Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122851) r0by válasza Breki (#122842) üzenetére


r0by
addikt

Ez tuti kiszűri a pollent? Allergiás vagyok, azért kérdezem, illetve ezért lenne vonzó számomra a cuccos.
Esetleg ezt valaki meg tudná erősíteni? :R

(#122852) #04441088 válasza Breki (#122842) üzenetére


#04441088
törölt tag

Mintha valami teleshop reklám lett volna. :DDD

(#122856) UberMutant válasza r0by (#122851) üzenetére


UberMutant
őstag

van topikja
az allergia ellen a gyógyszer jobban működik.

[ Szerkesztve ]

(#122857) BullZeye válasza NORBl (#122845) üzenetére


BullZeye
veterán

Amire én használom a Gatewayt az elsődleges funkciója mellett:
Csengő, riasztó, éjszakai fény, vízérzékelő és füstsenzor érzékelésénél bejelez.

(#122858) cidalain válasza Degeczi (#122850) üzenetére


cidalain
veterán

megy magyar rádió is. petőfi, tilos, meg még jópár elérhető. igaz ehhez kell a kezelő mobilra egy host editor, és be kell írni egy IP címet, onnantól érhetőek el a magyar adók is (és persze millió egy külföldi is)
megjegyzés: ahhoz hogy az android host file-t tudjuk írni a készülékünkön, ahhoz root jog szükséges.

igen, én is néztem annak idején a kamerát, ugyanakkor ez nálam nem volt szempont. nem gondoltam rá, hogy nézegetni akarom online a lakásban készült videót. (üldözési mánia ON: meg amúgy is, más meg pláne ne nézegesse). Ezért lett a sima gateway, meg azért mert valami 16-17 dollárért tudtam megvenni.
emellett a hangszóró hasznos lehet csengőként is, ami nálam tervben volt, de még nem csináltam meg. a 3 funkciós switchet nem teszem ki az ajtóra, jobb az bent a lakásban. a hangulatfény is tök szuper tud lenni, ami szintén nincs a kamerában.

persze ha valakinek a kamera az elsődleges feature, az vegye megy a kamerás gateway-t, sokkal egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#122860) Bigemperor válasza Beni2360 (#122716) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Nem igazán értem akkor a GB-t, mit szeretne, mert sehol sem utal a paypal ügyre, holott "case" az ott van elvileg, azt szeretné, ha lezárnám? Paypal-tól a szállítási költség visszafizetést mikortól lehet kérni?

(#122861) Breki válasza r0by (#122851) üzenetére


Breki
veterán

Saját tapasztalatom nincs, szerencsére nem vagyok allergiás.

Leírása alapján.

1.310m3 / h A CADR CADR (Clean Air Delivery Rate) a nemzetközi szabvány a levegő tisztító hatékonyságának mérésére. Szigorú vizsgálatokat végzünk por, használt füst és pollen alkalmazásával, hogy kiszámítsuk a tiszta levegő adagolás mértékét egységnyi idő alatt. Minél magasabb a CADR, annál hatékonyabb a tisztító.

2. 21m2-37m2 Ajánlott hatékony terület: A tényleges terület a CADR-n alapul, és befolyásolhatják olyan tényezők, mint a szoba
magasság és telek arány. Mi légtisztító hatásos területe a GB / T 18801 Airen alapul
Tisztító szabvány: Hatékony terület = CADR x (0.07-0.12)

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#122862) xors


xors
senior tag

Anker SoundBuds Slim

Ma reggel jött, már két órája nyúzom, de nagyon jó cucc. Rendelek is még egyet, mert fater rögtön rá is mozdult az enyémre :D
Hangminőségben bőven hozza a 20-30 ezres konkurenciát (AirPods pl), de a 10k -s kábeles füleseim sem szólnak jobban. A műanyag minőséginek tűnik rajta, sok gumiharang jár hozzá, ha az akksi nem hal be egy éven belül, akkor meg is érte :)

Először teljesen vezetéknélkülit akartam venni, de aztán láttam, hogy a felhozatal nagyon gyér és nagyon kínai. Dupla ennyiért kaptam volna fele ennyi tudást, meg akkuidőt. Azoknak még kell pár év, hogy kiforrjanak, addig meg ez viszi a pálmát, 5k -ért.

