Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60151) bigdady válasza Lacc88 (#60150) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egy szavazat a nemre

(#60152) penell1234 válasza bigdady (#60148) üzenetére


penell1234
tag

Nem kelet várnom,mivel jó időben kértem a készletértesítőt és hamar meg is jött a válasz hogy rendelhetem,garancia ha gond van állítólag újra indul az 1-év meg amúgy is Telekomos vagyok már egy pár éve.Hát röviden ennyi, és ha függetlenítem nem kerül többe szerintem mintha egyből független veszek amire a várakozási idő 1-2 hét.Angliából behozottat meg nem akartam.

(#60153) penell1234


penell1234
tag

Igen jól érted.

(#60154) Onderon válasza Lacc88 (#60150) üzenetére


Onderon
senior tag

ha kell az M7-es "sportprocesszor" mert kihasználnád és úgy érzed nem tudsz élni ujjlenyomatolvasó és 120frame/sec-es videofelvétel nélkül, akkor igen. amúgy pedig teljesen felesleges lecserélni, majd iphone 6-ra jövőre. van egy olyan érzésem, hogy az iphone 6 jövőre nagyot fog virítani. remélhetőleg fütyül/tapsol/énekel/kölcsönad majd, mert ha nem, akkor kijelenthető, hogy az iphone lufi kipukkadt.

[ Szerkesztve ]

(#60155) penell1234 válasza atirag (#60149) üzenetére


penell1234
tag

De a függetlenítés az hogy zajlik? Be kel adnom a készüléket vagy megoldható másképpen is?

(#60156) bigdady válasza penell1234 (#60152) üzenetére


bigdady
nagyúr

A gari jogos. Amúgy mennyi volt ezekhez a készleten lévőket ez képest? Hány gb?

Ui: nem semmi hogy elkér az apr +10%-ot Apple store hoz képest :Y

Fgtlenités asszem központilag történik es csak egyszer itunesra kell majd csak raknod..

[ Szerkesztve ]

(#60157) penell1234 válasza bigdady (#60156) üzenetére


penell1234
tag

16GB ezüst és 214 990 Ft volt.

(#60158) Lacc88 válasza Onderon (#60154) üzenetére


Lacc88
senior tag

Ertem

Csak mert tudnak nekem hozni 160 ert .

Usabol rokonok . Majd meglatom .

Koszonom a helpet ;)

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#60159) bigdady válasza penell1234 (#60157) üzenetére


bigdady
nagyúr

Írd majd meg mennyi lesz a függetleníteni. Köszi

(#60160) Kommy válasza penell1234 (#60157) üzenetére


Kommy
veterán

Függetlenítés 15 ha előfizetése 25 pedig ha dominós, de mivel te listaáron vetted így gondolom a dominós ár számít. Amúgy 220 hivatalos ára függetlenül, így azért elég drága volt ha úgy veszünk.
Beadni nem kell a telefont mivel központilag végzik a függetlenítést, maximum az iTunes-rá kell majd valamikor rásütni, hogy a telefonon is végbemenő én a "függetlenítés"

(#60161) atirag válasza penell1234 (#60155) üzenetére


atirag
őstag

Amit tudok róla,hogy be kell jelenteni és azt hiszem 15ezer pénzbe kerül. És mikor kész akkor összekötöd itunes-al és kiírja,hogy függtelen.
Bár ezt legutóbb egy sima 3G-vel csinálták nem túl rég

(#60162) r3dsnake válasza Onderon (#60154) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kapjon egy normalis akksit,
azon kivul tok folosleges mar barmit belepakolni. Jah meg ne legyen tepsi.

Szornyu az i4S uzemideje az i4-hez kepest, pedig csak 5 honapos telo van nalam.

[ Szerkesztve ]

(#60163) penell1234 válasza Kommy (#60160) üzenetére


penell1234
tag

Szerintem fordítva van 15 ha dominós vagy listaáras és elő fizus 25 de majd megkérdezem.

(#60164) Tibee86 válasza madgie (#60143) üzenetére


Tibee86
veterán

Van igazság benne, de még odébb van az iOS8. Meg godoltam én nem ajánlok olyat, ami ~100 ezerrel többe kerül.

