Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126101) Boond válasza kakuk.tamas (#126095) üzenetére


Boond
addikt

Tudom az nem jó, mert... de pl cetelemnél 7% kedvezmény van rá edigitál (egyéb partneri vásárlás esetén + visszatérítés vásárlás után 1-2%, de van hogy akcióban 3% is.) esetén, mondjuk aki 1-3 részletben fizeti, annak megérheti. Nyilván ennek az a korlátja, hogy nem x hóra van szét húzva, ha meg kamatok stb is van úgy már nem éri meg. Ez amúgy állandó lehetőség... de ez is csökkentve lett jó pár éve, és úgy lett bereklámozva, hogy Szuper hetes :D

Így kell eladni -3%- levonást :D Hogy milyen jó neked, mostantól szuper hetes :D

[ Szerkesztve ]

(#126102) kakuk.tamas válasza ANDROID??? (#126100) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem számolok semmit. Az esetek 99%-ban kápéra vásárolok, és akkor amikor kell a dolog. Nem akciókat várok… De ha valami csak egy ezressel olcsóbb valamilyen kedvezmény/akció miatt, már örülök.

Ellehet menni másik szolgáltatóhoz, ott hátha nagyobbat szakíthatsz… :W

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#126103) ANDROID??? válasza kakuk.tamas (#126102) üzenetére


ANDROID???
addikt

Oké. Kápéra? Nyilván úgy van értelme, nem vacakolni havonta a törlesztővel.
TUdodmit megfontolom :DD

(#126104) Zeki válasza kakuk.tamas (#126102) üzenetére


Zeki
nagyúr

De, akciókat várunk. A 220 Ft kedvezmény az nem az.

(#126105) st3v3np3t3r válasza Zeki (#126104) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az idei kedvezmény az, hogy ha kamatmentes részletre vesznek eszközt, akkor az első részletet a Telekom fizeti.
Nagy leárazások nincsenek ahogy elnézem.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#126106) szabonagyur válasza Joachim21 (#126099) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szerintem senki nem ügyfélszolgálatos, szimplán próbálunk reálisan gondolkozni vagy meglátni, hogy adott helyzetben is van jó (igen most is van jó, meg akkor is ha csak jellemzően azok jelennek meg a témában vergődni akik ritkán vesznek valamit, de legnagyobb kedvezmény az elvárt).

Nem az állandó búval b.szott élet, hogy semmi de semmi sem elég jó, mert nincs ingyen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126107) szabonagyur válasza Zeki (#126104) üzenetére


szabonagyur
félisten

A 0% THM már önmagában kedvezmény, bármennyire is természetesnek veszik az emberek.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126108) kakuk.tamas válasza st3v3np3t3r (#126105) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ahogy elnézem a többi szolgáltatót, azok se eröltetik magukat.
Lehet menni a Vodához például ahol olyan listaárak vannak, hogy a pofám leszakad. Azokból lehet jó kis kedvezményeket adni.
Csak egy példa:
iPhone 13 listaáron, kártyás csomagban (KAPASZKODJ!!!) 396.990 forint!!! :DDD (Telekomnál 375 ezer.)

Vodánál 11ezres előfizuval már csak 373ezer és ebből kapsz 2100 forint kedvezményt. Telekomnál mennyi kedvezmény is jár 11ezres előfizu mellé? 20 ezer? :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#126109) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Mai akció, sovány, de van!
Domino Day 400 MB és 20 perc.

(#126110) st3v3np3t3r válasza kakuk.tamas (#126108) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Vajon miért nem lep meg :Y :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#126111) Gubu0101 válasza kakuk.tamas (#126108) üzenetére


Gubu0101
veterán

En a Telenortol a Fold3-at nem regen hoztam ki,asszem 699 ezer listaaron van,kedvezmennyel 419 ert kaptam,igaz hogy a legmagasabb elofizuba vagyok,de ki is hasznalom,meg par eve mar az van.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#126112) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Üzletben lett megújítva mobil előfizetése páromnak. A részletre vásárolt mobil 5 napja próbálja nem jön be neki. Mik az elállási opciói? :R

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#126113) Kaba válasza cintula187 (#126112) üzenetére


Kaba
veterán

Ezért nem előnyös az üzleti vásárlás,mivel csak 3 nap elállási jogosultság van.