(#122863) sambenez válasza NORBl (#122845) üzenetére


sambenez
addikt

Azért azzal érdemes kalkulálni az aqara kamerának nagyon széles a látószöge, ezért eléggé hordó a képe.

(#122850) Degeczi: Ismeri a gateway magyar rádióadókat is.
Miui.hu fórumon ezt írják:

"Állítsd be a routereden ezt a DNS-t: 82.146.38.202
Keresd meg a magyar rádióadókat, tedd őket a kedvencekbe.
Állítsd vissza a DNS-t.
Hallgasd a kedvenc adóidat."

meg ezt:

"Rádióval kapcsolatban, aki nem teheti meg hogy rootolja a telefonját és a routerében le van tiltva a DNS átállítás, mint nekem, találtam egy nagyon egyszerű megoldást. Csak le kell tölteni a play ről a DNS IPv6 appot. Ott beállítani a DNS, csatlakozni (VPN en keresztül csinálja) és már lehet is kedvencekbe rakni a magyar rádiókat. "

(#122864) Degeczi válasza cidalain (#122858) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Telefont ezért nem rootolnék, amúgyis túl vacak a Gateway hangszóró minősége, h azon rendszeresen rádiót hallgasson az ember, csengőként ill. ajtónyitási csilingelésként azonban praktikus (+látogatóknak poén a fürdőszobaajtó nyitására WC lehúzás hangot illeszteni :)
Viszont jobban belegondolva lehet, h a kamera nem tudná ilyen hangkeltőként kiváltani, mert abban valszeg csak kétirányú kommunikáció miatt lehet hangszóró, nem eseményeknél hangot lejátszani (uis azok hangját is a Gateway-re kell feltölteni, és ilyet valszeg nem tud a webkamera)

(#122865) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Erre lenne jo kis kupon?
[Freedconn]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#122866) beci válasza beci (#122865) üzenetére


beci
őstag

Javitott link:
[Freedconn]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#122867) KTU válasza beci (#122866) üzenetére


KTU
addikt

Nem a mobilos oldal linkje :U
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#122868) NORBl válasza BullZeye (#122857) üzenetére


NORBl
aktív tag

Füstérzékelőt én is szeretnék, de én ezzel az aqara - val szeretném párosítani. Ha abban van gateway, akkor ugyan úgy tud párosodni mindennel mint az origi gateway vajon ?

(#122869) Beni2360 válasza Bigemperor (#122715) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ha már megvan a visszaküldési jóváhagyás és a cím akkor mehet a visszaküldés. Most fejből nem tudom, hogy a 22 vagy a 23 nyomtatvánnyal kell visszaküldeni és azt 2 példányban kitölteni, az egyiket a csomagra megy a másikat aláíratni és pecsételtetni a postával (kiharcolni). Amikor a csomagon a nyomtatvány fénykép készítés, hogy látszódjon minden. Számla a postától a nevedre. Na ezeket fénymásolva lehet kérni a Paypal-tól a szállítás költségét a paypalon is meg van az ammen akkor lehet feladni és a szállítást kérni.
Azért keresd fel a topikját ott mindent el tudnak mondani pontosan.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#122870) Breki válasza r0by (#122851) üzenetére


Breki
veterán

Na most van is akcióban.

[link]

HSC4thD202

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#122871) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Március 28-29-i Ali-s rendelések UC**CN TN-nel nem nagyon akarnak megjönni, más is van így? Az eladótól nem kérhető valós TN?

[ Szerkesztve ]

(#122872) Bigemperor válasza Beni2360 (#122869) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Az a helyzet, hogy már a visszaküldés is rendben lement, megkapták, szóval azt kérik, zárjam a "case"-t, és fizetnek, bízzam meg bennük (hogy ez a paypal-os case, vagy gb-s ticket, nem tudni). Önszorgalomból már a paypal-on elindítottam a visszaküldési díj kifizetésére irányuló kérést, csatoltam a futárcég szállítóját, a számlát, várom a választ. Nem tiszta, mit akar a GB, mivel nem írja le pontosan, de a topicjában senki sem válaszolt, holott többször is kérdeztem.

