Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179951) bitpork válasza zsolt19900 (#179949) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hangja nem volt amikor elment?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#179952) atos19881101 válasza zsolt19900 (#179949) üzenetére


atos19881101
senior tag

Fék nem puha?

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#179953) E300TD válasza Mágus2 (#179838) üzenetére


E300TD
tag

igen, szíj is lett cserélve. Nem tudom, de köszi az ötletet, megkérdezem a szerelőt! Egyébként, ha kívül lenne, nem állna vészprogramra? Ha leveszem az akkusarut akkor is villog még egy fél órát és visszatéve a sarut kb. 1 perc múlva ismét villog úgy, hogy be sem lett indítva.

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#179954) E300TD válasza molnarpeter (#179837) üzenetére


E300TD
tag

próbálok keríteni egy diagost, ha más nem lesz. Eredeti Audis fejegység van benne.

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#179955) zsolt19900 válasza molnarpeter (#179950) üzenetére


zsolt19900
őstag

molnarpeter: az melyik is lenne pontosan? és mit tudok vele elérni, megnézni?

Malac: hát nem hallottam semmi különöset, Pécs felé menet még tökéletes volt, hazafelé már padlónál sem történik semmi, szinte volt, hogy még az ereje is elment egyszer, ill ha arra gondolsz, hogy egy ic cső durrant volna el, nem olyan érzetre az autó, nem is "lövi" le a turbót, így ezt kizárnám.... volt már olyan esetem, hogy az egyik ic csatlakozás ment szét, de ez nem hasonlít arra, jelenleg most olyan az érzet, minta csak a lóerők vinnék az autót, nyomaték semmi, szóval olyan 3000 környékén van valami kis lökés, megindulás, se alatta se felette szinte semmi

atos: pedálérzetben semmi változás nem történt, az olyan mint eddig volt

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#179956) macilaci78 válasza Reggie0 (#179947) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem a kocsiban akarom használni, egy rég nem használt elektrooptikai irányzék burlolata nyúlik. A denszeszt meg másra is fogom használni.
De a plasti dipre adnál linket konkrét termékről? Google szerint egy gyártó több termékkel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#179957) macilaci78 válasza atos19881101 (#179948) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha tudod használni a váltót (nem okoz gondot a parkolás egy teremgarázsban, vagy ilyesmi), akkor vedd meg. Ezeket tartós használatra találták ki, megfelelő karbantartás mellett sokáig is megy és messze nincs még abban a kocsiban annyi km, hogy félni kéne.
Ha jól dereng, 200k km alatt van, az általad említett rémmesék meg 4-500k km-nél szóltak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#179958) Csabadi válasza atos19881101 (#179948) üzenetére


Csabadi
tag

Elhiszem...

(#179959) stickrs


stickrs
senior tag

Hello. Adott egy Passat, 1.9 TDI 105lo, 2006-os, gyorsításnál 2ezer körül süvítő vagy hasonló hang hallatszik, nem túl hangosan, de ha figyel az ember akkor hallani, ez kb 2300-400-as fordulatig hallható, turbó gond lehet majd belőle? Vagy honnan jöhet? Ugyanúgy van ereje mint korábban. Ha óvatosan gyorsítok akkor nem hallani, csak erősebb gázadásnál.
A másik kérdésem, hogy vezérlés cseréhez melyik gyártó alkatrészei ajánlottak? Üdv

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#179960) rob210 válasza zsolt19900 (#179949) üzenetére


rob210
nagyúr

A devanderen van egy cső, vákumcső, azt biztos nem cserélted és valószínű, hogy az ereszt vagy lukas, vagy kirepedt, vagy csak nincs a helyén a csatlakozója.
Nemrég szívtam egy ilyen hibával.
Ráadásul csak a csövet kellett visszarakni a helyére.
:U

A fékmunkahenger alatti lukba megy az a cső amire én gyanakszom.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#179961) Mágus2 válasza zsolt19900 (#179955) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Beindítás után mozdul a geo kar?

(#179962) zsolt19900 válasza Mágus2 (#179961) üzenetére


zsolt19900
őstag

rob210: köszike, erre ránézek.... pont pár hónapja néztem meg ezt is, épp írta valaki, hogy cserélte a kocsin és pár ezer forint volt stb.

