Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126033) FLD1987 válasza tylerddd (#125981) üzenetére

Szerintem a MultiSIM lényege az lenne, hogy bárhol tudjak többféle eszközzel internetezni. A legtöbb embernek nincsen LTE modemet tartalmazó üzleti laptopja, ezért vagy mobiltelefonról osztja meg a mobilinternetet, vagy vesz mobil routert. Most nekem nem laptopban van a MultiSIM, hanem TP-Link M7650 mobil routerben. Sajnos nem volt megfelelő tudású Fujitsu laptop, ezért az LTE modem nélküli Fujitsu LifeBook U7411 laptopot kellett megvennem. Az LTE modem hiányát pedig úgy oldottam meg, hogy vettem mobil routert. Mondjuk az Apple rendszerében nem találtam meg a mobilhálózaton keresztüli rendszer frissítést és ezért mindig meg kellett a rendszerfrissítésnél osztanom a mobiltelefonomról a mobilinternetet, de most ez a probléma megoldódott a laptopvétel és a mobil router vétel által*1*. Amúgy 2015. év nyár óta csak mobilinternetet használok és eddig nem szólt érte a Telekom. Mondjuk én általában kb. 150 GB adatot fogyasztok havonta, ha mondjuk havonta 150 TB adatot fogyasztanék, akkor lehet, hogy szólna a Telekom.
*1*Nem vettem volna mobil routert, ha a laptopomban lenne LTE vagy 5G modem.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.