Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127751) csako válasza KTU (#127748) üzenetére


csako
veterán

Igen. Fontos, hogy ne legyen a spanyol nyelvhez szokva vagy hogy mondjam :D a lényeg, hogy ne töltődjön be előbb spanyolul egyszer sem az aliexpress, hanem "Hivatkozás címének másolása" módon kell a címsorba beilleszteni, átszerkeszteni és utána nyomni rá egy entert.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#127752) Ralond


Ralond
tag

Sziasztok!

Gumi dugót (Hasonlót) keresek egy 30 mm-es átmérőjű furatba, ami egy 1,5-es lemezen van. Elvétve akad néhány találat, de 800-900 Ft-ot túlzásnak találok egy ilyen kis dugóért. Tudtak valamilyen oldalt, ahol találok ilyet nem lehúzós áron? :F

(#127753) E.Kaufmann válasza azbest (#127749) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Az openwrt engedi a HT-t, ha a noscan aktiválva van, legalább is régen engedte.
Tudom, hogy az elméleti sebesség<>gyakorlati sebesség, de egy szobán belül lenne használva, nem kell falakat átvinnie. Csatornát is tudok váltani, ha kell.
Ahogy fentebb írtam, nem a wifi kártya lehet a gond, hanem a pigtail a hiba jellege alapján.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#127754) sambenez válasza Ralond (#127752) üzenetére


sambenez
addikt

Itt pl. 195ft egy hasonló.
De biztosan találni máshol is ha itthonról is megfelel.

(#127755) macilacus válasza w.miki (#127731) üzenetére


macilacus
senior tag

Én egy ilyet rendeltem :DDD kíváncsi vagyok, hogy fog szuperálni

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#127756) Ralond válasza sambenez (#127754) üzenetére


Ralond
tag

Nagyon szuper. :)
Nem gondoltam volna, hogy itthon olcsóbban találni.
Köszi. :R

(#127757) KisApám


KisApám
addikt

Szeretnék venni egy jó fogkefe tartót, ami fertőtlenít is.
EZ jó (Digoo DG-UB01 UV Light Toothbrush Sterilizer), vagy tudnátok jobbat ajánlani?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#127758) citkar válasza KisApám (#127757) üzenetére


citkar
addikt

Lehet hülye kérdés, de szükség(ed) van ilyesmire, vagy csak gyűjtöd a kütyüket ? :)

(#127759) fradi81 válasza gyenesmartin (#127726) üzenetére


fradi81
veterán

itt olcsóbb a borotva.

moto g72, Ninebot d28e

(#127760) #52347136


#52347136
törölt tag

A kamu wish-es 2tb pendrive mekkora lehet valójában?
Testvérem képtelen felfogni, hogy ez nem az év üzlete volt 15€/db áron. Kettőt vásárolt, amiből már egy megadta magát 15 évnyi fotóval együtt (nem vicc, arra archiválták az összes családi fotót), és most a másodikat tesztelem h2testw-vel, hogy felnyissam a szemét. Ennyi pénzért max egy lassú 64 gb-os usb kulcsra gondoltam, de már 80 gb felett jár. 6,26 MB/s-es írással eltart egy ideig. Van ezekből valami új generációs, ami megviccel a h2testw programot is? Vagy 128-as lesz valójában?

(#127761) ANOka válasza #52347136 (#127760) üzenetére


ANOka
őstag

Visszaolvasás is tart már?

(#127762) EXIEZ válasza #52347136 (#127760) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Egy gyenge 128-ra tippelek, bár ez olyan mint amikor anno a 32gb-os olcsó pendriveok 2 max 4gb ot tudtak. Számokból max 256 jöhet ki :D : ;]

[ Szerkesztve ]

(#127763) #52347136 válasza ANOka (#127761) üzenetére


#52347136
törölt tag

88 GB írásnál jár 4 óra alatt, feltételezem, hogy "hiba" (amikor rájön, hogy mégse 2tb-os) esetén kezdi el ellenőrizni. Még nem használtam a programot, csak itt láttam, hogy ezzel tesztelik a fake gyanús usb kulcsokat. Már kezdtem aggódni, hogy olyan "fat táblát" csináltak rá, ami loopol egy idő után, és még ezt a programot is átveri. Már lassan kezdem kellemetlenül érezni magam, amiért minden létező kifejezéssel próbáltam ráébreszteni, hogy mekkora ***** volt ;]
Azóta sógornő nyaggat, hogy szerezzek valami adat visszanyerő programot, mert elvileg nem írtak arra a meghajtóra, amin a 15 évnyi képük volt. Igen, törölték mindet, miután rámásolták a hiperszuper 2tb-os csodára...

(#127762) EXIEZ
A mostani memória árak mellett azt is túlzásnak gondoltam volna, sőt még a 64 fölötti írás is meglepett.
Ezért is kezdtem érdeklődni, hogy létezhet ezekből valami rafináltabb verzió, ami az ilyen tesztprogramokat is átveri.
____________

Amúgy el sem indul a gép, ha be van dugva ez a wish-es rettenet...
Ha végzett, akkor mellékelek képeket, hogy pontosan milyet ne vegyetek.