(#126114) cintula187 válasza Kaba (#126113) üzenetére


cintula187
addikt

Online meg 14 nap. De miért btw? Az üzletek nem közvetlen a telekom hanem közvetítők?
Személyesen legalább felajánlották a készülék biztosítást.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#126115) Kaba válasza cintula187 (#126114) üzenetére


Kaba
veterán

Törvényi előírás.Az üzletben látod a készüléket,kézzel fogható,akár ki is próbálhatod.Online vásárlásnál nem látod a terméket,távollévők közötti szerződés jön létre.

[ Szerkesztve ]

(#126116) MolTol válasza cintula187 (#126114) üzenetére


MolTol
tag

Nincs személyes vásárlás esetén elállási jogosultság.
A távollévők között kötött szerződések esetén (online, telefon, stb) van elállási jogosultság, azt az elvet követve, hogy nincs a vásárlónak alkalma kipróbálni helyben az eszközt.
Egyébként sok esetben ez az elállási jog is visszatart kereskedőket bizonyos termékek értékesítésétől, mert nehéz mit kezdeni utána a kibontott termékkel. Szóval ez egy nehéz kérdés, de gondolj bele ez milyen értékcsökkenés és mibe kerül kigazdálkodni, mondjuk ilyen értékű eszköznél.
Szóval tudom, ezzel nem leszek népszerű, de a tudatos vásárlással kezdődik a dolog, megnézni, kipróbálni egy bemutató példányt, megnézni egy ismerősnél stb, utána vásárolni.

(#126117) cintula187 válasza Kaba (#126115) üzenetére


cintula187
addikt

Értem. megpróbálom akkor megszerettetni vele meg a készülék topikjában tippeket kérni. :W

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#126118) cintula187 válasza MolTol (#126116) üzenetére


cintula187
addikt

Értem az okokat. Videókat nézegettem vele, meg is fogdosta de olyan dolgokba köt most asszony bele, hogy a hajam égnek áll. pl. arc feloldás újjlenyomat érzékelés lassúsága. ÉRdekes nekem 20 ból 19 szer gond nélkül megy.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#126119) Indian74


Indian74
senior tag

Nos nem a cyber noverbent akarnám leszolni,stb,de az hogy lehet hogy anno rendeltem egy s20 utra mobiltelefon,magenta csomagban vagyunk,ez év janurjában vettünk utoljára részletre telefont,azota semmi,de ezt engette volna az s20 vásárlást,de kifutó igy,már nincs készleten,de nem is ez a baj hanem ez..... a kedvezmény mértéke akkor.....

"Sikeres igénybejelentés
Igényedet megkaptuk, köszönjük! A részleteket az alábbiakban találod.
Samsung Galaxy S20 Ultra Dual SIM 5G
fekete | 128 GB - 1 db
0 Ft kezdőrészlettel
22 x 9 070 Ft/hó
kamatmentes részlet
279 840 Ft helyett 199 529 Ft
Készülékkedvezményekkel kapcsolatos információ
212 740 Ft kedvezményt kaptál a díjcsomag beállításaid alapján, 2 év hűségedért.
A szerződésed hűségidő alatt történő módosítása miatt 132 429 Ft kötbér keletkezett, ami levonásra került a készülékkedvezmény összegéből.
Így összesen 80 311 Ft készülékkedvezményt kaptál."

Ez volt oktober 7-én,azota nött kb 90000 ft kedvezményem lenne...deeeee

A tegnapi nappal???

