Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131151) oszy válasza Adorjanksz (#131148) üzenetére


oszy
veterán

Én ezt a programot azért nem használom, mert marhára melegszik a i6Plus. Mobilnet és GPS.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#131152) Criton válasza oszy (#131151) üzenetére


Criton
veterán

Nekem nincs ilyen gondom az i6s pluson a Wazeval.

(#131153) lacy86 válasza oszy (#131151) üzenetére


lacy86
addikt

Minimalis melegedes persze, hogy van de turheto.
( i5S )

(#131154) buci30


buci30
addikt

Vettem egy ilyen szijjat watch-hoz
A gondom hogy az egyik kis pöcök ami a zárba megy az kicsit lepattant es igy nem szorul rendesen amikor a kezemen bezárom kipattan a zar egyik oldala ugye :(
Mit tudnák vele csinálni, hogy ujra szoruljon szerintetek? 😳😔😊

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#131155) Rage47 válasza buci30 (#131154) üzenetére


Rage47
veterán

szegény iPhone kijelző

(#131156) B-L-A-C-K válasza buci30 (#131154) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akár mind3 opció megjátszható:

1.: Nem tudom honnan vetted, gondolom eBay, írsz neki sz@r küldjön újat/adja vissza az árát
2.: Elviszed egy óráshoz
3.: Itt felteszed a kérdést

(#131157) buci30 válasza B-L-A-C-K (#131156) üzenetére


buci30
addikt

Nem eBay. Köszi a topik tippet! ;)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#131158) Onderon válasza Ragnar95 (#130992) üzenetére


Onderon
senior tag

Egyetlen esetben nem kapcsol ki a wifi lezárt módban, ha a töltőn van a telefon. Az általam ismert összes iPhone ilyen. ha én vagyok külföldön a családomnál és nincsen mobilinternetem, csak wifin vagyok, akkor nem jönnek meg az üzenetek azonnal, ha mondjuk édesanyám van nálam látogatóban, akkor meg ő nem kapja meg mobilinternet hiányában, mert csak wifin van. Teljesen lényegtelen melyik iphone, 4-4s-5-5s-6, lényegtelen melyik iOS, az iPhone kikapcsolja a wifit kb 10-15 perc után és ha nincsen mobilneted, akkor nem kapsz semmit, ameddig nem aktiválod minimum a kijelzőt. Tele van a problémával az összes nagyobb fórum, próbáltam routert állítani, másik routert, másik telefont, ez van. Az iPhone kikapcsolja a wifit lockscreenen és ha nincs mobilneted akkor nem kapsz azonnal olyan üzeneteket, amihez internet kell. Jailbreak progik vannak erre "How to keep wifi on iPhone" vagy "iPhone drops wifi when locked" keressen rá akit érdekel a téma, de ne nézzetek már mindenkit azonnal hülyének.

[ Szerkesztve ]

(#131159) agabe válasza lacy86 (#131150) üzenetére


agabe
addikt

Valami nem koser nalad akkor.
Regota nem volt gond vele, nem egesz egy honapja frissult, azota telefont is valtottam es sem az elozon sem a mostanin nem hasznalja a helyzetet csak ha megy a progi ...akkor is megy, ha nincs kilove hatterbol.
Ja meg van az alvo mod a progin belul akkor meg ki sem kell loni maradhat hatterben es nem hasznal semmit.

(#131158) Parasite:
En azt tapasztaltam flickr-nel, hogy meg akkor sem megy. Lehet, hogy idonkent rakapcsolodik toltes kozben csekkolni a fiokokat, de folyamatosan nincs rajta, mert a feltoltes megall sajna eleg hamar, es a kepek nem szinkronizalodnak csak ha el a kijelzo meg talan meg par percig utana.

