Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) Ijk válasza KoVee84 (#28341) üzenetére


Ijk
nagyúr

De szép tervek.

Sokszor unom rohadtul a mindennapos főzést, mosogatást, húsevést amikor a hátam közepére sem kívánom. Szerencsére a legutolsó ritkán fordul elő.
a sörből meg megiszol heti kettőt, aztán lassan elfogy az.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28352) Woodslave válasza baluka26 (#28350) üzenetére


Woodslave
nagyúr

normális konditermi edzésnél azt mondanám, hogy nagyobb izomcsoporttól haladj a kisebb felé. De mivel csak korlátozott lehetőséged van (10 kilós kézi) ezért azt mondom, csináld fordítva. Először kar, aztán váll, mell, majd hát és végül guggolás. 3*10 átmozgatás jelleggel mehet sztem.

Mellet eléggé le lehet edzeni egy tárogatás-nyomás szuperszettel, ha szerelhető a súlyzó akkor nagyobbat is összerakhatsz mondjuk áthúzásra.

Váll: tök egyértelmű: állig húzás-nyomás szuperszett, oldalemelés, előre emelés, döntött oldalemelés

hát: erre kevés sztem, bár ha nagyobbat tudsz összerakni akkor döntött evezés egy kézzel

guggolás: maga a súly kevés, de én magamat ki tudom készíteni simán 5*20 guggolással, pedig tudok 100-al guggolni (persze ez is szánalom, csak a miheztartás végett irtam). Goblet squatot csinálhatsz, kitörés, egy lábas guggolás (hátsó láb a padon)

kar: tök egyértelmű, faxán elég két kézisúlyzó karhajlítás ahogy el tudod képzelni (simán, beforgatva, ülve, kalapács, kalapács test előtt) tricepsz: fej feletti nyújtás, skull crusher, fekve keresztve, lórugás...

a múltkor hotelben voltam, ahol 10 kilós kézisúlyzó volt a legnagyobb qrva jókat edzettem. (jó volt egy lehúzó hátra, meg egy mellnyomó de akkor is) :K (mondjuk ez is elég szánalom, hogy 4 év után két 10 kg-s súlyzóval edzésnek nevezhető dolgot tudok produkálni :DDD )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28353) God Vazzeg válasza Woodslave (#28352) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Minél régebb óta edzel, annál jobb lesz az agy-izom kapcsolat, annál eredményesebbek az edzéseid, akár 10 kilós súlyokkal is :K

(#28354) Ijk válasza Woodslave (#28352) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább nyomjon fekvőtámaszokat, megedzi a hátat, mellet, tricepszet és hagyja ezt a 10 kilós kézisúlyzós bohóckodást. Vállara, bicepszre még jó lehet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28355) GyurosAki válasza Woodslave (#28337) üzenetére


GyurosAki
tag

Rossz szavakkal kerestem.
A szájtek pont hun találtam:
"Dupla nyílt lábszárcsonttörés és fél év fekvéssel megbolondítva. Mindezt egy lábtológépezés közben szenvedtem el, 900 kiló alatt."
900??? :Y

(#28350) baluka26: Abszolút kezdőként tényleg jobban járnál a fekvőtámasszal, amíg kellően megerősödsz, ahogy ljk is mondta

[ Szerkesztve ]

(#28356) Woodslave válasza God Vazzeg (#28353) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K vagy csak gyenge xar vagyok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28357) God Vazzeg válasza Woodslave (#28356) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az nem lehet :D ;]

(#28358) Woodslave válasza God Vazzeg (#28357) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28359) baluka26 válasza GyurosAki (#28355) üzenetére


baluka26
veterán

És fekvőből mennyit kellene naponta, hogy értelmes mértékű legyen a fejlődés?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28360) KoVee84 válasza baluka26 (#28359) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ha van androidod, akkor ez egész hasznos lehet fekvőtámaszokhoz: Push up app

