Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#126901) Watcher45 válasza zeon.hu (#126895) üzenetére

Watcher45
(tag)

Nekem a Decathlonos Domyos eléggé bejött nem nyúlik sz@rrá a nyaka mosáskor [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#126902) cidalain válasza keszo (#126899) üzenetére

cidalain
(addikt)

En is. Akkor is ha letorne a szellozot. Ha a szelvedore tapasztanam, akkor kukker is kellene hozza, vagy felmeteres kar, ami meg mar rezonal mint a franc. Szoval valami optimalis megoldas kellene.
(Ugy gondolom egy ilyen csipesz muszerfallal erintkezo reszere lehet gumilapot ragasztani talan vagy valami. Ezert kellene tapasztalattal biro emberke velemenye)

HYNIX 2GB DDR3 1333 MHz notebook ram eladó. HYNIX (HP) 1GB DDR2 800 MHz PC ram eladó. >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#126903) enginev3.0 válasza betyarr (#126896) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

[link]

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#126904) bazsimano válasza zoltan6 (#126815) üzenetére

bazsimano
(senior tag)

nekem is megerkeztek...sajnos mind a ketto pontz egy merettel kisebb...44es rendeltem...amugy 43as a labam...es ugy tunik, hogy inkabb 45os kellett volna...majd vagy elajandekozom vagy megy jofogasra D:

(#126905) Chaser válasza Ateszpapa (#126889) üzenetére

Chaser
(titán)
LOGOUT blog

a miénk csirke őrült, végtelenségig elfut érte, akárhányszor dobom el ( : ilyen még nincs, de van pár neki

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#126906) crok válasza cidalain (#126894) üzenetére

crok
(addikt)
LOGOUT blog

Tegnap rendeltem 100% ugyanilyet, igaz $3.47-ért. Remélem jó lesz - a képek alapján karcolni nem fogja a műszerfalat mert ahol felfekszik ott gumis.

(#126907) betyarr válasza enginev3.0 (#126903) üzenetére

betyarr
(veterán)

köszi,ezt lehet hogy berendelem.
amúgy van vele tapasztalat?kátyús utakon nem zötyög benne a teló?jó a párnázottsága?nem karcol semmiképp?

egyébként megvan,amire gondoltam: [link].csak egy hangyányit több,mint amit rászánnék... :O

[ Szerkesztve ]

CURVE meghívó privátban kérhető! 5 fontot kapunk mindketten!

(#126908) air válasza cidalain (#126894) üzenetére

air
(nagyúr)

Nekem van, de nem használom.

Ha a közép konzolnak van olyan pereme, akkor rögzíthető oda is. Egyébként nem karistolja össze a műszerfalat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#126909) petipetya

petipetya
(nagyúr)

Megjött a 3 lyukas + USB-s Xiaomi hosszabbító. A reset felirat felé kell bekapcsolni (nekem pont fordítva lenne logikus), elég nehéz ki-behúzni a dugaszokat belőle, amúgy rendben működik, nincs mit beszélni róla.

(#126910) chatran válasza petipetya (#126909) üzenetére

chatran
(őstag)

Az USB slotok mennyi A-rel töltenek?

(#126911) kurtuzov válasza petipetya (#126909) üzenetére

kurtuzov
(senior tag)

Én ezt az APC PM5U túlfeszültségmentes elosztót vettem nemrég a Xiaomi elosztó árának kétszereséért. Itt max 2,4A a két USB együtt. Xiaomi max 3,1A tud egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#126912) petipetya válasza chatran (#126910) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Ha jól értelmezem a specifikációt, akkor összesen 3.1A jut a 3db USB portra:

- 1 USB-s cucc bedugása esetén 2.1A

- több USB-s cucc bedugása esetén nyilván kevesebb, nem tudom hogy oszlik el

Csak a telót bedugva hozza a töltő 5V/2A töltési sebességét, tesztelve ma reggel.

