Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126651) Saccco válasza EXIEZ (#126650) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jó neked. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#126652) EXIEZ válasza Saccco (#126651) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nem tudom jónak számít-e kb 2.000ft volt mindkettő ( darabja ) akkor

[ Szerkesztve ]

(#126653) cigam válasza Real_Necro (#126647) üzenetére


cigam
félisten

Pedig ott van az oldal alján a megoldás:
What is in the box ?
Hello,there is nothing in the box because the item on sale is the box. It is the package of the wallet. Thank you for consulting us!

Vagyis csak egy doboz a pénztárcának.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#126654) Bigemperor válasza EXIEZ (#126650) üzenetére


Bigemperor
senior tag

no és milyen volna az pontosan?

(#126655) grizlisandor válasza Mr.Csizmás (#126626) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, a rendelést le tudtam adni, de a fizetési oldalra már nem enged tovább.
Másnál is így van, vagy csak nálam?
Lehet a cégesnetet nem szereti? ;]

[ Szerkesztve ]

(#126656) Mr.Csizmás válasza grizlisandor (#126655) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

idk, nekem céges netről sikerül rendelni innen :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126657) EXIEZ válasza Bigemperor (#126654) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Így már nem tudom, de lehet én fogtam ki jót, hasonló öv ismerősnek 2 hét alatt szétment.

(#126658) Real_Necro válasza Saccco (#126646) üzenetére


Real_Necro
veterán

Itthon vettem anno esküvőmre ilyen övet. Kb 3x volt használva, aztán a dobozában ment tönkre...

cigam:

Köszi, ezt nem vettem észre, de gyanítottam, hogy az lesz.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#126659) Bigemperor válasza EXIEZ (#126657) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Egyre rápróbálok alli-ról, sokat rendeltek belőle és elég jó értékelése van, majd meglátjuk. köszi mindenkinek.

(#126660) EXIEZ válasza Bigemperor (#126659) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Én is olyat vettem, + nézd meg a review-eket ahol fotó van. Nem hinném hogy normál használat alatt tönkremenne pár nap után :N

off: Rosegal-ról vettem egy LiitoKala-t de nem működik. Valakinek volt már dolga supporttal?

[ Szerkesztve ]

(#126661) Saccco válasza Real_Necro (#126658) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én is arra vettem. Az ki is bírt kb. 3 évet. Után a kínai csak 3 hónapot.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#126662) Upo válasza EXIEZ (#126652) üzenetére


Upo
addikt

1-2000-ért kínai boltokban is van egy rakat öv, lányomnak mindig ott veszünk. Van ami tovább bírja, van ami nem, de úgyis kimegy a divatból gyorsan...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#126663) grizlisandor válasza Mr.Csizmás (#126656) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, akkor próbálom telóról.

Érdekes arról ment, fasza ez az informatikai audit. :U

(#126664) DJ. Ru$y válasza zoltan6 (#126632) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem múltkor a belföldi csomagomat sem hozták ki, ami csomagként volt feladva... Szóval vannak ismét problémák. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#126665) joergie


joergie
őstag

Van egy csomagom joybuy-ról, ami nem akar megérkezni(rendelés ideje május 17). 2 csomagot rendeltem egyszerre, egyiket aláírás nélkül(rég megjött), a másikat aláírósan direkt. Az utóbbi nem jött meg, május 30 óta semmi hír róla. Hogy lehet itt dispute-ot nyitni joybuy-on?
Mindig ezt írja ki, ha rákattintok a "where is my order" gombra:
We will do our best to have your order delivered as quickly as possible. Our Customer Service representative will be in contact with you shortly.
Ez tökjó, de nem érdekel a duma, a zsé kell vissza. Mondjuk nem is bánom, drága volt így postával a pakk.
És ha visszaadják, gondolom véletlen se vegyem át a csomagot, ha megjönne...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#126666) DJ. Ru$y válasza joergie (#126665) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fizetéstől számított 180 napig véd a Paypal... Min is ugrálunk? Hogy nem jött meg 50 nap alatt? (1.5 hónap)

A két hónapot minimum kivárjuk, de ilyen esetén a 3-at is kivárhatod, mivel a Paypal védelem, mint írtam 180 napig él a fizetéstől számítva, ebből elment jelenleg kb. 50 nap.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#126667) Watcher45


Watcher45
tag

Szerintetek él még az a 3$-os ebay kupon amit néhány napja említettetek 5$ vásárlás fölött?