"2 év hűség 57 640 Ft készülékkedvezménnyel"

Azt értem janurba vettünk készüléket,de mégis engette volna oktoberben hogy vásároljunk.
Most meg már csak ennyi a kedvezmény és beszéletem egy 1414 es ügyintézövel,és ö azt mondta" de hüségbe vagyunk igy a telekom bárhogyan modosithatja a kedvezmény mértéket....hát azért már ez sok... :W

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#126120) Kaba válasza Indian74 (#126119) üzenetére


Kaba
veterán

A kedvezmény mértéke azért csökkent,mivel még nem telt le a hűségidő(feltéve,hogy az új készüléket is azonos csomaggal vásárlod).Készüléket azt vásárolhatsz újra a hűségidő alatt,a részletek egyösszegű befizetésével és új hűséggel.Az igénybevett korábbi kedvezmény lesz a kötbér,amit elszámolnak az új kedvezménnyel.
Az új csomag költségszintje nem lehet alacsonyabb a réginél.A új kedvezményed csak akkor lehetne nagyobb a korábbinál,ha nagyobb csomagba váltanál.

(#126121) Boond válasza Zeki (#126104) üzenetére


Boond
addikt

Óriásit inflálódott egy év alatt a Black Friday
A fogyasztói társadalom ünnepnapjának közeledtével ismét akciókra lehet számítani többek közt a magyar e-kereskedők körében is, ám az idei Black Friday akciók még akkorát sem fognak szólni, mint a tavalyiak.

https://www.hwsw.hu/hirek/63952/black-friday-arukereso-emag-edigital-chiphiany-aruhiany-arukeszlet.html

[ Szerkesztve ]

(#126122) Indian74 válasza Kaba (#126120) üzenetére


Indian74
senior tag

"A kedvezmény mértéke azért csökkent,mivel még nem telt le a hűségidő"
Ezt értem..de na akkor is,ammedig hüségbe vagyunk úgy változtatnak ahogy ök akarnak??
"feltéve,hogy az új készüléket is azonos csomaggal vásárlod"
Ez nem lehetséges mert nem engedi mivel hüségbe vagyok,és igy csak az új dijcsomagokkal engedi.
"Készüléket azt vásárolhatsz újra a hűségidő alatt,a részletek egyösszegű befizetésével és új hűséggel.
Akkor s20 ultrát anno miért is engedte???
"Az új csomag költségszintje nem lehet alacsonyabb a réginél.A új kedvezményed csak akkor lehetne nagyobb a korábbinál,ha nagyobb csomagba váltanál.
Ezt is tudom,és feljebb már nagyon nem is tudnánk váltani,és nem is szeretnénk.
De köszönöm a segitségedet,és bocs ha sértö lett volna irandom. :R

NAGYPAPA

(#126123) Ace Ventura válasza Indian74 (#126122) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Szia!

A csomagokhoz tartozó kedvezmények folyamatosan változnak. Gondolom egy év elején kötött L/Gigaerős net csomag kedvezménye volt anno 50K, most az 40.
Nem kell kifizetned a készüléket, ha újat szeretnél, vásárolhatsz most is, de a csomagodat a jelenlegi portfóliósba kell állítani, és az ahhoz tartozó jelenkori kedvezménnyel kell számolni.
A hűségidőd természetesen onnantól újra 24 hónapra áll, és a törlesztőd 22 hónapos. Ezzel együtt fizetheted a januárban kihozott S20 Ultra törlesztőket is a szokott módon.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#126124) Boond válasza Nikaré (#126109) üzenetére


Boond
addikt

Ezen mi a sovány? van net van beszéd.... Persze volt 600 mb is, meg 60 perc is... de ahhoz képest ez nem olyan kevés.

(#126125) ANDROID??? válasza szabonagyur (#126106) üzenetére


ANDROID???
addikt

Csak ez elég lehangoló, ha hónapokig vár az ember.. :U

(#126126) szabonagyur válasza ANDROID??? (#126125) üzenetére


szabonagyur
félisten

De mit tud tenni a Telekom (de akár bármelyik szolgáltatót írhatnám, mert hasonló a helyzet)? Ahogy látod, meg megírták páran hetek óta inkább csak fogynak a cuccok normál áron is, akkor akciósba mit fog berakni? Telefonokra az emberek heteket várnak, sokan már megvennék más színben is csak legyen és majd valahogy tokkal elrejtik stb.

