Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9299) kasza blanka válasza kali (#9296) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

"csak a gigabit a különbség"
'csak' :D csipcsup dolog. végülis 'csak' 10x gyorsabb :D
'csak' minden alaplapon ott figyel a gigabit lan.

a 120-as már most igényli, de ha 1.5 évente megduplázzák a sebességet, akkor 3 év múlva már a ma 25-30megás előfizetéseknél sem lesz elég a 941. ha az 5 év garanciát tekintve 6 év üzemidővel számolunk egy routerre, akkor máris ott vagyunk, hogy csapjunk hozzá inkább 5pénzt, és nem kell az üzemidő felénél a kukába dobni a 941-et, hogy vegyek egy gigabites routert. állítólag 100e iphone van Mo-n. egy középkategóriás videókártya 20e. 8doboz cigi, 10sör egy közepesen szar szórakozóhelyen, 4menü a mekiben, 3 pizza, 1 havi net előfizetés...nem 100-150e ft közötti különbségről beszélünk, hanem 5ezer forintról.

" és az usb - utóbbi kivitelezhető a tl-wr941nd esetében!"
jah, szétszereléssel, forrasztással, buherálással, garanciavesztéssel :D
+5ezerért meg ott van gyárilag gigabittel együtt. "ha egyszer már rászánták azt a pénzt" :C

na ennyit az én butaságaimról. a vitát lezártnak tekintem :)

beri:
"5700<6200. Valakit csak ennyi érdekel. Van, akinek nem magyarázod el, hogy ha többet költ, az neki jó."

biztos van ilyen, de
-az ilyen meg is érdemli
-hálistennek ritka az ilyen hülye :)

sztem azért a legbutább délnorvéggal is megértetném egy laza ladás példán keresztül :D
há láli.
ván áz újszerű állapotban lévő 28 évesz 1200-es hármincé vizsgá nékű, még ván ez á gyönyörű 20 éves 1500ös piros paripa 35ért 1 hónap műszákiva. melyiket lopnád el?
:C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.