[ Szerkesztve ]

(#131160) Astery válasza Onderon (#131158) üzenetére


Astery
senior tag

Nem tudom kinek szántad a hozzászólást ... mindenesetre szép is lenne ha így működne. Lehet, hogy tényleg kikapcsol a wifi ... és lehet, hogy létezik ilyen probléma bizonyos programok esetén. De én pl. sosem tapasztaltam. Munkahelyen és itthon is mindig csak wifi van bekapcsolva és ha lerakom a telefont az asztalra, két óra múlva is jelez ha pl. levelem jött. De majd megmutatom vmi szervizben :)

(#131161) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok,
Nem tudom jó topikban vagyok e, remélem igen. A kérdésem az lenne hogy kb. mennyibe kerül egy képernyő és akku csere egy iPhone 5s készüléken? Köszönöm a segítséget.

(#131162) Noxy válasza knoxhu (#131161) üzenetére


Noxy
veterán

Beírod a Google -ba: Iphone 5S akku, kijelző csere.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#131163) takacs tamas válasza Onderon (#131158) üzenetére


takacs tamas
csendes tag

Érdekes amit írsz, mióta elkezdted feszegetni ezt a kérdést, figyelem a telefonom, és mindig minden értesítés, üzenet megjön azonnal -akár órákkal az "alvó" módba kapcsolás után-, holott a munkahelyemen, és otthon is csak wifit használok, mobilnetet egyáltalán nem.

a mai világban bármi megtörténhet

(#131164) Ragnar95 válasza Onderon (#131158) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem nézett senki senkit hülyének, de nálad, illetve mindenki másnál van a hiba, akinél nem érkeznek meg alvó állapotban az üzenetek, mivel nem ez a normális működés.
Nem véletlen, hogy már elég sokan leírták itt is, hogy nekik mobilnet nélkül is gond nélkül érkeznek az üzenetek és én sem most találtam ki a leírt működési elvet...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#131165) Noxy válasza Onderon (#131158) üzenetére


Noxy
veterán

Google-s keresés erre a kamu problémára meg semmit nem ér.
Pld beírom hogy 9.2.1 JB, oszt dob egy rakat találatot hogy VAN. Le is töltheted. (http://www.jailbreakmenow.net/?gclid=CJnrjtiVpMsCFQ4TGwod26AL_w) Holott nincs, nem létezik.
Ennyit a googlés példádról.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#131166) buvartacsko válasza Onderon (#131158) üzenetére


buvartacsko
addikt

ez miért számít problémának? :S nem értem, mindig megkaptam mindent amire szükség volt... soha nem éreztem ezt gondnak. elég érdekes elképzelés szerint lehet ez valós probléma.. édesanyámnak iPad mini 2 WiFi only, de kb akármikor írok neki, mindig azonnal csippan a tabletje, akkor is ha már órák óta nem nyúlt hozzá. szerintem enyhén szólva túl van ez reagálva...

[ Szerkesztve ]

(#131167) default.


default.
őstag

Üdv mindenki!
Gyári gmail app rosszalkodik sajnos, írok egy levelet, elküldöm, aztán nincs sem az elküldöttekben (itt azt írja, "Nincsenek offline üzenetek), sem a piszkozatoknál. Ráadásul a pc-s gmail és a telefonon lévő közt mintha nem működne a szinkron..
Volt már ilyen gondotok? Mitől lehet ez?

köszönöm előre is
def.

[ Szerkesztve ]

(#131168) B-L-A-C-K válasza default. (#131167) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Töröld le az app-ot majd tedd újra.

(#131169) Nite válasza buvartacsko (#131166) üzenetére


Nite
őstag

na hat eppen ezzel zavartok ossze, hogy mindenki mast mond...

van aki azt allitja, mint te, hogy azonnal megjonnek az uzenetek, van aki szerint meg csak akkor, ha az ipad/iphone feleleszti a wifi-t bizonyos idokozonkent, es ellenorzi van-e valami...

akkor most mivan? :F

Paid my dues!

