Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) csacsi67 válasza legiaap (#43448) üzenetére


csacsi67
addikt

Látni fogod hogy mit vettél meg és nem kell érte fizetni.

(#43452) legiaap válasza plus44 (#43449) üzenetére


legiaap
nagyúr

Oké.
Köszi.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#43453) gabormgp


gabormgp
senior tag

Hallottam egyik haveromtól hogy ő 2hetente szokta fissíteni az iPhone-ját valami programmal.Az milyen program lehet?

(#43454) Pikkolo^^ válasza nord_ (#43443) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ha a headset csatlakoztatva van akkor a telefon csörgése is rossz minőségű. Ez nem lehet a headset hibája.

(#43455) Ragnar95 válasza gabormgp (#43453) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hülyeség, max restore-olni tudja 2 hetente, de ettől még nem fog frissebb szoftver rákerülni, amíg nem jön ki új, de alapból semmi értelme ennek...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43456) gabormgp válasza Ragnar95 (#43455) üzenetére


gabormgp
senior tag

Nem restore.Hanem valamit letöltött a netről.És az aprogram átnézi a telót.Hogy van-e rajta virús.Cask nem mondta meg a nevét. :C

(#43457) Xero válasza gabormgp (#43456) üzenetére


Xero
nagyúr

Marhaság.

(#43458) kenny123 válasza gabormgp (#43456) üzenetére


kenny123
addikt

Nagyon érthet hozzá a barátod.

yo

(#43459) csacsi67 válasza gabormgp (#43456) üzenetére


csacsi67
addikt

Virushoz nem sok köze van de átnézi [link]

(#43460) gabormgp válasza csacsi67 (#43459) üzenetére


gabormgp
senior tag

asziszem ez.Köszi

(#43461) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni az iphone tulajoktól:
mindig is tetszettek az iphone telefonok, talán a legjobb külsővel ezek a telefonok rendelkeznek de sajnos sosem volt rá pénzem. Most kb. 50-60 -ért ki akarom próbálni milyen is egy iphone aktív használat közben, ennyi pénzből kb. egy 4 -et fogok venni.

És a kérdésem: anno windows mobil -os pda -kal nyomultam ami akkor kiszolgált rendesen, utána bejött az android őrület és vettem még amikor kijött egy Galaxy Ace -t. Ment rendesen amikor megvettem de utána megutáltam a rendszert mert belassult, furcsa mappák jöttek létre, olyan össze-visszaság az android, kicsit gagyinak tűnt. Ezért váltottam WP -ra, jelengleg egy Lumia 800 -am van amit ma vesznek meg tőlem. A WP -nál számítottam, hogy jó lesz a rendszer, így is lett, pörgős állandóan, mindig teszi a dolgát rendesen, nem zavart, hogy zárt a rendszer DE ami miatt váltani akarok az a programok hiánya. Még nem indult be teljesen a WP, ezért sokat kell várni mire kiadnak valamit erre a rendszerre is.

Tehát szerintetek jól járnék egy iphone -al? Elvárásaim, hogy mindig pörgős, gyors rendszer legyen, ne legyen sose belassulva mint az android. A zártság nem érdekel, ha itunes -t kell a zenék másolásához. Ti minden programot megtaláltok rá? Meg vagytok az iOS -el elégedve? Milyen hátrányai vannak? Konkrétan az iPhone 4-re van pénzem, annak milyen hátrányai jött elő? OFFLINE navigáció elérhető rá?

És egy fontos dolog: nem tudom, hogy van itt a szoftverfrissítés... a jelenleg legfrisebb iOS -t fel lehet tenni a telefonra? Ha igen, meddig lesz elérhető?

Tehát összességében érdemes lenne WP -ről iOS -re váltanom? :)

Remélem jól tettem fel a kérdést, előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#43462) DanielK válasza ad4m1337 (#43461) üzenetére


DanielK
addikt

inkább vegyél egy i4S-t. az azért gyorsabb és jobb. offline navi elérhető az appstore-ból (totom, navigon, igo, sygic stb.)

(#43463) Xero válasza ad4m1337 (#43461) üzenetére


Xero
nagyúr

A 4 már nem egy gyorsvonat, de akadni nem fog. Én inkább 4S-t vadásznék.
5 éve használok iPhone-t, semmi bajom vele.
Offline navi természetesen van több féle is (Navigon, iGO, TomTom).