(#28361) baluka26 válasza KoVee84 (#28360) üzenetére


baluka26
veterán

Köszi, ránézek!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28362) Jinxb1rd válasza Ijk (#28354) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

hagyja ezt a 10 kilós kézisúlyzós bohóckodás :((

Akkor szerintem nyomja két 20-assal, végül is az a lényeg, hogy ne legyünk bohócok a többiek szemében.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#28363) baluka26 válasza Jinxb1rd (#28362) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem egyelőre ez a tíz kilós is borzasztó nehéz, az az igazság.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28364) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Tíz kilóval... :D
Mondjuk vállra van pár gyakorlat, ami tíz kilóval se könnyű...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28365) #11527168


#11527168
törölt tag

Na mi folyik itt? Laza 2300 hsz mióta nem rájtam erre néhány hétig :Y (jó az smiley :DDD )

Kigyúrtátok magatokat a Soundra? Én igen ;] Kezdek feljönni megint, alakul a forma úgyhogy büszke vagyok magamra :B

(#28366) Woodslave válasza #11527168 (#28365) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U ja persze

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28367) #11527168 válasza Woodslave (#28366) üzenetére


#11527168
törölt tag

38-as kar már megvan ;] Úgy olvastam most itt az a vízválasztó :DD

#28368 Ja értem, akkor mégse vagyok Sound-kompatibilis :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#28368) Woodslave válasza #11527168 (#28367) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak ha kockahasat is tudsz mellérakni ;) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28369) God Vazzeg válasza Woodslave (#28368) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem kocahasam van, mit nyertem? :D

(#28370) Woodslave válasza God Vazzeg (#28369) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó de hány kocka :F ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28371) Sotho válasza #11527168 (#28367) üzenetére


Sotho
őstag

A vízválasztó a 40-es, pl.:[link]
:D Odáig kurva nehéz eljutni esetenként aztán megint jöhet egy nagyobb ugrás. (most nem rólam beszélünk én csak otthon húzódzkodó vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#28372) God Vazzeg válasza Woodslave (#28370) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Olvasd újra :))

(#28373) Woodslave válasza God Vazzeg (#28372) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] a gyorsolvasás átka :))

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28374) philoxenia válasza Sotho (#28371) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem ötvenes. Ja, ne a hosszát mérjem? :F

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28375) korcsillio válasza philoxenia (#28374) üzenetére


korcsillio
őstag

Nekem csak 19... :'(

[ Szerkesztve ]

(#28376) God Vazzeg válasza Woodslave (#28373) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Semmi baj :D ;]

(#28377) philoxenia válasza korcsillio (#28375) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A hossza? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28378) korcsillio válasza philoxenia (#28377) üzenetére


korcsillio
őstag

Jah,most nézem hogy ti a karotokról beszéltek... :)

(#28379) shteer válasza Sotho (#28371) üzenetére


shteer
titán

Uuuudejo, en mar tag lehetek akkor? :)

..szerintem jónak tűnik

(#28380) deniro2 válasza shteer (#28379) üzenetére


deniro2
senior tag

40? Akkor húzzál bele, mert legalább havi fél centit fel kell még pakolnod a jövőre beígért Janesz-formához... ;]

(#28381) Ijk válasza Sotho (#28371) üzenetére


Ijk
nagyúr

A vízválasztó 45-ös szárazon. Akkor már elhiszik hogy edzel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28382) shteer válasza deniro2 (#28380) üzenetére


shteer
titán

akkor még 2 hónapig pihenő :DDD de nem ígértem, csak ácsingóztam érte ;]

..szerintem jónak tűnik

(#28383) #11527168 válasza Ijk (#28381) üzenetére


#11527168
törölt tag

Mivan :F :DDD

(#28384) Kidus válasza baluka26 (#28340) üzenetére


Kidus
őstag

Hat akkor nyilvan azzal csinalod amid van :)
Lenyeg a valtozatossag, nem kell mindig ugyanazt es ugyanugy...
Foleg hasazni meg egy darab szekkel is lehet.

