Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128251) norbertoth válasza skroy (#128247) üzenetére


norbertoth
senior tag

Köszönöm! :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#128252) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Telekom hívás másnál is problémás? Van valami központi hiba?

(#128253) pitiless válasza lugosi (#128252) üzenetére


pitiless
senior tag

Nálam rendben volt (Bp, XVI. kerület)

(#128254) lugosi válasza pitiless (#128253) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Most már nálam is, reggel az összes bejövő-kimenő hívás a családban is és az ismerősöknél is jó negyedik-ötödikre sikerült. Valami átmeneti zavar lehetett.

(#128255) ubyegon2 válasza lugosi (#128252) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

8:30 és 9:15-kor két hívásom volt Telekom számra, semmi gond nem volt. Kőbánya, MTK pálya - TEK terület között a lokáció.

(#128256) nobiand válasza lugosi (#128254) üzenetére


nobiand
aktív tag

Nálunk Gyömrőn eléggé rossz. Hívok valakit ki se cseng, felveszik és szakadozik a hívás.

(#128257) lugosi válasza nobiand (#128256) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ugyanez volt a jelenség nálam is.

(#128258) bandus válasza lugosi (#128257) üzenetére


bandus
veterán

same shit here, akkor nem a telefonomat kell lecserélni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#128259) Lenry válasza bandus (#128258) üzenetére


Lenry
félisten

egész nap használhatatlan

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#128260) martonl válasza lugosi (#128252) üzenetére


martonl
senior tag

Igen, XXIII. ker. alja is problémás. Ill. azt hiszem, mi már haraszti toronyról kapjuk.

(#128261) Diák66 válasza lugosi (#128252) üzenetére


Diák66
őstag

Nálam ma 15-30 másodpercig bírta és bontotta a vonalat beszélgetés közben, 30-as hálóról jött a hívás 70-esre. De aztán 20-asról 30-as már nem szakadt meg. Viszont 70-es telefonon se volt probléma mással. Szóval érdekes.

(#128262) Zeki válasza lugosi (#128252) üzenetére


Zeki
nagyúr

Délelőtt Pesten sok Telekomos számot nem hallottam és ő sem engem. Én a Yettelnél vagyok a cégesen.

(#128263) Lenry válasza Zeki (#128262) üzenetére


Lenry
félisten

Szegeden se volt jobb a helyzet

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#128264) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Állítólag már javították a hibát.
[link]

(#128265) polonic


polonic
félisten

Hálózatfejlesztésről lehet infot szerezni valahonnan? Yettelnél azért derülnek ki infok, melyik bázisállomásokat fejlesztik.

(#128266) Kaba válasza polonic (#128265) üzenetére


Kaba
veterán

Írsz az ügyfélszolgálatnak.

(#128267) Ateszpapa válasza polonic (#128265) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kövesd a térképet.

(#128268) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Domino Day 600 MB és 60 perc.

(#128269) #08176384


#08176384
törölt tag

Domino 5G elérés még mindig tabú a Telekomnál? Yettel 5 napos korlátlan netet ad 1980-ért feltöltősre is 5G hálózat eléréssel. Ahol van nekik 5G kiépítve, acélos a hálózat. Telekom is jó lenne ha lépne, nyáron zsúfolt helyeken hasznos lenne. Ma Székesfehérváron vagyok, Telekom 4G háló kb 2-6 megabit, Yettel 5G 700 felett megy. Céges Vodafone dss 5G kb 140-180.

[ Szerkesztve ]

(#128270) ubyegon2 válasza Nikaré (#128268) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Régi szép idők, mikor még 1 giga adat volt....no de legalább pár hete már mindig az első sorba kerül az opció! :D Mert milyen nehéz is volt kisilabizálni az adott DD sot, nullával a sor végén.

(#128271) Top cat válasza ubyegon2 (#128270) üzenetére


Top cat
őstag

" Mert milyen nehéz is volt kisilabizálni az adott DD sot, nullával a sor végén."

Aki nem képes erre, az nem is érdemli meg. ;]

(#128272) ubyegon2 válasza Top cat (#128271) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Aki nem képes erre, az nem is érdemli meg.

Azért rossz ám nekik, mert például bármelyik multihoz bemennek vásárolni és ugyanarról a polcról akarják levenni a megszokott terméket....hát igen. Nehéz az élet! :D

Mondjuk, ha valaki ennyira balf*, legalább ne írná be ide méltatlankodva, hogy a galád T már megint.... ;)

(#128273) Renwick válasza #08176384 (#128269) üzenetére


Renwick
őstag

Telekomnál a pre-paid ügyfél mindig is second class citizen volt és lesz is - 5G, eSIM, VoLTE, VoWiFi mind olyan szolgáltatások, amit később kaptak csak meg (ha egyáltalán) ezek az ügyfelek. Látok ebben amúgy rációt, különösen elnézve a pre-paid szegmens folyamatos zsugorodását.