R3dsnake: Cseréltesd ki. ;] De nem lesz jobb, i4-et nem fogja megközelíteni. Enyém több, mint másfél éves, 4-5 óra használat 3g, játék nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#60165) Kommy válasza penell1234 (#60163) üzenetére


Kommy
veterán

A T-mobile esetén a függetlenítés kérésekor célszerű, hogy ne legyen a készüléken élő hűségszerződés, mert ilyenkor a függetlenítés díja mellett a hűségidőből még hátralévő időre arányos díjakat is mind meg kell fizetnünk. Amennyiben ezek rendben vannak, úgy csak a függetlenítés egyszeri díját kell megfizetnünk. Domino csomagban vásárolt iPhone esetén 25.000Ft, míg havidíjas előfizetők számára 15.000Ft a hálózati korlátozás feloldásának a díja.

Forrás szifon.com

(#60166) Kommy válasza r3dsnake (#60162) üzenetére


Kommy
veterán

Nem kell ezen caodálkozni, aki fejlődés akettő között kb 0, viszont van benn egy dupla akkora processzor teljeseítmény és a grafikai teljesítmény is duplázódott legalább. Amúgy hardver ilyen talán pont az iPhone 4 ami az legrosszabb, mivel a 3GS-hét képest kb semmit nem fejlődött ( legalábbis nem annyit amennyit a kijelző megkövetelte volna), ezért nem cseréltem le pl a 3GS-t 4-re, sőt 4S-re sem cseréltem volna ha nem kaptam volna egy ismerőstől 1 éve egy 60-ás ajánlatot a4S-re és közben eladtam 45-ért a 3GS-t

(#60167) r3dsnake válasza Tibee86 (#60164) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az lesz a kövi lépés, ha visszajön az új i4. :)

Kommy: Persze, ez érthető, de nem normális, hogy ma 2x kellett fullra töltenem, hogy reggel 8-tól este 6-ig kibírja. Oké, 3g, és rengeteg beszélgetés facebookon, de i4-gyel simán el mertem indulni töltő nélkül otthonról.

[ Szerkesztve ]

(#60168) bigdady


bigdady
nagyúr

Telefonban hogy tudok AppStoreban országot váltani?

(#60169) Immy


Immy
őstag

Sziasztok!

Ha iphone5s-t függetlenül veszek amerikában és hazahozom, akkor itt betudom aktiválni?
Valamilyen "hátrány" érni fog, hogy nem itthon vettem?

Üdv:
Imi

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#60170) erdoke válasza Immy (#60169) üzenetére


erdoke
titán

A garancia hiányán kívűl más nem nagyon.

A legjobb aláírás a héten

(#60171) petsisko


petsisko
csendes tag

http://prohardver.hu/dl/upc/2013-11/23/442151_fbuasqxbowzgjngn_1476662_699691780050529_284640132_n.jpg

Sziasztok! Előbb egyszer csak kiírta a telefonom ezt, amit a linken láthattok.
Mi lehet ez? Vírus? Spam?
Mit tegyek ellene?
Szoftverfrissítés? Gyári visszaállítás?

(#60172) bigdady válasza petsisko (#60171) üzenetére


bigdady
nagyúr

Vírus vszinu. Volt akinek hazavágty itt a telót es csak visszaállítas segített. Szomorú de ez van.

VPN vagy fma szokott menni? Nem SMS ben jött?

[ Szerkesztve ]

(#60173) petsisko válasza bigdady (#60172) üzenetére


petsisko
csendes tag

de smsbe szerintem, vagyhát olyan volt mint egy sms (hang..stb) és akkor ez jelent meg

(#60174) bigdady válasza petsisko (#60173) üzenetére


bigdady
nagyúr

Home gombra mi csinál? Próbáld majd töröld ki az SMS-t.

(#60175) petsisko válasza bigdady (#60172) üzenetére


petsisko
csendes tag

akkor azonnali visszaállítást javasolsz ?