[ Szerkesztve ]

(#43464) ad4m1337 válasza Xero (#43463) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

A lassuságot hol érezhetem? Ha a menüben lépkedés, stb. gyors akkor rendben van. Ha egy programot pár ms -al később nyit meg az nem zavar, de a játlok se érdekelnek igazás...

(#43465) Xero válasza ad4m1337 (#43464) üzenetére


Xero
nagyúr

Jelenleg maximum a betöltéseknél érezheted, vagy akkor ha elfogy a memoria és már nem snapshotból tölti vissza az app-et.
Viszont ősszel jön az iOS 7 és szép lassan valószínűleg lassulni fog vele.

Nem tartom időtálló vásárlásnak. Inkább spórolj egy kicsit hozzá és i4S. Ez sem mai csirke már (az én buta véleményem szerint már 5-t sem szabad venni), de lényegesen fürgébb és jobb beruházás mint a 4.

szerk: Ráadásul a GPS-e is pontosabbnak és hatékonyabbnak tűnt nekem mindig is.

[ Szerkesztve ]

(#43466) ad4m1337 válasza Xero (#43465) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Én is tudom sajnos... sőt egy iPhone 5-t vennék szivem szerint de tanuló vagyok és másra kell a zsé :D Nagyon jó telefonok de drágák is. Az USA -ban és Ny-Európában nagyságrendileg egy minimálbérből veszel egy legújabb iphone-t vagy 30€ előfizetés és 2 év hűség. Ha arányosan nézzük akkor itthon egy legújabb iphone -nak 70-80k Ft-nak kellene lennie amikor kijön... Ennyiért simán bevállalnám de több mint 120 -ért (használtan) sajnos nem...

(#43467) B-L-A-C-K válasza ad4m1337 (#43461) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Én is nemrég váltottam androidról, és nekem teljesen pozitív az IOS (volt azóta több i4-em, és 4S-em is, jelenleg 4S-t használok).
A rendszer gyors, egyszerű, letisztult. Viszont eleinte még lehet szokatlan lesz, neked. Nincs annyi személyre szabhatóság mint az androidban, viszont nekem amit ez nyújt pont elég. Rengeteg programok vannak hozzá, szerintem mindent megtalálsz ami androidra is van. Viszont ha nem buherálod meg a telefont akkor fizetni kell értük (mi az a buherálás?). Természetesen rengeteg nagyon jó ingyenes program van, én pl még sose fizettem egy programért sem mivel ami nekem kell mindegyiket ingyenesen szedtem le. Amit én hátránynak tüntetnék fel az nem is az IOS része, hanem a készüléké...Pl értesítésnél, nem fogadott hívásnál nincs rajta egy kis értesítő led, ezt nagyon hiányolom, illetve a gyenge akku idő (bár ilyen hasonló készülékeknél akár androidnál is ez hasonlóan gyenge).

Egyszóval, én nem bántam meg a váltást, és nem is tervezem leváltani. Persze ez csak az én személyes véleményem volt, van akinek nem jön be ez, de mindenesetre érdemes szerintem kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#43468) szmayer1


szmayer1
senior tag

Frissíteni szeretnék ios7 -re, és nem vagyok "fejlesztő". Tehát nincs regisztrált UDID-m. Letöltöttem egy iPhone4,1_7.0_11A4414e_Restore .ipsw fájlt, de miután rákattintottam a shift frissítés gombra és betallóztam a letöltött fájlt, ezt írta ki:Az iTunes az iOS 7.0 szoftverre frissíti az iPhone készüléket, és a frissítést ellenőrzi az Apple-lel Tehát akkor rá kattinthatok a frissítésre vagy, fog kérni valami aktiválást, mivel kiírta, hogy valamit ellenőrizni akar az Apple? Vagy ez csak egy általános kiírás minden frissítésnél?

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#43469) Xero válasza ad4m1337 (#43466) üzenetére


Xero
nagyúr

Itthon a $ árfolyamot alapul véve 40-50e körül kellene lennie ikon400-al, de ez most mellékes.

Nem fogsz rosszul járni, de én továbbra is arra ösztökéllek, hogy inkább máshol húzd meg a nadrágszíjat és 4S-t vadásszál.