[ Szerkesztve ]

I see you blaming each other -- And I love you still

(#128274) CrazySouls


CrazySouls
kezdő

Hello!
Ha egy tv készülék egy apám néven van előfizetésre, de meghibásodik és a szerviz a munkalapot és a csereutalvanyt is a nevemre állítja ki, akkor nem kell új tv vásárláshoz a apám? Ez nem előfizetésre lenne, abból meg csak pár hónap van vissza.

(#128275) prsq


prsq
tag

Miért van az, hogy az összes választási propagandahívás csak és kizárólag a Telekomos számomra jön? A Yetitelre és a Vodára egy darab sem.

Nem csináltam másképp semmit, semmilyen aktiváláskor, sőt kifejezetten oda szoktam figyelni, hogy ne engedjem őket zaklatni/spammelni*. Megnéztem a Telekom fiókban a szerződést, nincs is benne róla semmi. A szám adatforgalomra van, senkinek nem adtam meg.

Még jó, hogy nincs szentendrei ismerősöm, mert az ottani vezetékes számokat már helyből tiltom.

* Évekkel ezelőtt felnyomtam "zaklatásért" a Telekomnál a Telekomot. Még volt vezetékes Telekomos vonalam, és időszakonként naponta hívott a robot, de úgy, hogy csörgött kettőt-hármat, aztán letette. Rohadt idegesítő volt. Láttam a számot, tudtam, hogy az övék, tettem panaszt, hogy zaklat. Kaptam írásban választ, hogy elnézést. :) Aztán felmondtam a vezetékes vonalat. :))

(#128276) AnonymusX válasza prsq (#128275) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Lehet, hogy a szám előző tulaja vígan megadta mindenféle célra a telefonszámot. Számcserét kell kérni a Telekomtól, ha nagyon zavar.

[ Szerkesztve ]

(#128277) szabonagyur válasza prsq (#128275) üzenetére


szabonagyur
félisten

A választási cucc akkor jön ha a szám használva volt az oltási reg során. Sajnos ÁSZF szerint megtehetik.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#128278) prsq válasza szabonagyur (#128277) üzenetére


prsq
tag

Nem volt.

Hozzátenném, hogy az asszonynak is két száma van (Voda+T), és neki is csak a T-t hívogatják.

Csak a T-s előző tulajok adták meg a számukat ilyen célra, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#128279) MolTol válasza prsq (#128275) üzenetére


MolTol
tag

Nekünk meg a Yeti-s számunkra jönnek a választási/telemarketinges hívások, pedig titkos és 14 éve a miénk... a Telekomosra meg semmi.
u.i. ha hívásazonosító nélkül jönnek a hívások azt le lehet tiltatni a Telekomnál, hogy ki se csörögjön

(#128280) AnonymusX válasza prsq (#128278) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Engem nem hívnak a telekomos számon, hozzáteszem, hogy nem is adtam meg ilyesmi célra és én vagyok az első tulaja.

(Amióta multisimeket kértem a fő számom mellé azóta az azokhoz tartozó számokon meg még mindig a régi tulajokat keresik, és persze ezek a fő számomon csörögnek ki a működésből adódóan, egyébként csak adatra használom a multisimeket.)

[ Szerkesztve ]

(#128281) szabonagyur válasza prsq (#128278) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hmm fura, ha csak valakit nem használta fel ilyenre...

Mert nekünk is van több szám, Telekom Telenor vegyesen és csak arra jön amit sajnos beregeltünk ilyenre.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#128282) ggabor02 válasza MolTol (#128279) üzenetére


ggabor02
aktív tag

"u.i. ha hívásazonosító nélkül jönnek a hívások azt le lehet tiltatni a Telekomnál, hogy ki se csörögjön"
Tudsz olyan embert, akinek ezt beállították? A weblapon mit írnak, azt most hagyjuk.

(#128283) MolTol válasza ggabor02 (#128282) üzenetére


MolTol
tag

Igen, rendben működik.

(#128284) Landsmann válasza ggabor02 (#128282) üzenetére


Landsmann
addikt

Az ilyen szám nélküli hívásokat magában a telefonban is le lehet tiltani. Meg sem csörren a telefon, csak a híváslistában látszik, hogy volt nem fogadott hívás.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#128285) MolTol válasza Landsmann (#128284) üzenetére


MolTol
tag

Androidon, iOS-en sajnos nem.

