Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#79941) macilaci78 válasza KMan (#79931) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hogy akarod szállítani? Amikor az enyém volt ponyvás teherautóval szállítva, csak egy pokrócot löktek közéjül és spaniferrel voltam a kocsi oldalához rögzítve. Semmi bajuk nem lett a vitrineseknek sem.
Vedd le a fogantyúkat, a polcokat meg tedd a szekrény aljába, vagy külön.

Amúgy 2-3 mm habfólia, amit laminált padló alátétként árulnak, megteszi.

runner 125: mai fejjel ha máshova nem is, de a zuhanyzóba tennék csövet. Itthon papucsozunk, így nem zavar a padlófűtés hiánya és a kilépő szőnyegen sem. De a hideg kőre mindig engedik egy kis forró vizet, mielőtt belépnék...
Ha van elszívó, nem lesz penész.

pjen: Nekem van ilyen szekrényem, ingyen elvihető, 2 "fiókos". Nem szeretem, mert a bőr cipők orrán nagyon meglátszik a tárolás mikéntje.
Forest, Blum katalógusait lessed. Bakosfa barkácsáruház részlege le is rendeli, de van olyan, ami raktáron van.
A polcokat vagy méretre gyártatod, jellemzően bútorlapból, vagy ha van is gyári méret, akkor az jó eséllyel nem fog passzolni a meglévő bútorodhoz. Ha műanyagot akarsz, vágass plexit szerintem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.