Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#126701) HoTaZo válasza keszo (#126700) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

Onnantól fogva, hogy bul07 ajánlatában szereplő videóban lévőn felirat, de az élezőknél látható feliratok se találhatóak meg rajta, ez nem is kétséges számomra.
De $0.87 miatt nem fogok balhézni. Inkább azokat sajnálom, akik kiadnak érte $5.87-t.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#126702) Bird válasza keszo (#126700) üzenetére

Bird
(addikt)

Magyarán 3 különböző ötvözetű acélból kell, hogy készüljenek melyeket anyagában megszíneznek...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#126703) bexinho23

bexinho23
(őstag)

Sziasztok!

Regi 3.5"os hddhez keresek atalakitot, aminek segitsegevel usbn keresztul lementhetem az adatokat. Valaki hasznalt mar hasonlot? Tudnatok olcson, megfelelo atalakitot ajanlani?

(#126704) vittorio7

vittorio7
(őstag)

Egy kissebb szállítmány megérkezett.

(#126705) MenőManó03

MenőManó03
(csendes tag)

Sziasztok, xiaomi powerbankhoz keresek rövid usb kábelt, mint amilyet is adtak hozzá. De nem találok. :( Tudtok ajánlani valami jó minőségűt, ami bírja a strapát. Köszönöm

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#126706) keszo válasza Bird (#126702) üzenetére

keszo
(őstag)

Nem egészen mert ami nekünk van , inkább kő szerű de a fehér kerámia

(#126703) bexinho23

ilyet használok

[ Szerkesztve ]

Attila

(#126707) Donki Hóte

Donki Hóte
(őstag)

Megérkezett a joybuy-ról ez a piperetáska.

Nem érdemes egy fillért se adni érte, vékony, gyenge anyagból van, a varrása a dzsunka 1.0 szabvány szerint készült, egy nagy zsebe van és csak egy használható zippzáros rekesze van (a másik zippzár mögött egy ujjnyi zsebecske van, oda legfeljebb pár szem gyógyszer fér be).

A karácsonykor férfi ajándékként kapható, Nivea, Axe, Malizia, OldSpice illatszerekhez ajándékba adott kis piperetáskák ezerszer többet érnek, ez a táska kidobott pénz volt :(

Sehol semmi sem utal a táskán arra, hogy ennek bármi köze lenne a Xiaomihoz, szerintem a Xiaomi szénné perelné ennek a táskának a gyártóját, ha tudnák, hogy ezt Xiaomi márkanév alatt árulják :K

SZERK: Látom, hogy többen pozitív véleményt írtak a táskáról, de nincs az a jutalompont mennyiség, amiért én erről a táskáról pozitív véleményt mondanék a joybuy-on :DD

[ Szerkesztve ]

16 éve a PH!-n :-)

(#126708) nepszter1

nepszter1
(őstag)

Valahol valami kezdő pici drón 10$ környékén esetleg?

(#126709) fradi81 válasza nepszter1 (#126708) üzenetére

fradi81
(veterán)

[link]

Ennyiért kamera nélküliek vannak csak.

Donki Hóte

Nincs benne a nevében hogy Xiaomi

[ Szerkesztve ]

(#126710) HoTaZo válasza Bird (#126702) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

Az első, a logikám szerint, fém, az esetleges csorbák kiigazítására, a másodiknak kellene az élt csiszolnia, kővel, a harmadik finomít, kerámiával.

(#126711) Donki Hóte válasza fradi81 (#126709) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Nincs benne a nevében hogy Xiaomi

Akkor lehet, hogy csak a joybuy hazudta rá a 90FUN termékcsaládra a Xiaomi nevet :U

[ Szerkesztve ]

16 éve a PH!-n :-)

(#126712) Dluinet válasza HoTaZo (#126701) üzenetére

Dluinet
(veterán)

nem vertek át, csak ez nem tud kerámia kést élezni
itt van a top 10-ben, amit rendeltél az a második helyezett másolata

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#126713) fateless válasza Donki Hóte (#126711) üzenetére

fateless
(veterán)

Régebben volt Xiaomi odaírva, emlékszem rá én is, de én végül nem vettem meg.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#126714) trebrona válasza MenőManó03 (#126705) üzenetére

trebrona
(veterán)

25cm jó minőségű: Ugreen Igaz, nem lapos.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.