(#43467) B-L-A-C-K : Mi az, hogy ha nem buherálja fizetni kell értük? Egyébként is kell. A jailbreak távolról sem a lopásról szól. Ezt felejtsük már el egy szakmai topicban. Ne lopásra buzdítsunk! Vagy a sw fejlesztő szerinted fotoszintetizál? Az ilyennel nagyon fel lehet idegesíteni... :U

[ Szerkesztve ]

(#43470) Ragnar95 válasza szmayer1 (#43468) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem fog kérni semmit, nyugodtan menj végig a procedúrán :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43471) StLui válasza ad4m1337 (#43466) üzenetére


StLui
veterán

Nálunk is i4 van és egy wp8-as 920, i4 nagyon lassú kezd már lenni, wp8-cal lassan megleszek, de szívesen visszaváltanék egy i4s, vagy majd i5s-re, de i4-re már nem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43472) B-L-A-C-K válasza Xero (#43469) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem meg ez az igazság, és azt írtam csak le, a JB amúgy sem tiltott dolog. Mint tudható itt, én nem élek vele, de nagyon sokan igen, szóval szerintem jobb ha egy olyan ember is tudjon róla akinek 0 tapasztalata van ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#43473) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#43472) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Látszik,h nem élsz vele és nem igazán értesz hozzá, mert a legtöbb ember számára a JB nem amiatt kell,h lophasson, hanem hogy olyan extra funkciókat érhessen el, amivel anélkül még csak álmodni sem merne... :U
Amúgy meg a JB nem tiltott, de a warez már igen, tehát ebbe jobb, ha nem megyünk bele itt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43474) Xmodule


Xmodule
őstag

Megjött ma a szervizböl az iPhone 5. Valóban teljesen újat (lehet felújitott) küldtek. Végül is jól jártam mert most 110.000Ft- ért lett egy új iPhone 5-ösöm:) Szóval boldog vagyok nagyon. Egy karc sincs a telefonon. Most mar csak valami jó kis tokot kellene venni hozzá, hogy a szépe ne kopjon le meg a hátulja ne karcolodjon. Köszönöm az eddigi válaszaitokat és segitségeteket.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#43475) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#43473) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezzel tisztában vagyok, azért is linkeltem be neki hogy olvassa el azt a dolgot. De nekem senki se magyarázza már be azt hogyha 10 emberből 10 megcsinálja akkor abból 10 nem fogja erre használni...:)

[ Szerkesztve ]

(#43476) ad4m1337 válasza B-L-A-C-K (#43467) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Az egyáltalán nem érdekel, hogy nem tudom testreszabni, sőt egyes android telefonok még gyárilag is már kicsit túlvariált, giccses nekem. Tetszik az iOS letisztultsága... egyedül amitől tartok még, hogy csak 3,5" a kijelző bár ez a Lumia 800 (3,7") -nál nem zavart, a Galaxy Ace -nél igen.

Még gondolkodok és lehet gyűjtök akkor egy 4s -re. Köszönöm a válaszokat!

(#43477) Xero válasza B-L-A-C-K (#43475) üzenetére


Xero
nagyúr

Kezdetek óta JB-elek, de minden App-em hivatalosan vásárolt (bőven 300€ fölött), sőt Cydiaban is vásárolok.
Nálad van a probléma. A JB továbbra sem erről szól. Ha valamivel nem vagy tisztában, inkább ne hozd szóba.

Az pedig, hogy szerinted mi az igazság, az a kutyát nem érdekli.

[ Szerkesztve ]

(#43478) B-L-A-C-K válasza Xero (#43477) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom neked nem arra kell, de most komolyan szerinted itt 10 emberből 10 azt csinálja amit Te? Tényleg nem veszekedni akarok, de magadba te is tudod nem erről szól ez az egész sok embernél. De tényleg hagyjuk vegyük úgy akkor nem mondtam semmit, de tisztában vagyok a dologgal maradjunk annyiba. Ha meg valami olyat írtam amit nem lett volna szabad akkor lehet moderáltatni, és természetesen ha valami szankcióval jár szívesen fogadom azt is. Azt gondoltam ha JB nem tiltott, akkor ezt is meglehet említeni hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#43479) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#43475) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elég sokan vannak itt a fórumon is, akik nem csak az AppStore-os appokat, de a Cydiásakat is mind megveszik, de lehet,h ez számodra furcsa és érthetetlen...Persze van ellenpélda is bőven, de ettől még nagyon sokan nem lopnak attól még,h JB-elnek, ez egy buta sztereotípia, amit a média terjesztett el,h JB=lopás...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43480) Xero válasza B-L-A-C-K (#43478) üzenetére


Xero
nagyúr

A warezre utalás is tiltott.

