Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131851) TechN7ne válasza kiiso (#131850) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hajnyírom dobozában is van 1. :D

(#131852) kiiso válasza TechN7ne (#131851) üzenetére


kiiso
tag

Az is jó! :DDD

(#131853) agabe válasza Aaron14 (#131832) üzenetére


agabe
addikt

Az lehet a nagy durranas, hogy 40-50ezer forinttal olcsobban megkapod ugyanazt mint 6S-ben a 3D touch kivetelevel, es valszeg 1giga ram a 2helyett...ami nem nagy gaz kisebb felbontasnal es ha nem multitask megszallott vagy.
Ha a kompaktabb keszulekek jonnek be lehet, hogy az SE jobb lehet neked mint a 6S, de ha kijelzomeretben 4" mar kicsi akkor 6S marad.

(#131854) lacy86 válasza Caaabi (#131848) üzenetére


lacy86
addikt

En irtam korabban, hogy a tolto nem mindig erzekel.
Fogott asszony egy fogpiszkalot es egy csomo szoszt szedett ki.
Azota faja

(#131855) buci30


buci30
addikt

iOS 9.3
Mekkora hülyeség:
Ha alacsony töltöttségi módba teszem a telefont akkor a night shift nem működik!?
Én meg alap abba teszem a telefont amúgy leszedem 100%-rol mert így sokkal jobb a fogyasztása.
De viszont így nem kapcsol be automatikusan a night shift este! 😡 :W

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#131856) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Valaki tapasztalta már hogy nem ébreszt a telefon?
Én már a harmadik napja kések el miatta mert nem csinál semmit csak kiírja hogy ébresztés :W

Samsung Galaxy S10+

(#131857) bigdady válasza pcgamer01 (#131856) üzenetére


bigdady
nagyúr

Androidon igen, számtalanszor :)
Hard resetet neki

[ Szerkesztve ]

(#131858) -secret- válasza pcgamer01 (#131856) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem egyszer fordult elő, hard reset + új ébresztés aztán azóta jó.

(#131859) Tibee86 válasza pcgamer01 (#131856) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerencsére nem, de tuti, hogy az első ilyen esetnél cserélném le a telefont.

(#131860) Scholes9 válasza pcgamer01 (#131856) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem eddig nem volt ilyen problémám 5S-en :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#131861) lacy86 válasza buci30 (#131855) üzenetére


lacy86
addikt

En szerintem amig beta verzio van hiaba vered a fejed a falba.
Ha ennyire zavar akkor irj egy bug reportot nekik.

(#131862) ittakary válasza buci30 (#131855) üzenetére


ittakary
nagyúr

ezt én magam sem értem hogy miért kellett letiltani akkuvédő üzemmódban

valószínűleg van valamekkora fogyasztása azért

(#131863) Caaabi


Caaabi
senior tag

Koszi szepen a tippeket! Fogpiszkalo tette a dolgat !:)

(#131864) Rossi


Rossi
addikt

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy az iTunes feldobja a 9.2.1-es frissítést, amikor megjelenéskor feltettem OTA?

Illetve amikor szinkronizálnám a telefont (egyébként nem nagyon szoktam), akkor kiírja, hogy nem ezzel a készülékkel lett utoljára szinkronizálva az iTunes (kizárt, más gépen pedig le van tiltva az automatikus szink.), és törölni fogja a telefon tartalmát.

Köszi előre is.

Ui.: Hogyan lehet az adott telefon szempontjából szűzzé tenni egy iTunest? Uninstall és reinstall?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#131865) Noxy válasza Rossi (#131864) üzenetére


Noxy
veterán

Egy iTunes sem szinkronizál automatikusan, ha be van jelölve a A ZENE ÉS VIDEÓK KEZELÉSE KÉZZEL opció.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#131866) kali válasza Rossi (#131864) üzenetére


kali
legenda

szia,

két 9.2.1 verzió létezik, az újabb csak meghatározott hibát javít és csak itunes útján elérhető.
az itunes meghatározott mappákban tárolja a tartalmakat, amiket szinkronizál a készülékkel, bár te nem költöztetni akarod, de a lista neked is jó; link, mert ezeket kell töröl(tet)ni az eltávolításkor.

(#131867) Rossi válasza kali (#131866) üzenetére


Rossi
addikt

Köszi szépen! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#131868) VipJoco


VipJoco
tag

Hol lehet olyat beállítani, hogy a telefonszámokat ne csak iCloud-ba hanem a Gmail -be is feltöltse? Mert régen (android) gmailbe mentett most meg iCloud, és szeretném mind a 2 helyen az összes számom.