Ezért leszek én kíváncsi a többi Black Friday és társaira, hogy milyen lomokat fognak előkotorni majd azért, hogy lehessen adni 50%-al olcsóbban 1-2 esetben, amúgy meg kb. normál árban.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126127) Indian74 válasza Ace Ventura (#126123) üzenetére


Indian74
senior tag

"A csomagokhoz tartozó kedvezmények folyamatosan változnak."
De miért is??Akkor most úgy változtatják ahogy ök gondolják???
Tök jó.
Igen részletben szeretnék de igy nem fogom venni semmitMost néztem a s20 FE Q telefont
Anno fizettem volna érte 4500 Ft 22 havi részletben,most ez 6000ft/22 hó,hát persze
De ne érsd félre én értem én,csak bánt hogy igy változtatnak,ahogy nekik jó,köszönöm telekom.

NAGYPAPA

(#126128) Kbali válasza Indian74 (#126127) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nincs semmilyen jogszabály arra vonatkozóan, hogy neked adott napon éppen milyen kedvezményt adjon a szolgáltató. Ha jól működne a rendszerük, akkor dekára ki tudnák számolni azt a full egyedi ajánaltot napról-napra, amivel téged épp meg lehet fogni.
Perpill örüljünk annak, hogy kvázi úgy nyújtanak áruhitelt, hogy nem kell hozzá munkáltatói meg ezerféle nyilatkozat. A kedvezmény pedig mindig csak adható, nem pedig jár - a szolgáltató nem jótékonysági intézmény, hanem profitorientált vállalkozás, ami addig nem változtat az árazásán, amíg ezt a piac vagy hatóság nem kényszeríti ki. Ha az utóbbi történik , akkor kb. vége mindennek (lásd rezsicsökkentés)

(#126129) ANDROID??? válasza szabonagyur (#126126) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem várok 50% akciót, de nem is 1 % - ot.
Azért amikor nem volt indokolt a készletet olyan szépen felárazták, hogy rossz volt nézni. :W

(#126130) Indian74 válasza Kbali (#126128) üzenetére


Indian74
senior tag

"Nincs semmilyen jogszabály arra vonatkozóan, hogy neked adott napon éppen milyen kedvezményt adjon a szolgáltató. "A kedvezmény pedig mindig csak adható, nem pedig jár"
Akkor minek irok alá 2 év hüséget ráadásul 6 szolgáltatásra??
Már nem egyszer vásároltunk tölük,fizetve van redessen évek óta,mind a törlesztök,mind a számlák.
Én értem hogy nem "jótékonysági intézmény",de akkor is, akkor minek adnak kedvezményt???
"Perpill örüljünk annak, hogy kvázi úgy nyújtanak áruhitelt, hogy nem kell hozzá munkáltatói meg ezerféle nyilatkozat"
Annak örülök is,bár a legelején kb 10év igy is volt kért elöleget.
De nem is ezen van a hangsuly,hanem számomra érthetelen se cyber,se kedvezmény vagyis csak kevesebb jár most,nagyon érdekes,és bosszantó :F

NAGYPAPA

(#126131) Indian74


Indian74
senior tag

A lényeg ha aláirok 2 évet,van minösitésem,vagis nem kell elöleg mert régota elöfizetök vagyunk,magenta stb,legallább a kedvezmény mértéket nem csökkentsék.
Ilyen erövel a 1 éve vásárolt mobiltelefonomat vissza kell vinnem leadni mert nekem az már nem JÁR?? :Y

NAGYPAPA

(#126132) #76055552 válasza ANDROID??? (#126129) üzenetére


#76055552
törölt tag

Tegnap vettem ágyat...pont ugyanolyat mint 2 évvel ezelőtt.
+40% az árkülönbség.
Most akkor nekem is vernem kellene a fejem a falba? :W
Elsőre fájt a dolog, mert nekem 2 év alatt nem nőtt 40-kal a fizetésem.
De nem hiszem, hogy attól olcsóbban megkaptam volna az ágyat, ha a "sérelmemnek" hangot adok valamielyik fórumon.

