Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122201) sambenez válasza Degeczi (#122197) üzenetére


sambenez
addikt

Azért ez nem teljesen így van. Nekem lassan 2 éve benne van a YI a kocsiban, még soha nem vettem ki és semmi baja az akksinak.

(#122202) ANOka válasza crazygamer75 (#122156) üzenetére


ANOka
őstag

Bő egy hete rendeltem egy feketét apámnak. Azóta is b@sszák feladni, a "Ship between" is folyamatosan együtt mozog az aktuális naptári nappal... :((
Hol árulnak még ilyet, ahol van is raktáron belőle?

(#122203) Degeczi válasza sambenez (#122201) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, h van ilyen tapasztalat is, de lutri. Az tény, h minden li-ion akkunak rosszat tesz a hőség, erőteljesen csökkenti az élettartamát már 40-45 fok fölött is - és az autó szélvédője alatt ennél jóval melegebb van (nyilván típustól függően is)

Érthetetlen, miért nem a biztonságosabb, kondenzátoros megoldást választják a gyártók ilyen célra.

Zola007: már rég nem követem, még 2015-ben vettem a népszerű Viofo A118C-t külső GPS-el, be is vált, de azóta persze nyilván vannak jobbak.
Ha most vennék, olyat keresnék, amiben van wifi (néha csak azért nem töltök le egy érdekes helyzetről készült felvételt, mert nem akarok a microSD áthelyezésével pepecselni), de a GPS (ami az alábbi Xiaomihez azt hiszem nem illeszthető) nekem továbbra is fontos, mert sokszor nyugtatott már meg a felvétel visszanézése egy későn észrevett traffi mellett elhaladva.

[ Szerkesztve ]

(#122204) Donki Hóte válasza Saccco (#122192) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Megnéztem mégegyszer, az enyémen nem lehet forgatni a fejet :(

A videóban valóban egy mozdulattal fordít rajta 180 fokot az illető, de az enyém ott a nyakánál nem fordul el.

Nem látom pontosan, hogy nálam ott egybe van öntve, vagy csak nagyon erősen be van ragadva, de közepes erőltetésre sem fordul el. Nagyon meg nem akarom erőltetni, mert akkor biztosan elfordul, csak nem a nyakánál, hanem a kihúzható rudaknál fog fordulni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#122205) anadroid válasza ANOka (#122202) üzenetére


anadroid
senior tag

A "Ship between" nem a te rendelésedre vonatkozik, hanem azéra, aki ma rendelné.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#122206) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok!

Ehhez a lámpához tudnátok ajánlani usb töltőt, amiről folyamatosan megy, mert az akkumulátora borzalmas, alig bírja valamikor meg be se kapcsol?

(#122208) ANOka válasza anadroid (#122205) üzenetére


ANOka
őstag

Attól még másfél hete nem adták fel postára. Biztos nincs raktáron.
Igazi kínai ígérgetési üzletpolitika! :(

(#122209) apple87 válasza #46372352 (#122207) üzenetére


apple87
senior tag

Saját tőltője nincs , csak usb kábelt kaptam, 220V adaptert nem.

(#122211) Aidan85 válasza Donki Hóte (#122204) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Szia,

ha jól emlékszem rugós a cucc, kicsit meg kell húzni kifelé és lehet forgatni, amikor 180 fokot fordítottál rajta, beugrik a helyére, hogy ne forogjon indokolatlanul. Összecsukáskor vissza kell forgatni.

(#122212) Trabi TM válasza Degeczi (#122203) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

"Érthetetlen, miért nem a biztonságosabb, kondenzátoros megoldást választják a gyártók ilyen célra."

Ezeket úgy tervezték, hogy pl baleset esetén kipattintod a helyéről, és a kocsin kívül is le tudd videózni a történéseket, amire a kondi nem alkalmas. Ráadásul némelyikben olyan funkció is van (legalábbis így hallottam, az enyémben ilyen nincs), ami leállított autónál is figyeli folyamatosan az ütközés szenzort, és ha akció van, akkor be is kapcsol, ehhez is kevés a kondi.