[ Szerkesztve ]

(#126913) DJGABI válasza cidalain (#126894) üzenetére

DJGABI
(addikt)

fenébe, drágábban vettem joybuy-ról... :((( jó, de ragasztás nélkül raktam csak fel, csúszkál össze-vissza (van az alján két oldalas, de nem akartam még állandóra)

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#126914) Zola007 válasza petipetya (#126909) üzenetére

Zola007
(veterán)

van valami védelem is benne vagy csak sima elosztó?
kábel milyen hosszú?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#126915) petipetya

petipetya
(nagyúr)

Megjött a nagy visszhangot kiváltó rosegal-os késélező. Nekem is az 1-2-3 számozással ellátott verzió érkezett, de 0.80 USD áron megfelelő, ha ellátja feladatát.

[ Szerkesztve ]

(#126916) petipetya válasza Zola007 (#126914) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

A kábel 1,4 m hosszú. Valami védelemről írnak az adatlapján, de nem tudom mit jelent. A két fotón a security résznél látod: kép1kép2

Az egyik a kis műanyag takarókra vonatkozik, amely által a gyerekek nem tudnak belenyúlni.

[ Szerkesztve ]

(#126917) bul07 válasza petipetya (#126915) üzenetére

bul07
(veterán)

Én tegnap csak írtam nekik mert ami jött nekem kritikán aluli volt , öntési hiba, összeszerelési hiba, rozsdásodás és fele olyan súlyú ment az előző
Képek(Zöld dobozos a régi jó)
[kép] , [kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#126918) KTU válasza kurtuzov (#126911) üzenetére

KTU
(addikt)

Merre, link jöhetne.
kb. 6200 Ft jó ár érte.
:R

MONESE_regisztrációnál_kapsz_+15_€-t___CURVE_reg._kapsz_+5_£-t___kód_nélkül_fizetsz_a_bakkártyáért_és_nincs_bónusz,__Win-Win_helyzet___Írj_privát_üzenetet.__Keress_Telegramon:_https://t.me/KTUKTU

(#126919) cidalain válasza DJGABI (#126913) üzenetére

cidalain
(addikt)

Pedig GB-n is van 3-3,5 dolcsi kornyeken jopar fajta, pontozhatoan 2-2,5 dodoert elhozhatok. Majd meg kell neznem a kozepkonzolra fel tudom e tenni, van e ott 25 mm-es perem (kormany moge nem akarom)

HYNIX 2GB DDR3 1333 MHz notebook ram eladó. HYNIX (HP) 1GB DDR2 800 MHz PC ram eladó. >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#126920) Elemental válasza petipetya (#126909) üzenetére

Elemental
(őstag)

Nekem ilyenre volna szükségem.
Találkoztatok hasonlóval? 4k sem sok érte, csak hátha valakinek megakadt a szeme ilyesmi elosztón.

(#126921) HoTaZo válasza bul07 (#126917) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

& (#126915) petipetya

Tehát kaptunk egy, a már így is koppintott eszköz, gagyi koppintását.
Szerintem, írni kell nekik. Nem az összeg miatt, hanem az elv miatt. Ha veszek egy $100-os cuccot, amire kaptam egy $99-os kupont, de az nem egyezik az oldalon megjelenítettel, akkor is örüljek, hogy postáztak nekem valamit?
Szerintem, ezeket csak azért csinálják, hogy tuningolják az eladási kimutatásukat. :(((

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#126922) Degeczi válasza petipetya (#126915) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

0,8 ugye $5 kuponnal lett? Azért úgy sem volt kevés az eredeti ár, és főként: most hogyan merjen majd onnan rendelni vki, ha a jelenlegi $9 körüli árat ismét levinnék $5-6 környékére

(#126923) HoTaZo válasza Degeczi (#126922) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

Bizony, pontosan!

(#126924) gyapo11

gyapo11
(aktív tag)

Alin sikerült már valakinek venni valamit 0.01 $+pontokért az Exchange coins for product oldalon? Mert ma 9:06-kor néztem, és minden ilyen termék 0 készlet, pedig elvileg 9-kor indult. Ami meg van, az 500-1000 pontot kér 1 $-ért. Vagyis azt hiszem levehetem a napi megnézendők listájáról ezt is.

boltal -> bolttal, tetszen -> tetsszen, válalták -> vállalták, javitatni -> javíttatni, robosztus -> robusztus, meghazuttolja -> meghazudtolja

(#126925) petipetya válasza HoTaZo (#126921) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Írok nekik.