(#60176) petsisko válasza bigdady (#60174) üzenetére


petsisko
csendes tag

de smsek között nincs ott. csak ahogy megjött akkor sms hang volt meg rezgés

(#60177) PandurBoo


PandurBoo
újonc

Üdvözletem!:)
Nos, a helyzet az, hogy egy kis segítségre lenne szükségem telefon ügyben. Új készüléket szeretnék vásárolni, hogy végre megszabadulhassak a 3-4 éves ütött-kopott ócskaságomtól (Samsung S3650 Corby).
Nagyon tetszik a Galaxy SIII, de emellett egy iPhone 4S-nek sem mondanék nemet. Mindkét telefon tetszik, és nyakra-főre dicsérik mindkettőt.
Nem hiszem sőt tisztában vagyok velem, hogy nem tudnám kihasználni a telefon tudását, mivel a telefonálás és SMS-ezésen kívül többnyire internetezésre, viberezésre, skypeolásra, blogolásra(ergo hosszabb szövegek bepötyögésére), filmnézésre, zenehallgatásra és fényképezésre(mert azt imádom) lenne használva.

A másik dolog viszont a méret... túlontúl is apró kezeim vannak, amiben nagy valószínűséggel bután állna az SIII-as. Persze ez nem okoz akadályt, ha hasznos számomra a ketyere.:)

Esetleg egy kis összehasonlításfélét kérhetnék a hozzáértőbb emberkéktől a két mobilról?:)

(#60178) Immy válasza erdoke (#60170) üzenetére


Immy
őstag

Apple világgarancia nem létezik?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#60179) M@te válasza Immy (#60178) üzenetére


M@te
senior tag

Iphone-ra nem letrzik. Eu-n belul vasaroltra van itthon garancia

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#60180) bigdady válasza petsisko (#60175) üzenetére


bigdady
nagyúr

Passz. Nem vesztessz semmit vele az biztos.

(#60181) atirag válasza PandurBoo (#60177) üzenetére


atirag
őstag

Az s3-at nem ismerem,de mielött veszel iphone-t próbáld ki a billenytűzetet ha ilyen sokat írsz rajta Mert nekem nagyon nem megszokható. Pedig naponta nagyon sok sms-t írok. És ha sokat "pötyögsz" akkor ez is szempont.

(#60182) privacy99 válasza erdoke (#60115) üzenetére


privacy99
senior tag

Bővebben? Ha jól látom, a cikket levették (a google találata is üres oldalra vezet). Ha az összes nagy Apple oldal bukásnak írja (ami elég nagy szó, mert általában Isten ajándékaként állítják be az Apple cuccokat), akkor az tényleg nagyon szarul mehet.

(#60183) petsisko válasza PandurBoo (#60177) üzenetére


petsisko
csendes tag

Hello!

Nekem először volt egy iphone 3gs-em, 2 és fél évig szinte hibátlanul használtam, most tesóm használja, már vagy 4 éves mostmár azért néha használhatatlan, bár kapott az élettől, mert kisbabák dobálják a földhöz...stb:
Váltottam samsung galaxy s3-ra kb tavaly karácsonykor, tudásba maximálisan jó telefon, gyors, felhasználóbarát.stb. Ami nekem nem tetszett az a műanyag hátlap és hogy potyogtak ki a samsung feliratból a betűk, úgy hogy nagyon vigyáztam rá, egyszer sem lett leejtve...stb. Az lett belőle, hogy lecseréltem egy iphone 5-re, bár ennek az is volt az oka részben, hogy az ios szerintem azért jóval jobb oprendszer mint az android.
Filmnézésre viszont a samsung galaxy s3 nagyon jó. szép nagy kijelző és brutálisan szép kép.
Fényképet is nagyon szépet csinál az s3, iphone 4s-nél tuti szebbet.
A méretet meg lehet szokni.
Én a helyedbe vennék egy használt iphone 5öt, bár hosszú idő megbízható eladót találni.
iphone mellett szól az oprendszer, meg hogy minőségi anyagból csinálták meg.
Nehéz döntés lesz :D
Amúgy s3at olcsóbban kapsz mint iphone 4s-t. ezt is mérlegeld

(#60184) bigdady válasza petsisko (#60176) üzenetére


bigdady
nagyúr

Jb van a telón? I5?

(#60185) petsisko válasza bigdady (#60184) üzenetére


petsisko
csendes tag

nem!