Az előző ilyen készülékem ~4 év után lett lecserélve, de az akku még bírt pár percet akkor is, a mostani még fél éves kb, arról még nincs hosszú távú tapasztalat, de ha ez is megy 4 évet, akkor simán elégedett leszek vele...

(#122213) Degeczi válasza Trabi TM (#122212) üzenetére


Degeczi
nagyúr

4 év valóban rendben lenne - de semmi nem garantálja, sokan számolnak be bőven egy évnél hamarabb megdöglött akkuról sajnos.

A régi A118C-ben az is tetszik, h kívülről egyáltalán nem föltűnő (és benn sem zavaró), annyira elbújuk a tükör tövénél - így persze nekem nem lenne szempont, h kiszedjem, nomeg egyébként is ragasztva van. Ha kinn kellene videózni, arra ott a telefon

[ Szerkesztve ]

(#122214) Beni2360 válasza apple87 (#122206) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát már többen írták, hogy a legerősebb fénynél 1 órát bír az aksi.
Egy sima 1A stabil töltőt lehet hozzá csatolni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#122215) bul07


bul07
nagyúr

Újra

rosegal.com

Metal 9 Ring Puzzle Toys 8Pcs/Sets Intelligence Buckle - Stainless Steel
[link]
ZHKG19
$1.46

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#122216) olddog válasza Donki Hóte (#122191) üzenetére


olddog
aktív tag

Üdv!
A kedvedért elővettem, az enyém körbeforog. Valami rugós szerkezet, ha elforgatom kicsit megemelkedik az egész kis telefontartó állvány 180 fokot elfordul, és visszaugrik stabil állapotba. A lábak valóban nem a legjobbak, de majd egyszer valaki biztosan gyárt egy minden szempontból tökéleteset.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#122217) KisApám


KisApám
addikt

USB-s feszültségszabályzó kellene az USB-s ventilátor és az áramforrás közé (pl. számítógép, USB-s töltő stb.) (0 és 5V közötti).
Tudnátok linkelni megbízható, működőképeset?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#122218) Pubi78


Pubi78
csendes tag

Sziasztok. Valaki rendelt még email only xiaomi Df3 kamerát a Gearbeströl?
Én rendeltem egyet szombaton és egyet vasárnap is. Akkor kaptam egy levelet,hogy biztos duplán szeretném e. Írtam hogy igen. Erre jött a válasz,hogy elfogyott és válasszak 3 lehetőség közül.Az egyiket törölték is és egynek az árát vissza is adták De a másik az azóta is Paid. Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#122219) vargalex válasza Pubi78 (#122218) üzenetére


vargalex
félisten

Én rendeltem, de még nekem sem adták fel. Nem is kerestek.

Alex

(#122220) Kernel válasza KisApám (#122217) üzenetére


Kernel
nagyúr

USB LED-szalaghoz való PWM-dimmer, vagyis nem lineárisan szabályoz 0-5 V között, hanem kapcsolóüzemben dolgozik:

https://www.aliexpress.com/item/-/32826200712.html

Mivel LED-hez készült, villogó módot is tud, a jelzett sebesség arra vonatkozik, nem ventilátorra. Utóbbihoz értelemszerűen csak a fényerőt (PWM-kitöltést) kell szabályozni.

Vagy kellene, ugyanis egyáltalán nem kipróbált, csak netről ismerem, tehát garantálni semmit nem tudok. Legfeljebb olcsó ára miatt nem ér nagy kár, ha mégsem áll össze valami.

Ilyen lehet például némi PWM-sípolás a ventilátoron, noha elvileg a hallható tartomány felett működik.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#122221) w.miki


w.miki
veterán

houzetek C26 Bluetooth Car Charger - Black FM, USB
Ár: 6.99 USD (-53%)
Kupon: DSRGAPR11

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#122222) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

64gb-os SD (nem micro) kártyát hol, milyet érdemes mostanság venni?