(#126715) Skillet

Skillet
(őstag)

Megjött a Seago SG-507 (fekete) fogkefe. Egyelőre nincs túl sok tapasztalat vele, de ami van, azt leírom.
Már nem micro usb-n keresztül kell tölteni (ami eddig egy kis ajtó mögött volt), hanem dc csatlakozó van, ami szabadon virít a fogkefe alján. Azt írják, ez upgrade, ugyanis ezt a csatit már nem kell védeni, vízálló.
A sima oral b után iszonyat fura. :DDD Szokni kell, ez tény, de az biztos, hogy amióta ezzel mosok fogat, nem vérzik az ínyem. A fogkefe mérete, súlya, a fej keménysége teljesen rendben van. 3 fej volt összesen a dobozban, +5-öt rendeltem hozzá.
Nagyon csendes. Ha valakinek van kérdése, nyugodtan tegye fel. Ha nem válaszolnék, írjon privit.
Az aksi üzemidőt majd megírom, ha már tudok róla valamit. Így, hogy hónap elején kezdtem el használni, könnyebb lesz követni.

Jött EBBŐL a pókember figurából is két db. Nagyon nagy király. A kisfiamnak is azonnal a kedvence lett. Hűtőn, csempén, tükrön, tuhanykabinon, ablakon, autóban az ablakon, mindenhol jól mutat.
1$-ért jó vétel volt. Többet már nem biztos, hogy adnék érte :DD

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#126716) powerwade

powerwade
(senior tag)

A postás témához egy kis offtopic: pár hónapja meguntam, hogy a hetente /két hetente érkező csomagokat nem hozzák ki, értesítőt dobnak stb... akkor kitaláltuk asszonnyal, hogy "postán maradóra" kérek minden trackkelt csomagot. Így kb aznap amikor a tracking szerint megérkezett a csomag a "címre" már lehetett is menni érte. Én döntöm el, hogy mikor, nem függök a postás bácsitól/nénitől. Azóta kb hetente 1x bemegyek, és már előre van készítve a csomagom :) Nincs többé idegeskedés meg papíros értesítő. Win-Win. Egyébként egy MJV-ban lakom, nem kis faluban.

[ Szerkesztve ]

(#126717) ANOka válasza Skillet (#126715) üzenetére

ANOka
(senior tag)

Ápgréd? Ló****t!
Olcsósítás: 10 cent spórolás a gyártási költségen. :W

(#126718) HoTaZo válasza Dluinet (#126712) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

Amit rendeltünk az ilyen. De nem ezt kaptuk.

(#126719) dobolan válasza HoTaZo (#126718) üzenetére

dobolan
(aktív tag)

Na, az enyém pont ilyen. De én nem 0,5 dollárért vettem, hanem kb fél éve, akkor 5 volt. Szóval 10x annyiba fájt :D

[ Szerkesztve ]

(#126720) wwenigma válasza HoTaZo (#126718) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Igen, 2 fehér henger van benne és egy fém az elso.

Egyebkent kiprobaltam, par huzas az elson lefaragta élre, a masodik pedig finomra huzta a kést, most olyan mint a beretva...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#126721) KTU válasza bexinho23 (#126703) üzenetére

KTU
(addikt)

Ha van USB 3.0 a gépen:
USB 3.0 SATA 3 Cable Sata to USB Adapter Up to 6 Gbps Support 2.5 Inches External SSD HDD Hard Drive 22 Pin Sata III Cable US $3.20

Ez ugyan az mint amit a fórumtárs linkelt, csak nincs hozzá táp. És nem 4eFt + 800 - 1000 Ft szállításért :U
2.5/3.5 Drive Hard SATA/PATA/IDE Drive to USB 2.0 Adapter US $3.16

Ugyan ez EU tápkábeles táppal Total Price: US $9.37

[ Szerkesztve ]

MONESE_regisztrációnál_kapsz_+15_€-t___CURVE_reg._kapsz_+5_£-t___kód_nélkül_fizetsz_a_bakkártyáért_és_nincs_bónusz,__Win-Win_helyzet___Írj_privát_üzenetet.__Keress_Telegramon:_https://t.me/KTUKTU

(#126722) KTU

KTU
(addikt)

Ördögbot, Ördögpálca Virágpálca, Virágbot
Ilyet keresnék olcsón 2000 Ft alatt
devil sticks or juggling sticks or flower sticks or bravostick
Ezekre már rákerestem alin, Ebay-en, de sokkal drágább volt.

[ Szerkesztve ]

MONESE_regisztrációnál_kapsz_+15_€-t___CURVE_reg._kapsz_+5_£-t___kód_nélkül_fizetsz_a_bakkártyáért_és_nincs_bónusz,__Win-Win_helyzet___Írj_privát_üzenetet.__Keress_Telegramon:_https://t.me/KTUKTU

(#126723) HoTaZo válasza wwenigma (#126720) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

De, akkor mire van a 3.?