Coccolino: Ne is mondd, kihoznam az egesz csaladot, meg a haverokat, meg akkor mar az o csaladjukat is es az o haverjaikat is ki kene szoval a fel orszagot :)

Assuming Control

(#28385) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam atta, tanulság, hogy nem edzés után kell eldönteni, hogy tömegelés vagy diéta mert qrva jól néztem ki ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28386) Tamoo válasza Woodslave (#28385) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Délelőtt diétáztam, délután tömegeltem. Az úgy nem jó? :F

(#28387) Balupapa válasza Tamoo (#28386) üzenetére


Balupapa
senior tag

De, mondjuk én A-B napot tartok :DDD Pároson zabálok, páratlanon koplalok.

_-=*WheelWhores*=-_

(#28388) Woodslave válasza Tamoo (#28386) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szeretettem volna hinni, próbaltam, de csak a tömegelés része megy ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28389) penene


penene
őstag

Kipróbáltam ma a Nicoflexet hasazáshoz is. Jól esett, szerintem jót tett. :K

(#28390) baluka26 válasza penene (#28389) üzenetére


baluka26
veterán

Richtofit Sport-ot próbáltad már?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28391) penene válasza baluka26 (#28390) üzenetére


penene
őstag

Aha, szerintem 10 éve, legalábbis ismerős a doboza így rákeresve. :)

(#28392) baluka26 válasza penene (#28391) üzenetére


baluka26
veterán

Nem olyan, mint Nicoflex, mert ez nem gyógyszer, de nagyon jól lazít, én minden este bekenem vele magam, ahol érzem, hogy el vagyok fáradva, és nagyon táplál, nagyon ajánlom.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28393) _NCT válasza penene (#28391) üzenetére


_NCT
őstag

Edzés előtti bemelegítőt keresel, vagy húzódásra, izomfájdalomra valamit?

Nekem eléggé odavan a térgyem, meg a lábam is fájt. Kentem én Bengay-el, Perskindoll-al, minden szar sportkrémmel, nem használt. Aztán tegnap vettem fekete nadálytő krémet, és basszus 1000x jobb volt, mint bármilyen buzi drága sportkrém. Tegnap du bekentem a térgyem meg a lábam, már 1-2 órára rá éreztem, hogy basszus, nem fáj..... Aztán ma már majdnem elmúlt a fájdalom, igaz a guggolásokat csínján csináltam, meg a nyújtásokat. De tegnap meg azelőtt pl rá sem tudtam állni rendesen.

Naturland-os cucc.

Btw ma vettem Arthroxon-t, várom a hatását, kíváncsi leszek rá hogy helyre tesz-e.

[ Szerkesztve ]

(#28394) baluka26 válasza _NCT (#28393) üzenetére


baluka26
veterán

Fekete nadálytő tényleg jó, én az leginkább véraláfutásra használom, sportkrém térdre nem való. Arra próbálhatsz valami gyengusz gyulladáscsökkentőt is (diklofenák). Ilyen témákban otthon vagyok a focis múltam miatt. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28395) penene válasza _NCT (#28393) üzenetére


penene
őstag

Köszi, nem keresek semmit, csak benyögtem valamit én is, ha már azt nem tudom írni, hogy "150 kilóba nyomtam 8x, atka". ;]

Olyan 5-6 éve próbáltam ki először a Nicoflexet bemelegítő krémnek, és azóta annyira állat mód megtetszett, hogy mást nem is használok. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egész edzés alatt azt akarja érezni, hogy megfelelően melegek/forrók az izmai, izületei, még akkor is izzik, ha pihen (de ha edz is, akkor extrán fűt).