(#131170) Noxy válasza Nite (#131169) üzenetére


Noxy
veterán

Nem mindenki.
Csak egy.
Amúgy neked is van ilyen gondod? Mert akkor ketten vagytok. :)

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#131171) Möhe


Möhe
addikt

Ma is fos a telefon. Hiába van töltöttség, a hálózatot nem veszi fel,működik,mert zenét hallgattam rajta,de telefonálni képtelenség.

Meguntam ezt a dilit,és rendeltem szürke 64gb i6s-t. Milyen fóliát érdemes venni rá? Szilikon/bőr tokot/bumpert, vagy ami nem lekerített forma külsőleg,létezik rá? Annyira megszoktam az i5 szélét/legalábbis hogy nem kerek a pereme.
Visszakeresgéltem,de sajnos nem tudok nagyon mazsolázni közöttük mert sok a melóm és ezért is gyorsan intéztem az újat( remélem nem kapkodtam el) iStyleból, számlázás miatt.

köszönöm a segítséget.

u.i.:ha jelenlegi icloud fiókomban lévő dolgokat (névjegyzék a fontos) egy másik címre szeretném átmenteni,az simán meglehet? Ha igen, hogyan?

:R

[ Szerkesztve ]

(#131172) B-L-A-C-K válasza Möhe (#131171) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Olcsó de jó tokok: link
Drágább: pl gyári bőrtok

Üvegfólia előre: link
Sima fólia hátra: link

Névjegyeket: iCloudba lépj be egy gépről, és onnan lementheted fájlba, utána meg oda rakod ahová akarod.

(#131173) lacy86 válasza Möhe (#131171) üzenetére


lacy86
addikt

Ha masik telora ua. a felhasznaloi nevvel belepsz akkor mindent vissza fog tenni.
( olyan lesz mint a regi 5S-ed )

Uvegfoliat ajanlok
Tokobol pedig egyenileg kell eldonteni melyik mutat "szebben" neked!

(#131174) B-L-A-C-K válasza lacy86 (#131173) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Írta másik címre akarja átmenteni...

(#131175) lacy86 válasza B-L-A-C-K (#131174) üzenetére


lacy86
addikt

bambula :(((

(#131176) Nite válasza Noxy (#131170) üzenetére


Nite
őstag

nem, en most keszulok iphone-ra valtani, viszont nekem a munkam miatt nem opcio, hogy par percnel tobbet kelljen varnom egy push uzenetre es vannak olyan helyzetek, amikor nincs mobilnet, csak wifi!

Paid my dues!

(#131177) B-L-A-C-K válasza Nite (#131176) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is a munkámhoz ez lényeges, 2013 eleje óta használok iOS-t, azóta több mint 30 iPhone-om (i4/4S/i5/5S/i6/6S) volt, és mindegyikre megkaptam normálisan az értesítést.

[ Szerkesztve ]

(#131178) buvartacsko válasza Nite (#131176) üzenetére


buvartacsko
addikt

szüleimnek 4 iOS eszköze van. nekem jelenleg 1 6s, barátnőmnek is iPad mini wifi. mindig mindenki megkapja időben az értesítéseket. most direkt kikapcsoltam a mobilnetet miattad, és azonnal kapok minden instant messageről értesítést. soha senkit nem hallottam még hogy panaszkodott volna emiatt egyébként.

(#131179) Stirbi


Stirbi
addikt

Sziasztok!
Iphone 4-em van ios7-el, nemrég telepítettem rá fel a dropboxot. A párom ak ugyan ez a készüléke van ugyan ezzel az ios verzióval és ma akartuk neki is feltelepíteni a dropboxot, de nem enegedi mert kiírja, hogy ios 8 kell hozzá. Onedrivenál ugyan ez a helyzet!! A drive már fent van régebb óta, de valószínűleg mostmár azt sem engedné feltelepíteni!!

