Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#126951) EXIEZ válasza spileraaa (#126950) üzenetére

EXIEZ
(tag)

Coin-s részben ( telefonos app ) naponta jár pont. Az a 4$-os kupon talán 20$-4$ új felhasználóknak. Mindenre jó, 20$ felett kell vásárolni érte.

(#126949) maestro87 Ha ez Rosegal, akkor nem kell aggódni. 2 nap alatt elvileg "megoldódott" a problémám, bár a gearbest support szerintem sz*rabb :(

[ Szerkesztve ]

JJRC RC autó eladó - https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/exiez/index.html

(#126952) Silent77 válasza Timyyy (#126933) üzenetére

Silent77
(veterán)

Kínát írj rá, onnan érkezik.

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#126953) Ghard

Ghard
(őstag)

Gondoltam veszek ajándékba USB-s öngyújtót. Későn jutott eszembe, így ali ebay nem játszott. Körülnéztem a városban, mondom rosszabb esetben ha dupla áron is de megveszem. Végigjártam egy csomó ajándékboltot, nemzeti dohányboltot, de csak 1 helyen találtam ilyet. 13 ezer forintért :D . És a postán csodálkoznak, hogy mi ez a sok kínai csomag.... :)

(#126954) spileraaa válasza EXIEZ (#126951) üzenetére

spileraaa
(aktív tag)

nem tudom rossz helyen próbálom vagy csak azoknál lehet használni amire nincs akció?

egyúttal megkérdem hogy van valakinek ilyen fb ajánlották nagyon
Linbell G2

[link]

banggoodon olcsóbb de lehet nem eu dugós

[link]

Erdély (Románia ) Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#126955) Elemental válasza sloja (#126937) üzenetére

Elemental
(őstag)

Végül bementem a médiába, és vettem egy usb-s szürkét 4500-ért.

(#126956) EXIEZ válasza spileraaa (#126954) üzenetére

EXIEZ
(tag)

Na ezt nem tudom, szerintem nincs semmilyen kikötés, nekem anno ment amire akartam.
Nézd meg teló appból, hátha ott megy.

(#126957) Flexy90

Flexy90
(senior tag)

Tetszik ez Joybuy! Kaptam egy $5-os kupont, ami $5.01 felett használható, így vettem $4-ért egy Xiaomi hátizsákot. :D

Xiaomi Mi 9T

(#126958) MittuDomain_ válasza Flexy90 (#126957) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

És ezt hol/hogyan/mire fel?
Szerintem nem csak én örülnék a válasznak. ;)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#126959) anadroid

anadroid
(senior tag)

Április közepén keresett valaki gimbalt. Most email only árral csak 119,99$ a Gearbesten a

Zhiyun Smooth 4 Handheld Gimbal PhoneGo Mode - BLACK

A linket ne csonkítsátok meg, mert akkor drága lesz! A fehérre nem jó. Ez az ár még 3 és fél napig érvényes.

Priority line szállítás van hozzá.

Kérd privát üzenetben a Revolut regisztrációs kódot 1750 Ft, a Curve reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) és a Monese reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) beköszöntő ajándékhoz. A kártyák ingyen postával érkeznek.

(#126960) Flexy90 válasza MittuDomain_ (#126958) üzenetére

Flexy90
(senior tag)

Nem tudom biztosan, de szerintem egy $30-os vásárlás után küldték. Egyszer csak jött egy levél.

Xiaomi Mi 9T

(#126961) szabi__memo válasza Flexy90 (#126960) üzenetére

szabi__memo
(addikt)

Basszus. Nekem is volt és nem láttam. lejárt

(#126962) Zola007 válasza szabi__memo (#126961) üzenetére

Zola007
(veterán)

nem kell szaladni a kötélért, Decathlonban bármikor kapsz 990 Ft-ért ugyanekkora tatyót, minőségre is van sájomi szint [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#126963) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

5 db zokni 4,86$

CARTELO Men's Breathable Cotton Socks 6pcs

Packaging
Shipping Weight : 0.32
Net Weight : 0.3
Package Size : 18.5cm x 14.5cm x 5.5cm
What's in the box : 5

anyagot passz, az nem jelent semmit, hogy gyapotnövény fotója van rajta :D :U

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Nikkor 85 vintage obi, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#126964) Izzé válasza Watcher45 (#126901) üzenetére

Izzé
(őstag)

Hatalmas +1! Annyira bevált hogy már csak azokat hordom. Könnyű, kényelmes, nem büdösödik rád és nincs tele csicsa-picsa logóval.

(#126965) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#126963) üzenetére

Zola007
(veterán)

méretét se ártana tudni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#126966) Mr.Csizmás válasza Zola007 (#126965) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

alján van egy orosz QA, kugel fordítóval:

1 Questions & Answers ASK A QUESTION
QGood evening, what size does the socks have, and what is the composition of the etiquette?
By 5***f 02/25/2018 15:50
A
Good day. This one size fits, with 5 pairs of socks.

