Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54827) scr


scr
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy perpill 120/10-es Telekom internet, ami fel lesz upgradelve 1000/200-ra. Jelenleg egy D-Link DCM-704 (amiből D-LINK DIR-842 AC1200 lesz, ha jól sejtem az upgraddel) és egy Linksys EA6200 bridgelve. Ez jól el van rejtve esztétikai okokból egy szekrénybe, nagyjából egy 150m2-es házikó közepén. Innen kéne valami megoldással wifit szórni amennyire messzire csak lehet (főleg a kertbe, sacc egy 20 méter lehet). Jelenleg egy 7ezres tplink repeater van odarakva a routerektől egy 2 méterre, ami nyilván nem ér kb semmit. Milyen megoldást javasolnátok, ami nagy valószínűséggel működőképes? Tudom, hogy ez így most kicsit ezoterikus kérdés, de most nem nagyon tudok ott egyéb méréseket végezni, anélkül kéne egy legalább elméletben működő megoldással előállni. Az ár nem igazán korlátozó tényező. Leginkább vezetéknélküli megoldásokra lennék vevő, szintén az esztétikai szempontok miatt. Nem kizárt, hogy a jövőben wifis IP-kamerák is kerülnének felszerelésre, ez is egy szempont.

TP-LINK RE580D AC1900 Dual Band Wireless Range Extender
Ilyesmiket nézegettem, nem tudom, hogy ez mennyire a helyes irány.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.