Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127401) Dr. Romano válasza w.miki (#127400) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"...amíg a refundok miatt teljesen ki nem tiltott..."

szép :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#127402) Saccco válasza Dr. Romano (#127401) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szemetek.

:U ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#127403) BB9000 válasza Mr.Csizmás (#127350) üzenetére


BB9000
senior tag

Igen, az european railway priority mail is tréfamentes. Nekem is azzal jöttek a légtisztítók. Kettőt rendeltem. május 31.-én az aktuális akcióban ezzel a szállítási móddal. Múlt héten házhoz kaptam mindkettőt. Nem sarcoták meg.

(#127404) Mr.Csizmás válasza BB9000 (#127403) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk egy ezres a difi, akkor már priority line is jó, ha gyorsabb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#127405) kigyi_23 válasza Mr.Csizmás (#127404) üzenetére


kigyi_23
addikt

Sokkal gyorsabb :D Ez nem is kérdés.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#127406) azbest válasza w.miki (#127400) üzenetére


azbest
félisten

...amíg a refundok miatt teljesen ki nem tiltott...

Javasolhatok új avatart? ;]

(#127407) BB9000


BB9000
senior tag

Ha aliról rendlek, ott a "PostNL" szállítási móddal megrendelt termékeket Hollandiában adják fel? Tréfamentes lesz? Vagy ne számítsak erre?

(#127408) pockhome válasza Jofi81 (#127369) üzenetére


pockhome
senior tag

Én ilyet vettem művészellátóban, van 10 féle pengeösszeállítás, ha kell akkor 5 egyforma (amilyen neked a képen van) pár100 forint volt, de max egy ezres ha jól emlékszem.

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#127409) Saccco válasza BB9000 (#127407) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem. Nem biztos. Ne.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#127410) Salex1 válasza st6969 (#127398) üzenetére


Salex1
senior tag

Egy ilyenem már van, úgy látom árban elég jónak számít. Elégedett vagyok vele, egy dolog van csak ami zavar rajta, hogy ha tápot kap hangosan mondja, hogy kapcsolódik a wifihez, meg hogy sikeres kapcsolat és áramszünet után elég zavaró.

(#127411) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Schwarzkopf Lingge Pack (kozmetikai táska)
0.69$ 3.70$

(#127412) Mr.Csizmás válasza -secret- (#127411) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

behúzva :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#127413) -secret- válasza Mr.Csizmás (#127412) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én is gondolkodom, hogy megérdemli-e az Asszony, de tegnap volt a szülinapja szóval ezt is meg kapja utólag. ;]

(#127414) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Xiaomi home rendszerhez keresnék akciós mennyezeti led lámpát, led sort és fali kapcsolót. Van most valahol akciósan? Köszönöm.

(#127415) DJGABI válasza icemad (#127414) üzenetére


DJGABI
addikt

ez a xiaomi home melyik, a gateway-es megoldás, nem? az csak annyi h erre csatlakoznak az eszközök, aztán egy appból éred el őket, de mindegyiknek sáominak kell lennie ha jól emlékszem. kapcsolóból az aquara jó áron van joybuy-on, azzal én is szemezek. (nekem alexa-m van)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#127416) dugesz77 válasza icemad (#127414) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem ez a fajta Xiaomi mennyezeti lámpám van (sajnos régóta ilyen árban van, pedig szerettem volna venni még 1db belőle, volt ez 40$ alatt is). Ezt tökéletesen lehet a mihome alkalmazással szabályozni de lehet hozzá venni "gyári "Philips távot is. Fényereje bőséges, ajánlom , mert nagyon jó.

(#127417) Degeczi válasza DJGABI (#127415) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, a lámpákat a Yeelight gyártja, azok saját maguk kapcsolódnak wifin a netre, akár Xiaomi Home nélkül is használhatóak (de abba is beintegrálhatóak)

Másrészt pl. egy Raspberry Pi-ra is lehet tenni "házfelügyelő" rendszert, aminek a fő előnye, h függetlenné válsz a kínai szerverektől és hogy teljesen különböző rendszerek is összekapcsolhatóak, egy helyen vezérelhetőek (pl. a Xiaomi és Sonoff eszközök)

(#127418) GIJoe


GIJoe
addikt

jól értelmezem 3000 lumen max, 33Wal azaz 90w/lumen? nekem LEDnek az kevés... :B

[ Szerkesztve ]

(#127419) Degeczi válasza GIJoe (#127418) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Teljesen reális érték komplett lámpától (amin búra is van, nem csak a nyers LED)

(#127420) Jofi81 válasza pockhome (#127408) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszi! Nincs rajta esetleg valami szám, hogy rá tudjak keresni? Művészellátó nincs itt nálunk sajnos.