(#126133) btudos válasza Indian74 (#126131) üzenetére


btudos
veterán

Ne beszélj össze-vissza, a korábbi, aláírt szerződéses feltételeken senki nem változtat semmit, a készüléket is megtarthatod, de ha felbontod a szerződést, ki kell fizetned a szerződésben megállapított mértékű kötbért.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#126134) i400


i400
senior tag

Itt kicsit a kedvezmények témakörre reagálva: 2013 óta nem vettem telefont a szolgáltatónál, mert hivatalos helyen sokszor akció nélkül is olcsóbbak. Arról meg nem is beszélve h adott készülék és árban passzoló csomag kombóban mekkora különbség van kedvezményekben Ausztria és Magyarország között (kb 200+ Euro vs 12000 Ft egy felsőközép kategóriás telefonnál, hogy a csomag tartalmáról már ne is beszéljünk)

A lényeg h a világ történései miatt nekünk végfelhasználóknak most nem lesz jó egy jó darabig...

(#126135) Boond válasza Indian74 (#126130) üzenetére


Boond
addikt

"A november a különféle készülékeket forgalmazó távközlési szolgáltatók számára is a legsűrűbb időszaknak számít, itt a piacvezető Magyar Telekom egész hónapban akciózik (Cyber November). Az árengedmények (készüléktámogatás) mértéke azonban a folyamatos csökkenést mutató tendenciának megfelelően láthatóan csekélyebb, mint tavaly, a cég helyette azzal igyekszik vevőket - illetve előfizetőket - magához csábítani, hogy aki 22 hónapos részletfizetéssel vásárol meg egy terméket, annak az idei (decemberi) törlesztőrészletét elengedik."

Akkor ilyen alapon mondhatnád azt is, hogy de hát 4 éve még ennyi meg annyi volt.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#126136) Indian74 válasza btudos (#126133) üzenetére


Indian74
senior tag

Egy pill...."Ne beszélj össze-vissza, a korábbi, aláírt szerződéses feltételeken senki nem változtat semmit". Én nem is változtattam meg,csak szeretném de akkor a telekomnak sem szabadna lejebb vinnie a kedvezmény mértéket,szerintem :K
És nem beszélek össze-vissza,csak egy példát irtam le. :R

NAGYPAPA

(#126137) Indian74 válasza Boond (#126135) üzenetére


Indian74
senior tag

Láttam,olvastam a cikket,ez is érthetö számomra.
Nekem a kedvezményel van a bajom,hogy csökkentették,és hogy miért is??? :R

NAGYPAPA

(#126138) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Ez kb olyan hogy a telefonom 1 hónap allat 60ezret eset a lista árból :(((
Nincs 1 hónapja se hogy nálam van :C

(#126139) lugosi válasza norbertoth (#126051) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pár napja voltam Debrecenben, a belvárosban. Elég rossz volt a telekom mobilnet sebessége nálam is. Használható volt, de nem ahhoz vagyok szokva. Sűrűbb helyen (Fórum) annyira belassult, hogy nem is emlékszem, mikor tapasztaltam utoljára olyat.

(#126140) ANDROID??? válasza #76055552 (#126132) üzenetére


ANDROID???
addikt

...
Nem 2 évről van szó. Értem én, hogy mennek az árak felfelé.

Mennyire lennél elégedett a dologgal, ha valamit kinézel rászánod magad, erre nincs készleten. Időközben lebssza a kedvezményt, majd lesz készleten..
Közben már elvből elkezdesz gondolkodni, hogy a kedvezmény miatt a cucc már nem gazdaságos. Hirtelen még az árát is feltolja, úgy hogy magasabb díjcsomagra kapod meg a normál kidker ár alatt 3000 forinttal. Nyilván, nem fogod megvenni mert fújják, hogy ha nem sürgős, majd novemberben....
Erre itt a november, 2 év hűséggel a nagy cyber akció nevében kaphat az ember 1 havi részletet "ajándékba" persze a díjcsomagodat is módosítsd, mert az a csomag már nincs... :W
Nem jajjgatok, hogy az a kanapé 2-3 éve mennyi volt, mert annak semmi köze ehhez. :U

[ Szerkesztve ]

(#126141) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Mondjatok már legalább 1 olyan dolgot, aminek az ára lefelé ment az elmúlt 1-1.5 évben.
Benzin, ingatlan, vga, minden az egekben. Nem értem mit csodálkoztok...