(#131869) Astery válasza VipJoco (#131868) üzenetére


Astery
senior tag

Beállítások -> Mail, Kontaktok, Naptárak -> Kiválasztott fióknál be lehet kapcsolni a kontaktok szinkronizálását. Hogy működik-e egyszerre mindkét helyre abban nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

(#131870) akos727 válasza akos727 (#131833) üzenetére


akos727
senior tag

Sracok, erre valaki valami javaslot tud ?:)

(#131871) gretzky77 válasza Astery (#131869) üzenetére


gretzky77
veterán

Ugyanezzel bajlódtam pár napja és azt mondták itt,hogy sajnos egyszerre nem szinkronizál csak 1 fiókba!
Ha valaki tud megoldást,hogy mindkettőbe mentsen kérem ne tartsa magába!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#131872) Caaabi


Caaabi
senior tag

Hali,Gmail app ba nem tudok valahogy mappat letrehozni h kicsit szeparalni tudjam ? Alapbol csak a primary/promotional/social van.Regi youtube videok meg nem segitenek mert azota teljesen mashogy nez ki az app...

[ Szerkesztve ]

(#131873) VoidXs válasza Caaabi (#131872) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Weben kell címkéket csinálnod asztali gépről.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#131874) Mattb válasza VoidXs (#131873) üzenetére


Mattb
senior tag

En a sima mail apphoz adtam meg a gmail fiokom. Itt is el lehet erni hogy csak a primary emaileket kapjam meg? Mert most jon a sok reklam, meg erdeltelen dolgok.

(#131875) Astery válasza Mattb (#131874) üzenetére


Astery
senior tag

Ezt nekem sem sikerült megoldani ... ezért használom a Gmail app-ot. Ha lenne megoldás akkor visszatérnék a gyárira.

(#131876) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

Wifiről vagyok a barátnőmmel messengeren videó telefonáltunkÉs valamiért mégis a mobil adatforgalmat zabálta le cirka 100 MB-ot
tudja valaki hogy miért?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#131877) bandigno válasza WhiteAngel89 (#131876) üzenetére


bandigno
senior tag

beállítások!mobiltelefon/wifi asszisztens - kapcsold ki!

(#131878) buci30 válasza ittakary (#131862) üzenetére


buci30
addikt

Az lehet de akkor se így oldottam volna meg. Vagyis elvileg így mi döntjük el ,hogy melyik kell este :)

lacy86 : Nem biztos ,hogy nem marad így, sőt szerintem így fog maradni pont én is azt tartom logikus válasznak ,hogy a fogyasztás miatt. De mondjuk épp azt is csökkenti ezzel ha be van kapcsolva ahogy a szemet is kiméli. De gondolom van egy határ amibe bele esik mint "nagy fogyasztás" és ezért tiltja az akkuvédő üzemmód.

Annyira nem gond csak furcsa volt elsőre de mindenre lehet magyarázatot találni ,hogy miért jó úgy :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#131879) WhiteAngel89 válasza bandigno (#131877) üzenetére


WhiteAngel89
aktív tag

ki van kapcsolva, mindvégig ki volt, azért furcsa nekem ez...

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#131880) Noxy válasza WhiteAngel89 (#131879) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor valamiért megszakadt a wi-fi kapcs..
Néha nem árt rápillantani a kijelzőre, hogy mit használ.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#131881) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Kipróbálok egy hard resetet aztán holnap reggel meglátjuk. :R

Samsung Galaxy S10+

(#131882) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,nemrég letöltöttem Cloudbeats Pro-t, ingyenes volt, most jött rá frissítés de hiába akarom frissíteni nem történik semmi,állandóan kéri az ID met,jelenleg az említett alkalmazás fizetős az appstoren,lehet hogy ilyenkor nincs frissítés?

Zero Defect.No Compromise !

(#131883) Ragnar95 válasza Giovanny (#131882) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De, ha egyszer letöltesz/megveszel egy appot, azt örökre ingyen frissítheted. Indítsd újra a telefont/jelentkezz ki-be az AppStore-ba, esetleg próbáld meg gépről frissíteni az appot.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#131884) Giovanny válasza Ragnar95 (#131883) üzenetére


Giovanny
őstag

Köszönöm, ma este kipróbálom itunes keresztül frissíteni,mert telefonról mindent kipróbáltam sikertelenül sajnos.

Zero Defect.No Compromise !

(#131885) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Ma vettem a Telekom-nál egy 6S készüléket. A vásárlásnál már fura volt, hogy nem fóliás sem a doboz, sem a készülék. Az ügyintéző azzal magyarázta ezt, hogy az újabb típusokon nincs fólia. Rögtön beleraktuk egy tokba, hogy semmi baja ne legyen, itthon azért megnéztem közelebbről és a kijelző és az alma logo is karcos.

A garancia 03.11-től szól, ami megint csak ellentmondásos és a készülék a Zene alkalmazásban írt ki egy ilyet:

Az Apple Support meg tudja nekem mondani, hogy volt-e már aktiválva a készülék?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#131886) Scholes9 válasza Aaron14 (#131885) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az szép... :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#131887) Mattb válasza Aaron14 (#131885) üzenetére


Mattb
senior tag

Erős a gyanúm, hogy nem egy új készüléket kaptál.. Van rajtuk fólia, ha megnézel unboxing vidókat, mindegyiken van. Szerintem érdemes lenne visszamenned, de valaki megerősíti majd, hogy mi lehet ez. Lehet valakinek nem tetszett és állt a 3 napos visszacserélési lehetőséggel? :F

(#131888) Nimda válasza Aaron14 (#131885) üzenetére


Nimda
addikt

Mindenképpen vissza kell vinned, az ügyintéző használt készüléket adott.

