Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132601) B-L-A-C-K válasza kiszi07 (#132599) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hogy van azon fólia? Ha egy bontatlant veszel gyárilag nincs rajta csak egy előlapi-hátlapi fólia, de a Touch-IDn nincs, ha meg használtan vetted azt se egyértelmű miért raktak volna oda, hiszen akkor használhatatlan.

(#132602) kiszi07 válasza B-L-A-C-K (#132601) üzenetére


kiszi07
senior tag

Ki lett cserélve a telefon, a gyári fólia lesz a bubus akkor, valamennyire érzékeli amúgy.. Rajta hagyom, amíg nem érkezik meg a normális.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#132603) B-L-A-C-K válasza kiszi07 (#132602) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Eleve ha gyári fólia rajta van az egész telefonon abszolút nem megy, illetve az előlapi hangszórót is eltakarja.

(#132604) Az-X


Az-X
őstag

Üdv!

Ma feldobta az 5S-em, hogy megjelent a 9.3-as frissítés. Sajnos korábban a gombja már tönkre ment, cserélni kellett, így ujjlenyomat olvasó nincs. Olvastam, hogy ez jelenthet gondot. Rátehetem a 9.3-at, vagy ne kísérletezzek?

:)

(#132605) B-L-A-C-K válasza Az-X (#132604) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha az ujjlenyomat olvasó ki van kapcsolva, akkor nem tudom milyen gondot okozhatna a frissítés attól hogy nem működik.

(#132606) Totheground


Totheground
addikt

Most jutott eszembe, de kiváncsi vagyok, hányan próbálnak majd 5S-eket 5SE-ként eladni kamu dobozzal. Szerintem jó páran vannak, akiknek fingja nincs, hol lehet megnézni, max ha már otthon vannak.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#132607) B-L-A-C-K válasza Totheground (#132606) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ilyen alapon ezt a i6 -> 6S-sel is meglehet/meglehetett volna játszani, még se hallani ilyen átverésekről, biztos volt, de nem hiszem sok.

(#132608) Totheground válasza B-L-A-C-K (#132607) üzenetére


Totheground
addikt

Ott egyszerűen megnézed van-e 3D touch. Az ilyen feature-oket általában ismerik az emberek, az 5SE-nél viszont hirtelen 1 sem ugrik be.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#132609) -secret- válasza B-L-A-C-K (#132607) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Meg gondolom a hátulján ennek is rajt lesz az 5SE felirat.

(#132610) B-L-A-C-K válasza Totheground (#132608) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen alapon ha szerinted nem nézi át hogy SE ha már hozzá nyúl, akkor 6S-nél azt se nézné meg.

-secret- : Természetesen a hátulján ott lesz, de nem értem miért mindenki 5SE-nek mondja mikor SE lesz csak. :)

(#132611) Az-X válasza B-L-A-C-K (#132605) üzenetére


Az-X
őstag

Ez a cikk paraztatott be: [link] De akkor ha most ki van kapcsolva a touch id akkor mehet a frissítés? Magától nem kapcsol vissza?

:)

(#132612) -secret- válasza B-L-A-C-K (#132610) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

6S hátulján is csak egy S betű van, mégis 6S. :D link

[ Szerkesztve ]

(#132613) agabe válasza Totheground (#132608) üzenetére


agabe
addikt

elég a keret szélét megnézni.
Ha fényes 5S, ha matt SE, de természetesen gyári szám, imei ellenrüzése nélkül úgysem vesz értelmes ember telót, és ott rögtön kiírja milyen készülék meddig van gari (ez is árulkodó lehet, hogy 2017 márc.31 előtti nem lehet a lejárat), ezen kívül ki tudja, sim tray-be megint lesz-e imei szám mint 6S-ben, és az is egy különbség mert 5S-nél nem volt, szelfi képnél van-e villanó az is egyszerűen látható, és vannak még benchmark appok is, de azok nélkül is gyorsan kideríthető miről is van szó.

(#132614) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Sziasztok!
Lehetséges valahogy blootouthon küldeni iphonrol androidra fájlokat?! ha igen hogyan?

(#132615) -secret- válasza Hardver Arc (#132614) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kontaktot tudsz küldeni csak meg jegyzetet. JB-vel talán más is megoldható.

(#132616) California1 válasza agabe (#132581) üzenetére


California1
őstag

i5-re is feltettem a 9.3 béta4-5-6-7 verziókat . Messze jobb és gyorsabb volt mint a 9.2 vagy 9.2.1 ,de erről anno írtam is. Simán béta 9.3al el is adtam és semmi panasz nem volt a sebességre .

(#132617) B-L-A-C-K válasza Az-X (#132611) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most ha nincs hozzárendelve ujjad, és ki van kapcsolva szerintem nem. Viszont ez csak szerintem, nem próbáltam élesbe, mivel nem volt ilyen hibás készülékem amint frissíteni kellett volna. Szóval rábízom mit csinálsz, de ha bevállalod és rossz lesz Muter azért ne kezdjen el csuklani... ;]

(#132618) Soybex


Soybex
őstag

Hali!

