Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98312) roberto211 válasza trassher (#98309) üzenetére


roberto211
őstag

hát ok, de a fekete lökhárítós fényezetlen, gl swiftek nem annyira tetszenek. :D

Amúgy nem gyorsul olyan rosszul ahhoz képes,hogy ezres.. PikPak fennt volt 50-60an még úgy is,hogy vigyáztunk mert ilyen kaki földes köves út volt tele kátyúval, forgalomba meg nem mehettünk ki mert nem volt rajta rendszám. De igen.. Amire nekem kell egyelőre arra tökéletes... Nekem a szervo meg elektromos ablak volt a lényeg a parkoláshoz és ennyi... De,hogy van benne klíma meg minden cucc ez nem hátrány. :D

Amúgy parkolásra érted,hogy nem tanulóbarát a fényezett lökhárítók? Nem parkolok amúgy szarul kezdőhöz képest.. Vizsgán is stressz mellett úgy beálltam )párhuzamos balra hátra) két autó közé ,hogy a padka és kerék között max 30centinek szabad lenni azthiszem.. Na én beálltam úgy,hogy kb 10centi se volt, egyensen stb stb tehát nem volt rossz... Vizsgabiztos elakart bizonytalanítani azt hittem,hogy rossz "Ön itt hagyná az autóját így Róbert"? Hááát mondom nem tudom.. Azt mondja legyek kicsit magabiztosabb mert tök jó volt a parkolás(elakart bizonytalanítani gondolom ami sikerült is :D )

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.