenetére


Donki Hóte
veterán

OV :R

Netac :R

Szerintem minden olyan kártya, amelyikben frissen gyártott memóriachipek vannak, eléggé gyors és megbízható is. Szóval csak arra kell figyelni, hogy ne beragadt készlet kiárusításába fusson bele az ember.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126616) Benoe77 válasza Norby86 (#125591) üzenetére


Benoe77
őstag

Nekem nem küldtek ajándék pótfejeket... :(

(#126617) Viperator


Viperator
őstag

Hali! Van valakinek már ilyen (bank)kártyavédője? Ha igen, mik a tapasztalatok? Érdemes használni?

Előre is köszönöm a választ! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#126618) bul07 válasza Viperator (#126617) üzenetére


bul07
nagyúr

Én ezt vettem meg [link]
Teljesen jó bánkártya passzentossan megy bele és nem is gyenge anyagból van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#126619) spiderpig820 válasza bul07 (#126618) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szintén ezt vettem, nem bántam meg.

4B

(#126620) hattrickuser válasza Beni2360 (#126466) üzenetére


hattrickuser
tag

Ez a 40 dollár feletti határ, vonatkozik minden egyéb költségre?
Konkrétan kinéztem ezt: [link], a választott postával 40 alatt lenne. Ilyen esetben a 3000 ft-os postai ügyintézés (vagy futár esetén 6000) díját sem kell utólag fizetni a csomag átvételekor? Tehát összesen az a díj lesz a termékkel kapcsolatban amit a vásárláskor levonnak a számláról?

(#126621) janakbacsi válasza Donki Hóte (#126614) üzenetére


janakbacsi
őstag

6 x 285 az szerintem 1710, nem 550. :)

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#126622) proradeon válasza janakbacsi (#126621) üzenetére


proradeon
őstag

Csak éppen tegnap még 27$ volt a Samsung. :P

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#126623) janakbacsi válasza proradeon (#126622) üzenetére


janakbacsi
őstag

ja, az más. :)

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#126624) wwenigma válasza hattrickuser (#126620) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Összesen postaköltséget is beleszámolva. Ha alatta van, nincs értelemszerűen vamugyintezes sem.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#126625) 2thletme2day válasza proradeon (#126622) üzenetére


2thletme2day
őstag

Még szerencse, hogy nem bírtam magammal és behúztam egyet tegnap. Nem tudtam azon az áron otthagyni.

[ Szerkesztve ]

(#126626) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

40x40 türcsi 1,29
LAOA körömcsipesz 0,99

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126627) petipetya válasza Mr.Csizmás (#126626) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csipesz berendelve. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#126628) DJ. Ru$y válasza 2thletme2day (#126625) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én pedig tegnapelőtt rendeltem Sincitől 128 GB-os EVO Plus-t... Szóval pár ezer megint kiesett a zsebemből. :( :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#126629) Beni2360 válasza hattrickuser (#126620) üzenetére


Beni2360
félisten

Amint válaszban is megkaptál: Összesen postaköltséget is beleszámolva. Ha alatta van, nincs értelemszerűen vámügyintézés sem. Kiegészíteném, hogy ha bekérik a papírokat hivatkozni kell a 10 € szabályra. Ilyenkor sem igénylik az eljárási díjat.
Na de majd ha ott tartasz kapsz több segítséget a hivatkozáshoz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#126630) synar válasza proradeon (#126622) üzenetére


synar
őstag

Most újra 27$ a Samsung EVO Plus 128GB-os kártya. [link]

[ Szerkesztve ]

(#126631) Donki Hóte válasza janakbacsi (#126621) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Tőlem veheted az EAGET kártyát, nem kell mindenféle matematikai manőverek segítségével bemutatni, hogy 1710 Ft-al drágább a Samsung kártya :C

(Mert természetesen nem csak az általad mutatott 31 dolláros áron, hanem 27 dollárért is kapható 128 GB-os Samsung EVOPlus kártya)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126632) zoltan6


zoltan6
őstag

Na ezért tűnnek el a csomagok,most szólt postán dolgozó ismerős,hogy május 28.óta ott egy kisebb csomagom náluk,valószínűleg az ápr.24. blitzwolf féláras szivargyújtó töltöm lesz az.Akkor volt szabin a rendes postásunk,és helyettesítés volt,a helyettesítő postás meg gondolom nem dobott értesítőt. :(

