Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#135951) Okuyama


Okuyama
tag

Üdv mindenki ,garanciás kérdésem lenne .Adott a családban egy gyárilag kártyafüggetlen I6 Plus készülék ,ami valamiért gyorsabban merül melegszik is és a kelleténél lassabban veszi fel a töltést is .Valószínű akku gondja van vagy kitudja ..Most néztem meg hogy még garis elvileg ! [link] A Kérdésem az hogy mivel kéztől lett vásárolva anno igy nincs a készülékhez lényegében semmi papírom ,tudom én ezt garanciáztatni ? Olvastam olyat hogy valakinek nem kértek semmit ,bevitte megnézték elvették a készüléket adtak egy papirt és kész . A Másik hogy én Nyíregyházához vagyok úgymond közelebb , itt a környéken valahol van partnerkirendeltség ahol átveszik ?

(#135952) csabiks


csabiks
senior tag

Én nem akarom sem védeni sem támadni ezt a wowfixit nevű dolgot, (bár én sosem tenném a telefonra), viszont az amit felkenetsz és nem hamisított, akkor valóban ad védelmet.

Ez igazából egy nagyon vékony finom kemény lakkhoz hasonlító réteget képez a felületen és az nehezen karcolódik, nincs benne semmi trükk, ezt a folyadékot használják szélvédő illetve karosszéria védelemre is (nagyobb kiszerelés és sokkal olcsóbb)

Egyébként elég sok cég árulja (szerintem pontosan ugyanazt a folyadékot csak más branddel):
kristall Global, Nanofixit, glass guard,shark proof, nanostate és még van vagy 20 ilyen cég...

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#135953) Ragnar95 válasza Okuyama (#135951) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem kell semmi papír, sorozatszám alapján megy a gari. Csak akkor kéne eredeti számla, ha nem kapcsolna be a készülék, de ez a probléma esetedben nem áll fenn.
Csak Pesten van szerviz, de előzetes egyeztetés után pl az iCentre átveszi a készüléket, ha futárral elküldöd nekik.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#135954) Okuyama válasza Ragnar95 (#135953) üzenetére


Okuyama
tag

Értem köszönöm az infót .Közben keresgéltem és találtam egy ilyen céget akik átveszik garanciális cserére a készüléket [link] iSzaki KFT. Szerintetek ?

[ Szerkesztve ]

(#135955) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Az tudja valaki ha iCloud-ba a kontakthoz fotót állítok be, miért lesz rossz a minősége? mintha 16 szín lenne és pixel s,tény hogy nagyítom, de ennyire nem kellene rossznak lennie, gépen csináltam ha számít neten keresztül. :R

[ Szerkesztve ]

(#135956) Zsolaf válasza Zsolaf (#135955) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ha telefonról adom hozzá a fotót úgy már jobb.

(#135957) Ragnar95 válasza Okuyama (#135954) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Semmiképp nem bíznám ezt egy random cégre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#135958) buci30


buci30
addikt

Ezek szerint van iOS 9 JB?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#135959) Ragnar95 válasza buci30 (#135958) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, 9.0-9.1-re, már jó ideje ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#135960) sutyesz96 válasza Zsolaf (#135955) üzenetére


sutyesz96
őstag

Épp most csináltam meg a szinkronizációt az itt adott tanácsok hatására, és semmiféle probléma nincs a képekkel. :N

Gépen keresztül csináltam.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#135961) bajaki


bajaki
őstag

Találkozott már valaki olyannal 6S esetében, hogy a rezgőmotor egy bizonyos idő/rezgésszám után elfelejt működni?
Nekem jelenleg olyan problémám van, hogy egy idő után fokozatosan egyre gyengébb a rezgés erőssége, a végén pedig már olyan gyenge, hogy kézben is alig érezni. Amióta észrevettem a hibát, a beállításokban tesztelgettem a különböző rezgésekkel...kezd elegem lenni, hogy havonta mászkálhatok a szervizbe...

Szerk.: Ja igen, nem írtam, de az újraindítás általában megoldja. Utána egy darabig megint jó. Megpróbálok egy resetet, aztán meglátjuk, de szerintem hardveres hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#135962) w333 válasza bajaki (#135961) üzenetére


w333
félisten

Az nem lehet hogy akku kímélő módban vagy és emiatt csinálja :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#135963) bajaki válasza w333 (#135962) üzenetére


bajaki
őstag

Nincs bekapcsolva, nem is használom. :(

Ez hardveres gond lesz, reset után is csinálja. Már az első néhány napban feltűnt egyébként, hogy az előző 6S-emhez képest kicsit furcsán rezeg a készülék, néha mintha berezonálna valami. Tokban nem nagyon lehetett hallani, így úgy voltam vele, hogy majd valamikor később gariztatom. Erre most elkezdte ezt, így eljött az idő...