Egyébként szerintem nagyon rosszul látod. A legtöbben a plusz funkciókért JB-eltek. Ha csak a lopott sw lenne a cél, arra van egyszerűbb-gyorsabb megoldás.

(#43481) DanielK válasza B-L-A-C-K (#43475) üzenetére


DanielK
addikt

én is arra kérlek, hogy ezt hagyd abba. :U
képzeld vannak olyan emberek, akik tudják, hogy egy programmal munka volt és kifizetik érte a pénzt.
nálam minden szoftver meg lett vásárolva, legyen az ios, mac os x, vagy windows (amíg a wint használtam).
ha nem akarok fizetni, akkor ingyenes (leginkább open source) szoftvert használok (oprendszerben pl. linux) :(((
és miért? mert neki ez a munkája, ebből él. ha valami szar, írok a fejlesztőnek.

[ Szerkesztve ]

(#43482) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#43479) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerk:

Jó inkább töröltem amit írtam, nem akarom itt a felesleges feszkót emiatt. De magatokba tudjátok miről beszélek maradjunk annyiban...

[ Szerkesztve ]

(#43483) privacy99 válasza Xero (#43477) üzenetére


privacy99
senior tag

Nagyon tévedtek ha azt hiszitek, hogy aki JB-el, az csak extra funkciókat akar. Nyilván mindenki ezt mondja (itt is), de szerintem olyan 80%-uk rendelkezik több, mint 10 warez alkalmazással. A fórumon kívül, aki csak annyit tud(az emberek nagyon nagy része), hogy a JB-vel ingyenes minden, ott pedig 95% az, aki ingyenesen nyomja tele a mobilját. Nem egy embert ismerek, akinek tele van a legújabb játékokkal a telója (i4..stb.), és mind warez.

Én soha nem használtam JB-t, nem is fogok, de hidd el, attól még hogy itt szinte mindenki az ilyen-olyan tweak-ekről ír, tuti, hogy tele van ingyenes app-al. Mert megtetszik neki a 30 eurós Apple app, meg a 60 eurós offline navi, és nincs kedve kifizetni, ha már úgyis tört a teló.

DanielK - Teljesen egyetértek, akkor most vagyunk 3-an, akik így gondolják. És a többiek?

Xero - Így van, de mások nem így gondolkodnak.

[ Szerkesztve ]

(#43484) joey04 válasza B-L-A-C-K (#43482) üzenetére


joey04
titán

-

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43485) Xero válasza privacy99 (#43483) üzenetére


Xero
nagyúr

Az én ismeretségi köröm mégsem így működik.

De még egyszer Jailbreak != warez.

(#43487) Qru: Végre. :C

[ Szerkesztve ]

(#43486) B-L-A-C-K válasza joey04 (#43484) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt elírtam, pont fordítva akart lenni hogy 10 emberből 10 nem tölt le semmi fizetős appot vele.

Xero gyere csak offba...:)

[ Szerkesztve ]

(#43487) Qru


Qru
MODERÁTOR

"A Jailbreak maga nem illegális, ezért 2011. január 27-től nem tilos erről a topikban beszélgetni, azonban ha azt tapasztaljuk, hogy mindezt arra használjátok, hogy utat nyissatok a Warezhez, azt a Prohardver! lapcsalád csapata már nem támogathatja."

A továbbiakban ennek szellemében folytassátok a fórumozást.

#nincsbennetarcsi

(#43488) manchester85 válasza Ragnar95 (#43479) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem elsősorban a JB= warez nagy nagy általánosságban. Pont, hogy a fórumozó geek-eknek jelent ez többet/mást. A millió egyéb felhasználónak hidd el, hogy az az elsődleges kérdése, hogy "hogyan lehet feltörni, hogy ingyen tehessek rá programokat." Persze a másik millió egyéb felhasználót nem érdekli az egész, és használja a telefont szépen, megvásárolva a programokat. De aki nem geek, és töri, az elsősorban a warezért teszi. Pont azért, mert ez a leglogikusabb asszociáció a töréssel kapcsolatban egy nem geek számára.