(#128286) ggabor02 válasza Landsmann (#128284) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Tudom, nagyjából huszonkét éve ezt így teszem, még a Symbianos telefonomon is volt rá app.
Nagyjából 10 éve egy NMHH rendelet írja elő a szolgáltatóknak, hogy ezt díjmentesen kell adniuk, ahol egy hangbemondás tájékoztatja a hívó felet arról, hogy nem hívható ez az előfizető szám nélkül. A Telekom weblapja írja is, hogy ők ezt adják, de sem nekem, sem az ismeretségi körömben másnak nem voltak hajlandók beállítani. Nekem azt írták, hogy csak vezetékes számra állítható be ez a szolgáltatás.
Ezért kérdeztem, hogy van-e olyan előfizető, akinek ezt mobilra megcsinálták.

(#128287) Landsmann válasza ggabor02 (#128286) üzenetére


Landsmann
addikt

Én ilyen szolgáltatásról nem is hallottam még.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#128288) ggabor02 válasza MolTol (#128285) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Ez volt az egyik oka, hogy befejeztem az IOS-t. Akkora vicc, hogy ezt nem képesek megcsinálni. De nem is tudsz rá tenni alkalmazást sem, mely működne. Kipróbáltam vagy 25 félét. IOS-re szoftvereket fejlesztő ismerős elmesélte, hogy miért nem is lesz rá alkalmazás. Kizárólag Jailbreak-el lehet megoldani.

(#128289) ggabor02 válasza Landsmann (#128287) üzenetére


ggabor02
aktív tag

https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/4261/letilthatom_e_automatikusan_azokat_a_hivasokat__melyeknel_nem_latom_a_hivo_fel_telefonszamat_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=8

(#128290) Landsmann válasza ggabor02 (#128289) üzenetére


Landsmann
addikt

Pedig írja is, hogy mobilról van szó. Számlás előfizetés kell hozzá.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#128291) ggabor02 válasza Landsmann (#128290) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Számlásra kértük:

Iktatószám: xxxx

Tisztelt xxxxx!
Ügyfélszolgálatunkhoz érkezett jelzésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:
Az Ön által megadott szolgáltatást mobil hívószámra szolgáltatói oldalon nem tudjuk beállítani. A készüléken programozhatók (szűrhetők) a bejövő hívások; ott van lehetősége a kijelzés nélküli hívások letiltására.
Ha a fentiekkel kapcsolatban bármilyen kérdése lenne, kérjük, forduljon bizalommal kollégáinkhoz a Magyar Telekom Nyrt. hálózatán belül éjjel-nappal, díjmentesen hívható....

(#128292) MolTol válasza ggabor02 (#128291) üzenetére


MolTol
tag

Chat-en 2 perc sem volt pár hete, rendben működik is, kipróbáltam, csak egy restart kellett neki aktiválás után.

(#128293) AnonymusX válasza MolTol (#128292) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Lehet számít, hogy Volte aktív-e az előfizetésen.

(#128294) rushty válasza Landsmann (#128284) üzenetére


rushty
senior tag

Hol kell keresni?

Revolut meghívó pü-ben

(#128295) Landsmann válasza rushty (#128294) üzenetére


Landsmann
addikt

Xiaomiknál: Névjegyzék, Jobb felső sarokban a három pont, Beállítások/Letiltott számok/Ismeretlen (A nem azonosított hívók letiltása)

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#128296) skroy


skroy
senior tag

A mobilvásárlási limit módosítható/csökkenthető? Mindig túltolom a szerencsejátékot. :D

(#128297) 4Grider válasza skroy (#128296) üzenetére


4Grider
nagyúr

"A limit összegeket nem lehet módosítani."

(#128298) lugosi válasza AnonymusX (#128280) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam ugyanez van, hetente kb 2x kapok hívást, a multisim volt tulaját keresik, feltehetően idős néni lehetett. Remélem jól van, csak számot váltott.

(#128299) viktorhu válasza szabonagyur (#128281) üzenetére


viktorhu
veterán

Én a vezetékes számokkal jártam mindig így (ahányszor netszolgáltatót váltottam, mindig új vezetékes számot kaptam, nem érdekelt annyira a dolog, hogy hordozást kérjek). Oda persze nem sms érkezett, a vezetékes sms nem terjedt el, de mindegyikt hívták cégek hetente többször is, mindig ugyanazt a számunkra ismeretlen nevű egyént keresve.

(#128300) Kaba válasza skroy (#128296) üzenetére


Kaba
veterán

A limit nem módosítható, de az ügyfélszolgálaton kérheted a mobilvásárlási szolgáltatás tiltását.
Fizethetsz előre feltöltött univerzális egyenleggel és kérhetsz egyenleg felhasználási sorrendet is.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.