Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126901) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Bakker, ma a személyes ügyfélszolgálaton is meg akartak etetni, hogy mindhárom számra korlátlan netet tegyek és csak akkor lesz 50% kedvezmény. Azán mikor mondtam, hogy keresse, akkor már inkább nem is mondott semmit, csak csinálta amit kértem. :DDD

Mobil applikációban a díjcsomagváltás nektek sem működik?

Se a honlapon, se a mobil appban nem tudok sem vezetékes sem mobilszolgáltatásnál csomagot váltani.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#126902) ntomi0730 válasza V.Stryker (#126901) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Pedig az 50%-hoz 3 korlátlan előfizetés kell.

(#126903) V.Stryker válasza ntomi0730 (#126902) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

50% van... De csak az én korlátlan Gigaeros netemre. Ez is volt a cél. Nek mindhárom összes csomagjára szerettem volna.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#126904) ntomi0730 válasza V.Stryker (#126903) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Ha 3 korlátlan előfizetés van(hang+adat), akkor mind háromra 50% van.

[ Szerkesztve ]

(#126905) V.Stryker válasza ntomi0730 (#126904) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Oké, de ez a verzió fel sem merült.

Amúgy elmennek a p.csába. Most nézem, hogy rátettek egy év hűséget az új csomagra. Csak nem tudom miért. Nem kértünk és nem vettünk igénybe semmiféle készülékkedvezményt vagy hasonlót, csak annyi volt a kérés, hogy dominóból legyen havidíjjas. Ez megvalósult és ott van alatta, hogy 1 évig hűségben. :W
Fax kivan, hogy a vasárnap reggelt már panaszbejelentéssel kell kezdeni. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#126906) lugosi válasza V.Stryker (#126905) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Járt már így más is úgy emlékszem, olvastam is itt a fórumon. Sajnos ez az első nálam is mikor díjcsomagot módosítok úgy hogy nem én csinálom a neten, hogy tett-e rá hűséget.

(#126907) blueye válasza V.Stryker (#126905) üzenetére


blueye
veterán

(#126908) hard74 válasza V.Stryker (#126905) üzenetére


hard74
senior tag

Ha jól emlékszem,hűség nélküli dominó->előfizu váltás esetén 1 év hűségre nem jár készülékkedvezmény, csak elengedik a sim csere miatti 5 ezer ft-ot.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#126909) Kaba válasza V.Stryker (#126905) üzenetére


Kaba
veterán

Nincsen jelentősége bármikor felmondhatod.Így még jobban is jársz mivel nem kell fizetned az új sim aktiválási díját(5K).

[ Szerkesztve ]

(#126910) Kaba válasza hard74 (#126908) üzenetére


Kaba
veterán

Készülékkedvezmény csak 2 év hűségre adható.
Egy éves szerződést mindegy milyen formában kötsz arra nem jár.

(#126911) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Aki rendelt valamilyen készüléket a Cyber November alatt mobil előfizetés mellé, azoktól kérdezném hogy a számla mellé járt a részletekről is egy oldal.
Ott másnak is 22 hónap van feltüntetve vagy csak 21?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#126912) dptrsk válasza gyuromoj (#126911) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1 hónapot a Telekom “fizet be”, de 22 részletről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#126913) Landsmann


Landsmann
addikt

Nem nagyon dübörög a térerő itt Debrecen mellett. Párszor meg is jelent a VoWIFI ikon a kijelzőn. Legalább rendben működik. A digi kivételével a többi szolgáltatóval is hasonló a helyzet.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#126914) gyuromoj válasza dptrsk (#126912) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor jó, köszi. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#126915) dptrsk válasza Landsmann (#126913) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én ha wi-fin vagyok mindig van vo-wifi, nem térerő függvénye tapasztalatom szerint.

(#126916) Landsmann válasza dptrsk (#126915) üzenetére


Landsmann
addikt

Így van, ha a wifi hálózat elsőbbsége be van állítva.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#126917) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nekem most lett 5G képes eszközöm. Ahol lakunk, a 4G térerő nem volt valami erős, ezt észrevettem (a sebességgel nem volt gond). Viszont most hogy úgy van beállítva hogy automatikusan váltson 4G és 5G között azt látom hogy jellemzően 5G-n van és sokkal jobb térerőt is jelez ki mint 4G-n. Lehetséges, hogy az 5G térerő jobb, vagy félreértem a dolgot?

(#126918) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Van akinek működik Android 12-n a Telekom app?
Tegnap délután frissítettem és azóta azonnal összeomlik, ahogy próbálnám indítani.
Gondolom nincs még felkészítve A12-re, de ha valakinél mégis működik, akkor más a gond.