[ Szerkesztve ]

(#127764) KTU


KTU
addikt

Másnak hogy néz ki a tojásfőzésidőmérő kézi készüléke?
Már egy ideje így néz ki, kidobásra vár, csak le akartam előtte fényképezni.
Jó ha 20 alkalommal használtuk.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#127765) sambenez válasza KTU (#127764) üzenetére


sambenez
addikt

Az enyém kb 10 használat után pont olyan mint újkorában.

(#127766) szabi__memo válasza dugesz77 (#127750) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezek a bluedio fejhallgatók milyen minőségűek? Tényleg megérik az eredeti árukat? Csomó $100 környékén van sőt még felette is. Kínaihoz képest igen drágák

(#127767) fradi81


fradi81
veterán

xiaomi borotva körkései berozsdásodhatnak ha sokat vannak vizesen használva vagy hülye a kérdés? :)

moto g72, Ninebot d28e

(#127768) wwenigma válasza E.Kaufmann (#127732) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Korompiszok méretű necces, szinte mind 150es csak - google-zd ki a chipeket a leírásból. Ez 300as, nekem cseszekedik usb3-mal de idióta az alaplapom ilyen téren.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#127769) szjoci válasza #52347136 (#127763) üzenetére


szjoci
őstag

Szerintem végigírja a 2tb-ot, szóval el fog tartani egy darabig :) Visszaolvasásnál fogja dobni a hibát.

(#127770) dugesz77 válasza szabi__memo (#127766) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem ismerem őket sajnos . Én ilyenkor az amazonhoz fordulok (ott több háklis vevő :D + az árakat is össze tudom hasonlítani ) nem tűnnek rossznak nagy átlagban.
Nézelődtem én is mostanában végül egy Tronsmart Encore S6 rendeltem itthonról a hétvégén, holnap kézhez is kapom (két bluedio-t azért a kosárba raktam, maximum lemondom)

[ Szerkesztve ]

(#127771) Ghard válasza #52347136 (#127760) üzenetére


Ghard
őstag

Mindenki azzal jön, hogy a wish lehet szemetet árul de legalább a supportja jó meg magyarul is tudnak.
Na akkor lehet rajtuk keresni a fotókat, hajrá ;]
Egyébként meg, te jóságos isten.....

(#127772) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!

Tolató kamera + visszapillantó tükör monitoros cuccot próbált már valaki?
Ilyesmire gondolok: [link]

Vajon mennyire használható cucc?
Mondjuk nem egészen értem, hogyan és mikor kapcsol be a kijelző. Egy alis leírásnál azt olvastam, hogy amint video jelet érzékel, bekapcsol. Ez azt jelenti, hogy a kamera tápfeszét kell kapcsolgatni? Ha bekapcsolom, küldi a jelet a monitornak, ami erre bekapcsol?

Valakinek van ezzel tapasztalata?

-= Pancsermeste® =-

(#127773) Teplic válasza Pancsermeste (#127772) üzenetére


Teplic
tag

tolatólámpáról veszed a tápfeszt..

(#127774) Pancsermeste válasza Teplic (#127773) üzenetére


Pancsermeste
őstag

És tényleg!
Ez elkerülte a figyelmem... pedig teljesen logikus.
Köszi! :R

Esetleg próbáltál már ilyesmi eszközt?

[ Szerkesztve ]

-= Pancsermeste® =-

(#127775) icemad válasza Pancsermeste (#127774) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én próbáltam, nem rossz. Olyat vegyél, ami éjjel is használható. A kamera helyét nagyon pontosan kell kiválasztani. Gondolj arra is, hogy eső, sár érheti.

(#127776) Mr.Csizmás válasza fradi81 (#127767) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

leírás szerint RM acél, nem tapasztaltam ilyet. (csak szőrösödést :DDD)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#127777) twi452 válasza macilacus (#127755) üzenetére


twi452
senior tag

Ezeket a pontozós deal-eket hol lehet amúgy megtalálni? Van valami külön titkos menüpont? :D

(#127778) vittorio7 válasza proradeon (#127715) üzenetére


vittorio7
őstag

Nekem is megérkezett ma a 128GB-os Samsung MicroSD kártya.

Tesztelve amikor vásáróltam 1.5 dolláros kártyaolvasóval

És a haver 2800 Ft-s Kingston MobileLite G4 USB 3.0 9-in-1 kártyaolvasójával

Ilyen olvasót tud valaki olcsóbban Kínából?

[ Szerkesztve ]

(#127779) Saccco


Saccco
nagyúr

A múltkori kritikán aluli tartóssággal bíró tok után, most rendeltem kettő jobb példányt.