Mági: azt nem tudtam még megnézni, holnap kerül rá sor, gondoltam rá csak sajnos nem volt rá alkalom

pici tomba olyan mormogós hang jön amúgy a turbó felől, hasonló hang volt, amikor nem volt ott megfelelő a csőcsatlakozás, de azt is ellenőriztem és nem volt lelazulva, no de a geokart holnap meglesem

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#179963) yodamester10 válasza macilaci78 (#179956) üzenetére


yodamester10
őstag

Itt találsz kedvedre valót
[link]

(#179964) NNG


NNG
csendes tag

Sziasztok! Skoda Octavia mk3 1.4TSI (2014-2015 körüli) vásárlását tervezem. Úgy látom, hogy van kis- és nagy kijelzős infotrainmenttel szerelt is. Szeretném az androidos telefonomat tükrözve (vezeték nélkül) használni a rajta lévő navigációt (waze) stb. Ez a nagy kijelzőssel megoldható, vagy mindenképp 3rd party egységre kellene cserélni hozzá? Ebben az esetben van valamilyen funkció, ami nem lesz elérhető, illetve milyet érdemes venni?

(#179965) Doki16 válasza NNG (#179964) üzenetére


Doki16
addikt

MIB 2 rendszer képes csak Android Auto-ra és Carplay-re. A mirrorlinket hanyagold, semmire nem jó már manapság és a Samsung mobilokon kívül alig támogatja valami, meg a hivatalos támogatást sem túl erős. [link]
És az sem biztos, hogy ha MIB2 van a kocsiban működni fog az appconnect (smart link). Külön extraként volt kérhető. Mondjuk manapság már utólag tudják aktiválni. FB-n meglehet találni a megfelelő embert.

Jah még valami, vezeték nélkül nem fog menni egyik se. Az csak a legújabb VAG autók tudják.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#179966) F_Zolee válasza emvy (#179926) üzenetére


F_Zolee
veterán

Aztán nehogy sok legyen. :DDD [link]

(#179967) Kiskokó válasza Doki16 (#179965) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaja, ezen én is gondolkoztam, meg is kérdezem Józsit mennyiért csinálja meg távolról ezt a carplayt- vagy mit. Bár nem tudom van e rá szükségem egyáltalán.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#179968) molnarpeter válasza Kiskokó (#179967) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha tudja a fej, kell egy kód és lényegében annyi szerintem.

(#179969) Kiskokó válasza molnarpeter (#179968) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ennyi?
Az fasza. Szerintem tudja 2015-ös MIB2.
Az a baj én ilyen dolgokért (főleg hogy ha nem is annyira szükséges) nem szeretek sokat fizetni.
Oké, hogy ezt neki tudnia kell valahonnan stb stb de azért na.
Ez olyan mint mikor még 5 éve is a 10 éves A6-omban a MMI2 G- rendszert 50-60 ezer ftért magyarosították... hát ember... kérjen 20-at vagy max 30-at... de azért mindennek van határa.
Bár ugye a másolt letöltött Navi DVD-ket is árulják a mai napig 5 ezerért....
Nekem ez a carplay egy 10-esnél többet nem érne meg :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#179970) Tin válasza Kiskokó (#179969) üzenetére


Tin
veterán

200€ korul van az ara a Carplay/Android Auto funkcionak, de azert ugye te is beismered, hogy ha kinezel egy telefont a boltban, ami mondjuk 200€, majd szolsz valakinek, hogy lopja el neked 30€-ert, az nem eppen korrekt...

(#179971) k5.20 válasza Tin (#179970) üzenetére


k5.20
senior tag

...és kb. a feléért megy mostanság az utólagos aktiválás, okosba.

(#179972) Doki16 válasza Kiskokó (#179967) üzenetére


Doki16
addikt

Ha nem akarod "elcsúfítani" a telefonnal a műszerfalat akkor megérheti. Nekem nem ér ennyit az biztos. Felcsapom a szellőzőbe a telefonom a mágneses tartóba és majdnem akkorába, de jobb felbontáson látok mindent.