(#122873) Savageboy válasza -secret- (#122871) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Nekem ma jött meg egy ilyen csomag (több pedig korábban), egyet még mindig várok.

(#122874) DJ. Ru$y válasza -secret- (#122871) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez egy jól álcázott csomagazonosító, nemzetközi követés nélkül. Nem fog tudni adni az eladó "valós" követési számot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#122875) -secret- válasza Savageboy (#122873) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Április 4 és 13-i rendelésem szintén kamu TN-nel már megjött de a régebbiek még sehol.

(#122876) st6969 válasza FingR86 (#122722) üzenetére


st6969
őstag

"a transmitter folyamatosan kapná a jelet és szórná BT-on"

Nagyon régóta keresek ilyen transmittert. A TV usb portjáról kapja a tápot (a jelet meg optikai kimenetről, így nem némítja a tv saját hangszóróit). Így ha bekapcsolom a tv-t, meg is kapja a tápot. A gond ott van, hogy a transmitter ettől még nem kapcsol be :((( :O :W . Ahhoz minden egyes alkalommal, amikor használni akarom (magyarul a bluetooth fejhallgatóra ki akarom küldeni a jelet) szépen oda kell ballagni és kézzel bekapcsolni. Ilyenkor a készenléti állapotból feléled és (jó esetben) párosodik a fejhallgatóval. (Amit próbáltam, azzal még a hang is csúszik...amit lehet a tv-vel korrigálni...ja, csak épp nem abba az irányba).

Szóval, ha valakinek erre van megoldása, az kérem ossza meg. :R

(#122877) Mr.Csizmás válasza Bigemperor (#122872) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

üzletben nincs barátság és bizalom :N van refund, és szállítói költség? ha mindkettő pipa, akkor zárod, ezt írd meg nekik. addig semmiképp.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#122878) Bigemperor válasza Mr.Csizmás (#122877) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Igen, eddig is kötöttem az ebet a karóhoz. Tele a tököm azzal ugyanakkor, hogy 1 nap alatt fordul meg egy xaros válasz, ez tetülassú pláne a droidoktól, akik kommunikálnak.

(#122879) Beni2360 válasza Bigemperor (#122872) üzenetére


Beni2360
félisten

Minden levelezésről mentés, várd meg a választ a paypal-tól mert ők megkeresik az eladót. É s ha megjött a paypal válasz akkor már tiszta lesz minden mert ők is benne vannak a dologban. Addig is ragaszkodj a pénz paypalra utalásra és esetleg a vissza küldési bizonylat másolatát is kapcsold a levélhez. NINCS tiket zárás.
A topikban meg írjál silent t.gazdának pü-t
Ui: Egy nap alatti válasz az gyorsnak számít. :K

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#122880) mr_kickass válasza st6969 (#122876) üzenetére


mr_kickass
tag

Ez mondjuk roppantul bosszanto - neked is ehhez hasonlo transmittered van?

(#122881) agroman válasza -secret- (#122871) üzenetére


agroman
senior tag

hogyne lenne kerheto..

a sima regisztralt kinai leveltol a dhl-ig kerheto altalaban az alin szallitas..
csak meg kell fizetned..

------

(#122882) bul07 válasza -secret- (#122871) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is ma eset be egy már 27-i alis rendelés
6gombos távirányító[link], rá is írtam az eladóra mert öntés hibás :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#122883) Zeki


Zeki
nagyúr

Asztali Xiaomi LED lámpa, ami power bank is, ha kell.
hírlevélben jött. 20 USD.

[ Szerkesztve ]

(#122884) -secret- válasza agroman (#122881) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, pénzért bármit azt tudom de ez free shipping kamu követési kóddal.

(#122885) Masooo


Masooo
aktív tag

Néha nem értem bevált módszerek miért változnak.

Ebayen reklamálnék mert letelt a 60nap már.
(tegnap akartam, de akkor azt mondta, majd hó 14 napján reklamáljak most meg nincs ilyen opció)...

Előástam a kérdéses terméket, de csak olyasmi van, hogy kapcsolat az eladóval, és nincs a szokásos more action menüben semmi értelmes ami kellene.