(#126668) spileraaa


spileraaa
senior tag

az aliplay -nel van lehetőség arra mint a paypalnal hogy smst is küldjön nem tudom hogy hívják ezt
vagyis telefonom nélkül nem tudja más használni

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#126669) DJ. Ru$y válasza spileraaa (#126668) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez itt off, van Ali topic.

Amúgy, kétlépcsős hitelesítés.
"Two step verification"

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#126670) Silεncε válasza Watcher45 (#126667) üzenetére


Silεncε
őstag

Aug 31-ig volt írva

(#126671) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Most érkezett meg bul07 által ajánlott késélező.
Párom leírása alapján nincsenek feliratok a fém felületen csak számok a műanyagon.
Remélem, magát az élező anyagokat a dicsért változatban hagyták! :)
[kép]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#126672) Viperator válasza DJ. Ru$y (#126666) üzenetére


Viperator
őstag

Ez hogy működik? Hogyan lehet visszakövetelni?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#126673) Watcher45 válasza Silεncε (#126670) üzenetére


Watcher45
tag

Köszi!

(#126674) anadroid válasza Watcher45 (#126667) üzenetére


anadroid
senior tag

Augusztus 31-ig él. Csak egyetlen vásárlásra.

Ma jött a német ebay-es fiókomra egy névre szóló 10 eurós kupon, már el is vásároltam. Érdemes megnézni a levélfiókot, most, hogy visszanéztem, elég sokat küldtek névre szólót, többnyire termékcsoportos megkötéssel. Ezek a kuponok legfeljebb 1 hétig élnek!

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#126675) Robynho


Robynho
tag

helo!

Gearbestről rendelt eltűnt csomaggal mit szoktatok kezdeni? ilyeneket ír a trackingnél:
Küldemény postai feladása / Item accepted by postal operator :2018.05.24. 11:14
Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange 2018.05.25. 1:09
Célországba elküldve / Item sent abroad 2018.05.25. 6:32
Célországba elküldve / Item sent abroad 2018.05.25. 8:00
Célországban feldolgozva / Processed in the destination country 2018.05.26. 8:34
Sikertelen kézbesítés 2018.05.28. 14:12
Bp. 3. sz. Csomagkézbesítő Bázis Postán átvehető 2018.05.28. 18:25
Budapest 10 posta Letétbe helyezve / Deposited 2018.05.28. 18:25
Budapest 10 posta Kézbesíthetetlen / Undeliverable 2018.06.12. 19:57
Budapest 10 posta Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange 2018.06.19. 8:47
Célországba elküldve / Item sent abroad 2018.06.19. 12:25
Célországba megérkezett / Arrived at destination country 2018.06.22. 11:15
Célországba megérkezett / Arrived at destination country 2018.06.25. 17:01
Célországban feldolgozva / Processed in the destination country 2018.06.25. 17:05
Továbbküldve a kézbesítő postára / Inbound item forwarded to delivery Post 2018.06.25. 18:56
Sikeres kézbesítés / Item delivered 2018.06.26. 11:41

Nekik már írtam mailt, kíváncsi leszek mit reagálnak, de ez így elég felháborító, ráadásul DHL-t ír kiszállítónak.
Köszönöm!

(#126676) dobolan válasza HoTaZo (#126671) üzenetére


dobolan
senior tag

Az enyém nem így néz ki! A középső görgők fekete grafitszerűek.

(#126677) bul07 válasza HoTaZo (#126671) üzenetére


bul07
nagyúr

Az ennyém nem ilyen
Ilyen[kép]
De úton van még egy kiváncsi leszek az milyen lesz

Ahogy a képen látszik a középsőből sikerült egy kis darabot kitörni, nem húztam hanem toltam párat és ez lett az eredménye :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#126678) Robynho válasza Robynho (#126675) üzenetére


Robynho
tag

Meg is válaszolom a saját kérdésem, mert beszéltem a postával és állításuk szerint 2x megpróbálták kiszállítani a csomagot, majd 10 napig őrizték és visszaküldték a feladónak.

Na azért ez manapság nem semmi pofátlanság, h erről én konkrétan 1 db értesítőt-mail-hívást sem kaptam 2018-ban. úgy, h eltelt azóta is már 1 hónap.