Jó cucc ha gyárilag benne van, de én egy forintot sem adnék érte. De én nem megyek sokat. Egy dolgot szeretek nagyon benne és az pedig a kormányról indítható hangalapu keresés. De nálam jó 150k Ft lenne belerakni, mert kesztyűtartóban kellene egységet cserélni MIB2-re.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#179973) Tin válasza Doki16 (#179972) üzenetére


Tin
veterán

Enyemben sincs, tobbszor gondolkoztam mar rajta, de 200€-t nem er nekem... es igazabol a felet se... Van egy jo nagy masodik telefonom, beteszem a tartoba amikor kell a navigacio, es azon megy a Waze.

Egyebkent itt Nemetorszagban majdnem jobb a gyari navigacio. Mar tobbszor jartam ugy, hogy lezarasok vagy korlatozasok eseten pontosabb volt a gyari navigacio, mint a Waze, ami bevitt oda, ahol igazabol utlezaras volt. Annyi, hogy megosztom a telefonon a mobilnetet, igy a gyari navigacio is a netrol veszi le a forgalmi adatokat, es teljesen jo. Nem tudom miert, talan mert itt sokkal tobben hasznaljak a VW gyari navijat, igy a Waze nem frissul annyira... Amikor hosszabb vagy ismeretlen utra megyunk, en mindkettot futtatom parhuzamosan.

(#179974) molnarpeter válasza Tin (#179973) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Valamiért nekem is Németországban rémlik a legrosszabb user experience waze-zel, talán a legrosszabb a sebességkorlátok hiánya volt. Mondjuk max 120-at tudott az autó vészmódban, szóval nem volt nagy ügy, de zavart az ismeretlen terep miatt, szerencsére megúsztuk csekk nélkül, igyekezeteink ellenére így is gyakorlatilag két és fél nap ráment az egészre (SE-HU).

(#179975) Kiskokó válasza Tin (#179970) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem teljesen úgy van ahogy mondod, de részlet kérdés. (itt nem termékről van szó, hanem szoftveres dologról, persze értem ezt is ki kellet fejleszteni stb stb, nem arról van szó, hanem arról hogy a maszek szaki ne akarja már majdnem ugyan annyiért megcsinálni mint a gyári szerviz)
De ha már korrektség akkor kezdjük ott ott alapból nem korrekt maszekba ilyet csinálgatni... szóval értem amit mondasz de szerintem ez nem jó példa)
Ha maszekba a feléből megcsinálják kb, mint a 200Euró amit mondasz az már korrekt. (az más hogy nekem annyit se ér meg)

DOKI :

Na ja én se megyek sokat és ha megyek is én mindig a gyári navit használom. Telón nem Navizok sose, gondolom mert viszonylag ritkán kell.
Én a régi MMI2 G navival is mindig eljutottam mindenhova, pedig már akkoriban is szidták, hogy pontatlan meg össze vissza visz, hát én nem vettem még észre ezt sose.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#179976) lord_devil válasza K Norbi (#178929) üzenetére


lord_devil
tag

Sziasztok!

Minden B8 tulaj figyelmébe ajánlanám, akinek nehezen melegszik/visszahűl a hűtővize:
[link]
Az olajhűtő felé menő csőben is van egy termosztát (23-as, alsó szakasz közepe), érdemes ellenőriztetni. ETKA nem jelöli, a fenti linken megtalálható a száma (külön is cserélhető, nem csak a teljes csőszakasszal együtt).

[ Szerkesztve ]

(#179977) Lacess válasza Tin (#179973) üzenetére


Lacess
tag

A jól működő gyári navi nem lehet, hogy a Németországban jól működő TMC-nek köszönhető?

Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

(#179978) Tin válasza Lacess (#179977) üzenetére


Tin
veterán

Reszben, de a TMC "offline", es nem annyira reszletes. Mint irtam, megosztom a netet a telefonon, es ugy a gyari navi racsatlakozik az internetre, es folyamatosan tolti le a forgalmi adatokat. Szoval igy a gyari navi is teljesen online. Amugy megneztem, abszolut minimalis adatforgalmat bonyolit (parszaz kB), szoval jol mukodik, cserebe naprakeszek az adatok is.

A Waze amugy jobban navigal a gyarinal, gyorsabb utvonalat talal, es pontosabban becsuli meg az erkezesi idot. Mint navigacio, jobb, de szerintem azert nem annyira pontos, mert itt sokkal kevesebben hasznaljak, mint pl. Magyarorszagon. A gyari navi offline modban pontosabban irja a sebesseghatarokat, mint a Waze, szoval nem is annyira frissithetik a Waze adatbazisat.