(#122223) Exian válasza sambenez (#122201) üzenetére


Exian
őstag

Enyém a legjobb, sima régi Nokia telefon akku kell bele :D több, mint 3 éve van a kocsiban, kutya baja az akkunak. Igaz, hogy a gyári akkut azonnal cserélni kellett, mert gyárilag kuka volt, de vettem 500 Ft-ért bolhapiacon Nokia BL-5C akkut és azóta is tökéletes.

(#122224) Ferike81 válasza Exian (#122223) üzenetére


Ferike81
senior tag

Az, hogy milyen a Nokia BL-5C akku, azt ha másként nem is de google alapján is tudjuk, ;] de hogy milyen a felvevő motyód azt így elég nehéz kisilabizálni. Egy linket róla, vagy legalább a nevét elárulhatnád. :F Egész sokat segítenél. :R Köszi!!!

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#122225) daver88 válasza Donki Hóte (#122204) üzenetére


daver88
aktív tag

nekem is ilyen van, és nekem fordul...

(#122226) Donki Hóte válasza olddog (#122216) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi, hogy megnézted, de az enyémen semmi nyomát sem bírom felfedezni semmilyen rugós szerkezetnek.

A fej tengelye bele van szorítva a kihúzható nyélbe és pontozással van rögzítve, az nem forog. Maga a műanyag fej pedig teljesen stabilan össze van ragasztva (egybe van öntve) a kengyel tartójával, semmi sem mozdul benne semmilyen próbálgatásra sem :(

A fejet leszedve ez látszik, belül nyoma sincs mozdítható, rugós szerkezetnek :(

Nálad is így néz ki a felső része a szelfibotnak :F

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#122227) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Xiaomi wifi amplifier-hez állandó töltőből ki mit használ? (Ha nem laptopba dugdosnám) Van valami bevált darab, ami nem égeti le a házat tartós használat mellett sem?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#122228) azbest válasza Donki Hóte (#122226) üzenetére


azbest
félisten

2:22 -nél látszik a videóban, hogy természetesen ott is megvan a rögzítés, különben szétesne.

Próbáld meg úgy forgatni esetleg, ahogyan a vieóban teszi. Ne a teleszkópos fémcsőre fogj rá és arról próbáld letölrni a végét, hanem a nyeléhez képest forog az egész valószínűleg. Esetleg kérj meg valakit személyesen, aki picit jobb technikai érzékkel rendelkezik nálad. Kezd szélmalomharccá válni részedről ;]

(#122229) daver88
hmm, én tévedtem :)

[ Szerkesztve ]

(#122229) daver88 válasza Donki Hóte (#122226) üzenetére


daver88
aktív tag

(#122230) Attix70 válasza Freddycom (#122127) üzenetére


Attix70
aktív tag

A WC lehet, hogy nem csak szagilag van elkülönítve (árnyékolva) :D

[ Szerkesztve ]

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#122231) Donki Hóte válasza azbest (#122228) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Esetleg kérj meg valakit személyesen, aki picit jobb technikai érzékkel rendelkezik nálad.

Ha pesti vagy, akkor szívesen megmutatom neked, kíváncsi vagyok, hogy te el tudod-e fordítani :B (SZERK: mármint úgy, hogy funkcionálisan működőképes maradjon :K )

#122229 daver88: köszi szépen! Nekem így nem forog, ahogy a te videódban látszik, az enyémben a kör alakú betét nem mozdul a külső részhez képest.

Hanyagolom a témát itt, megírtam a banggoodnak, hogy hibás a cucc :(

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#122232) mrrr74 válasza CactuS (#122227) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Xiaomi kicsi elosztóját használom, abba van bedugva már lassan fél éve (mini power strip).

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#122233) mrrr74 válasza Donki Hóte (#122191) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Esküszöm, hogy már sokadszor olvasom amit írsz, de nem értem mi a baj :)
A kengyelt felnyitod és a bot/markolat tengelye körül megtekered magad felé. És akkor pont úgy áll, mint a képen.

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#122234) [BiG] válasza Donki Hóte (#122231) üzenetére


[BiG]
csendes tag

Nekem valóban másképp néz ki a fej alatt.

