Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122151) megema


megema
őstag

Használjátok a 17track.net mobilalkalmazását? Felvettem nyomkövetési számokat, de magától nem küld értesítéseket. Ha gépen nézem, akkor a Buyer Centerben szintén nem frissül, manuálisan kell a Követés gombra kattintani, hogy átdobjon a normál kereső felületre. Így lefrissül a Buyer Centerben is, és most azonnal jött is az értesítés a mobil apptól. :F

Csak napi egyszer frissít, és én vagyok türelmetlen?

[ Szerkesztve ]

(#122152) janakbacsi válasza Breki (#122121) üzenetére


janakbacsi
őstag

Hogyan kell erre rákeresni alin?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#122153) Freddycom válasza janakbacsi (#122152) üzenetére


Freddycom
őstag

Google fordított képkeresővel. De amúgy itt van: [link]

(#122154) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Mennyire jó ez a kártya? [link]

風林火山

(#122155) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Light In The Box-ról április 12.-én rendelt Xiaomi 70 minutes kamera ma rendben megérkezett. Várok még pár dolgot onnan, ha azok is megjönnek, részemről okés a webshop.

(#122156) crazygamer75 válasza zoltan6 (#122148) üzenetére


crazygamer75
tag

Én ilyent használok(vagyis a család, összesen 4-en), kb 3 hete, tölteni még nem kellett, teszi a dolgát:
SEAGO SG - 507

(#122157) gabe_ válasza Dr. Gonzο (#122155) üzenetére


gabe_
őstag

Én ugyaninnen várom ugyanezt a dashcamet... :)
(április 14.-ei rendelés)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#122158) Bornie127 válasza crazygamer75 (#122156) üzenetére


Bornie127
senior tag

+1

(#122159) Zsoleszhun válasza Shingen (#122154) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A lányom már majdnem 2 éve használja mobiltelefonban.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#122160) pulutodurumo válasza megema (#122151) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Én kiraktam a widgetet, azon nyomogatom a frissítést ha olyan a kedvem. Értesítés van elég így is, azt nem használom.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#122161) kcsa válasza megema (#122151) üzenetére


kcsa
veterán

Használd a TrackChecker Mobile appot, nekem sokkal jobban bejött :K

(#122162) zeon.hu válasza megema (#122151) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam sincs értesítés jó ideje.
Írtam a fejlesztőnek, remélem hamar ránéz.

#?*@&!

(#122163) buca84


buca84
őstag

Tudnátok javasolni megbízható szivargyújtó elosztót? Az eddig javasolt már nem kapható és a shop is üres.

(#122164) zoltan6 válasza buca84 (#122163) üzenetére


zoltan6
őstag

Mostani aldis újságban úgy rémlik mintha láttam volna.

(#122165) #04441088 válasza zoltan6 (#122164) üzenetére


#04441088
törölt tag

Csak mig a Qicent egy szivargyujtobol csinal harmat + USB-t, ez egyet oszt tovabb + USB-ket.
Ha jol latom..
Kép link.

[ Szerkesztve ]

(#122166) kaszibat válasza Siriusb (#122124) üzenetére


kaszibat
tag

Nekem a Xiaomi wifi amplifier 2 van, amit az eustockon is meg lehet venni. Kb 2 hete lakik itt de eddig hibátlan. Eddigi tapasztalatok alapján ajánlom. A beüzemelésnél kicsit megszívatott, de összejött végül.

(#122167) buca84 válasza zoltan6 (#122164) üzenetére


buca84
őstag

Köszi, de olyan lenne jó, mint a qicent volt.

(#122168) #04441088 válasza buca84 (#122167) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ez van havernak, o elegedett vele, de nezz utana.

(#122169) buca84 válasza #04441088 (#122168) üzenetére


buca84
őstag

Köszi, nézem.

(#122170) Dluinet válasza buca84 (#122163) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én ezt merném megvenni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#122171) sloja válasza buca84 (#122163) üzenetére


sloja
tag

Vagy ezt: [link]

(#122172) Pttypang


Pttypang
veterán

Ezt rendelte már innen valaki?

Csatlakoztatom a géphez a kábelével, csippan is, de lemezkezelőben nem látom, meghajtók között se, illetve eszközkezelőben se látok semmit.

Van valami trükkje?

Everybody lies.

(#122173) #04441088 válasza sloja (#122171) üzenetére


#04441088
törölt tag

Meg mindig a szivargyujtot akarja tovabbosztani... Nem usb-t.

(#122174) Exian válasza buca84 (#122163) üzenetére


Exian
őstag

Én ezt vettem a céges buszomba, sokszor sokminden van rajta, eddig bírja perfektül. Van rajta USB kimenet is, teljesítményét nem próbáltam még, inkább egy 2 kimenetes (4A-s) szivargyújtós töltőt szoktam bele dugni, azzal nagyon gyorsan töltődik a gyorstöltést támogató telefon/tablet, akármi. Szóval MM-ben ez nincs 3e Ft, meg nem tudom számít e, de a Somogyi Audio Line forgalmazza.