Nincs valami megoldás a fentiekben leírtakra?
Pl Miért nem kínálja fel az appstore az ios7 kompatibilis verzió telepítés lehetőségét?

(#131180) Nite válasza buvartacsko (#131178) üzenetére


Nite
őstag

koszonom a tesztet :R

Paid my dues!

(#131181) #22237440


#22237440
törölt tag

Sziasztok. Néhány napja vásároltam egy újracsomagolt 4-est, kézből. Szóval, szinte nem volt használva, csak kiment a garanciából. Néhány napig működött és egyszer csak leállt. A szerv.ben kétkezes funkcióval (home+bekapcs. gombok) visszahozták egyszer az alvó állapotból, majd rögtön utána megint kikapcsolt. Utána szintén kétkezes után megjelent az alma, majd el is tűnt és utoljára újraindítva megjelent az alma és minden megdermedt. A szerv. egy nap után újra szoftolta a telefont és azt állították, hogy voltak példányok melyek gyárilag maguktól elaludtak és megtörténhetett, hogy a szoft sem működött megfelelően.

Létezik mind ez? Mire számíthatok ezután? Amúgy 7.1.2-ről nem tudok feljebb lépni? :F

(#131182) B-L-A-C-K válasza #22237440 (#131181) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elég alaplap gyanús így, ez meg létező dolog egy elektronikai eszköznél hogy az alaplap megadja magát.

(#131183) univerzita válasza Stirbi (#131179) üzenetére


univerzita
addikt

Ha iTunes -al letöltöd gépre majd iFunbox-al a ipa fájlt ráteszed a telefonra (Dropbox,One Drive). De lehet hogy a telefont gépre teszed és csatlakozol a stórhoz felkínálta a appok régebbi verziót.

[ Szerkesztve ]

(#131184) Stirbi válasza Stirbi (#131179) üzenetére


Stirbi
addikt

Sikerült!!
Gondoltam kipróbálom Itunessal! Igy hát itunes-on belül kikerestem a Dropboxot, rámentem, hogy GET igy betette az appot az alkalmazásaim közé, csatlakoztattamaz iphone 4 ios 7 -es készüléket az ituneshoz és rámentem a Dropboxra az itunesban, hogy TELEPITÉS, sajnos itt is kiirta, hogy ios 8 kell az app használatához. Na most ezután lecsatlakoztattam az iphone-t és gondoltam kipróbálom még egyszer. Kikerestem az appstore-ban a Dropboxot, most már egy felhőt mutatott az app mellé, mint amikor már használtál már egy app-ot valaha csak már törölve lett a készülékről, rámentem, hogy telepitem és VÉGRE FELKINÁLTA, HOGY DOWNLOAD OLDER VERSION!! Végülis sikerrel jártam!

Utólag neten is megtaláltam az útmutatót:
egyik

másik

(#131183) univerzita - Sikerült magamtól, de köszönöm neked is!

[ Szerkesztve ]

(#131185) bigdady válasza lacy86 (#131150) üzenetére


bigdady
nagyúr

Itt is jo a waze

(#131186) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Erre a problémára valaki tud megoldást? Alig lehet megtalálni a legfrissebb fotókat ha számítógépre szeretném rámásolni.

Köszönöm a segítséget :R

(#131187) r3dsnake válasza stairmaster (#131186) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Dropbox, Onedrive, Google Photos

(#131188) stairmaster válasza r3dsnake (#131187) üzenetére


stairmaster
tag

Valahogy nem lehet egy mappába varázsolni az összeset? Alapvetően azt sem értem miért darabolja száz mappára, de még az se lenne gond, ha sorba lenne... de még az sem :)

(#131189) univerzita válasza stairmaster (#131188) üzenetére


univerzita
addikt

Másold át Syncios Manager free vel(syncios.com)

(#131190) univerzita válasza stairmaster (#131188) üzenetére


univerzita
addikt

Ha fent vannak iCloud - on akkor így:[link]

(#131191) petertoth10


petertoth10
tag

Barátnőmnek oda adtam iphone 5-ömet, hogy videókat nézzen pancsolás közben. A kijelző hirtelen kikapcsolt, full fekete. A telefon rezeg stb, minden mást csinál, gép is érzékeli. Mi lehet a gond?

szek.: (fekete kijelző), elhúzom a kijelzőt mintha kikapcsolnám és sikeresen kikapcsol.