Más.: Az normális, ha a zárképernyő mellett kiveszem a sim-tálcát akkor ilyen villanások vannak? Mondjuk akkor is amikor visszanyomom, szóval ez gondolom a háttérben felugró ablak miatt lehet.

(#135964) randras válasza bajaki (#135963) üzenetére


randras
veterán

Rezonál nekem is (SE), ezzel vajon mit csinálnak?

(#135965) B-L-A-C-K válasza randras (#135964) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Semmit

(#135966) randras válasza B-L-A-C-K (#135965) üzenetére


randras
veterán

Nemár ;] Rohadt idegesítő :(

(#135967) Horovic válasza randras (#135966) üzenetére


Horovic
aktív tag

Majd megszokod.

(#135968) domojko válasza B-L-A-C-K (#135965) üzenetére


domojko
senior tag

Ez általános jelenség?

(#135969) B-L-A-C-K válasza domojko (#135968) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, ez ilyen, a gomboknak van egy holtjátéka, illetve a kamerában is van ami zörög, de ez természetes.

(#135970) randras válasza B-L-A-C-K (#135969) üzenetére


randras
veterán

Asszem már írtam, hogy nem arról beszélek... semelyik kiállított darab sem olyan k*va hangosan rezgett, mint az enyém. Viszont a bekapcsoló gomb valóban laza volt a legtöbbön.

(#135971) B-L-A-C-K válasza randras (#135970) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is rezgett, a kiáltott darabok is tuti, csak lehet nem hallottad ott. Illetve vagy a kamera ad ki rezegő hangot, vagy a gombok, más nem tud.

[ Szerkesztve ]

(#135972) Masterboy84 válasza randras (#135966) üzenetére


Masterboy84
tag

Nekem is kotyog a hangerő gomb. Szerintem ez rohadt nagy szégyen. Ha kiadok egy telefonért 200 ezret, akkor az ne kotyogjon már mint egy szar piaci játéktelefon a picsába! :) Engem is nagyon zavar.

(#135973) radi8tor válasza Masterboy84 (#135972) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is így gondoltam 5S-nél. Aztán beletörődtem. Ha valaki nem törődik bele 14 napon belül visszaviheti netes vásárlás esetén.

Amúgy nem csak a kamera zörög. Bekapcsoló gomb is. Természetesen pont az ember fülébe.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#135974) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Jó ez a beépített facebook bejelentkezés, szinkronizálás. Egyik kontaktomnál kimutatta a kamu facebook adatlapját, ami más néven van... ;]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#135975) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Nem nagy dolog, de miért van az, ha beállítok egy képet "Lock Screen"-nek, akkor sokkal alulszaturáltabb, mint a Photos alkalmazáson belül megnyitva? (iPhone 6S)

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#135976) hemaka válasza domojko (#135968) üzenetére


hemaka
nagyúr

Iphone 4 ota csorog-zorog a kamera es a hangeroszabalyzo gomb, plusz altalaban meg a power is.
Nincsen szigeteles a gomboknal igy a hotagulas miatt viszont lotyognek a gombok, hogy a nyari melegben is tudd nyomogatni a gombokat.

Aaron14
Van rajta egy fekete atlatszo layer, hogy lasd az infokat rendesen. Nem azt latod?

[ Szerkesztve ]

(#135977) B-L-A-C-K válasza hemaka (#135976) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

i6 és 6S szériánál a gombok már nem zörögnek viszont, csak a kamera.

(#135978) Masterboy84 válasza hemaka (#135976) üzenetére


Masterboy84
tag

A 3 éves 4S-emen azóta se zörög semmi. Ezért is idegelt fel, hogy ezen meg zörög.

(#135979) a000 válasza hemaka (#135976) üzenetére


a000
őstag

5éves sima 4-en semmi nem zörög :)

(#135980) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
Miként tudok úgy üzenetet küldeni, hogy az illető mindenképpen SMS-ként kapja meg, még akkor is, ha az adott szám iMessage-ként funkcionál? Azért lenne fontos, mert akinek küldenék, tudom, hogy lefogyott az adatforgalma, ezért csak akkor kapja meg, ha visszaér az irodába és felcsatlakozik a WiFi-re. Így pedig már késő... Valami ötlet?
Köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#135981) -secret- válasza TigerCat (#135980) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kapcsold ki az iMessage-d aztán SMS-ben fogja elküldeni.

(#135982) Kommy válasza TigerCat (#135980) üzenetére


Kommy
veterán

Ha jól emlékszem akkor elküldöd az üzenetet majd hossza nyomsz rá és ott kiválasztod, hogy küldés üzenetként.
Szerk: Tesztelve tényleg így működik:
Igen így működés és csak addig tudod ezt megtenni míg nem kapta meg.