Most megint megváltozott valami? Nem tudok ticketet nyitni hanem írjak az eladónak és választól függő a ticket?

vagy mi a reklamáció menete ??

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#122886) kcsa válasza -secret- (#122871) üzenetére


kcsa
veterán

Ugyanez van nálam is, vagy öt tétellel.

(#122887) keszo


keszo
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani HDMI videófelvevőt?
Edigitálnál ezt néztem, de elég drága.
Mindenképp olyan érdekel amihez nem kell pc.

[ Szerkesztve ]

Attila

(#122888) Vanir válasza -secret- (#122871) üzenetére


Vanir
veterán

Nekem egy március 31-i (meg egy április 8-i, de ez még időben van) rendelésemről nincs még hír, aminek ilyen TN-je van.

[ Szerkesztve ]

(#122889) keszo


keszo
őstag

Még szeretnék egy kis segítséget.

A net szolgáltatom megemelte a sebességet.
Viszont a laptopnak a hálókártyája csak 10/100, tudnátok ajánlani valami usb átalakított ami gigabites ethernetet tud.

Kösz előre is

Attila

(#122890) Bigemperor válasza Beni2360 (#122869) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Már visszament, át is vették.Most értetlenkednek látszólag, a paypal meg lassan lezárja az ügyet.
Mindenféle "bízz bennünk, mi fizetünk, mindig ilyen jó fejek vagyunk" xarságot írnak. Megírtam válaszként, oké, fizessétek ki és zárom az ügyeket, bízzatok bennem. :K ;)

(#122891) Joker88


Joker88
őstag

mikor már több mint egy hónapja úton vannak a csomagok ( köszi posta ) és nem tudod, hogy mi is jött meg épp, gyermeki lelkesedéssel bontogatod ki a két csomagot...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#122892) Sanki válasza Joker88 (#122891) üzenetére


Sanki
addikt

A nano cucc az folyékony kijelzővédő "fólia".
Mint ezek pl.
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#122893) Dr.NX válasza keszo (#122889) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ha a laptopod hálókártyája csak 10/100-as, akkor ott a többi komponens is elég gyengus lehet, gondolom nincs USB 3.0, szóval sokat nem nyernél vele.

Elfogadom a sütiket.

(#122894) Savageboy válasza keszo (#122889) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Ha van USB3 a notebookodon, akkor ez jó lehet.

(#122895) Joker88 válasza Sanki (#122892) üzenetére


Joker88
őstag

igen,tudom mi is az. ;)
már régebb óta használom a telefonom, mert a kijelző 2,5D-s kialakítású,ezért a fóliákat eléggé meg kell válogatnom.
ezzel a folyadékkal meg egyenlőre semmi bajom.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#122896) Robynho


Robynho
tag

heló
Ilyesféle kihúzhatós usb kábellel van már valakinek tapasztalata?

(#122897) -secret- válasza Robynho (#122896) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha sokat huzigálod elromlik a behúzós része.

(#122898) DJ. Ru$y válasza Masooo (#122885) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

ITT nézd meg, hogy ott van-e a termék.

Először az eladóval szoktuk felvenni a kapcsolatot, nem rögtön az eBay-hez Paypal-hoz rohanunk, az eladó is vissza tudja adni a pénzed.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#122899) Masooo válasza DJ. Ru$y (#122898) üzenetére


Masooo
aktív tag

Ez a rész oké.
A gondom annyi volt, hogy 59 nap elteltével akartam jelezni, hogy gond van. ez termék more action - és ott a nem kaptam meg a terméket rész.
Erre azt mondta, 14-én reklamálhatok csak ezügyben.
Vártam, ma pedig a more actionből eltüntek a szokott lehetőségek és a contact seller volt benne meg még valami az eladóval de az most nem rémlik.
A nem kaptam meg opció nem volt benne és így azon keresztül nem tudtam intézni a szokott módon (bár 1 alkalommal volt erre szükség eddig), ezért kérdeztem azt, hogy most változott valami, vagy mi a menet?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#122900) 8 válasza Joker88 (#122895) üzenetére


8
senior tag

Mennyi idő alatt kopik le?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.