Aztán menni szokott róla még egy fedélzeti kamera, meg GPS.

Most nézem, eDigitálnál kettőt is kapsz 3000-ért :DDD

(Mentségemre szolgáljon, hogy nekem bazi sürgősen kellett, bazi hosszú út előtt, este kitudja hánykor, amikor már csak az MM-ben nem dobott ki a biztonsági őr... szóval csak az volt nyitva, bementem, megvettem és akkor annyiért megfelelt. Mint írtam, nálam jól működik, de saját autómba asszem inkább ED-nél veszem meg, ha ugyanezt veszem :) ).

[ Szerkesztve ]

(#122175) WestBam válasza Saccco (#122144) üzenetére


WestBam
senior tag

Ha jó kell akkor TOMO az ajánlott. Blogomban találsz róla tesztet is.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#122176) Ra3 válasza Dr. Gonzο (#122155) üzenetére


Ra3
őstag

Nekem 11.-ei rendelés ugyanez, de még csak célországba elküldve. Remélem nem a posta ül rajta.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#122177) Dr. Gonzο válasza Ra3 (#122176) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Postai követővel tudod pontosabban megnézni. Postás érkezése előtt 1 órával jelent meg, hogy reggel a helyi posta átvette. Vigyorogtam is a postásra, tudván hogy hozott valamit.

[ Szerkesztve ]

(#122178) Saccco válasza WestBam (#122175) üzenetére


Saccco
nagyúr

Köszi. Jónak néz ki. :K
Kissé több, mint amit erre a dologra gondoltam, meglátjuk... :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#122179) Samus


Samus
addikt

Létezik olyan épkézláb autós kihangosító, ami ér is valamit? Ha Auxra csatlakozna, az még jobb lenne. Ha 10 dodó alatt lenne, az lenne maga a kánán.

Vagy vegyek egy olcsó BT vevőt (a pár dolláros kötelezőt) mikrofonnal, és forrasszak bele egy külső mikrofont?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#122180) wwenigma válasza Samus (#122179) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezt olvastam ajanlottnak korabban, eltettem wishlist-re.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#122181) Samus válasza wwenigma (#122180) üzenetére


Samus
addikt

Egy ilyenem épp van is egy korábbi, téves rendelésből, de eszembe nem jutott a telefon és a jack kimenet (auxra) funkciót kipróbálni, főleg, mert az enyém elvileg csak input (T11 modell, bár amit Te linkeltél, annak is csak egy jack portja van), csak a BT lejátszást és a transmitter funkciót (jól működik mindkettő, alapzaj csak a lejátszás szüneteiben hallható, akkor sem zavaró).

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#122182) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Mi band 2 hol a legolcsobb most?
Kupon, email ár nincs rá GB-n? :R

(#122183) -secret- válasza #04441088 (#122182) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

20$ alatt nem nagyon volt normál usernek idén még. 20$-os akció meg minden másnap van szinte.

(#122184) #04441088 válasza -secret- (#122183) üzenetére


#04441088
törölt tag

Pár napja volt email ár, ami pontozva olyan 15-16 dolcsi volt, de lekestem. :((

(#122185) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Rászántam magam, hogy veszek egy Roidmi-t.

Mi a különbség a két 3S modell között a méretén kívül?
Xiaomi ROIDMI 3S Bluetooth Music Car Charger - BLACK 255423301
Original Xiaomi ROIDMI 3S Bluetooth Car Charger - BLACK 214815901

Illetve az international verzió alatt ezt írják:
"- Does this product support music from my mobile device like Internet Radio Station?
- A Hello Danas,We are sincerely sorry that it does not support music from my mobile device like Internet Radio Station.Hope you may understand us."

Szerintem ez hülyeség, jól gondolom?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#122186) CHIPman válasza DJ. Ru$y (#122185) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A második az intl verzió, az első a kínai. Gykorlatban passz, nem láttam hogy bárhol ki lenne tárgyalva. Illetve jól gondolod.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#122187) DJGABI válasza Freddycom (#122150) üzenetére


DJGABI
addikt

nekem amúgy a 2 perc kevésnek tűnik, kb mindig dupla programot nyomatok. ja nekem is a SEAGO van, de amúgy valóban korrekt kis gép. tök ugyanaz a kettő. gombok, programok, minden. a lidlisen is erősen gondolkodtam, családba az talán jobban megéri. dokkoló + több fej jár hozzá. ránéztem, kb ugyanez mint a kínaiakok, csak átmatricázva. 8k volt múlt héten [link]
bár abból majdnem 3 akciós seago is kijön :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#122188) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#122185) üzenetére


maestro87
őstag

Az International verzió hosszabb 4 mm-rel. De azt nem tudom, hogy nekünk ez most jobb vagy rosszabb.
Ja, bocs a méretét azt te is észrevetted. :DDD Akkor szerintem nincs más különbség.