(#126926) EXIEZ válasza gyapo11 (#126924) üzenetére

EXIEZ
(tag)

9:00:45 körül sincs már semmi. Eddig 1 dolgot sikerült anno, de mire rámegyek hogy megveszem, out of stock és többiből se lesz semmi. store coupon-t veszek pontokbol és ennyi

JJRC RC autó eladó - https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/exiez/index.html

(#126927) bul07 válasza HoTaZo (#126921) üzenetére

bul07
(veterán)

Viszont már nem kicsit megváltoztatták a termékleírás és a képeket is kivették

Nincs valakinek lementve, átküldhetné a képet, éjszaka még eszembe volt hogy lementem mikkor írtam nekik csak nem lett véghez véve

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#126928) wwenigma

wwenigma
(Jómunkásember)

Csak érdekességképpen, mivel korábban Apt-X fülesekről volt szó.

Anno 1,88$-ért vettem egy ilyen BT4.0 USB cuccost, most találtam hozzá CSR Harmony drivert amivel Apt-X képes ha megfelelő fülest csatlakoztatunk a PC-hez. CSR8510 chipset van benne, 48kHz/16bit/stereo csatlakozast hoz letre Win10 x64 alatt es gyakorlatilag késésmentes a hang a képhez képest.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#126929) HoTaZo válasza bul07 (#126927) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

De, itt van. :)

Csak, ne teljes képet küldjetek neki, nehogy belekössenek.

(#126930) Dluinet válasza HoTaZo (#126929) üzenetére

Dluinet
(veterán)

megrendeltem a gearbest-ről $4-ért és az is olyan mint amit a rosegal küldőtt
persze a hirdetésben már a jobb fajta van (igaz sokkal drágább már)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#126931) HoTaZo válasza Dluinet (#126930) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

:(((

(#126932) keszo válasza air (#126908) üzenetére

keszo
(őstag)

A "szemöldöknek" az alját se?
A kijelző mennyire látható a kormánytól? Úgy értem egy kicsit sem takar bele?

[ Szerkesztve ]

Attila

(#126933) Timyyy

Timyyy
(őstag)

Ha van egy ilyen formátumú csomagszámom: RU123456789NL
Akkor ez Hollandiából érkezik? Vagy ettől még lehet Kína?
Csak azért lenne fontos, hogy mit írjak a vámos papírra. :U

Kínai kuponok (google doc) --> https://bit.ly/napikupon | BMW R1100R & Suzuki SV 650 <3

(#126934) El Gringo válasza betyarr (#126896) üzenetére

El Gringo
(senior tag)

[ez biztos nem fog leesni]

10% iHerb kupon: LQV119 [----] Sony 55w756c, Samsung S8+

(#126935) betyarr válasza El Gringo (#126934) üzenetére

betyarr
(veterán)

az tuti,csak a kia ceedben olyan elvetemült helyen vannak a nyílások és fura szögben állnak a lamellák,hogy ez a rögzítésmód sajna nem játszik :(

(#126936) MADcat

MADcat
(MODERÁTOR)

Chromecast Audio-ra van kínai olcsóbb megoldás? Tehát wifi és nem bluetooth. Telefonról spotify-t "streameljen".

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Samsung DEX Pad 2018; Samsung S9+ (SM-G965F) - Dual sim - független. 64 giga; Lenovo T430

(#126937) sloja válasza Elemental (#126920) üzenetére

sloja
(tag)

Nálam már 3 van otton és jól működnek. Van olcsóbban is: [link]

(#126938) maroni válasza Timyyy (#126933) üzenetére

maroni
(tag)

Szerintem Kína, csak holland postán keresztül!

(#126939) XtremLor

XtremLor
(őstag)

Jott tegnap egy meglepetes csomag, kolleganomnek rendeltem egy kis vicces ajandekot februarban nevnapjara, na befutott vegre, persze mast adtam neki vegul, de ezt is megkapja. :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#126940) betyarr válasza XtremLor (#126939) üzenetére

betyarr
(veterán)

ez hatalmas!tényleg!
csak nem tudjuk miről van szó :F :N

(#126941) citkar válasza betyarr (#126940) üzenetére

citkar
(addikt)

Szerintem az a lényeg, hogy júliusban kapta meg a februári megrendelését.