[ Szerkesztve ]

(#135983) footy


footy
addikt

Sziasztok!

korabban volt olyan lehetoseg a rendszerben, hogy egy google-lel kikeresett cimhez kulso(pl Sygic) navigacios programmal tervezzek utvonalat. Van erre meg lehetoseg, csak be kell allitani valamit, vagy valamelyik frissitessel ez eltunt?

koszi

(#135984) Ufff válasza Diokhan (#135950) üzenetére


Ufff
senior tag

Én rágóval szoktam, ha már nem nagyon van íze. Nem röhög! :)

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#135985) B-L-A-C-K válasza Ufff (#135984) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#135986) lacy86


lacy86
addikt

Ma voltam a Plazaban, WoWFixIt kozepen - bamulo arcok ( azta milyen kiraly, bakker ilyen is van, ... )
:DD :DD :DD

(#135987) B-L-A-C-K válasza lacy86 (#135986) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azon gondolkodom hogy kellene visszakérni a 4 ezrem... ;]

(#135988) lacy86 válasza B-L-A-C-K (#135987) üzenetére


lacy86
addikt

Vegyel el az asztalrol egy "csomagot" oszt add el Vateran
Vissza is jott a penzed :P ;]

(#135989) kiszi07


kiszi07
senior tag

Ha a némító gomb beszart, akkor azzal foglalkozni fognak az 1 éves jótállás kapcsán ? Minden 2. alkalommal tudom némíteni a telefonomat, ilyenkor cserélnek vagy mi ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#135990) Sly189


Sly189
senior tag

Sziasztok,

sikerült megcsípnem egy iPhone 5S-t.
Kérdésem az lenne, hogy 2A-es töltővel tölthetem? ( előző telefonom gyári Samsung S4 töltője )

(#135991) a000 válasza Sly189 (#135990) üzenetére


a000
őstag

Elvileg igen.

(#135992) B-L-A-C-K válasza Sly189 (#135990) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

5V/2A mehet neki.

(#135993) dehecked


dehecked
tag

Sziasztok, lenne egy villamkerdesem!
Ha most veszek egy iPhone 4S-t (ne menjunk bele miert nem ujabbat, ez tetszik, kesz) es az total ures IOS-szel rendelkezik, tudok en Instagramot, Facebookot, meg hasonlo appokat telepiteni?
Ocsem szerint olyan problemaba utkozhetek esetleg, hogy nem eleg friss az oprendszer es emiatt az Appstore nem engedi telepiteni a legujabb verziot a programokbol, de regebbit valahogy csak fel lehet installalni, nem?
Jailbreaket kihagynam ha lehet.
Elore is koszonok minden segitseget!

(#135994) INMOTEP válasza B-L-A-C-K (#135977) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ez nagyon érdekes mert nekem az előző sima i6+ nál zörgött nagyon a kamera ha megkocogtattam ,soha nem volt szétszedve új kora óta nálam volt .Most van egy lassan 1 éves szintén i6+ nemrégen került hozzám .És a kamera ebben nem,pontosabban alig zörög ! Alig hallani ,ezekszerint I6+ és i6+ között is van különbség

(#135995) B-L-A-C-K válasza INMOTEP (#135994) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem mindegyik egyformán zörög, lehetnek eltérések ugyan azon szérián is, viszont zörgés mindegyiknél van a kamera részen..

(#135996) Ragnar95 válasza Sly189 (#135990) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Töltheted, de ugyanannyi idő alatt fog feltöltődni, mintha 1A-el töltenéd, mivel csak az iPhone 6 óta tudnak felvenni 2.1A-t az iPhone-ok.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#135997) Sly189 válasza B-L-A-C-K (#135992) üzenetére


Sly189
senior tag

Köszönöm a válaszokat :)

(#135998) Diokhan válasza dehecked (#135993) üzenetére


Diokhan
addikt

Üdv! Nem lesz gond az appok telepítésével, nekem a 4S-en 6.1.6 volt es arra is találtam mindent! A legújabb nem jön le rá, de a legutóbbi kompatibilis verziót felajánlja az app Store!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#135999) maximilian4


maximilian4
addikt

Tudtok ebay-en eladót, aki nagyon jó minőségű házat, esetleg gyárit árul?
Iphone 6-hoz kéne.

Maxi

(#136000) w.miki


w.miki
veterán

Ismerősöm régi iphone 3gs (A1303A)-e nem indul el, csak fehér képernyő jön be.
Lehet ezt valahogy resetelni, vagy visszahozni az életbe?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.