5s-hez keresek üvegfóliát, de lehetőleg egy ezresért max.
Ebayen 300-500ft között mozog, de legalább 10 nap mire ide ér, viszont nem akarom fólia nélkül használni.
Tudtok valami olcsó és megbízható lelőhelyet? :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#132619) B-L-A-C-K válasza Soybex (#132618) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem itt aprón is találsz.

(#132620) Hardver Arc válasza -secret- (#132615) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

ok.. :W köszi :R

(#132621) -secret- válasza Hardver Arc (#132620) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mit akarsz egyébként küldeni?

(#132622) B-L-A-C-K válasza -secret- (#132621) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pucérjányosképet ;]

(#132623) -secret- válasza B-L-A-C-K (#132622) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az jöhet nekem is, de arra ott az email. :D

(#132624) baro130


baro130
tag

Nem tudjátok, aktiválták-e már ezt a funkciót (App Thinning) a legújabb OS-ben?

http://imagazin.hu/csuszik-az-egyik-legjobb-ios-9-funkcio/

(#132625) Az-X válasza B-L-A-C-K (#132617) üzenetére


Az-X
őstag

Akkor azt hiszem várok inkább konkrét tapasztalatot.

:)

(#132626) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ezt a Wowfixit folyékony kijelző védőt nagyon reklámozzák mindenhol, Auchanba áruházba is külön pulttal láttam. Most meg facebookon látom "celebek"-nek is nyomatják hogy reklámozzák...Kíváncsi vagyok tényleg olyan jó ahogy olvasgatok róla.

Hivatalos weboldala: link

[ Szerkesztve ]

(#132627) OldAkita válasza szekfizsolt (#132598) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Nagy ajándéknak tartom hogy ezt leírtad. Gyakran gondolok rá hogy az 5C-nél mikor érdemes megállni. Most a 9.2.1 van fent de semmi összehasonlítási alapom nincs hogy gyors vagy lassú, mert pár hónapja kaptam ajándékba használtan.

(#132628) -secret- válasza B-L-A-C-K (#132626) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Veszel?

(#132629) B-L-A-C-K válasza -secret- (#132628) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt se tudom mennyi, de ma Auchanba bemegyek ha még ott promozzák, megmondom adjanak egy kicsit és letesztelem, úgy is van egy szar 5S kijelzőm. :)

(#132630) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#132626) üzenetére


Tibee86
veterán

Pár éve én próbálkoztam hasonlóval (liquid armor) csak mivel letesztelni nem mertem, hogy valójában használ e, így maradt az üveg. Viszont a törlőkendőt amit adtak hozzá király. :D

[ Szerkesztve ]

(#132631) Hardver Arc válasza -secret- (#132621) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Lg g2 minimet akartam jofogásra fell rakni a g2 minimel.. iphonomal amiket fotoztam elvégre csak jobb képeket csinál.. de szükségtelen már mert felraktam hardverapron és már el is kell ugy nézz ki 😌😉

(#132632) Treff válasza B-L-A-C-K (#132601) üzenetére


Treff
aktív tag

Megcáfollak: a gyár fólia a tács id-ot is takarja! Ezért nálam se 100%-os az érzékelése. Kézben igen, de vízszintesen asztalra téve nem akarja az ujjlenyomatot beolvasni.

A hangszórónak a helyet pedig kivágtam a fólián - nem volt könnyű, hogy ne legyen sérülés, beletelt jó 45 percbe. :)

Ha kell, képet is csatolok róla.

[ Szerkesztve ]

(#132633) B-L-A-C-K válasza Treff (#132632) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Előlapi-hátlapi persze hogy takarja (nem is írtam hogy nem), de külön nincs rajta az ID-n semmi.

A gyári fóliát meg biztos nem használnám még kivágdosva sem, mert azt nem is arra találták ki hogy rendes fóliaként használd...

[ Szerkesztve ]

(#132634) Treff válasza B-L-A-C-K (#132633) üzenetére


Treff
aktív tag

Mivel nem jött még meg a t*tves fóliám, kénytelen voltam ilyen köztes megoldáshoz folyamodni. :)

[ Szerkesztve ]

(#132635) B-L-A-C-K válasza Treff (#132634) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért nem veszel egy sima rávalót innen apróról, szerintem nem egy nagy összeg, így nagyon tré szerencsétlen telefon...:D Na meg az ujjlenyomatot is szépen kezelheti...:)

(#132636) Jorus válasza Treff (#132632) üzenetére


Jorus
nagyúr

Minek hagyod rajta a csomagoló fóliát?