[ Szerkesztve ]

(#122189) Breki válasza janakbacsi (#122152) üzenetére


Breki
veterán

joomra SH-QLX1709

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#122190) Krogoth válasza maestro87 (#122188) üzenetére


Krogoth
senior tag

Már, hogy ne lenne:

Package Contents: Package Contents: 1 x Car Charger, 1 x English User Manual
Package Contents: Package Contents: 1 x Car Charger, 1 x Chinese Manual
;]

(#122191) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Vettem BlitzWolf BS3-as szelfibot - állvány kombót.

Egyes részeiben pöpec, de egyes részeiben igen gagyi :(

Jó a kiszedhető bluetooth elsütőgomb, meg az egész cucc minősége eléggé jó. Viszont nagyon gagyi a szétnyitható háromlábú alsó kitámasztó, semmi rugó sincs benne, csak a gravitáció tartja kinyitva :O

Ami viszont kiverte nálam a biztosítékot, az telefont tartó kengyel elhelyezése.

A képen úgy látszik, mintha a telefon behelyezése esetén a boton az elsütőgomb a megszokott helyén, a hüvelykujjadnál lenne (a telefon kijelzője és az elsütőgomb egy oldalra néz).

A valóság ezzel szemben pont fordított, a telefontartó kengyel pont az ellenkező irányba néz, a becsukott boton látszik, hogy az elsütőgomb a mutatóujjadnál van, ami nem praktikus, ha markolod a botot :W (Ha a kengyelt felfelé felnyitod, akkor a telefon kijelzője pont az elsőtőgombbal ellenkező irányba fog nézni :U )

Sajnos nem jöttem rá, hogy hogyan lehet könnyedén megfordítani a telefontartó kengyelt. Bonyolultan meg lehet fordítani úgy, ha a kengyelt tartó csavart kicsavarod, szétszeded és megfordítod a fejet. Csakhogy ilyen állásban nem lehet "rácsukni" a tartókengyelt az összetolt állapotú botra, mert a távirányítós oldal szélesebb, mint a hátulja, nem lehet összepattintani a botot. Olyan ez a cucc, mintha a tervezője menet közben felmondott volna, az utódja meg nem onnan folytatta, ahol az előző tervező abbahagyta, hanem csak a legvégét végezte el a munkának.

Szóval aki igényes a jól kidolgozott részletekre, az ne vegyen ilyen botot, mert csak felmérgeli magát.

Aki meg nem igényes a részletekre, az úgysem vesz 16-18 dollárért szelfibotot, jó neki a 2 dolláros alap bot is :K

Szóval összességében nem ajánlom ezt a szelfibotot senkinek sem, eddig elégedett voltam a BlitzWolf márkával, de ez a BW-S3 szelfibot most kidobott pénz volt :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#122192) Saccco válasza Donki Hóte (#122191) üzenetére


Saccco
nagyúr

A linkeden a videóban gyönyörűen forog körbe a felső rész... :U
Videó

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#122193) Zola007 válasza Donki Hóte (#122191) üzenetére


Zola007
veterán

Aki igényes, az nem vesz selfie-botot ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#122194) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Autós menetrögzítő kamerából, kb. 10e forintig melyiket érdemes megvenni?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#122195) mrrr74 válasza DJ. Ru$y (#122185) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Spotify-t hallgatok róla, szóval hülyeség :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#122196) Dr. Gonzο válasza Victoryus (#122194) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Itt ez most nagyon jó áron van és free shipping.

(#122197) Degeczi válasza Dr. Gonzο (#122196) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csak sajnos beépített akkus :(
(ami a szélvédő alatti forróságban jó, ha egy évet kibír)

[ Szerkesztve ]

(#122198) Dr. Gonzο válasza Degeczi (#122197) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Ha nincs benne, az jobb?
A YI is ajánlott, pedig abban is ugyanez az akksi van beépítve.

(#122199) Degeczi válasza Dr. Gonzο (#122198) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az a jó, ha kondenzátor van benne.
Fő energiaforrás természetesen mindig az autóakku, kiegészítőt azért kapnak ezek a rögzítők, h amikor elmegy a fő táp (elveszed a gyújtást, ill. rossz esetben ha egy baleset során kiszakad az akku) akkor az utolsó felvételt még korrekt módon le tudja zárni.

A beépített akku azonban akár már egy évnél is hamarabb tönkremegy, ami azzal jár, h az utolsó felvétel-szegmens megsérül - vagyis pont az, amire a legnagyobb szükség lenne...

Ezért sokkal jobb, ha saját akku helyett nagy kapacitású kondenzátort tesznek bele, mert az nem kényes a forróságra, ott nincs ilyen gond.

(#122200) Zola007 válasza Degeczi (#122199) üzenetére


Zola007
veterán

Tudsz olyat ajánlani, ami kondenzátoros és hasonló minőségű?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.