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#126142) Kbali válasza Ace Ventura (#126141) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csukott szemmel jár mindenki... :W

(#126143) szabonagyur válasza Indian74 (#126131) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem kicsit torzítod a dolgokat.

Amit aláírsz hűséget azt adott pillanatban érvényben lévő feltételekkel teszed meg.

Ha te időközben új telefont hozol ki, azzal új szerződést indítasz az abban a pillanatban érvényes szabályok szerint, tehát nem a 2 évvel korábbi marad érvényben.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126144) szabonagyur válasza ANDROID??? (#126140) üzenetére


szabonagyur
félisten

Bármennyire is hihetetlen, de ez a kettő együtt jár, sajnos.

Ha neki is ellátási gondjai vannak, tehát 100 helyett 50 készüléket tud eladni akkor persze, hogy kedvezmény csökkenni fog, hiszen ő a 100 készülék bevételével számolt.

Ez minden területen így van sajnos, bemész egy boltba vennél akciós csokit, de nem tudsz mert nincs, amit akciósnak szántak mennyiség elfogyott. Következő nap akció vége hirtelen lesz csoki. Ezen semmi meglepő nincs, nem lehet minden akciós.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#126145) Indian74 válasza szabonagyur (#126143) üzenetére


Indian74
senior tag

Bocs de nem torzitani szeretném a dolgokat,hanem megérteni,miért is vették el novemberi honappan közel 32e Ft kedvezményemet?? Eddig ahogy leirtam kb 89e ft volt(pl oktoberi hónapban),most hirtelen csak 58e??? Tudom nem járt le a hüségidöm,ez csak egy adható kedvezmény,de igy semmi értelme :F

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#126146) donaldk


donaldk
csendes tag

Sziasztok, nálatok működik az app?

(#126147) Kaba válasza Indian74 (#126145) üzenetére


Kaba
veterán

Nem is értem mi a bajod.Nem kötelező új készüléket vásárolni új hűséggel.Maradj a régiben,vagy fogadd el az új feltételeket.
Jelenleg máshol sem dobálják a nagy kedvezményeket.
Lehet neked most nem tetszik,hogy nincsenek a Telekom részéről sem nagy ajánlatok.Másoknak meg éppen előnyös,hogy 5 perc alatt kapnak több százezres hitelt részletfizetésre.A lejárt hűséggel levők is örülnek,hogy a Telekom nem emeli az infláció mértékével az árait,amit más szolgáltatók megtesznek stb.

[ Szerkesztve ]

(#126148) Tompika777 válasza donaldk (#126146) üzenetére


Tompika777
senior tag

Működik az App, az előbb léptem be

(#126149) donaldk válasza Tompika777 (#126148) üzenetére


donaldk
csendes tag

Köszönöm a válaszodat, frissítettem, most már jó.

(#126150) Indian74 válasza Kaba (#126147) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos az a lényeg hogy el kell fogadnom az új elöfizetést pl új net csomag ami legmagasab,és az összes mobiltelefon elöfizetést,persze az nem változik a net is 600 FT-al lenne drágáb,ezt probálgatom kb 2 hónapja,nézegetem az oldalt hogy van valami jó ajánlat,hozzá csatolok minden otthonit,minden mobiltelefon elöfizetést 2évre,eddig engedte is volna minden kötbér,és elöleg nélkül amit már leirtam kb 89e Ft kedvezménnyel amit le is vonva jó is lenne,de most jött eza hónap és már a kedvezmény csak 58e FT,ez nem .... :F
Gondoltam cyber NOBEMBER....hát tessék még kevesebb a kedvezmény,ez van várok...vagy majd jövöre :R
Bocs de érsd meg annyi a bajom hogy elvettek kedvezményemböl,ami eddig járt és most hirtelen 32e FT-al kevesebb lett,ennyi :R

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.