(#131889) Mattb válasza Nimda (#131888) üzenetére


Mattb
senior tag

Szerintem elég bosszantó basszus. Pláne egy szolgáltatónál. Mindenki azt várná, hogy egy érintetlen, vadonat új készüléket vesz meg, amit ő üzemel be elsőnek. Nem pedig ilyen gagyi dumákkal való lerázást..

(#131890) Aaron14


Aaron14
őstag

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!

Van esélyem arra, hogy kapjak helyette egy valóban újat? Ketten voltunk a vásárlásnál, engem tudnak igazolni, csak kérdéses, hogy mivel tudom elérni, hogy kicseréljék?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#131891) Mattb válasza Aaron14 (#131890) üzenetére


Mattb
senior tag

A 3 napos visszacsere? Maximum elmész egy másik üzletbe venni egyet?

(#131892) r3dsnake válasza Aaron14 (#131890) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Apple support megmondja az első aktiválás dátumát (mivel a garancia is onnantól él), ami korábbi időpont lesz, mint a szerződésed dátuma, így egyértelmű.

(#131893) Nimda válasza Aaron14 (#131890) üzenetére


Nimda
addikt

Hivatkozhatsz arra, hogy már aktiválva volt a készülék.Persze minél előbb kéne ezt intézni, mert az idő ellened dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#131894) B-L-A-C-K válasza Aaron14 (#131885) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt gondolom valaki elállt a vásárlástól, visszavitte a telefont, és azt adták el neked. Vidd vissza, ahol vetted, kezd azzal hívják oda az üzletvezetőt, mond el mi volt...Ha nem kapsz helyette másikat, zsír újat, vagy az árát nem adják vissza panaszkönyv, majd fogyasztóvédelem...

(#131895) Aaron14


Aaron14
őstag

Eléggé bosszantó a helyzet. Véleményetek szerint mennyire életszerű az az ajánlattételem, hogy ha nincs raktáron bontatlan készülékük, hogy addig nálam marad ez a telefon, míg nem tudnak újat adni?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#131896) Mattb válasza Aaron14 (#131895) üzenetére


Mattb
senior tag

Háát, necces. Előbb próbáld meg elérni, hogy cseréljék ki egyáltalán. Ha nem akarják, akkor az előzőekben leírtak - panaszkönyv, fogyasztóvédelem.

Kártérítésként kérsz egy készüléket ingyen! :)

[ Szerkesztve ]

(#131897) agabe válasza Aaron14 (#131890) üzenetére


agabe
addikt

Ahogy a tobbiek is irtak:
mar aktivalva volt (hiszen 03.11-tol szol a gari), nem volt rajta folia (becsapott az ugyintezo, akar kerheted a vasarlok konyvet is akkor is ha cserelik, hisz neked duplan kellett odmanenni)...ezek boven elegendok azonnali cserehez.

(#131896) Mattb:
semmi necces nincs benne. elobb volt aktivalva 6 nappal mint o vette igy nem ujat kapott.
Ha hasznaltat adnak neki (bar ilyen nincs szolgaltatonal itthon ) akkor eloszor is olcsobb az alapar masodszor az afat sem szamithatjak fel, ha a szamlan normal ar szerepel akkor a keszuleknek ujnak kell lennie.

Aaron14:
Ha nincs raktaron akkor penz vissza azonnal, es atmesz mashol megvenni.
Egyben a vasarlok konyvebe is beirsz, es beirhatod a keszulek sorozatszamat, imei-et meg az elado nevet aki atvert.

[ Szerkesztve ]

(#131898) Nimda válasza Aaron14 (#131895) üzenetére


Nimda
addikt

Semmilyen ajánlattételnek itt nincs helye, tedd azt, amit az előttem szólók leírtak, csere azonnal.

(#131899) bmilan20


bmilan20
csendes tag

Srácok!
Instant help kéne. Adott egy I5C. Bekapcsolásra megáll az Apple logónál, majd elsötétedik pár másodperc után. Néha újrakezdi, ha töltőre rakom. Home+Power kombóra, ha sokáig nyomom, teljesen elsötétedik. DFU-ba sem megy: 3 másodperc Power, 10 másodperc Home+Power, utána csak Home, de erre újra elsötétedik, de a gép meg se pittyen. Home gomb közben Itunes-ra csatlakoztatásra semmi reakció. Vissza kéne hozni az evilágra. Adatok nem fontosak, csak működjön.
Előre is köszi :R :R

(#131900) Aaron14


Aaron14
őstag

Most kötöttünk hűséget a készülék vásárlásával egyidejűleg, plusz a biztosítás. Fizessem ezeket addig, míg nem kapnak egy új készüléket? Ez volt az utolsó darab...

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.