Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28751) Woodslave válasza Coccolino_O (#28750) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert akkor időm nem marad a hobbimra :D

de köszönöm, én magyarországon is tudnék/tudtam többet keresni de elvagyok :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28752) adam_


adam_
senior tag

Voltam Németországban állásinterjún, atta. :) Ma meg ennek örömére felavatom ezt a termet: [link]

[ Szerkesztve ]

(#28753) wertigo1984 válasza adam_ (#28752) üzenetére


wertigo1984
őstag

Gratula! :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28754) adam_ válasza wertigo1984 (#28753) üzenetére


adam_
senior tag

Köszi papa!

(#28755) Coccolino_O válasza Woodslave (#28751) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Akkor ne rinyáljál. ;]

(#28756) Woodslave válasza Coccolino_O (#28755) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem rinyálok :DD

Adam: jól kinéző terem (csak hogy legyen vmi (test)építő jellegű hsz (rész) ;] Holnap én is elmegyek egy jobb terembe Pécsre ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28757) rmartin94 válasza adam_ (#28752) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Gratula. :D Meg jó neked, hogy ilyen jó kis terembe tudsz menni edzeni. :K

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#28758) adam_ válasza rmartin94 (#28757) üzenetére


adam_
senior tag

Havi 20 euró!!! Mo-on havi kb. 6000 Ft-ért hol edz az ember hasonló színvonalú teremben? Sehol. :U

(#28759) God Vazzeg válasza adam_ (#28758) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ááá, ez nagyon durván jó ár érte, itthon esély nem lenne ennyiből fenntartani egy ekkora helyet, az adókkal és a többi sarccal ledarálnak sajnos. Ennyiért tuti ilyen helyre járnék kint :K

(#28760) korcsillio válasza adam_ (#28752) üzenetére


korcsillio
őstag

Sok sikert a melóhoz meg a teremhez is,f@sza(havi 2000ből azt 20at észre se veszed :DDD ).

[ Szerkesztve ]

(#28761) deniro2 válasza korcsillio (#28760) üzenetére


deniro2
senior tag

Havi kétezret szerintem egy rendes kőműves megkeres arrafelé... Bár nem tudom Adam mit dolgozik, lehet eltaláltam... :D

(#28762) korcsillio válasza deniro2 (#28761) üzenetére


korcsillio
őstag

Én az Osztrák határ mellett lakok,itt kb.ennyi az átlag de ezek szerint a Németek jobban megfizetik az embert....

(#28763) adam_ válasza deniro2 (#28761) üzenetére


adam_
senior tag

Még egyenlőre sajnos nem a végzettségemnek megfelelően (informatika) dolgozok, azzal 3000-4000 Euró is összehozható. :) Egyenlőre 1000 Euróval is megelégszem, és ha felfejlődött a nyelvtudásom, akkor irány surány. :K

[ Szerkesztve ]

(#28764) wertigo1984 válasza korcsillio (#28762) üzenetére


wertigo1984
őstag

Na ezert takarodok majd ki en is... :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28765) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!egy olyan kerdesem volna ,h a rocky road izesites mennyire emsztheto feherjeben?Es szeretnek meg egy termogenikus zsiregetot a lipo 6x re gondoltam de latom van meg ezer fajta lipo .most melyik a legereosebb belole ?koszi a segitseget elore is.

(#28766) szasanyi válasza kiki22 (#28765) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez engem is érdekelne. ON 100% Whey Gold Standard esetében nagyon sokan azt írták tapasztalanak, hogy a Rocky Road a legfinomabb.. de, hogy az milyen? :F

(#28767) Kidus válasza God Vazzeg (#28759) üzenetére


Kidus
őstag

En ide jarok, havi 27 dolcsi, kb fele annyi mint amennyibe a YMCA kerult meg mikor nem itt laktam. Eleg jo kis terem, sok gepuk van es olcso is.
Annyi a hatrany hogy egy evet ala kell irni, es nem nagyon tudod lemondani, mert annyiba kerulne kb. mint kifizetni az egesz evet. Viszont ha koltozol atteszik a regisztraciodat ingyen egy masikba ami hozzad kozelebb van.

Assuming Control

(#28768) kiki22 válasza szasanyi (#28766) üzenetére


kiki22
senior tag

amugy nem nagyon talalok olyan boltot ahol ON 100% Whey Gold Standard bol belehet szerezni egyszerre tobb izt.mondjuk erdekelne meg a csoki-kokusz

(#28769) wertigo1984 válasza szasanyi (#28766) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mintha kekszes sutit innal, tenyleg nagyon finom, ON-ban legalabbis. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28770) szasanyi válasza kiki22 (#28768) üzenetére


szasanyi
félisten

Viszonylag jó ár, több íz: here you are! ;) Én az íz miatt hezitálok, mert amúgy ez első osztályú protein, csak hát a Tropical Punch nekem nem nagyon jött be. Persze nem rossz, nem azt mondom.

wertigo1984: a "sziklás út" íze olyan mint a kekszes süti? De akkor milyen lehet a sütikrém? :F Elb*szott egy elnevezések... :D