[ Szerkesztve ]

(#131192) w333 válasza petertoth10 (#131191) üzenetére


w333
félisten

Mi lehet a gond?

Beleejtette a vízbe és most erősen tagad ? (vagy a pára) :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#131193) petertoth10 válasza w333 (#131192) üzenetére


petertoth10
tag

Lehet pára, hagyjam a melegen? Vagy ilyenkor már valaminek biztos gattert?! :F

(#131194) #22237440 válasza B-L-A-C-K (#131182) üzenetére


#22237440
törölt tag

Értem. Kérdésem. Az csak megerősíti ezt a gondolatodat, hogy a tegnap ismét leállt magától és ismét bekapcs.+home gomb segítségével tudtam visszakapcsolni? Azt sem könnyen. :W Szerv.ben cserélnek alaplapot? Nem hiszem. Mit kezdjek ezzel a telefonnal? Ez pontosabban gyári hiba vagy valami/valaki okozta?

(#131195) #22237440 válasza petertoth10 (#131191) üzenetére


#22237440
törölt tag

Én szakítanék, de van még egy-két durva ötletem is. :K

(#131196) Noxy válasza univerzita (#131190) üzenetére


Noxy
veterán

Ezzel a képpel, így nem megy semmire.
Azt sem tudja melyik program csinálja.
Másik meg az, hogy ha már én meg szerkesztettem a képet, akkor már be is linkelhetted volna a hozzászólásom, amiben ott vannak a további linkekek a képhez. [link]
Na mind 1. Legközelebb majd rakok rá vízjelet.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#131197) B-L-A-C-K válasza #22237440 (#131194) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az se biztos 100% hogy alaplap hiba, ezt a szerviz nem mondta meg? Amúgy nem gyári hiba, ritka hogy egy alaplap elromoljon egy iPhone-ba, de megeshet mint minden másban is.

Ha biztos alaplap cserés nem nagyon éri meg vele foglalkozni, használtan egy jó i4-et 20 ezerért tudsz venni, egy i4 alaplap nem tudom mennyi de gondolom nem 5 ezer forint...

(#131198) Declare


Declare
őstag

Hogy lehet fenykepeket windows intezövel masolni a szamitogepre?? :Y kollegammal beszelgettem valamit es azt mondja, masoljam fel a szerverre egy videot. Mondom tul nagy, majd otthon, mert wifi kell hozza...azt mondja dehogy kell...es mutatja, hogy az ö i6s evel siman windows intezöben a windowsnak a kepek mappajaba siman bemasolja a kepeket :Y es nem JB, megneztem, tök normalis ugyan az a verzio, mint az enyem :Y azt mondta semmit nem csinalt, de az elözö i4s ugyan igy müködött :F :F :F

(#131199) univerzita válasza Noxy (#131196) üzenetére


univerzita
addikt

Igazad van,elnézést kérek. Tényleg a egész linkedre kellett volna utalnom.

(#131200) Blyan válasza w333 (#131192) üzenetére


Blyan
félisten

Ne legyen már a pára... egy tucat különböző készüléket használtam már a fürdőkádban dögölve - nem egy alkalmakról van szó - soha egyiknek nem volt baja.
Ha még azt mondod, hogy esetleg az indikátorok bepirosodnak tőle, oké, talán elfogadom, de hogy a kijelző ettől menjen tönkre. Kivéve persze, ha gőzszaunáról beszélünk és nem egy hétköznapi fürdőkád melegvíz kombóról.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.