(#60186) petsisko válasza bigdady (#60184) üzenetére


petsisko
csendes tag

mindegy nyomok egy visszaállítást,aztán szerintem nem lesz semmi gond vele!
Köszi a válaszokat.
ip5 amúgy

(#60187) bigdady válasza petsisko (#60186) üzenetére


bigdady
nagyúr

Neten keresgeltem es azt írjak csak egy scam (spam SMS) vagyis adatokat gyűjtenek igy ha pl válaszolsz SMS ben ( no meg bankkártya adatokat) akkor megpróbálnak levenni mint a vért :)

(#60188) rayoliviero


rayoliviero
veterán

T-nél lehet tudni mikor lesz 16 gigás 5S? Még 5 sincs náluk, 4S-ből sem mindegyik fajta. :((( Többet ezek nem tudnak rendelni, ha tudják, hogy ennyire viszik? :W

(#60189) erdoke válasza erdoke (#60170) üzenetére


erdoke
titán

Most látom, hogy rossz irányba vette be a suhintást. Természetesen "kívül" akart lenni. :B

(#60182) privacy99
Konkrétan többet adtak el belőle, mint az előző negyedévben az iPhone 5-ből (vagy mint ugyanabban a periódusban az SGS4-ből), miközben a haszonkulcs is azonos. Ha ez bukta, akkor a várakozások irreálisak voltak. Érdemes megérteni, milyen készülékek ellen küldte harcba az Apple az 5C-t. Nyilván nem az 5S legyőzése a cél...
Szöveg formában egyébként le tudtam menteni a cikket.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#60190) #51177472


#51177472
törölt tag

7.1 bug:
[link]
resivel oldódik meg csak.

[ Szerkesztve ]

(#60191) erdoke válasza #51177472 (#60190) üzenetére


erdoke
titán

Mármint béta bug?

A legjobb aláírás a héten

(#60192) #51177472 válasza erdoke (#60191) üzenetére


#51177472
törölt tag

Mivel még csak béta van 7.1-ből, így nyilvánvaló.

[ Szerkesztve ]

(#60193) nederlanden


nederlanden
senior tag

Helo.Vajon miert szaggat az i5s-em(7.0.4),mikor kilepek az alkalmazasokbol?Az i 5-ünk meg soha nem csinalta.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#60194) erdoke válasza #51177472 (#60192) üzenetére


erdoke
titán

Ahogy az is hogy valamit azért hívnak bétának, mert nincs kész, ill. sok benne a hiba...

(#60193) nederlanden
Kézenfekvő eltérés lehet, hogy az A7 (64 bites) processzorára még nem optimalizálnak sok mindent. Akár az OS-t se...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#60195) #51177472 válasza erdoke (#60194) üzenetére


#51177472
törölt tag

Említettem valahol, hogy ez baj? Gondoltam közzéteszem, így szokott működni általában a bugoknál.
Mi ez a morciság?

(#60196) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Megvettem az i4s ! Olyan gondom van hogy a régi telomat i4-et,a páromnak szeretném adni.Hogy csináljam,hogy az ő nevén legyen? Csináltam neki apple ID-t.Vagy maradjon a nevemen?Az uj telefont hogy kell regelni,még ki sincs bontva!

(#60197) norbi2010 válasza kisjimy (#60196) üzenetére


norbi2010
őstag

Hogy érted hogy az ő nevén legyen? Restore-old és és már használhatja is.

(#60198) kisjimy válasza norbi2010 (#60197) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Thx, sikerült:)

(#60199) norbi2010 válasza nederlanden (#60193) üzenetére


norbi2010
őstag

Nekem is szaggat, tedd fel a 7.1-et ott már jobb egy fokkal.

(#60200) cronos


cronos
tag

üdv
keresek egy olyan programot ami úgy beépül hogy a fordító (google fordító) programjában lévő magyar hangfelismerést használja fel hogy szöveget beillesszen az épp aktuális szövegbeviteli helyre.

egész jól ismeri fel a hang alapján a szöveget szóval simán lehetne erre használni csak egy tweak kellene ami használná. de ne kelljen váltani a programok közt és kézzel másolgatni mint például a Dictation progival.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.