(#126919) tibor23 válasza lugosi (#126917) üzenetére


tibor23
senior tag

Hiába van max. B20 térerő, a Telekom a magasabb frekit fogja preferálni, ezért van, hogy a legtöbb helyen alig van 1-2 pálcika. Telefonáláskor viszont elengedi ezeket a gyenge jeleket, és a megfelelően erős frekire áll rá, sok esetben lemegy 2G-re is emiatt.
Szóval nem biztos, hogy gyenge nálad a 4G térerő.

(#126920) Ateszpapa válasza fery02 (#126918) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Működik igen.

Főverzió váltásnál érdemes tiszta telepítést csinálni.
S21U

[ Szerkesztve ]

(#126921) lugosi válasza tibor23 (#126919) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet, köszi, nem értek hozzá, lehet hogy úgy van ahogy írod.
Viszont a sebesség nagyon rendben van, nap közben lakáson belül olyan 500/150.

(#126922) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
nem tudom volt e már róla szó, kb 2 hónapja vagyok telekomos otthoni szolgáltatások terén, és ez idő alatt heti rendszerességel előfordul hogy internet van viszont wifin nincs, lehet ezzel valamit kezdeni? elég zavaró tud lenni.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#126923) 4Grider válasza Cry0 (#126922) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez mobilos topik.

(#126924) fery02 válasza Ateszpapa (#126920) üzenetére


fery02
addikt

Igen azt tudom, lehet az is lesz majd a vége, csak még gondoltam várok másokat is Android 12-es xiaomi.eu ROM-al.
Neked Samsung van ugye.

(#126925) Cry0 válasza 4Grider (#126923) üzenetére


Cry0
őstag

bakker, nem is figyeltem hogy melyikbe irok, sorry :R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#126926) Ateszpapa válasza fery02 (#126924) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, Samu S21Ultra 5G.

(#126927) MadMancs válasza fery02 (#126918) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen működik.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#126928) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Adategyeztetést hogyan lehet elvégezni olyan SIM kártyára, ami nem tud se SMS-t, se hívást fogadni?

Tutira emlékszem, hogy tavaly egy másik kártyáról hívtam egy telefonszámot, ott szóban el lehetett végezni az adategyeztetést.

Most hívtam a telekom oldalán megadott 06-80-630-045 telefonszámot, ahol egy géptyúk köszönte a hívásomat és minden beszélgetési lehetőség felajánlása nélkül elküldte SMS-ben a www.telekom.hu/adategyeztetes weboldal címét :W

Más lehetőség meg nincs megadva.

Van egy olyan telefonszám, amit a külföldről végzendő adategyeztetéshez ajánlanak, hívjam azt? (Bár annál is oda van írva, hogy arról a számról hívjam őket, amire el akarom végezni az adategyeztetést, ha SMS-t küldenek, akkor megintcsak bukta a dolog :( )

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126929) lugosi válasza Donki Hóte (#126928) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valószínű Vanda volt, ha egy ideig nem szólsz hozzá akkor kapcsol ügyintézőhöz.

(#126930) ggabor02 válasza Donki Hóte (#126928) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Teljesen idióták. Ugyanígy jártam. November elejéig a Telekom fiókból is el lehetett intézni sms küldözgetés nélkül az egyeztetést.
Előtte hívtam őket, ott azt mondták, hogy ezt a 06-80-630-045 számot hívjam.
Az a telefonszám megköszönte a hívást, majd sms-ben elküldte a linket.
Miért kellett egy jól működő dolgot tönkretenni?

Írásban bejelentettem, erre azt írták: beszéljek a chat felületen, ha szeretnék valamit:
"Tájékoztatom,hogy az email-ben feltett kérdésekre sajnos csak chat-en vagy a 1414-es telefonszámon tudnak kollégáim válaszolni. Esetleg keresse fel a legközelebbi telekom üzletet. Ha az esti órákban keres minket fel akkor nagy eséllyel kap ügyintéző kollégát"


Minden korábbi adategyeztetéskor értesítési számként megadtam a Telekomos céges számomat. Érdekes módon az adategyeztetésre felhívó sms-t arra a számra ki tudják küldeni:

Két kártyát már ki kellett váltanom, mert a Telekom hálózaton november eleje óta a POC rádiók sem működik normálisan.