Ez a fajta 5 hónap nem túl kemény használat mellett teljesen tönkrement. :N

A helyettesítésre szánt tokok:
[FLOVEME Leather Wallet Case]

[KISSCASE Nostalgic Envelope Messenger Mail Case]

Kíváncsi leszek. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#127780) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Anyum miband2-es kijelzője teljesen elhalványodott, mit lehet vele csinálni? :F :F

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#127781) powerwade válasza Predator2 (#127780) üzenetére


powerwade
senior tag

Lecserélni mi band3-ra :) Én erre a következtetésre jutottam, és már úton van.

(#127782) Predator2 válasza powerwade (#127781) üzenetére


Predator2
addikt

Hogy lehet megjavítani? Hátha van rá valami módszer.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#127783) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Lehet nem pont ide tartozik, de jó tudni: Elégetett több száz levelet egy postásként dolgozó diák a társaival

" A küldeményekből mobiltelefontokokat, valamint más árukat tulajdonítottak el, illetve több kézbesítendő küldeményt elégettek, megsemmisítettek, több száz darabot pedig elszórtak az égetés helyszínén."

[ Szerkesztve ]

(#127784) GIJoe válasza Predator2 (#127780) üzenetére


GIJoe
addikt

? :DDD

(#127785) Mr.Csizmás válasza EXIEZ (#127783) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez asszem -secret- földrajzi területe, reméljük hogy megjött neki minden :(

btw. ide vezet az őskövületi + monopólium hozzáállás, lassan már amőbákat is felvesznek, annyira menekül a normális munkaerő :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#127786) werszomjas válasza Predator2 (#127780) üzenetére


werszomjas
őstag

Hmm,

Ez érdekes, nálunk is anya miband 2-je pont a múlt héten kezdett el vacakolni, nála is alig látszik a kijelző, lehetséges, hogy döglődik?

üdv

(#127787) 8 válasza Saccco (#127779) üzenetére


8
senior tag

5 hónap után tönkremegy egy $4 tok? Értesítsük a fogyasztóvédelmet!!
;]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#127788) Degeczi válasza Predator2 (#127780) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerinted mennyiért tudnál venni kijelzőt és azt kicseréltetni?
A sokszorosáért, mint egy újat vehetsz...

(#127789) DeFranco


DeFranco
nagyúr

srácok mágneses tartót keresek:

ezeket szűrtem le eddig a topicból:

getihu
tiqus ez olyannak tűnik mint az előző csak nincs lerajzolva a négy mágnes

valamint a klasszikusok:

cafele
és baseus

én a getihuval szemezek, kérdezném, hogy van-e valami tippetek, infótok, hogy melyiket kerüljem mindenképp, melyikkel van negatív tapasztalat, vagy tudtok-e jobbat olcsóbban ajánlani?

tudom hogy a baseus nagyon jó de ennyit nem szánok rá, szeretném olcsón megúszni

(#127790) Saccco válasza 8 (#127787) üzenetére


Saccco
nagyúr

Korábban is annyiért vettem és simán kibírt egy évet. :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#127791) MADcat válasza beg (#125285) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Na ez most jött meg. Hát full gagyi. Sorja mindenhol, vacak összeszerelés. Inkább ne. :DDD :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#127792) MADcat válasza DeFranco (#127789) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ebből vettem már hármat. Részemről ajánlott!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#127793) 2thletme2day válasza #52347136 (#127763) üzenetére


2thletme2day
őstag

Végig fogja írni mind a 2TB-ot aztán majd visszaolvasásnál fog kibukni, hogy mekkora is valójában a pendrive. 4 óra alatt 88GB. :U El fog tartani egy darabig az ellenőrzés... Nem tudom végig csinálod-e a tesztet de én egy 8 gigás valós méretű csodára tippelnék.

(#127794) #52347136 válasza 2thletme2day (#127793) üzenetére


#52347136
törölt tag

1 perce indítottam el az ellenőrzést 170 GB után, már az első pillanattól piros a kép, közel 5 órát ír ellenőrzésre, kíváncsi vagyok valójában mekkora.
Köszönöm neked és a többieknek is a segítséget:R

[ Szerkesztve ]

(#127795) icemad válasza DeFranco (#127789) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Baseus egy nagy szar. Tűzrevaló... Egy sima kanyarban elengedte a telefont. Nillkin jó, a hozzávaló tokkal. Viszont nagyon nem olcsó...
Ezek a kis fémlemezek meg tényleg a vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

(#127796) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ezt nem tudjátok itt megbeszélni? Köszi!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#127797) icemad válasza DeFranco (#127789) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Töltő és tartó egyben:
[link]

Tok:
[link]

(#127798) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Alacsony áron, megbízható minőségű okosorát vagy valami hasonlót keresek.
Lényeges szempont a vérnyomás adatok hozzávetőleges megbízhatósága.
Merre érdemes nézelődni szerintetek?
Létezik egyáltalán ilyen?

(#127799) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Ennyiért van-e jobb autós kamera, dashcam? -> Xiaomi 70 minutes DVR
Illetve erre tudtok-e valahová kupont?

(#127800) Degeczi válasza bostone (#127798) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Felejtsd el, olcsón nem lehet ilyet készíteni... az Omron pedig 100e Ft fölött van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.