(#127421) sztanozs


sztanozs
veterán

Egyszerűen nem találom a megfelelő keresőszavakat az alábbira:
egy olyan kütyüt keresek, amivel a telómat bluetooth-on tudom csatlakoztatni, és a hangot aux bementere továbbítja. Mikrofon nem kell bele.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#127422) DeFranco válasza sztanozs (#127421) üzenetére


DeFranco
nagyúr

aux bluetooth transmitter.

500,-

(#127423) icemad válasza dugesz77 (#127416) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyesmit keresnék, csak olcsóbban. Getaway már van 2 hőmérséklet/páratartalom mérővel, meg 2 ajtó nyitás érzékelővel. Ez a szett volt 65 euró, ezt szeretném bővíteni. Ezekhez lehet kapni sima relét? Mert akkor baromi sok dolgot megtudnék oldani.

(#127424) icemad válasza GIJoe (#127418) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az inkább 1 watt/90 lumen. És az elég világos már. Nekem legalábbis bőven elég.

(#127425) bendess7891 válasza sztanozs (#127421) üzenetére


bendess7891
csendes tag

Szia,

Elsőre egy ilyesmi ugrik be erre a felhasználásra: [link]

Vagy egy ilyen: [link]

Nem ajánlás egyik sem, csak első kereső találatok kulcsszó segítséghez. :)

[ Szerkesztve ]

(#127426) dugesz77 válasza GIJoe (#127418) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig bőven elég . Nálam egy 22 m2 szobában van és túlteljesíti amit vártam tőle. Okosan van megoldva ,mert alapból három féle fényerőt ismert (+1 appból kapcsolható esti fényt amikor csak a közepe világít) a falikapcsolóval (ez is appból állítható ,hogy hányfélét és milyen fényt kapcsoljon a falikapcsoló). A philips-el távval meg az appból pluszban lehet dimmelni és színhőmérsékletet állítani.
Mivel a Mihome-ot használja lehet programozni időre mikor milyen fénnyel világítson (ébresztés mondjuk) tud napszakhoz megfelelő színhőmérséklettel világítani illetve ha egy Miband -et érzékel a szobába akkor felkapcsoljon ha kimegy az illető akkor le.
Nem bántam meg , szépen is néz ki,meg jó is.( Fényerőre itt egy videó bár elég nehéz az ilyet videózni)

[ Szerkesztve ]

(#127427) Silent77 válasza dugesz77 (#127426) üzenetére


Silent77
veterán

Nálunk 25nm, de maxon elég ritkán megy. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#127428) GIJoe válasza dugesz77 (#127426) üzenetére


GIJoe
addikt

nem a fényerőt keveslem a fogyasztást sokallom, a filamentekkel 120 felett van, oké + élettartam
én fel tudom kapcsolni, ezt biztos nem okosítanám fel, mindig akad pár mp.em...
90 es arányszámot egy jobb fajta fénycső is hozza... ha előrelépés led, akkor legyen már jobb...

(#127429) Degeczi válasza GIJoe (#127428) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mégegyszer: teljesen rendben van a 90 lumen/W egy komplett lámpától ahol fehér búra teríti - és csökkenti a fényt.

A filamen speciális eset, mert az puszta LED, sima üvegbúra mögött.

