Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228551) whitezo88 válasza viera (#228550) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Elso korben nem kapnak sokat. Emlekszem sokeve a 4S idejen elso nap mentem be, az adott fovarosi, nem is kicsi uzletben 2 feher es 2 fekete volt az ossz darabszam... nekem pont jutott. Szallitas folyamatos, de egy egész világot kell ellátniuk.

[ Szerkesztve ]

(#228552) syIex válasza whitezo88 (#228551) üzenetére


syIex
veterán

Azért a 4S idején még máshogy voltak a készletek és MO sem szerepelt a listákon, mint prioritás. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#228553) kalimist


kalimist
aktív tag

12 Pro 128 GB Pacific Blue az Apple Store-ból. Gyorsan, flottul ment de a nemzeti ünnep miatt okt. 26. a szállítás. :)
Bőrtokok sajnos csak November 6-tól lesznek kaphatóak. :((

[ Szerkesztve ]

(#228554) B-L-A-C-K válasza kalimist (#228553) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már rég rendeltem onnan, hogy is van, előre kellett fizetni?

(#228555) kalimist válasza B-L-A-C-K (#228554) üzenetére


kalimist
aktív tag

Amikor elküldik akkor vonja a pénzt a kártyáról ha jól emlékszem.

(#228556) Monyos válasza minimumgame (#228517) üzenetére


Monyos
aktív tag

Most voltam bent az egyik pesti plázában, hátha van valami infójuk, hogy melyik üzletükben van még 11 Pro 256 GB, de mondta a helyi kisfőnök, hogy már ne is keressem... :(

(#228557) ILLDisPozed


ILLDisPozed
aktív tag

Én: “nem akarok rendelni”
Mailbox: “gyere na.. biztos?”
:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#228558) whitezo88 válasza syIex (#228552) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát, annyival nőtt az érdeklődés mint a készlet, ahogy nézem.

Viszint T oldalán Előrendelés gombra kattintva nincs opció Pro alatt, amivel tovább lehetne menni vagy csomagot választani.

(#228559) Chereiose


Chereiose
addikt

Szerintetek itt aprón a sok szürkeimportos eladó honnan szerzi ezeket az iphone SE-ket az Aqua áruházból? :U Onnan van számlájuk hozzá, de ott is 165k az ára, nem értem, hogyan éri meg nekik akkor 20-25k val olcsóbban adni..

(#228560) viera válasza whitezo88 (#228558) üzenetére


viera
őstag

Igen,már nem is rendelhető most

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#228561) B-L-A-C-K válasza Chereiose (#228559) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Úgy hogy az áfával játszanak...

(#228562) oszy válasza whitezo88 (#228551) üzenetére


oszy
veterán

Régen még banánért álltunk sorban! :) Hol van az már! :DD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#228563) YoSzabee


YoSzabee
tag

Hali. Első almásom lesz most majd egy 12 pro kékben. Mivel Grétike hatására kimaradt az adapter a dobozból, azt is szereznem kell. Érdemes a gyári 18wattosat beszerezni, vagy van esetleg alternatíva más gyártóktól, ami biztonságban és megőrizve az akku életét tudja tölteni majd a telefont?

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#228564) Tibiajax válasza viera (#228545) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ééljen
most már fogok tudni nyugodtan aludni

(#228565) Chereiose válasza B-L-A-C-K (#228561) üzenetére


Chereiose
addikt

De tegyük fel kihozza 27% nélkül és hirdeti 140k-ért, nyer max egy 20 ast rajta, nem egy nagy szám, persze nagy tételben lehet. Viszont aqua cégen belül kíváncsi lennék, hogy játssza el ezt.

(#228566) atirag


atirag
őstag

Ahogy nézem méretben kijelzőben egyforma a 12 és a12 pro. Csak a telefoto a különbség? Vagy éjszakai módban is van különbség. Lidar scanner nem mozgat ha csak játékra való. Mert így azért jóval olcsóbban jutnék új telefonhoz.

(#228567) -secret- válasza atirag (#228566) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+128 GB-ról indul a Plus modell.

(#228568) whitezo88 válasza atirag (#228566) üzenetére


whitezo88
nagyúr

telefoto, lidar (esti fotónál is előny azt hiszem), jobb videófelvétel (dolby), raw fotózás, meg jobb keret (acél?).