02/26/2018 11:40

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Nikkor 85 vintage obi, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#126967) ANOka válasza Ghard (#126953) üzenetére

ANOka
(senior tag)

Akkor is itthon vedd meg, hogy a haverok gazdagodjanak belőle, ne a "kici" kínaiak!
Avagy: fizess és dögölj meg!

(#126968) EXIEZ

EXIEZ
(tag)

E-book olvasóra van valami jó ár? Gondolom 40-45$ határ alatt nincs, szóval EU raktáras vagy áfa visszafizetős deal van most?

(#126969) solti válasza EXIEZ (#126968) üzenetére

solti
(tag)

Ebook olvasó az Kindle, lehetőleg Paperwhite, és nagyobb ünnepek környékén szokta akciózni az Amazon (~30k)

Van persze pár másik jó is, de szerintem nem kínai weboldalról rendelős termék...

(#126970) bul07 válasza maestro87 (#126949) üzenetére

bul07
(veterán)

Válaszoltak
Egyből Refund ajánlottak
Persze a 5$ kuponról szó sincs
1, Wallet+pont (van vagy 5000pontom amúgy)
2, paypal refund

Elfogadom a paypal-ost, és elengedem a témát
Bár a kuponra még rákérdezek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#126971) Cyborg

Cyborg
(senior tag)

Sziasztok,

A Seago Sg-507-re nincs valakinek kuponja?
Megkívántam, de emlékszem régebben kupon nélkül is 12USD körül volt az ára.

(#126972) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#126963) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

5 db női zokni 1,10$ one size ez is. [link]

(#126973) vittorio7 válasza Cyborg (#126971) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Pontozva most is 12$.

(#126974) HoTaZo válasza bul07 (#126970) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

A paypalos visszafizetésnél vigyázz, hogy ne neked kelljen a kezelési költséget allnod, mert akkor úszhat az összeged.
Erre a pp. fórumban hívták fel a figyelmem.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#126975) HoTaZo válasza Mr.Csizmás (#126972) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

Én a helyi kínainál találtam 150Ft-os ilyen titok(?) zoknit.

(#126976) zsiz

zsiz
(senior tag)

Szivargyújtó köré vajon lehet kapni külön azt a színes műanyagot? [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#126977) Mr.Csizmás válasza HoTaZo (#126975) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

egy vagy öt darabot? :D btw rendelésfüggőknek, vagy kuponfarmolásra jó.

(#126978) betyarr válasza HoTaZo (#126974) üzenetére

betyarr
(veterán)

hohh,ilyen is van?hogy lehet erre vigyázni?ha le van írva a pp totyikban,akkor tudod linkelni?

CURVE meghívó privátban kérhető! 5 fontot kapunk mindketten!

(#126979) fo_di válasza HoTaZo (#126974) üzenetére

fo_di
(senior tag)

szerintem mindenki refundot nyom és nem direkt küldi a pénzt, így nem igazán fenyeget ez a veszély

(#126980) HoTaZo válasza Mr.Csizmás (#126977) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

Igaz, darabját, de annál rögtön láttam a minőséget, nem mint a hasonló 4/$2 és a 3 felvétel után dobtam ki őket a szemétbe.

(#126981) HoTaZo válasza betyarr (#126978) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

[link]

(#126979) fo_di: Mivel gyorsan írtam az eladónak, hogy nekem úgyis kell a cucc s neki is egyszerűbb lesz, így nem lett tovább téma a refund.

(#126982) pulutodurumo válasza betyarr (#126978) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Ha refund keretében küldi vissza a pénzt, akkor nem kell erre figyelni. Akkor van gebasz, ha pl. alis eladó küld Paypallal pénzt, mert ki akarja kerülni a negatív következményeket.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#126983) petipetya válasza petipetya (#126909) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Valószínűleg a reset azt jelenti, hogy akkor a mechanikus védelem is aktív a Xiaomi hosszabbító bekapcsolt állapotában. Mert mintha kikapcsolva könnyebb lenne ki-behúzni a dugaszokat. Mindenesetre a kínai laptophoz tartozó EU átalakítót sikeresen elgyilkoltam vele, mert benyomódott az egyik villája, úgyhogy holnap nézhetek átalakítót aranyárban a közeli műszaki multinál.