(#126942) betyarr válasza citkar (#126941) üzenetére

betyarr
(veterán)

mea culpa,mea maxima culpa :W
nem szóltam :B úgy látszik ma nem megy nekem az értő olvasás... :O

(#126943) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

MyKronoz ZeClock 15GBP, itthoni ár kb. 1/3-a.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | !! Eladó i5 Skylake + 8GB + RX570 gép !! | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#126944) szabi__memo

szabi__memo
(addikt)

Első alkalom, hogy megfogta egy rendelésemet a vám. Így kb 150 rendelés után ideje volt ;] de benézték :D

Kitöltöttem az egyszeri vámkezelési megbízást.
Két kérdésem lenne.
Gondolom a Postai vámkezelést kell kiválasztani, nem a címzett általit. Igaz?
Valamint be kellene küldeni a Paypal bizonylatot. Csakhogy a Paypal oldala akkora rakás szar, hogy sosem engedi letölteni a bizonylatot (nyomtatás opció a számlánál). Ehelyett elég egy nyamvadt képernyőképet is csatolni?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#126945) ANOka válasza wwenigma (#126928) üzenetére

ANOka
(senior tag)

:R 1 db stick berendelve, driver letöltve. :R

(#126946) Masooo

Masooo
(tag)

Esetleg ajánlott xiaomi router? Amiről vélemény, teszt stb is van ?

Köszi!

Only Pure Fishing - Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt? - Only Pure Fishing -

(#126947) KTU válasza Masooo (#126946) üzenetére

KTU
(addikt)

Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
kb. 2 hete ajánlották is:
(#125836) vittorio7

[ Szerkesztve ]

MONESE_regisztrációnál_kapsz_+15_€-t___CURVE_reg._kapsz_+5_£-t___kód_nélkül_fizetsz_a_bakkártyáért_és_nincs_bónusz,__Win-Win_helyzet___Írj_privát_üzenetet.__Keress_Telegramon:_https://t.me/KTUKTU

(#126948) Theory66 válasza szabi__memo (#126944) üzenetére

Theory66
(aktív tag)

Mekkora értékű cucc? Nekem a 42.99$ dolláros tv box ült náluk egy hónapot (májusi rendelés június végén kaptam meg), de mivel a júniusi vámhatár alá is sikerült becsúszni, nem fizettem semmit. Én képernyőképet csináltam a tranzakcióról a bank webes felületén, a rendelés adatairól az oldalon ahol rendeltem, és írtam egy kérvényt a vámmentességről amit valahol itt a fórumon is megtalálsz. A doksit amit küldtek e-mailben meg kitöltöttem úgy, hogy csak azokat írtam be ami a csomagra vonatkozott.

(#126949) maestro87 válasza bul07 (#126917) üzenetére

maestro87
(őstag)

Válaszolok én neked helyettük...
"Thank you for your query.
We have offered the details to our related colleague.
Please wait 2-3 working days.
Once we received the result,we will offer you the solution.
Thank you for your kindly patience."

Ezzel akarnak majd lerázni meg egy 10%-os kuponnal. :DDD

Én három napja reklamáltam meg egy borsdarálót amiből rossz méretet küldtek, de valószínűleg jövőhéten sem fog válasz érkezni, hasonlóan mint egy másik ticket-emnél, ahol ugyanezzel a szöveggel ráztak le.
De most majd megígérem nekik, hogy a Trustpilot-on és a többin kapnak egy jó nagy negatív értékelést, meglátjuk akkor mennyire lesznek készségesek. :U

(#126950) spileraaa válasza EXIEZ (#126926) üzenetére

spileraaa
(aktív tag)

hogy lehet pontokat gyűjteni?

és kaptam egy 4$ kupont azt hol és hogyan tudom felhasználni?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia ) Xiaomi Redmi 3s Prime / régi tel Lenovo A660

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.