(#126719) dobolan: Sőt, már 9-10 dodó közt is van! :D

(#126724) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)
LOGOUT blog

Skillet én fogkefét Kínából nem vennék

Életveszélyes babák

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#126725) GIJoe válasza Ciccuka (#126724) üzenetére

GIJoe
(őstag)

hűha, akkor lehet nem adom oda a csajoknak (0,5 ;1,6) a peppa családot :F

(#126726) trebrona

trebrona
(veterán)

Ha valaki tud Xiaomi Mi 3G routerre USD 38.99-nél jobb árat, ne tartsa magában! :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.

(#126727) Beni2360 válasza trebrona (#126726) üzenetére

Beni2360
(veterán)

Hát egy kicsit lecsúsztál róla.Kuponokkal vettem. Hátha keress rá.

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#126728) ANOka válasza Ciccuka (#126724) üzenetére

ANOka
(senior tag)

Pedig jó az az SG-507.

[ Szerkesztve ]

(#126729) petipetya

petipetya
(nagyúr)

Megjött a joybuy tornazsák, 0,19 USD-s áron megérte. Elég nagy, hordható külön háton vagy a táskában is. Pont jól jött a ma reggeli úszáshoz.

(#126730) dugesz77 válasza Ciccuka (#126724) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Miért? Ledarált babákból készítik a fogkefét :F
Nézz körben egy multiban fogkefe osztályon. A Colgate-en ,oral-b meg a többi nagy neven ugyanúgy ott virít a Made in China.

(#126731) Saccco válasza dugesz77 (#126730) üzenetére

Saccco
(veterán)

Azért tegyünk különbséget a QC 0 és a rendes minőségellenőrzéssel ellátott termékek között.

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#126732) Chaser válasza dugesz77 (#126730) üzenetére

Chaser
(titán)

...:) sok minden kínában készül, az nem mindegy melyik gyártósoron és milyen minőség ellenőrzéssel, ahogy mondták előttem is, kínával és a gyártósoraival semmi baj nincs, egészen addig amíg minőségi gyártás a cél, a+ minőséget is tudnak produkálni, de minősíthetetlent is ahogy bármelyik gyártósor bárhol

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#126733) DJGABI válasza Skillet (#126715) üzenetére

DJGABI
(addikt)

szóval ennyi erővel vehetted volna a másikat is, amihez alapból írva volt hogy dc csatis :DDD
de amúgy én simán reklamálnék GB-nél némi refund reményében, hogy eltér a hirdetésben lévőtől

más: nekem is szállingóznak a Joybuy cuccok, de egyesével jön minden: ugreen kábel (tőlük van egyáltalán? nem is tom) priority-s levélként, az autós tartó, késélező külön csomagban [link] de úgy emlékszem tettem még melléjük valamit... lehet majd az is külön csomagban érkezik. csak azt nem értem tegnap volt itt olyan aki dobozban kapta. na mindegy. az a gáz olcsó cuccokat úgy rendeltem hogy tettem az amúgy is használt mail címbe egy pontot, azzal se enged belépni. hogy egyáltalán törölték-e vagy sem a rendelést :W

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#126734) st6969 válasza powerwade (#126716) üzenetére

st6969
(senior tag)

És azt, hogy postán maradó legyen, vajon hol és hogyan paraméterezed kínai rendelésnél?

(#126735) Mr.Csizmás válasza st6969 (#126734) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

címsorba beírja nagybetűkkel, vagy 3. sorba ha van. :)) kínai nem foglalkozik vele, user adat copypaste a címkére.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | !! Eladó i5 Skylake + 8GB + RX570 gép !! | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#126736) vacs válasza MenőManó03 (#126705) üzenetére

vacs
(őstag)

AliExpress-en Cafele $1-ért : [link]
Ez lapos, bár 50 cm-es, én ilyet használok csak type c végűt!

(^)(>.<)(^)

(#126737) MittuDomain_

MittuDomain_
(senior tag)

Ha már csomagok:
JoyBuy: tegnap megjött a 2USD-s "Mystery Box" zsákbamacska, már nem létezik, nem tudom linkleni. Sajnos egy gumi ledes digitális óra volt, ehhez hasonló, feketében. Nem egy nagy eresztés.
Megjött tőlük továbbá az e-ink Xiaomi hőmérő, az asztali telefontartó (alapvetően stabil, de 70cm erőkarral nehéz csodát tenni, könnyen kileng - ettől még jól fogja a motyót) és a Colgate fogkefe-csomag.