A fene gondolta volna, hogy használati utasítás kell egy hosszabbítóhoz.

nincs lezsóidő

(#126984) HoTaZo

HoTaZo
(őstag)

Srácok!
Olyan kütyüre lenne szükségem, ami lehetővé teszi, hogy két, már idős ember külön hangerőn hallgathassa a tv-t.
Tehát, ha az egyik pihen, akkor a tv néma, de a másik fejhallgatón hallgathassa. De, ha mindketten nézik, akkor a másik szintén a fejhallgatón, ami állítható hangerejű kell, hogy legyen nagyobb hangerőn halhassa.
A hangsúly itt az idős embereken van. Tehát semmi, minden alkalomkor ki-be dugdosás, bt vagy wi-fi szinkronizálás nem játszik. Csak a második személynek kelljen bekapcsolnia, ha lehet távirányítóval, az eszközt.

(#126985) Tressy válasza EXIEZ (#126968) üzenetére

Tressy
(aktív tag)

Kobo touch ebayről.Rá lehet telepiteni a coolreadert is

(#126986) Zeki válasza HoTaZo (#126984) üzenetére

Zeki
(veterán)

Rádiofrekvenciás tv fejhallgató. Mondjuk próbás, hogy ha kettőt veszel, akkor az egyik fejhallgató rácsatlakozik-e a másik egységére.
Anno az öreg thomsonunk ilyen volt. A hangerő szabályzó a fejhallgatóba volt építve.

Használtban találtam.

[ Szerkesztve ]

25 éves vezetői és értékesítési tapasztalattal munkát keresek!

(#126987) Laza... válasza zsiz (#126976) üzenetére

Laza...
(addikt)

Drágállod így kompletten? :DDD

Never give up!

(#126988) DrBubo77 válasza HoTaZo (#126984) üzenetére

DrBubo77
(őstag)

Szerintem a lentebbi elosztó és 2 multimédiás fejhallgató biztosabb megoldás.

Léᴘᴊ ᴋɪ ᴀ ᴋᴏᴍғᴏʀᴛᴢóɴáᴅʙóʟ!

(#126989) Beni2360 válasza Zeki (#126986) üzenetére

Beni2360
(veterán)

Nem kapcsolódnak párban. Képzeld el egy koleszben ahol hallanád a szomszéd szobában menő xxx filmet. :DD
Az a használt arra készült de egy adója van.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#126990) HoTaZo válasza Zeki (#126986) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

Témát, a cucc pontos meghatározásáig átviszem az Off topikba.

[ Szerkesztve ]

(#126991) BullZeye

BullZeye
(addikt)

Kamera tartót nem tudtok valami jót? Ez a teljesen hagyományos csavaros kellene, ami pl a fényképezőgépek aljába bele megy.

Ez a polipos 3 karos golyós pl tökéletesen jó lenne, de sajnos olyan kellene, amit bútorlapra tudok rögzíteni.

A cél: Babaágy figyelése Xiaomi Dafang kamerával, a polipos pedig nem fér el sajna. Láttatok már ilyesmit ami tényleg jó is?

(#126992) beci

beci
(őstag)

Sziasztok.
Erre tudtok kupont esetleg?Vagy helyet ahol joval olcsobban beszerezhető?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#126993) zsolti72837

zsolti72837
(őstag)

Sziasztok!

Xiaomi fehér tollba tud valaki betétet itthonról? Kék érdekelne.

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 134 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#126994) joergie válasza DJ. Ru$y (#126666) üzenetére

joergie
(őstag)

Köszönöm a választ, hangnem nem stimmel, de sebaj. És válasz se volt(Bár elismerem, hogy annak szántad). Nem a paypal elévülésre vagyok kíváncsi, hanem hogy hogyan lehet dispute-ot nyitni joybuy-on, és hogy mennyi időnek(munkanap?) kell eltelnie, hogy ezt megtehessem.

"Olyan demokráciát csinálok amilyet én akarok!"

(#126995) DJ. Ru$y válasza joergie (#126994) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Leírtam, nem kell JB-on dispute... Írsz nekik e-mailt, ha nem reagálnak, akkor megoldod Paypal-on keresztül.

Írásban nincs hangnem, és nem is szántam bántónak. ;)

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#126996) spileraaa

spileraaa
(aktív tag)

lehet kinabol rendelni házszám táblát?

pl 325 és akár valami egyedit ami ajándéknak is megfelelő

voltam vendégségbe ott láttam elég jó pofást elég nagy számok és éjszaka világit gondolom nappal nap elemel töltődik

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia ) Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#126997) DJ. Ru$y válasza spileraaa (#126996) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Ház szám: house number

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#126998) Real_Necro

Real_Necro
(veterán)

Elkavartam valahova a vékony "órás" csavarhúzó készletem. Tudtok ajánlani valami jót?
Köszönöm

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#126999) w.miki válasza spileraaa (#126996) üzenetére

w.miki
(addikt)

vagy le van festve fény visszaverő festékkel ;)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#127000) Janaboy válasza MADcat (#126936) üzenetére

Janaboy
(addikt)

Tudomásom szerint nincs olcsóbb.. es jobb megoldás.

Janaboy

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.