[ Szerkesztve ]

(#228569) bigdady válasza hackeeeee (#228512) üzenetére


bigdady
nagyúr

Telenorról tudok ott tervben sincs az esim :O

(#228570) syIex válasza atirag (#228566) üzenetére


syIex
veterán

Telefoto, Lidar (esti fotónál is előny), jobb videófelvétel (Dolby), Raw fotózás, sokkal minőségibb összetétel és meg pár apróság biztosan van.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#228571) szabogabor10 válasza bigdady (#228569) üzenetére


szabogabor10
veterán

VoWiFi, eSIM, multiSIM, Apple Watch támogatás - ezek egyike sincs a 2 kisebbik szolgáltatónál. Kicsit se gáz, dehogy.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#228572) bigdady válasza szabogabor10 (#228571) üzenetére


bigdady
nagyúr

Übergáz.
De a honlapja a telekomnak fos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#228573) Thewent12 válasza syIex (#228570) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Barmikor elcserelnem a pro maxomat pedig egy sima 11-re barmennyire is “minosegibb” ez. Sot 12 prora is valtanek rola, de ott meg valoszinuleg jo nagy visszaeses lenne akuban. 12 pro max sem hozza amit a 11es szeria. Szoval megy a dilemma.

(#228574) ittakary válasza Thewent12 (#228573) üzenetére


ittakary
nagyúr

ezt a rohadt vékonyítás mániájukat kellene kiverni belőlük...
miért nem lehetett maradni az eredeti vastagságnál hogy a takarékosabb CPU-val jóval nagyobb akkuidő legyen?

(#228575) szabogabor10 válasza bigdady (#228572) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez sok éve tény. :DDD

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#228576) Navaren válasza atirag (#228566) üzenetére


Navaren
aktív tag

A kamerás képességek mellett leginkább a Pro modellben a 6GB RAM szerintem a mérvadó.
A négy már most is talán csak "éppen elég", ha az embernél nem csak dísznek van a telefon, de komolyabb használatnál már tud újratöltögetni.

A 6GB talán jövőtállóbb lesz.
Illetve a kétszeres base tárhely sem utolsó téma talán, ilyen videós képességeknél.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#228577) Thewent12 válasza ittakary (#228574) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Senki sem erti szerintem ezt rajtuk kivul. Pedig mar kezdtem azt hinni amikor megjelent tavaly a 11-es szeria, hogy leszoktak errol. De ez szamomra nevetseges, hogy az uj csucsmodellbe kepesek belerakni kisebb akut, mint a tavalyi szeriaba.

(#228578) kexksz válasza icecave (#228532) üzenetére


kexksz
addikt

Koszi, irtam nekik emailt, hogy vajon mikorra lesz naluk keszleten.

Kozben apple.hu-rol elorendeltem egy sima 12 fekete 64 gigat, elvileg okt 26-27 erkezik

(#228579) syIex válasza Thewent12 (#228573) üzenetére


syIex
veterán

Én pont arról váltok. Ha egy napot kihúz nekem tökéletes, mert amúgy mindig töltöm a telefont amikor “üres” időm van.
Viszont két év után már kényelmetlenül nagy volt a Max szóval ezért is döntöttem a 12 Pro mellett. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#228580) viera válasza YoSzabee (#228563) üzenetére


viera
őstag

Apple Store-on a gyári 20W-os 8000ft.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#228581) atirag


atirag
őstag

A kamera videó része teljesen hidegen hagy. Kiváncsi leszek a tesztekre és a tapasztaltokra. Ha van olyan jó az éjszakai fotó mint a 11 pro-nak az nekem elég. Az akku viszont nagyon fájna ha nem bírna legalább ennyit. Biztos jó érzés lesz a majd 1mm vékonyabb ház használatban, de ha emiatt nem bírja ki az akku akkor az gáz lesz.

A töltő kábel érdekes kérdés mert a 11 pro ugye már usb-c töltővel jött és ahhoz meg a sima usb nem lenne jó. És a nagyobb töltőkön viszont gondolom usb-c van amivel gyorsabban lehet tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#228582) Thewent12 válasza syIex (#228579) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Engem is ezert csabit a sima pro, meretben pont jo. Ha meglesz majd kicsit irj mar legyszi, hogy hogy birja az aksi pro maxhoz kepest.

(#228583) Tibiajax válasza atirag (#228581) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ha van olyan jó az éjszakai fotó mint a 11 pro-nak az nekem elég
tényleg ennyire nem világos ennyi info meg kíjnot-elemzéshegy után sem, hogy annál még jobb is lesz?

(#228584) Zjunior


Zjunior
veterán

Sikerult berendelni amazonrol 850£ ert (340k)az iphone 12 pro aranyat. Vmi hiba volt a rendszerben. :))

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#228585) Gsx-rr válasza Zjunior (#228523) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En is a kek es arany kozott gondolkozok.
Rendeltem volna mar ma,de ceges elofizetokent nekem nincs elorendelesi opcio.