(#126633) bugizozi


bugizozi
őstag

Aliexpress jól tolja, június 19-i rendelések érkeztek meg (11 munkanap) pár bicós kiegészítő:

Prizma küllőre

óccó cengő

valami Bicycle Aluminum Alloy MTB Bike Cycling Saddle Seat Post Seat Post Clamp Quick Release QR Style Fit for 30.8mm~31.6mm Seatpost

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#126634) tomazin válasza bugizozi (#126633) üzenetére


tomazin
veterán

ilyet se láttam még:

(#126635) agroman válasza bugizozi (#126633) üzenetére


agroman
senior tag

nem az aliexpress tolja jol..nekik nincs kozuk hogy mikor adjak fel a cuccokat..sokszor az eladoknak sem, mert a legtobb cuccot a gyartok vagy nagykerek adjak postara..

------

(#126636) HornedReaper válasza bugizozi (#126633) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Én a vékonyka "fehér" küllőprizmát használom a linkedről - ami nem szabályos mert borostyánsárga kellene, de rohadt jól néz ki :C

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#126637) dugesz77 válasza bugizozi (#126633) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem is nagyon jól jönnek Aliról :
EINSEAR T2 füles 21. rendelés hétfőn kézhez kaptam.
Bit toldószár (reteszes) 19. feladás.
Dugókulcs fej adapter 19. rendelés ezt tegnap kaptam kézhez.

Autós mágneses telefontartóból érkezett egy ilyen Cafele gyártmányú. Nagyon tudom ajánlani , mert brutál erős a mágnese az egész tömör alu nagyon jó minőség. Baseus volt előtte de annál jobb. Vastagabb szilikon tokkal is tökéletesen tart.

(#126638) bugizozi válasza agroman (#126635) üzenetére


bugizozi
őstag

Akkor legközelebb úgy fogalmazok, hogy az Aliexpress-es rendeléseim mostanában gyorsan megérkeznek :P

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#126639) Real_Necro válasza petipetya (#126627) üzenetére


Real_Necro
veterán

Itt van egy centi is hozzá, mérni mekkora darabokat sikerült lecsípni. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#126640) Dr.NX válasza bugizozi (#126638) üzenetére


Dr.NX
addikt

Enyéim is, kb. 10 napokat futnak, ami valljuk be nagyon jó. Mindegyik tracking numberrel, még az ingyenesek is.
Ali app jelez, ha a cucc az országba érkezett. ⭐⭐⭐⭐⭐

Elfogadom a sütiket.

(#126641) MasterDeeJay

Banggodon volt valami olyasmi hogy szállításnál kérhető a Tariff Insurance vagy mi. Rányomtam hogy kérem, mert ahogy olvastam kérhetem a vámolást árát vissza ha esetleg vámolják.
Volt valakinek tapasztalata ezzel?

(#126642) UberMutant válasza MasterDeeJay (#126641) üzenetére


UberMutant
őstag

inkább keresd a "European direct mail" szállítási módot.

amúgy banggood topik

[ Szerkesztve ]

(#126643) Upo válasza PainKiller13 (#126570) üzenetére


Upo
addikt

Csütörtök Aldi, másik topikban ajánlották hogy jó. [link]

Ha olcsóbb kell, akkor meg hátha valaki linkel külföldit.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#126645) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

nem tudna esetleg valaki ajánlani alli-ról bevált bőrövet, ami viszonylag keskeny és kicsi a csatja is?

(#126646) Saccco válasza Bigemperor (#126645) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem az automata jött be, vettem már kínából, de nagyon hamar tönkrement. Helyben esküvői ruha boltokban szokott lenni. [ilyesmik]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#126647) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Olcsó nemtommi.

Pénztárcáról ír de inkább ajándék doboznak tűnik.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#126648) Nikaré válasza Real_Necro (#126647) üzenetére


Nikaré
őstag

Táska. :)

(#126649) MittuDomain_ válasza Nikaré (#126648) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Inkább díszzacskó...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#126650) EXIEZ válasza Saccco (#126646) üzenetére


EXIEZ
senior tag

1+ éve hordok 2 ilyen övet is, még meg sem kopott ;)
pedig "kínai"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.