És a szállítás csodája, tegnap, rendeléstől számított 5 napra megjött az olcsó Higonokami, ilyet én még nem láttam, hogy 9000km után, a magyar postával súlyosbítva, ilyen megeshet.
A sok szidalmazás után részemről dicséret illeti őket.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#126738) powerwade válasza Mr.Csizmás (#126735) üzenetére

powerwade
(senior tag)

pontosan :)

(#126739) cidalain válasza MittuDomain_ (#126737) üzenetére

cidalain
(addikt)

a kés japánból jött. azért érezzük hogy ott talán kicsit más az üzletpolitika.

HYNIX 2GB DDR3 1333 MHz notebook ram eladó. HYNIX (HP) 1GB DDR2 800 MHz PC ram eladó. >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#126740) gulac12 válasza MittuDomain_ (#126737) üzenetére

gulac12
(tag)

...a magyar postával súlyosbítva... :C

(#126741) Saccco

Saccco
(veterán)

Volt már? [Flying fidget spinner]

:DDD

szerk.: [videók]

[ Szerkesztve ]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#126742) cidalain válasza Saccco (#126741) üzenetére

cidalain
(addikt)

ha repül, hogy pörgetem?
ha pörgetem és fogom, akkor hogy repül?

olyan érzésem van, mint mondjuk egy 2 in 1 fogkefe-vécékefe kombónál lenne: külön-külön oké, de egybe nincs értelme

HYNIX 2GB DDR3 1333 MHz notebook ram eladó. HYNIX (HP) 1GB DDR2 800 MHz PC ram eladó. >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#126743) Mr.Csizmás válasza cidalain (#126742) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

ha 0,99-ért lesz JB-n/GB-n, úgyis megveszi a fél topic :DDD

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | !! Eladó i5 Skylake + 8GB + RX570 gép !! | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#126744) MittuDomain_ válasza Mr.Csizmás (#126743) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

A villamos sárga, nyáron a BKV nem üzemeltet klímákat, a téli hóesés mindig megbénítja a közútkezelőt, az ég kék, a fű zöld...
Ez is beleillik a sorba, nem mondtál semmi újdonságot. :DDD

(#126745) tomazin válasza st6969 (#126734) üzenetére

tomazin
(addikt)

Ott, hogy megkeri az embert aki kivinne, h ki se vigye.
Csizmas altal ajanlott modszer ott bukhat,h akinek napi n+1 csomaggal kell foglalkoznia nem fogja latni amit odairsz, ugyanis a szeme csak azt az infot keresi ami szamara relevans (irny majd utca)

[ Szerkesztve ]

(#126746) colomb2 válasza cidalain (#126742) üzenetére

colomb2
(addikt)

Reklam video

Vigyázat, csalok!

(#126747) st6969 válasza powerwade (#126738) üzenetére

st6969
(senior tag)

Ez így valóban működőképes? Mert az tényleg jó lenne :K Beírod a címedhez, hogy postán maradó, a kínai meg átmásolja a címkére, ok. A postás bácsi ezt elolvassa (ha a copy paste az ékezetet is átviszi krikszkraksz nélkül), ezért bent hagyja Gizikénél. Te meg hetente egyszer beállítasz, mindenféle értesítő nélkül, hogy valószínűleg jött csomagod? És a tracking nélkülit honnan tudod, hogy megjött?

(#126748) Genesistibi válasza MittuDomain_ (#126737) üzenetére

Genesistibi
(tag)

Ez a kiszerelés jobban megéri:4 db Colgate fogkefe.

Amúgy milyennek találod? Nem valami gagyi utánzat? Nehogy leszedje a zománcot a fogainkról. :DDD

(#126749) MittuDomain_ válasza Genesistibi (#126748) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Pontosan ezt a 4db-os szettet vettem - anno 1,69 volt - , rosszat linkeltem, bocsánat.
Még nem próbáltam, annyit tudok elmondani, hogy a fejek meglepően nagyok (ez az LG bambuszra is igaz, azok is nagyok), és van a hátán olyan "nyelv masszírozó gumi", ami nem jött le a képekről.

Egyébként eredeti Colgate szvsz.

(#126750) Beni2360 válasza st6969 (#126747) üzenetére

Beni2360
(veterán)

Beírod a címedhez, hogy postán maradó, - de akkor honnan tudják az irányító számon kívül, hogy melyik postára kell kiszállítani? Nagyobb városban ez gond lehet. szvsz.

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.