(#126931) tomi5244


tomi5244
őstag

Sziasztok-4

A flottás (kkv) számomat be szeretném állíttatni iPhone készülékre e-SIMként (iPhone XS) Kapok céges számot is a munkáltatótól, de az Vodafonos és ők nem hajlandóak e-SIMet állítani. Két telefont pedig nem szeretnék hordozni.
Ha így megoldható, akkor származik ebből nekem valami hátrányom? pl mobilnet működik ugyanúgy? A céges Vodás számon csak hívás lesz, net nem, és az lenne a fizikai SIM.

A flottáson van 5 giga netem és pár hónapja már aktív a VoLTE is, ami tök jól müxik, viszont nem tudom, hogy e-SIMnél ezek mennének e.

Köszi!!
T

(#126932) btudos válasza tomi5244 (#126931) üzenetére


btudos
veterán

eSIM-mel minden szolgáltatás elérhető, ami fizikai SIM-mel, semmit nem befolyásol.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#126933) Donki Hóte válasza lugosi (#126929) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Próbáltam, akármeddig nem szólok, nem kapcsol senkihez, hanem kiküldi az SMS-t arról, hogy a webes felületükön intézzem az adategyeztetést, aztán bontják a vonalat :(

Ha tényleg csak arról a számról lehet hívni őket, amelyiket adategyeztetni kell, akkor mit lehet tenni? Most az egyszer vegyem ki a kártyát, egyeztessem az adataimat utána húzzak másik szolgáltatóhoz :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126934) szabonagyur válasza Donki Hóte (#126933) üzenetére


szabonagyur
félisten

Másik kettő is akar SMS-t küldeni a kártyára.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126935) Donki Hóte válasza szabonagyur (#126934) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hát ez remek :W

Hogy a lófüttybe lehet adategyeztetni akkor különböző GSM modemekben, meg hasonló eszközökben lévő SIM kártyákat :F

Mindenkinek előfizetéses kártyája van az ilyen eszközökben? Az jó nagy pénzkidobás :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126936) ledgeri válasza Donki Hóte (#126928) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Helybe menni nem opció?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#126937) szabonagyur válasza Donki Hóte (#126935) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem tudom, nincs GSM modemem és nem tudom mi a cég véleménye ezen eszközök normál SIMel való használatáról.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126938) ggabor02 válasza szabonagyur (#126934) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Igen, de a Vodánál személyes ügyintézéskor megcsinálják:

"Amennyiben a kártya a te neveden van, és nem tudod kiszerelni kérjük keress fel minket valamelyik üzletünkben, mivel az SMS azonosítás nem megoldható"

2 ismerősöm próbálta a Telekomnál személyesen Ott is SMS-t akartak rá küldeni, így nem sikerült. :W Elküldték. Ezt a verziót már ezen okból nem is próbáltam.
Gyakorlatilag jelen pillanatban nem lehet egyeztetni sms küldés nélkül a Telekomnál.

Egyszer fogom kiszerelni a riasztó GPRS modemjéből, valamint a két autó GPS-es riasztójából, továbbá a 160 kilométerre található 2 másik eszközből kiszedni a kártyát. A kártyákon felhalmozott összegből veszek jövőre autópálya matricákat, aztán hordozás.

(#126939) szabonagyur válasza ggabor02 (#126938) üzenetére


szabonagyur
félisten

Csak mint lábjegyzet: nem véletlenül használjátok sokan a Telekom SIM-et ilyenekben gondolom. esélyesen a maraton csomag is szerepet játszik, hiszen apróból van net rajta. Ilyet máshol nem kaptok.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126940) Boond válasza Donki Hóte (#126935) üzenetére


Boond
addikt

Az a csoda, hogy eddig nem kért sms-t. Vodánál amióta van adategyeztetés kér. Viszont mióta új rendszer van a legrégebben de azonos néven lévő kártyára küldi ki az sms-t. Előtte mindig az adott számra küldte.

Amúgy elvileg bizonyos feltételek mellett vissza lehet kérni az összeget, ami a feltöltőn van. vagy ha lejárt (egyenleg) vagy egyéb esetben elvileg.

" esélyesen a maraton csomag is szerepet játszik, hiszen apróból van net rajta. Ilyet máshol nem kaptok."
ilyen verzió valóban nincs.