Hozzáteszem, még az életben nem volt semmilyen nem megvásárolt program a telómon, iPad-emen. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#43489) DanielK


DanielK
addikt

Ősszel jön gondolom az új iphone. Esetleg lehet tudni, hogy jön vele egy új iPad is?
Ez még tetszene is. :D Jövő tavasszal lehet vennék egyet és nekem ez tetszik.

a warez témából kiszálltam, mert csak feldühítenek a hszek... :U

(#43490) szmayer1 válasza Ragnar95 (#43470) üzenetére


szmayer1
senior tag

Köszönöm. :)

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#43491) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy "szoftveresen" halhat-e meg egy 3GS power gombja szerintetek? Tegnap a fiam szólt, hogy fehér a telefonja képernyője, és semmire sem reagál. Már este nem volt erőm foglalkozni vele, reggel meg mutatja, hogy megy a telefon, de nem reagál a power gomb. Nem volt a gombbal semmi baj eddig, illetve érzésre most sincs, nem ragad, szépen jár, és szerintem rendesen érintkezik...
Van valami ötletetek erre?
Előre is köszi.! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#43492) Xero válasza DanielK (#43489) üzenetére


Xero
nagyúr

Én 95%-ra veszem, hogy egyszerre jönnek, vagy kis eltolással. Az iPad mini design is borítékolható.

(#43493) Ragnar95 válasza DanielK (#43489) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jönnie kéne az új iPadnek is, mivel le fog telni az 1 év az iPad 4 megjelenése óta. Várható, hogy így fog kinézni és megkapja az iPad Mini dizájnját, de ugye az Apple-nél a megjelenés napjáig semmiben sem lehetünk biztosak, úgyhogy simán lehet,h egy full új dizájnt kap :K
Nekem még tökéletes az iPad3, nem lassú és nincs vele semmi gond, úgyhogy még minimum jövő évig várat magára a váltás, idén amúgy is az iPhone van a soron,h lecserélődjön :DDD
Játékos: nem valószínű, de nyomjatok rajta egy restore-t, ha az megoldja, akkor szoftveres volt, ha nem, akkor meg maga a power gomb romlott el...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43494) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Még egy dolog: androidnál és wp -nál is volt egy rakás használhatatlan, fos app. Nem tudom az ilyen gyenge, sokszor bugos appok mennyire vannak jelen az appstore -nál?

(#43495) DanielK válasza Ragnar95 (#43493) üzenetére


DanielK
addikt

igen, nekem a telefon volt soron tavaly. :D
ipad 2 idén decemberig garanciális. azt megkapná párom én meg használnám az újat. :))
ennek örülök, mert igazán szép ez a design! :C

(#43496) privacy99 válasza ad4m1337 (#43494) üzenetére


privacy99
senior tag

Annyira nem, mint Androidon, mert az Apple szűri/átvizsgálja őket. De azért bőséggel van bugos és használhatatlan app.

(#43497) manchester85 válasza Játékos (#43491) üzenetére


manchester85
addikt

"Tegnap a fiam szólt, hogy fehér a telefonja képernyője,"

Néha úgy meglepődök, hogy itt egyesek már hanyadik x-et taposhatják, akiről nem is gondolná az ember :DDD

i6 Silver

(#43498) Xero válasza DanielK (#43495) üzenetére


Xero
nagyúr

Én is be vagyok sózva. Jön az iPhone, iPad, Mac Pro és egy retina 15-ös frissítés. Nagy generáció váltás lesz nálam ősszel. :C

(#43499) plus44 válasza DanielK (#43489) üzenetére


plus44
veterán

Egy ilyen jöhetne ide is, most terveztem beruházni egy Ipad-re, de ha már jön az új, addig megvárom. /bár szerintem idén nem lesz új Pad.../

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#43500) Játékos válasza Ragnar95 (#43493) üzenetére


Játékos
addikt

A telefon JB-elt, nem vagyok benne biztos, mert eég buzeráltam. Restore után a gyári állapotba áll vissza, vagy JB-elt állapotba?
Mert gyári nem jó nekünk, mivel külföldi függő a kütyü, és ha DFU-ba kell tenni, az lehet, hogy nem megy majd a power gomb hibája miatt...
Nem megoldható valahogy ennek a használata nélkül?
Köszi!

manchester85 az avatarom inkább a lelkem korához áll közel, mintsem a fizikai énemhez. :D

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.