A gyariban egyedul az idegesit, hogy neha tul messzirol mutatja az utat, szoval nem tokeletesen mukodik az, hogy nagy sebessegnel tobb utat latsz (tavolit), lassunal pedig jobban rakozelit. De ezt leszamitja jol mukodik. Es ingyenesek a frissitesek hozza, csak le kell tolteni es felmasolni az SD kartyara.

Nekem amugy kb. pont a navigacio miatt lett volna ertelme az Android Autonak, de igy nincs akkora ertelme... foleg, hogy 200€-bol veszel egy egeszen jo nagy kepernyos telefont...

[ Szerkesztve ]

(#179979) MunezXBK válasza Tin (#179973) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tavaly ~38.000km-t mentem waze-zel, mindig én voltam a leggyorsabb.

(#179980) Tin válasza MunezXBK (#179979) üzenetére


Tin
veterán

Ja en meg par hete amikor a videki falvak sorban lezartak a fo- es mellekutjaikat Calw kornyeken az otthonrol kiszakadni kivano kirandulok miatt, csak a gyari navival tudtam kijonni, a Waze sorban, minden egyes faluban bevitt a lezarasba. Mult hetvegen is a gyari navi 1 autopalya-lehajtoval korabban vitt volna le, en a Waze-t kovetve a kovetkezonel mentem le, erre tereles lezaras miatt, es lassu haladas... nem is jelezte a Waze, hogy lenne ilyen.

Amugy mindkettot futtatom parhuzamosan hosszabb uton. A Waze-t kovetem altalaban, mert Waze pontosabban becsul erkezesi idot es altalaban jobb utakat is valaszt, de a tavaly decemberi frissitesu gyari navigacio verzional peldaul sokkal pontosabbak a sebessegkorlatozasok, foleg a korlatozasok (a Waze szerint siman 100, kint van a 70-es tabla, es a gyari navi irja is hogy 70).

(#179981) macilaci78 válasza Kiskokó (#179969) üzenetére


macilaci78
nagyúr

DLC-k, mikrotranzakciók világát éljük. :D
Akkor nem tartanám vérlázítónak ezért kérni bármekkora összeget is, ha nem ez lenne a kocsi leggyorsabban avuló extrája.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#179982) Doki16 válasza macilaci78 (#179981) üzenetére


Doki16
addikt

Ilyenek az autógyártók. Mindenért pénzt kérnek még pluszba. A távoli mobilos elérésért is fizetnem kell. És nem az a baj, hogy pénzt kérnek érte hanem, hogy sokat. 20k egy évre és annyit látok, hogy hol a kocsi és mennyi a töltöttség. Csak azért fizettem elő, hogy tudjam indítani mobilról a fűtést. De ha már azt akarnám, hogy működjön a Guide & Inform Plus , amiben annyi van, hogy hol vannak benzinkutak, közlekedési infók, időjárás. Na ez 25k Ft. És persze a netet is még nekem kell biztosítani hozzá.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#179983) zsolt19900 válasza Mágus2 (#179961) üzenetére


zsolt19900
őstag

[kép] ennek az [kép] ezen tengelyének kellene mozdulnia igaz? sajnos nem mozdul

nézzem át a vákuum csöveket?

Rob a nevezett csövet megnéztem kivettem visszatettem semmi baja szerencsére

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#179984) atos19881101 válasza zsolt19900 (#179983) üzenetére


atos19881101
senior tag

Annak biza. Jó rozsdás ott minden. Mérj vákuumot a labdánál.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#179985) zsolt19900 válasza atos19881101 (#179984) üzenetére


zsolt19900
őstag

végigturkáltam a csöveket, meg is lett a bűnös, már ki is cseréltem és minden szuper :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#179986) NNG válasza Doki16 (#179965) üzenetére


NNG
csendes tag

Én azt szeretném, hogy telefonnal a zsebemben beülök, és ne kelljen elővenni, kábeleket dugdosni, hanem automatikusan csatlakozzon fel a fejegységre és onnan tudjam használni pl. a waze-t. :D De akkor, ha jól értem a gyári megoldással ez sehogy sem fog működni. Ha kicserélem valamilyen androidos nem gyári fejegységre az megoldhatja, vagy akkor meg a fedcomp vezérlését bukom? :R

(#179987) focvis válasza Tin (#179978) üzenetére


focvis
veterán

A jó Wazehez sok wazer kell, Mo-n szerintem azért nagyon jó, mert itt hamar elterjedt, mint gazdaságos megoldás. Amerre autóval járok külföldön, a közelébe se jön a hazainak.
Európában talán Franciaországban használják még sokan (?).