[ Szerkesztve ]

(#28771) kisbrekes100


kisbrekes100
tag

Ki hányszor lábazik egy héten? (Már aki lábazik :D)

(#28772) baluka26


baluka26
veterán

Fú, edzettem most másfél órát, lementem ma ellipszisen egy félmaratont plusz átedzettem magam, alig tudom mozgatni a kezeim, bedurrant mindenem, mint állat. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire élvezetes ez az edzegetés.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28773) wertigo1984 válasza szasanyi (#28770) üzenetére


wertigo1984
őstag

Az meg olyan mint a kremes suti... :DDD . Igen erdekes elnevezesek. Amikor vettem, ugy voltam es vagyok most is, hogy mindegy csak vanilias ne legyen mert azt utalom. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28774) rmartin94 válasza kisbrekes100 (#28771) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Én heti 1x szoktam lábazni, de utána 2 napig kegyetlen érzés... :DDD

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#28775) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Egy zsugor ásványvíztől meghúzódott a vállam. Adta. :DDD

Úgy látszik már vásárolni se lehet menni bemelegítés nélkül. ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#28776) philoxenia válasza Jinxb1rd (#28775) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egy zsugor?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28777) S e t h válasza kisbrekes100 (#28771) üzenetére


S e t h
nagyúr

Napi 20 km bringán, nagyobb lábak már nem kellenek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28779) bálint_s


bálint_s
csendes tag

@kiki22 & @szasanyi: Eddig három ízt próbáltam az ON-tól, az első a rocky road volt, semmi különlegest ne várjatok egyszerű édesítős, kicsit karamelles íz, sokan a Mars csokihoz hasonlítják, attól azért messze van.
A második a caramel toffee fudge volt, az is felejthető szerintem, sima édeskés íz, tényleg semmi különleges.
Most pedig két napja vettem epres-banánosat, ez nekem nagyon bejön.

Mindegyik hideg vízzel hozza ki csak a legjobb ízét! Bár íz miatt nem választanék proteint, hanem csakis a "teljesítménye" és elismertsége, fehérje-tartalma miatt. Ráadásul az ON-ban alig van cukor és zsír is. Nem véletlenül a legjobb tejsavó a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#28780) kisbrekes100 válasza rmartin94 (#28774) üzenetére


kisbrekes100
tag

Helyes! :)

Én 3 hete iktattam be a heti kettő lábazást, mert úgy érzem, hogy simán belefér. Eddig még bírom :D

(#28781) szasanyi válasza bálint_s (#28779) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem. Nálam fontos az íz, mert nem nyomom hardcore sem az edzést, sem a proteint. Ami sz@r az sz@r, és nem kell. :N
Mint pölö a Pro Enzy Fusion... mintha homokos lenne, mivel nem oldódik teljesen a benne lévő valami (többek szerint a kreatin ami egyébként olyan kevés, hogy sztem az nem lehet), és ott az eper-banán ízű nem is finom. Jó lenne tudni ahhoz képest milyen... egyébként az ON esetében melyik íz dominál jobban az eper, vagy a banán?
Én ha este iszok akkor szoktam sovány tejbe tenni, hogy kicsit lassítsa a felszívódást egyébként én is vízzel iszom.

(#28782) wertigo1984 válasza szasanyi (#28781) üzenetére


wertigo1984
őstag

Kozepiskolas eveim elejen ezt (epres-bananos) ittam de csakis tejjel, ugy mennyei volt. :DD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28783) Ijk válasza kisbrekes100 (#28780) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor szarul lábazol, ha te heti kétszer le tudod edzeni. ;]
3 napig alig bírok menni lábazás után.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28784) kukinyo válasza Ijk (#28783) üzenetére


kukinyo
addikt

Akkor szar a lábad ;]
Egyébként szerintem ez is egyénfüggő.Én már régóta heti 2x lábazok és másnap már tudok kocogni, kerekezni.Addig kellemetlen csak amíg be nem melegszik.
Lábazás után lelazítasz rendesen?

[ Szerkesztve ]

(#28785) GyurosAki válasza kisbrekes100 (#28771) üzenetére


GyurosAki
tag

Heti 3x :DDD

(#28671) Casanova*: Nagyon jó cikk én is ki akartam tenni. Még jó, hogy megnéztem nem rakta-e ki valaki más... :D

Megrendeltem a marhafehérjét és a kilós kreatint. Jövőhéttől belecsapok a lecsóba. ;) Jó lesz már így a nyári punnyadás után.

(#28786) wertigo1984 válasza GyurosAki (#28785) üzenetére


wertigo1984
őstag

Milyet rendeltel?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28787) deniro2


deniro2
senior tag

A myprotein nem szarozott, a tegnap este 6-kor rendelt fehérjém már úton is van... :C

(#28788) bálint_s válasza szasanyi (#28781) üzenetére


bálint_s
csendes tag

Értem, hát tejjel mindegyik finomabb szerintem... Én a banánt mintha jobban kiérezném belőle!