(#127430) Degeczi válasza icemad (#127423) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A legolcsóbb ($4-5 körül) relé a Sonoff - ami viszont közvetlenül a Mi Home alá nem integrálható be.
De ez nem nagy kár, ha van RPi-d, mert amúgyis elég korlátoltak a Mi Home vezérlési lehetőségei, és nem a legjobb a kínai szerverkapcsolat (európai szerverrel pedig nem lehet használni)

(#127431) sztanozs válasza DeFranco (#127422) üzenetére


sztanozs
veterán

Köszi mindkettőtöknek ( bendess7891 )

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#127432) joergie


joergie
őstag

Megvan az ultimate célezköz, amivel alkoholt csempészhetünk be fesztiválokra(eredetileg fittnesshez van kitalálva-340ml nem nagy mennyiség, de ennyit még azért el lehet bujtatni):

Megjött a 2 hónapos joybuy registered csomagom. Ahogy nézem a tracking infóból, valaki benézett valamit, mert Belgium>>Honduras feliratot láttam track24-en :DDD Hungary helyett Honduras...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#127433) GIJoe válasza Salex1 (#127394) üzenetére


GIJoe
addikt

Nekem ilyen(Mi MIJIA) IP kamerám van tűrhető, ha most vennék és próbálkozós kedvem lenne ($...) őt (TP-LINK TL-IPC42A-4) venném...

(#127435) icemad válasza Degeczi (#127430) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát az jó, mert most adtam el az rpit. Melyik os való rpire, ha okosítani szeretném a házat?

(#127436) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Adott egy probléma, az új fejhallgatóm jack csatlakozója körül a műanyag túl vastag ahhoz, hogy beleférjen a telefonom jack kimenetébe a tok miatt. Létezik olyan kis eszköz, ami tulajdonképpen olyan mint egy jack hosszabbító, csak nem 2-3 méter? Persze vékonyabb burkolattal esetleg. Ha van ennek valami neve, nekem az is bőségesen elég. :D :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#127437) DeFranco válasza EnterR (#127436) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én megszabnám vagy a tokot vagy a jack burkolatát.

(#127438) EnterR válasza DeFranco (#127437) üzenetére


EnterR
veterán

Ezt igyekeztem volna elkerülni. :D

PSN ID: marquuard

(#127439) papelado


papelado
aktív tag

Sziasztok !
Van valami best buy jó fényerejű ajánlott ha lehet usbn tölthető kerékpárlámpa szett?
Köszi!

Drágaszágom....

(#127440) Degeczi válasza icemad (#127435) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A legegyszerűbb a Home Assistant-tal (hassbian, vagy hass.io)

(#127441) fecus válasza st6969 (#127326) üzenetére


fecus
őstag

Köszönöm. Nekem nem tiltja le ill. állítható. Most is van rajta füles csak mindig belegabalyodok a drótba és egy idő múlva kontakthibás lesz.

Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#127442) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Gearbestről rendeltem egy Huawei P20 Lite tokot.
Itt olvasható mi is a gondom vele : [link]

Nem igazán sikerült megoldani a problémát... fogalmam sincs mire való ott az a kis kör. Valakinek ötlete ? :F :U

Lumia 950XL

(#127443) DeFranco válasza ZsoltG60 (#127442) üzenetére


DeFranco
nagyúr

miért nem szeded le?

(#127444) icemad válasza Degeczi (#127440) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm.

(#127445) ZsoltG60 válasza DeFranco (#127443) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Megpróbáltam leszedni de be van süllyesztve a tok elejébe , így ott egy üreg marad ,igaz így már látható az óra.
Arra még mindig nem jöttem rá mi a szerepe , vagyis mi volt az elképzelés mikor megtervezték, legyártották.

Lumia 950XL

(#127446) Real_Necro válasza EnterR (#127436) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ilyesmi?

Vagy 4 pólusóba bepróbálod.

Kanócos.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#127447) DeFranco válasza ZsoltG60 (#127445) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem mágneses?

(#127448) azbest válasza ZsoltG60 (#127445) üzenetére


azbest
félisten

mondjuk az a szerepe, hogy gyártás közben rácseppent a másik műanyag és selejtes?

szerk: A linkelt másik hozzászólásban lévő képen fényes, fémes dolog van és rá van írva, hogy "two magnets for magnetic adsorption". Annál gondolom felragasztottak az telefon tokra két mágnest, ami vonzza a reklámokat és a feng-suit. :U

[ Szerkesztve ]

(#127449) Ateszpapa válasza azbest (#127448) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szerintem is.

(#127450) lkristóf válasza ZsoltG60 (#127445) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szerintem az ott egy mágnes és amiatt kéne érzékelnie a telefonnak, hogy most becsukták, aztán meg kinyitották. Rendesen működik? Kinyitásra felébred a telefon? Lehet hülyeség de némelyik telefonnál külön lehet bekapcsolni, hogy okos tok van rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.