Ha forgatom, akkor a teleszkópos rész együtt forog a kor alakú lappal együtt a fejben, de kicsit kiemelkedik forgás közben és a két végállásban visszaugrik, érzésre egy rugó húzza be. Így van rögzítve a 180 fokos két állás. Itt talán látszik a kiemelkedő kör lap forgás közben, de sajnos a fények nem előnyösek és per pill nem tudtam jobban megvilágítani.

2017-es vásárlás és a rendelésben a BlitzWolf BW-BS3 típus szerepel

Én eddig abszolút ajánlott terméknek tekintettem, nem találkoztam jobb selfie bottal.

Üdv.: BiG

(#122235) DJ. Ru$y válasza Donki Hóte (#122231) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vagy egy második-harmadik "generációs" darab már, amiből kimaradt ez. Attól még nem hibás, mivel funkcióját ellátja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#122236) air válasza DJ. Ru$y (#122235) üzenetére


air
nagyúr

Ezt most te sem gondoltad végig.
Hogyan látja el a funkcióját, ha kifelé néz a telefon?
Ráadásul a specifikációban benne van a 360 fokban forgatható fej.
Szóval ez így hülyeség, amit írtál.

Donki Hóte!
Szerintem csinálj egy videót a BG-nek, amin megpróbálod elfordítani!
Ha pont akkor eltörik, nem kérdés a refund, és nem fogják kérni a törött bot visszaküldését.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#122237) mrrr74 válasza mrrr74 (#122233) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Pontosan melyiket vetted? Mert pár hónapja lehet kapni akciókamera kiegészítővel is, lehet változtattak a konstrukción.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#122238) mrrr74 válasza mrrr74 (#122233) üzenetére


mrrr74
aktív tag

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#122239) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

melyik tracking kamu? LVS?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#122240) w.miki válasza CactuS (#122227) üzenetére


w.miki
veterán

YKZ töltővel használom

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#122241) Donki Hóte válasza [BiG] (#122234) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi a fényképet, ez tényleg másmilyen, mint az enyém.

Ezek szerint változtattak a konstrukción, csak a termék leírásából "elfelejtették" törölni a 360 fokos körbeforgatás lehetőségét. :(

Szóval aki mostanában rendelne BlitzWolf BW-S3 szelfibotot, az kérdezzen rá, hogy a fej tényleg körbeforgatható-e!

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#122242) Breki


Breki
veterán

Ezt a toltot próbálta már valaki?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#122243) keszo válasza Donki Hóte (#122241) üzenetére


keszo
őstag

....vagy bele futottál egy kínai koppintásba :Y

Attila

(#122244) Donki Hóte válasza keszo (#122243) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ja, kellett nekem flancolni a drága szelfibottal :(

Sőt, kellett nekem flancolni egyáltalán bármilyen szelfibottal :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#122245) Silent77 válasza Mr.Csizmás (#122239) üzenetére


Silent77
veterán

Van egy pár. :)
LVS belgáig követhető.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#122246) Mr.Csizmás válasza Silent77 (#122245) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2018-04-06 15:15
Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

ezek szerint kezdhetek zöld vudubabákat gyártani? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#122247) kigyi_23 válasza Mr.Csizmás (#122246) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az azt jelenti, hogy Belgáék átvették onnan még pár hét lehet mire ideér, de országunkba érkezés után is eltlhet 2-3 hét (mostanában nekem ennyi meg van simán :( ) Szóval még ez a jelenlegi viszonyok szerint simán megérkezhet hozzád napokon belül.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#122248) Silent77 válasza Mr.Csizmás (#122246) üzenetére


Silent77
veterán

Most megint lassult a posta, tehát minden elképzelhető. :(
Nekem LVS nem tűnt el szerencsére, 1db volt ami 60 napra jött meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#122249) Mr.Csizmás válasza Silent77 (#122248) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

@_@

köszi urak

oké, hogy lenne refund, de akkoris idegesítene mert kuponos rock töltő, kábel, és powerbank...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#122250) wentworth válasza Zsoleszhun (#122159) üzenetére


wentworth
tag

Samsung dobálja... vajon miért? A kártya, vagy a telefon a szar?

Vi10 32G Q32G221510...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.