(#126679) DeFranco válasza Robynho (#126678) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én is jártam már így, az volt a válasz hogy miért nem mentem be érdeklődni és akkor megnézték volna 10 napra visszamenőleg a kockás füzetben

nekem már elment a kedvem az egész rendelősditől, jó pár csomagom ment a levesbe, volt ami másodszori küldésre is (tehát ezt buktam, mert innentől nyilván nincs refund) már inkább nem is rendelek semmit.

érdekes módon ha egy érdektelen pöcköt rendelek az megérkezik, a fasza akciós bicskám meg az endoszkópkamerám meg hoppá nem értesítődött ki, "visszaküldték"

hagyjuk már, simán lenyúlták.

(#126680) EXIEZ válasza DeFranco (#126679) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Én már azt is kinézem, hogy tapintásra tudják mi lehet benne aztán ha jónak tűnik néha zsebre vágnak ilyet.
Érdekes amikor akciózott mérleget vettem az nem jött meg, de amikor egy 50ft os tokszerű valamit vettem 2 hét alatt ideért

(#126681) Robynho válasza DeFranco (#126679) üzenetére


Robynho
tag

Ez elég felháborító, h mostanában minden kisebb csomaggal felhívnak, ami nem fér be a postaládába, de fülhallgatót, amit annyira várok nekem kell mennem utána, azt kurvára nem fog már így megjönni!
Egy panaszt már írtam, majd sorozatban küldöm a többit.
Semmilyen infoval nem tudott szolgálni az ügyfélszolgálatos sem, annyit rögzitettek, h 12-én próbálták meg először, namármost ez így nem állja meg a helyét, bármi hülye bármint mondhat. Minőségbiztosítási szempontok miatt nekik rögzíteni kell a próbálkozásokat, hogy vissza lehessen keresni. Tehát meg kell anna lennie, h mikor "volt" itt valaki és, h ki volt az. felcsesz nagyon

azon ne múljék, teszek én a postai alkalmazott ellen feljelentést, majd szépen visszakeresik, hogy kivolt a k.......nyát

[ Szerkesztve ]

(#126682) szabi__memo válasza Robynho (#126681) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Engem még sosem hívtak. Viszont ki se hozzák. Értesítő legtöbbször van.

(#126683) DJ. Ru$y válasza Viperator (#126672) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Paypal topic. Meg kell keresni a fizetési tételt, és ott lehet ügyet nyitni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#126684) HoTaZo válasza bul07 (#126677) üzenetére


HoTaZo
őstag

& (#126676) dobolan
Ettől tartok kicsit. Ok, hogy ne legyen a koppintottnak teljes másolata, de annak is kiszúrják a szemét, aki nem kuponos áron veszi? :((

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#126685) Donki Hóte válasza EXIEZ (#126680) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem is el-el tűnik pár csomag, de most szintet lépett a posta :U

Küldeményt kihozták, de mivel nem voltam otthon, a postás megírta és bedobta az értesítőt, rajta a korrekt tracking numberrel.

Értesítővel bementem a postára, kicsit keresték, aztán mondták, hogy nem náluk van, hanem a főpostán.

Másnap elmentem a főpostára, kicsit keresték, aztán mondták, hogy MÁR nincs náluk, kiment az eredetileg is meglátogatott postára.

Másnap elmentem az első postára, mondták, hogy MÉG nem érkezett meg, várjak kicsit.

Másnap visszamentem az első postára, azt mondták, hogy hát izé, az írásos dokumentumok szerint a postás kivitte, megírta az értesítőt, visszavitte a főpostára, ott a megfelelő okmányon a csomagot leadta. Aztán a postán belül írtak egy belső szállítót, hogy a főpostáról átviszik a kiadó postára. Aztán innentől a csomag sorsa ismeretlen, a csomag felszívódott, a kiadó postán nem vették át, a főpostára viszont nem érkezett vissza.

Most erősen pingvineznek, minden nap kétszer hívnak, hogy megkerült-e a csomag :Y

Honnan a lótüdőből került volna elő, ha a papírok szerint náluk tűnt el, akkor hogyan került volna hozzám :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126686) kigyi_23 válasza joergie (#126665) üzenetére


kigyi_23
addikt

Van live chat ott lehet ügyet intézni, gyorsak voltak nálam válaszoltak azonnal minden kérdésemre, de azóta sem jött email arról amit megbeszéltünk, de még várok 1-2 napot aztán betolom az arcukba, hogy refundot kérnék....