(#228586) keIdor


keIdor
titán

Én is előrendeltem Ausztriában, mivel kint élek, az iPhone 12 Pro 256GB-ot, kék színben.
Nov. 4, szerdára ígérik, most hívtak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#228587) Navaren válasza Zjunior (#228584) üzenetére


Navaren
aktív tag

Érdekes, én pont az aranyat nem venném, nekem az már kicsit 'túl'. :). Valszeg kék lenne, de én idén nem váltok.
Az viszont érdekes, hogy a 'ződ' kimaradt idén a Pro modellekből színként, pedig még mindig nagyon "üt" :) .

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#228588) Zjunior válasza Navaren (#228587) üzenetére


Zjunior
veterán

Igen a kék férfiasabb.
A stainless steel arany órában is ütött! :DD
Esetleg ha nem jön be és váltok a max pro-ra akkor jöhet a kék.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#228589) norbertoth


norbertoth
senior tag

Másnak is bugos a péntekenként frissülő zenei ajánlás AM-ban? Nekem 3 hónapja nem frissül amikor bétáztam, azaz már 1 hónapja nem bétázok, de amiatt romlott el valami, pedig már nincs beta profil sem. 14 dalt ajánl de ugyanazok vannak ott hónapok óta, előtte nem volt semmi baj vele. :F :F

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#228590) Reverting


Reverting
őstag

Telenor 12 Pro/128 kartyasan 410e ;]

Telekomos vagyok, es nekem mar nem jutott... :DDD legalabb megvarom az aksi teszteket... :K

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#228591) Razzul


Razzul
senior tag

A Samsung is bedobta magát.

Stat crux dum volvitur orbis

(#228592) szabogabor10 válasza Razzul (#228591) üzenetére


szabogabor10
veterán

A jack-nél is ez volt. Aztán meg inkább hallgattak. :DDD

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#228593) Tibiajax válasza Navaren (#228587) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

+1..
nem volnék képes elővenni az arany telefont sehol.. annyira nem én volnék. komolyan, már csak egy alkar-vastag fux kellene mellé a nyakba... lol
borzalom : )

(#228594) syIex válasza Thewent12 (#228582) üzenetére


syIex
veterán

Remelem minél hamarabb. :C
Jelenleg egy sima kis 7-est használok aminek az akksija eredeti és nagyon megkímélt, mert 94%, de akkor is borzalom a Pro Max után... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#228595) keIdor válasza Razzul (#228591) üzenetére


keIdor
titán

Úgy, hogy a TV és monitor is 120Hz/144Hz itthon, telefonban ez szvsz simán kihagyható, mivel személy szerint úgyse játszok telefonon, híreket olvasni, meg fórumozni olyan mindegy, hogy mekkora frekin scrollozol. Birkapásztorvakítás.
Sok mindenben nem értek egyet az Apple-el, de a 120Hz pont nem hiányzik. :)

Samsung meg az első lesz jövőre, akik elhagyják szintén a töltőt... most nagy a száj, tavasszal az S30-nál meg kimagyarázzák azok is, hogy környezetvédelem...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#228596) atirag válasza Tibiajax (#228583) üzenetére


atirag
őstag

Ezt most nem is tudom mire írtad :F Hol van leírva, hogy a 12 éjszakai fotója jobb mint a 11 pro-nak? Lehet én nem vettem észre, de nem olvastam ilyet.

(#228597) Tibiajax válasza atirag (#228596) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak egyet kérdezek: a vadonatúj modellükbe szerinted ugyanazt a szenzort, feldolgozót és optikát rakják bele, mint az egy évvel korábbi modellükbe?

(#228598) hemaka válasza Chereiose (#228559) üzenetére


hemaka
nagyúr

cseh, az összes apple cuccomon olyan kód volt amit szürkén vettem.

Nem váltok amúgy, 11 pro-ról semmi értelme. De a töltőért jár a feketepont, a fülhallgatót magasról leszarom, mert egy hulladék, de aki pl. vált androidról kapásból nincs PD-s töltője, jó nem a világvége, de azért ha sietni kell nem mindegy mennyivel megy be a power.

(#228599) Bilux válasza keIdor (#228595) üzenetére


Bilux
veterán

s21 és januárban már kiadják ;)

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#228600) Chereiose válasza hemaka (#228598) üzenetére


Chereiose
addikt

Fura, nem tudom honnan szerezhetik, meg,hogy hogyan van erre aqua számla :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.