Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46962) andris5


andris5
tag

​​Sziasztok!
Sajnos a hálózatokhoz és a azok hardvereihez alig konyítok valamit. Kérnék egy kis segítséget
router választásban nálamnál jobban hozzáértőktől. Mint mindig a prohardver fórumra fordulok segítségért, van, hogy én is segítek infóval. A​ netem most lett fel: 12 Mbit/s le: 1,5 Mbit/s​ (upc gold - 29 körzet). Mióta új sebesség van amit el is érünk de a Zyxel (sorry nem tudok modellt de most nem is ez az érdekes) wifije eldobálja az eszközöket. A kérdések kérdése az az hogy a Az élet, a világmindenség, meg minden​?​*​ ja nem, ez: milyen routert vásároljak magamnak​?​

​* sorry nem tudtam nem oda írni​

ami csatlakozik:
UTP:
Mac pro (igazából ezzel nem nagyon szoktam netezni)
iMac
Popcorn A110 v. smart tv v. xbox (itt egy utp szoktam ide oda dugdosni - épp aminek kell)
gyerekek DELL laptopja

wifi:
Android: kb 7 db cucc (4.2 / 5.1 / feleségem ginger izéje talán 2.x)
Mi Light wifi box

Van egy emelet is, gondolom beton födémmel. Tök jó lenne ha mindenki elérni a netet wifin. Az ár 20 e. körüli.

Az sem baj ha a holnapi BF elérhető valahol a cucc. Már megbántam hogy az edigi asusát nem vettem meg 16-17 e (körül, nem tiszta a kép). Az pl jó lett volna? Hisz tele volt antennával... :)

Köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.