Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139424) -v- válasza Qru (#139420) üzenetére


-v-
addikt

Accord nem awd :) Egy T5 volvesz, ja. Amúgy butaság kizárni szerintem az E90-et (kivéve ha nem tetszik), olyan szempontból nézve a megbízhatóságot, hogy nem hagy ott (ha rendesen karban van tartva), nincs sok szégyellni valója, fenntartásilag meg sok itt felsorolt gép szerintem odaveri :D nem olyan horror azért az a sor6-os, ezek a saab-ok is nyűgösek, az insigniával is sok a gond, a mazda 6 rohad stb. nagyon ingyen ebéd úgysincs ..

Edit: és egy S60R-hez amúgy tudjuk mennyibe kerül pl. fék meg ez meg az? ;] Csak mert ha az IS250 első lámpája "sok" (ami ugye nem kopó = nem kell összetörni, akkor nem kell venni :P), akkor egy S60R-en a kopó fogyó, meg a 4 féltengelyből hopp mondjuk 2 felújítandó meg faszomtudja. Hát, nem vagyok képben, de nagyon meglepne, ha bármi ilyen kategóriás autó a költséghatékonyság mintapéldája lenne. Mindeki ilyennel járna akkor. Az is meglepne, ha lehetne vele hozni a 10 litert, focus 2 st-ben ez az 5 hengeres, a sokkal gagyibb 225 lovas verzióban nem igen jár el városban 11-12 alatt, szerintem az van vegyesben 10 körül ... nehezebb kasztniban meg, awd-vel, 300 lóval.. szerinted? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.