[ Szerkesztve ]

(#126941) ggabor02 válasza Boond (#126940) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Eddig is kért sms-t, kivéve, ha a saját Telekom fiókodból indítottad. Akkor logikusan nem kellett.
Igen a Maraton szerepet játszott. Nálam viszont kizárólag a kényelmes online adategyeztetés lehetősége játszott szerepet.
Viszont most nemrég lettem felvilágosítva, hogy a Vodánál van egy 12X1Giga opció, mely ötezer-néhány Forint egy évre.
Valamint van az új pár hónapja bevezetett Tuti akármi csomag, ahol alapból kapsz havi 100 MB-ot, míg aktív a kártya
Tehát (szerencsére) van máshol is lehetőség.
Egyik ismerős pedig külföldi IoT simet használ, 5 évre 10 Euro, valamint 1GB adat és több száz db sms van benne. Olyan kis adatforgalmú alkalmazásoknak, mint nálam némelyik (10-20 MB/hó) teljesen jó.

(#126942) Donki Hóte válasza szabonagyur (#126939) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem a maraton csomag játszik, hanem az, hogy a GSM eszközben (távriasztó) lévő SIM-ről minden nap indul egy SMS, illetve 2-5 naponta plusz 1 illetve havonta egyszer megint 1. Ez nagyjából 40 SMS egy hónapban, ez 1000-1100 Ft-ba kerül.

Ha lenne olyan előfizetés, amelyben havi max 1200 Ft-ért ezt meg lehetne oldani, akkor lenne ilyen előfizetésem :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126943) szabonagyur válasza Donki Hóte (#126942) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ahogy írtam az emberek nagy részénél ezért van Telekom SIM ilyesmi eszközökben, nem írtam, hogy mindenkinek :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126944) dptrsk válasza Donki Hóte (#126942) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telekom korlátlan hálózaton belüli hang csomaggal és multi simmel 990 forint lenne, persze ez csak akkor opció, ha van most is egy legalább hálón belül korlátlan csomagod.

(#126945) Donki Hóte válasza dptrsk (#126944) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hát igen, eddig nem volt semmilyen Telekomos előfizetésem, valószínű, hogy csak emiatt a dolog miatt nem is lesz.

Végülis van két hetem elmenni a SIM kártyáért és elintézni az adategyeztetést :O

SZERK.

Vagy feladom az elveimet és kérek az asszony Telekomos előfizetése mellé egy általad ajánlott csomagot. Hogy fog röhögni rajtam :U

Mi a neve az általad ajánlott csomagnak?

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#126946) Boond válasza ggabor02 (#126941) üzenetére


Boond
addikt

Ha nincs nagy adatforgalmad akkor a tuti100 jó lehet neked valóban.
A 12x1 gb-ot azért nem írtam mert a maraton időben korlátlan ,ez meg korlátos... így akkor ha beleférsz 100 mb adatba (+ esetleg jó dolgok, ami az appból is vezérelhető), akár ennél többet is össze tudsz szedni... ideiglenesen (3-7-10 nap). )

Más:

https://netrefel.hu/upload/MCS_2021_PKU_Palyazo.pdf
A 4. oldalon írják a feltételeket, és hogy külön adatbázis lesz erre a pályázatra. Mi van akkor ha van egy 2/3g-s telefonom, de mellette másik simmel, de azonos néven (és/vagy másik szolgáltatónál) van 4g képes is?

Ekkor érvényes lehet a 2/3g-s készülékre vagy sem?

(#126947) 4Grider válasza Boond (#126946) üzenetére


4Grider
nagyúr

Senkit nem érdekel, hogy máshol van más készüléked. Ha van egy nem 4G képes készüléked, akkor pályázhatsz a maximum 20e Ft-ra.

(#126948) Boond válasza 4Grider (#126947) üzenetére


Boond
addikt

Azért az nem elég. hogy legyen... aktívnak is kell lennie, és fél éves időszakban, ami év végéig tart használni is kellett. Nálam ezek meg vannak, egy 4g- képes telefon mellett... külön külön kártyával, de azonos néven, ezért kérdeztem.

(#126949) ledgeri válasza Boond (#126948) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Téged visznek el és semmisítenek meg a neved alapján, vagy a telódat az IMEI-e alapján? :DD ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#126950) ZoliBen


ZoliBen
tag

Sziasztok!

Telenorról szeretnék áttérni Telekomra. Életvitelszerűen Németországban tartózkodok, és a flottás előfizetés, amiben vagyok már bő tíz éve, meg fog szűnni hamarosan.
A kérdésem az lenne, hogy ha a számomat át szeretném vinni, akkor erre van lehetőség Domino-s kártya esetén, vagy csak előfizetéses csomagoknál van erre lehetőség?

A másik kérdésem, hogy az előfizetéses csomagoknál tényleg mindenképpen választani kell mobilinternetet?

Előre is köszi!

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.