A vezetékes AA bivalyul tölti az akksit, nem tesz jót a telefonnak, amikor volt is csak ritkán használtam. Bár én ritkán nézem a Wazet, főleg a dugók és traffipaxok elkerülése végett használom, ahhoz pedig elég csak hallani.

[ Szerkesztve ]

(#179988) Doki16 válasza NNG (#179986) üzenetére


Doki16
addikt

Ha veszel egy új Audit akkor ez fog tudni így működni. Más esetben ez gyárilag nem fog működni.
Ha veszel bele Andoridos fejegységet akkor direktben elérhető lesz rajta a waze meg a többi. Ha jobb félélt választasz, akkor a canbus része is működni fog. A kormányról vezérlés is programozható, mert canbuson ki tudja elvileg olvasni. Ezt neked kell eldönteni, hogy megér-e 100k Ft körüli összeget egy ilyen mutatvány.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#179989) atos19881101 válasza zsolt19900 (#179985) üzenetére


atos19881101
senior tag

Melyik volt a rossz?

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#179990) zsolt19900 válasza atos19881101 (#179989) üzenetére


zsolt19900
őstag

hát, hogy mondjam neked :)

a turbótól jobb kézre eső egy Y elágazásból az egyik szál és az ment tovább az egyik vezérlő szelep egyik csatijára

régi talán még gyári szövetes cső volt, nem cseréltem a múltkori körben, mert nem találtam rajta hibát

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#179991) atos19881101 válasza zsolt19900 (#179990) üzenetére


atos19881101
senior tag

Akkor az N75ös szelepről jövő volt az.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#179992) Reggie0 válasza lord_devil (#179976) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez csak a 2.0-as B8-at erinti gondolom.

(#179993) i-sti válasza lord_devil (#179976) üzenetére


i-sti
senior tag

Ez most B8 Paszuly, vagy B8 A4?
Mit jelent nehezen?

Novum Forum Siculorum

(#179994) Qru válasza Lacess (#179897) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elég baba, most nekem is produkált egy 6,6-os átlagot. Az már döfi. :K

#nincsbennetarcsi

(#179995) lord_devil válasza i-sti (#179993) üzenetére


lord_devil
tag

Bocsánat, B8 A4.
Lassan melegszik, vagy vissza is hűl. Többször volt már téma. Csak azért írtam, hogy a normál termosztát mellett ezt is érdemes megnézni.

Reggie: a 2.0-t biztosan, a többit nem néztem.

(#179996) i-sti válasza lord_devil (#179995) üzenetére


i-sti
senior tag

Nekünk elég volt a sima termosztátot cserélni. :R

@Mágus: Van ilyen a CAYD-ben is? Ott is cseréltünk termosztátot, de úgyis lassan melegszik illetve vissza hűl.

Novum Forum Siculorum

(#179997) Mágus2 válasza i-sti (#179996) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nincs másik termosz. Ha azt cserélted, akkor incs mit tenni. Milyen márka ment bele?

(#179998) molnarpeter válasza i-sti (#179996) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link] venni kell egy tucatot, aztán hátha egy jó lesz közte :DDD vagy méret szerint körül lehet nézni alternatívákat illetően, hátha lenne jobban záró darab. Elektromos állófűtés jól sejtem, hogy nem opció?

(#179999) Asbee


Asbee
veterán

Bal hátsó ajtónál így nézett ki, most hibátlan:

Többi viszont rendben volt . Jobb elől a zárral lesz gond. Bárdinál csak Vika van, az elég szutykot gyárt, jól tudom ?

[ Szerkesztve ]

(#180000) rob210 válasza Asbee (#179999) üzenetére


rob210
nagyúr

Az még szutyoknak is gyenge.
Nem egy ajánlott kategória.

Renault power

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.