(#28789) Shadowbull válasza adam_ (#28763) üzenetére


Shadowbull
addikt

havi 4000 netto az mar igen jo penznek szamit, ahhoz egyedulallokent evi 85e eurot kell megkeresni bruttoban.

Az atlagfizetes Nemetorszagban olyan 45e brutto korul van.

Informatikusoknal igy nez ki a dolog:

http://www.spiegel.de/karriere/berufsleben/gehaltsreport-einkommen-fuer-informatiker-in-der-it-branche-a-832124.html

ebbol a lenyeg:

"Berufserfahrung wirkt sich in der Regel positiv im Portemonnaie aus: Wer schon über zehn Jahre im Job ist, kommt als Webdesigner auf rund 48.500 Euro. Erfahrene Mitarbeiter im Anwendersupport verdienen knapp 48.000 Euro, System- und Netzwerkadministratoren 58.600 Euro. Softwareentwickler erhalten im Schnitt 64.800 Euro, IT-Berater 73.300 Euro und SAP-Berater bereits 76.900 Euro."

10 ev tapasztalattal SAP-tanacsadokent lehet atlagban 76.900 eurot megkeresni, az egyedulallokent meg mindig nincs 4000 euro...

Havi 1000 eurobol meg kabe nyomorogni lehet. Ugyanis az arakat is meg kell nezni, nemcsak a bereket.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#28790) Dani82 válasza deniro2 (#28787) üzenetére


Dani82
senior tag

nem pöcsölnek, a vasàrnapi rendelésem szerdàra itt volt. szerintem bevezették a teljesìtményalapú bérezést a logisztikai osztàlyon :DDD

(#28791) nepszter1 válasza deniro2 (#28787) üzenetére


nepszter1
addikt

jó neked , nekem csomagom felét tegnap feladták később meg majd a másikat :D

(#28792) korcsillio válasza Shadowbull (#28789) üzenetére


korcsillio
őstag

"Havi 1000 eurobol meg kabe nyomorogni lehet. Ugyanis az arakat is meg kell nezni, nemcsak a bereket."

Én pl. minden élelmiszert(kivéve hùst)kint veszek mert nekem ìgy olcsóbb mint itthon....

(#28793) #11527168


#11527168
törölt tag

Na, hosszú idő után dobok egy képet. Wood-féle stílusban készült, de azért a kép méretét nem nyomtam le 160x160-ra ;]

Az előzményeket figyelembe véve, talán már vállalható a forma :B Most kb. 78-80kg lehetek, egy lightosabb diéta után (nagyon nem mertem elvenni a ch-t, nincs szükségem a szédelgésre most) Kockás has nincs, bár igazából soha nem volt (még réges-rég 10% körüli tzs%-al sem volt "vastag")

(#28794) Tamoo válasza #11527168 (#28793) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez igazán semmitmondóra sikeredett. :D Annyi látszik, hogy lebarnult a karod amit a BMW-ből kilógatsz az ablakon. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28795) Shadowbull válasza korcsillio (#28792) üzenetére


Shadowbull
addikt

van ami olcsobb, de van egy csomo dolog ami dragabb, zoldseg, gyumolcs, hus, pekaru... De lidl szinten el lehet lavirozni relative olcson, nade akkor meg minek kijonni nemetorszagba, ezt otthon is meg lehet tenni.

viszont a kaja csak egy dolog, ott van meg a lakhatas, ingatlan, energia, szolgaltatasok, ezek mind jelentosen dragabbak, nem ritkan tobbszorose mint Magyarorszagon. Szoval az elegge hamis kepet ad, amikor az egyszeri dolgozo felszorozza nettot amit Nemetorszagban kaphat, es amul a nagy forintosszegen.

Amikor havi 1200 eurot fizetsz egy haromszobas lakas berleteert, akkor az 1000 euro elegge kevesnek tunik. Bar ebben vannak regionalis kulonbsegek, de az olcso helyeken meg nem kapsz annyi fizetest....

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#28796) #11527168 válasza Tamoo (#28794) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ez ilyen művészi ne-láss-semmit stílus :DDD
Legközelebb a biztonság kedvéért a nyakamba akasztom valahogy a kulcsot :P (Amúgy már nincs meg. Sajnos)

Wood látod, eltanultam hogy kell fényképezni hogy izmosnak tűnjön az ember ;]

[ Szerkesztve ]

(#28797) Woodslave válasza #11527168 (#28793) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] jaja izmos Wood forma vagy :D

ez az illúziók sportja :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28798) Ijk válasza deniro2 (#28787) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem Dani már tegnap ledobta személyesen a rendelésem, egy nagy fekete kocsival. ;]:R
Biztos pislogtak Nyárlőrincen, mert olyan "gépszörnyet" ott még nem láttak. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28799) wertigo1984 válasza Shadowbull (#28795) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mert jobb a minoseg minden tekintetben. :K

Mi a csajjal eves szinten 2-3000€-t siman koltunk ausztriaban.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28800) God Vazzeg válasza #11527168 (#28793) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon jó, mindig sírtok hogy xarok vagytok, aztán tessék :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.