Inhüvelygyulladásra el kezdtem kenni Rozmaringos kenőcsöt, és nagyon jó, ill. kaptam dokitól éjszakára pakolást is + gyull. csökk tabit. Minden kézzel végzendő gyakorlatot mellőzök, és várom, hogy javuljon.
Meg persze elküldött 10 helyre vizsgálatra, ami ilyenkor szokás (lehet nem is az edzés miatt van begyulladva, vagy nem a terhelés miatt nem múlik), nem is baj, mert legalább teljes átvilágítást kapok, úgyis rég volt. :D

Nadálytőről én is hallottam, királyság lehet, most azt a Rozmaringos cuccot kenem, és az is jó.

Remélem mire végzek a vizsgálatokkal, el is múlik, és edzhetek újra, bár az csak álom kategória most már. Amúgy jól van, de érzem, hogy van ott felesleges folyadék, ami miatt nehezebben hajlik az ujj, de legalább nem fáj, igaz nagyon erős mozdulatokat nem is csinálok direkt.

[ Szerkesztve ]

(#28396) _NCT válasza baluka26 (#28394) üzenetére


_NCT
őstag

Tudom, 2 napja mikor már úgy közlekedtem mint egy 80 éves nyugdíjas, vettem be 2db voltaren dolo tabit, annak is diklofenák a hatóanyaga. Jóvót az is, szerintem valamit segített. Még fejfájásra is szokott segíteni, algopirin meg ezek már gyengék nekem.

Flektor port kéne szerezni, na az egy nagyon tuti fájdalomcsillapító, csak hát vényköteles. Na az helyrerak bármit bárhol bármikor...

penene: na olyat mostanában én sem fogok írni azt hiszem :D Tömegnövelés nem megy, inkább leszálkásítok 50kg-ra :DD Úgy is megtudtam, hogy 38-as kartól kezdődik az élet, akkor én már jóvagyok...

Na igen, ezért nem tömöm magam én sem gyógyszerekkel, de ez a nadálytő krém gyógyít is, az 1000x...

[ Szerkesztve ]

(#28397) penene válasza _NCT (#28396) üzenetére


penene
őstag

Nekem az a bajom ezekkel, hogy csak fájdalom csillapító. Ha elviselhetetlen, akkor persze, jó, de az kevésbé gyógyít.

Reagálás: igen, a nadálytő az gyógyít, viszont a faxom kilett a Diclaccal is. Kentem vagy 1 hónapig, azt semmi. Csak elnyomta a fájást. Rozmaringos krémmel (Biomed Rozmaring krém) meg első alkalom után eltűnt a folyadék az ujjamból (múlt csüt óta), sokkal jobban mozgott, nem fájt, stb, tehát biztos el is szívta a gyulladást, ami azóta nagyon nem is jött vissza, de persze valamiért visszajön, valszeg ezért kell a vizsgálat.

Majd lehet kipróbálom a nadálytőset is, ha nem múlik el.

[ Szerkesztve ]

(#28398) baluka26 válasza _NCT (#28396) üzenetére


baluka26
veterán

Flektor por nem vényköteles, az is diklofenák. Krémet használj, ha helyi fájdalmad van, kevesebb a mellékhatás.
Ami por, és nagyon jó gyuladdáscsökkentő-fájdalomcsillapító, az a Xilox. Az mindennél jobb, ha bírja a májad, emiatt vényköteles is.

Algopyrin nekem jobb, mint nsaid-ok, főleg, hogy antidepi miatt nem is szedhetek ilyet a vérzés veszélye miatt.

penene: Nekem csonthártyagyuszim volt lábamban, az volt a megoldás, hogy tehermentesítve lett szilikonos sarokékkel. Egyébént meg Cataflam+Dolobene krémet kaptam rá.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28399) deniro2


deniro2
senior tag

Nyomorékok ide! ;]

(#28400) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Vállcsúcs fájdalomból rotátorköpeny gyulladásra lehet következtetni? Edzés után egy órával már jelentkezhet? Akkor fáj, ha emelem a karom, csavarásra nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.