Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35848) spammer


spammer
veterán

Lassan új routert kellene szereznem, DIGI 50/30-as net jelenleg, de nyilván hosszabb távra (=gyorsabb net) terveznék, és a D-link DI-524 már nem elég erős ehhez. A legnagyobb gond, hogy ha az egyik gép kábelen tölt mondjuk lefele (sok kapcsolat, torrent), akkor a másik gépek szenvednek a wifi csatlakozással, gyakran nem is tudnak csatlakozni. (Családi ház, téglafal, de nincs emelet).

Ezért kellene egy olyan router, amivel bírja a sok torrent kapcsolatot, és mellette megy normálisan a wifi is. USB csatlakozósokat nézegettem, mert idővel majd kötnék rá HDD-t is.

Az ár 10 ezer környéke, ezeket nézegettem:

D-Link DIR-636L Cloud 300Mbps Wireless Gigabit router -> Ez akkor most tuti gigabites LAN?

TP-Link TL-WDR3500 300M Dual-Band router -> "Adatátviteli sebesség 300 Mbps, 600 Mbps" , miközben csak 100-as LAN? :F

WDR3600-ast néztem, de az már majdnem 19 ezer. 636L felé hajlok, ha tényleg gigabites, mert akkor addig nem kell cserélnem majd routert, amíg tönkre nem megy, és ha netán lesz gyorsabb DIGI, akkor ahhoz is jó lehet.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.