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#126687) kigyi_23 válasza HoTaZo (#126671) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nekem is megjött ma, de nem hasonlít arra amit vártunk :D Pontosan úgy néz ki nekem is mint a tiéd.... :( Hát azt nem tudom, hogy most mit tegyek kés nincs nálam kipróbálni egyenlőre nem tudom.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#126688) EXIEZ válasza Donki Hóte (#126685) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Na szép, mert épp ma kaptam egy értesítőt hogy csomagom jött ( nyilván amikor nem vagyok otthon akkor ) itt is rajta a tracking, meg stb de majd pénteken beszaladok érte, ha addig nem tette zsebre valaki ;]

(#126689) Viperator


Viperator
őstag

Én sok apró dolgokat rendeltem az ebayről az elmúlt fél évben, ezekről csak értesítőt kaptam a postástól... Pedig voltak olyan cuccok, amelyik befért volna a postaládába (vagy bekopogni hozzánk vagy valamelyik szomszédhoz). Rákérdeztem a postán (túl sokan voltak a postán, tényleg a " netről rendelt cuccok" miatt), hogy miért nem hordják ki a cuccokat, azt mondta az illető, hogy ezek nincsenek megfizetve és ezért nem kötelesek kihordani és helyette értesítőt dobnak.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#126690) EXIEZ válasza Viperator (#126689) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Lehet nekem nem logikus, de ha már kifárad a postás, megírja azt a vackot ( amit ha ékírással tölt ki is több mint beledobni a ládába a kis csomagot ) + postán 80-an lesznek ilyen semmi okból nem tudom mi értelme ennek. ;]

(#126691) gyapo11 válasza bugizozi (#126633) üzenetére


gyapo11
őstag

Nekem is ma jött egy aliról 14 napra, ami 10 munkanap.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#126692) kmarci25 válasza EXIEZ (#126690) üzenetére


kmarci25
veterán

Pedig azért van benne némi logika. Gondold el mennyivel több helyet foglal akár 10 db csomag, mint 10 db értesítő. El tudom képzelni, hogy nem tudja magával cipelni a csomagokat és nem a súlyuk, hanem a méretük miatt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#126693) Silent77 válasza Robynho (#126675) üzenetére


Silent77
veterán

Dhl németbe sima posta.
Az express a futár.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#126694) Bigemperor válasza EXIEZ (#126690) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Zömmel eleve nem veszik magukhoz a kézbesítők a csomagot (esetleg, ha nagyon kicsi), csak az értesítőn tudatják, hogy van ilyen és az közvetlenül az adott postára kerül. már persze, ha egyáltalán tudatják, mivel sokszor nincs értesítés sem.

(#126695) EXIEZ válasza Bigemperor (#126694) üzenetére


EXIEZ
senior tag

(#126692) kmarci25

Ez eddig okés is lenne, de az ilyen kis biszb*sz csomagokat hozza már ki. Most nem a kilós meg a nagyméretűekre gondolok. Volt már, hogy dobozt hozott ki, de egy kis tasi ( vagy 2db g4-es led volt benne ami vagy 3cm ) bezzeg nem tudta "cipelni"

Amióta más postás jár, ő legalább rendesen kihozza, volt ebből balhé korábban nem egyszer

(#126696) szabi__memo válasza EXIEZ (#126695) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mondjuk ahhoz, hogy normálisan ki tudja hozni lehet nem egy ócska biciklinek kellene lenni a munkaeszköznek. Talán majd egyszer utolértjük Kínát is

(#126697) EXIEZ válasza szabi__memo (#126696) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Jó, de ez most nem azok hibája, akik China-ból rendelnek ;]
Kezd offtopicba menni ez

Rosegal supporttal akkor senkinek nincs tapasztalata?

(#126698) kmarci25 válasza EXIEZ (#126697) üzenetére


kmarci25
veterán

Értem, hogy neked a saját kis csomagod a fontos, másnak meg a sajátja. Sok kis csomag=nagy csomag.

Szerinted miért írtam off topic-ba? ;]

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#126699) HoTaZo válasza kigyi_23 (#126687) üzenetére


HoTaZo
őstag

:(((
De, hogy-hogy nincs nálad kés? :Y ;]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#126700) keszo válasza HoTaZo (#126671) üzenetére


keszo
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de ez valami koppintás lehet, mert a három élezőnek más-más színűnek kellene lennie. ( különböző finomság miatt )

Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.