Szerk.: Jaaa, az a komment az előbb még nem volt ott, így már világos! :D

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#132637) Treff válasza Jorus (#132636) üzenetére


Treff
aktív tag

(#132634) :)

[ Szerkesztve ]

(#132638) buvartacsko válasza Treff (#132634) üzenetére


buvartacsko
addikt

az alját a touch idvel egy sorben én simán levágtam egy késsel, addig a 30 percig ameddig nem raktam rá egy rendes fóliát. :) (meg a tetejét is, hogy halljak)

(#132639) Treff válasza B-L-A-C-K (#132635) üzenetére


Treff
aktív tag

Na igen, felül már kissé alá ment a retek, azt ki kell szednem - pont esedékes :D
Élőben amúgy kitisztítva a felső széleknél egyáltalán nem csúnya.

A téves szállításból fakadólag küldött a kínai egy mezei 0,3-as üvegfóliát, de olyan élesek a szélei, hogy inkább nem raktam fel rá. Legalább lekerekítettet csomagolt volna félre a jómunkásember :D

Remélem hamar megjön rá a fóliám.

Ujjlenyomat olvasó kézben működik rendesen, csak asztalon nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#132640) B-L-A-C-K válasza Treff (#132639) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"ki kell szednem"...:D Én is szeretem basztatani a telefont, tény, de hogy 45 percig vagdossak egy olyan fóliát amit nem is azért találtak ki rá hogy használd is vele a telefont, illetve még azzal szórakozzak hogy bement alá a kosz és szedegessem már nekem is sok lenne...:)

Szóval nem értem míg nem jön meg amit rendeltél, miért nem veszel rá apróról egy pár száz forintos sima rávalót? :/

(#132641) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok!
Ez bocsi egy viszonylag off topic kérdés.
Milyen olyan helyvan ahol beszámitanak lyó áron apple ipod touch 6 g-t?

(#132642) Treff válasza B-L-A-C-K (#132640) üzenetére


Treff
aktív tag

míg mások a laggolás-nem laggolás témával pervezkednek a teló szoftvere esetében, addig én ezzel :D

(#132643) B-L-A-C-K válasza jeromosi (#132641) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem ahol van beszámítás ott beszámítják mindenhol, viszont jó áron sehol, mivel azt nekik is tovább kell adniuk haszonnal, így sokkal jobban jársz ha meghirdeted neten. Ha gyorsan elakarod adni akkor ár alatt, de még így is jobban jársz mint valahol beszámíttatod.

(#132644) jeromosi válasza B-L-A-C-K (#132643) üzenetére


jeromosi
aktív tag

rendben köszi

(#132645) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

iCloudban tárolt cuccok egy másik iCloudra átvihetőek-e? Amióta kijelentkeztem a fiókokból, megugrott az akksis üzemidőm és rákeresve más is írta, hogy egy új fiókkal megoldódtak az akksi gondok.

(#132646) millerur


millerur
tag

Sziasztok!

Nem tudom valaki járt-e már hasonló cipőben, remélem itt sikerül válaszra találni :). Nincs 1.5 éves az iphone 6-om, aminek a töltőjével van egy kis gondom, először azt hittem a kábel a ludas, de valószínűbb, hogy a készülékkel van a gond, ha bedugom a töltő kábelét csak akkor tölt, ha egy kicsit megmozgatom benne, namármost ez ugyanígy abba is hagyja valamikor a töltést, szóval nem az igazi a helyzet.

A készülék még garanciás, de felvetődik a kérdés, hogy most nekem ezt Telekomhoz kellene vinnem szervízbe vagy valamelyik apple storeba?

(#132647) Ragnar95 válasza millerur (#132646) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Először is próbáld meg kitisztítani a töltő nyílást fogpiszkálóval, mert sokszor csak poros belül és emiatt nem érintkezik rendesen a kábel.
Másrészt csak 1 év garancia van Apple termékekre, így 1.5 éves iPhone esetén a készülék már nem garanciális. Garanciális hibával amúgy viheted mind a szolgáltatóhoz, mind az APR-ekhez a készüléket, de a szolgáltatónál lassabb a csere.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#132648) metju


metju
tag

Javaslom, hogy fogpiszkaloval óvatosan szedd ki a csatlakozba került zsebpiszkot.

Up: lassú voltam!:)

[ Szerkesztve ]

(#132649) #99546112 válasza Treff (#132634) üzenetére


#99546112
törölt tag

Én nem tettem a 6S-re fóliát, de nem karcolódik már olyan könnyen egyébként, mondjuk vigyázok is rá.

(#132650) millerur válasza Ragnar95 (#132647) üzenetére


millerur
tag

Sajna ez már megvolt és nem segített a problémán :( Ez az 1 éves garancia nekem új :(((

Egyébként a gond az, hogy ugye a kábelnek be kellene kicsit "pattanni", de nálam ha mozdul egy kicsit amikor benn van akkor kipattan, szóval valszeg az egyik oldalon kikopott a tokozat, vagy valami hasonló dolog történhetett.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.