Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57351) Jofi81 válasza Zozo0525 (#57339) üzenetére


Jofi81
őstag

Lidlben lesz hétfőtől softshell nadrág.

(#57352) Peterhappy válasza Jofi81 (#57351) üzenetére


Peterhappy
őstag

Épp most akartam írni.
És az Aldi-ban is, de nem softshell (vasárnaptól)

(#57353) Zozo0525 válasza Jofi81 (#57351) üzenetére


Zozo0525
őstag

köszönöm és Peterhappy tagnak is :R :R :R

(#57354) Fred23 válasza Peterhappy (#57352) üzenetére


Fred23
nagyúr

& Jofi81:
Köszönöm én is a linkeket!

Megcsináltam az első 10 km-em, vagyis úgy 2012 óta az elsőt. Még nem volt tervben, de nem voltam fáradt 9-től, a mai 3500 kcal körüli kajálás pedig extra motiváló erőt is adott. Szóval lett legalább ma valami pozitív is, ha fogyni nem is sikerülhetett.

(#57355) Agony válasza tomcica (#57333) üzenetére


Agony
aktív tag

Na így 3 nap f*s*s után, végre ma már ki lehett menni és 3 hónap off után kezd futás kinézete lenni a mozgásnak. ;] Kicsit túlöltöztem 10 C°-ra (rövid nadrág, hosszú ujjú), ennek ellenőre a pulzus egész jól alakult, átlag 166 BPM és csak a végére érintette a 183 BPM-et.

4K@4:35 melegítés után ment a 4x1000/R1000 (3:45/4:10). Direkt a legnehezebb/leglomhább cipőben mentem, nem is pörgött úgy mint a Boston vagy az Adios, de próbálok minél több edzést így megoldani, hátha lesz egy kis előnye ha csak rövid, versenytempó feletti résztávokra és versenyekre kerülnek elő a könnyű cipők. :K

A belemegítés utáni 8K 3:58-as átlagára adott 176 BPM-et, úgyhogy még mindig hiányzik 3-4 ütés a júniusi állapothoz képest (3:59@171BPM), de összességében egy jó edzés volt.

A VO2-n egyértelműen azért már kezd látszani, hogy kifele vezet az út a gödörből, már "csak" az állóképességen kell sokat dolgozni. :U

Start with a whisper, end with a scream!

(#57356) Never79


Never79
tag

Nekem is kezd alakulgatni betegség után (persze én nem vagyok olyan gyors, mint Agony). Ezen a héten 2 keményebb edzésem volt, kedden volt 5x 4 p 4:35ben, tegnap meg 3x 6 p 4:35ben.Nálam ez max 165ös pulzus. Mindkét edzés 1 óra 10 p körüli volt, a fennmaradó rész csak állóképesség növelés. A tegnapi azért kinyírt, rég volt ilyen, rázott a hideg mikor bebújtam az ágyba. A baj biztos az volt szerintem, hogy csak délben ettem, s úgy mentem el este 8kor futni. Kellett volna vinnem valamit. Ma meg robotmozgással keltem. Lassan indult a rendszer. Szombaton 1 óra, vasárnap meg ismerősökkel 3 óra körüli Mókus kör (25 km 600 szint). Ez így 7 óra feletti hét lesz, szóval elérem a júliusi heti edzésmennyiség alját.

(#57357) tomcica válasza Agony (#57355) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R errol van itt szooo :C az elkovetkezo periodusban ezt a tipusu edzest mar nem kell gyorsitani,gyorsabb atlag se kell :N a darabszamot kell majd szepen feltornazni. Mi 6 x 1000m/1000m verzioval epitkezunk,azzal,hogy neha hosszabb futas megy elotte konnyed(21-26km ossz km),neha pedig csak a 6x 1k/1k + bemelegites + kifutas = 16km.
Ugye van meg a 2km eros 1km konnyed valtogato,na abbol 4-5 sorozat (12-15km) ami a masik FM szintentarto,epitgeto.Azt is szoktam hosszabb futassal kombinalni.Az ilyen hosszabb edzeseknel a tobbi km az nekem 4:30-4:20 szoval semmi cibalas :N (az neked 4:50-4:40 kornyeke).
A 20km feletti futasoknal neha viszek frissitest,neha direkt semmi nelkul csinalom.
3-4 hetente szoktam csinalni egy olyan valtogatot,ahol az utolso nehany ismetlest direkt osszeolvasztom,neha csak 5-7mp kulonbseg van a gyors es a piheno kozott. Pl 6 x 1000m/1000m elso 4db ilyen valtas,ahogy csinaltad,utana egy 3:45-4:00,majd egy 3:45-3:55 kezdesnek (kesobb lehet 3:45-3:55,3:45-3:50).Ez egyfajta versenyt szimulalo edzeskent szolgal,de nem az egesz tav,mert akkor par napig csak neznel ki a fejedbol (ha egyaltalan sikerulne).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57358) tomcica válasza Never79 (#57356) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R orulok neked is :K az a hidegrazas,mosott xar feeling masnap,mintha egesz heten vertek volna az az izomraktarak leuruleset jelzi. Engem is utol szokott erni,van hogy kethetente,van hogy hetente :P olyankor van nalam a BETOLTEEEES + pihenes (9-11ora alvas v alvas+szieszta,de mindenkepp passziv pihenes). A csak betoltes reszben segit,ha nem alszom,akkor elhuzodik :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57359) Agony válasza tomcica (#57357) üzenetére


Agony
aktív tag

Na igen a terv az, hogy az állóképesség építgetése mellett, ha újra stabilan megy a 10K céltempón, akkor a tempót is tolni ki 21K-ra. Ma szerintem 12K benne 8x 200/200 (3:30/4:00) lesz a menü, holnap csorgok 90 perces a céges futókkal, aztán vasárnap újra egy kicsit hosszabb (16K) valami tempóval. :K

Start with a whisper, end with a scream!

(#57360) tomcica válasza Agony (#57359) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ez igy jo terv.Annyit a 200/200-hoz,hogy a 3:30 resz most az erdekesebb neked,ha a test a 4:00-an nem all vissza a szokasos modon,akkor a pihenot ki szabad lassitani 4:15-4:30-ig is (nem konnyu az ugy se am!). Csak azert irom,h nem kell egybol fulloson taposni az edzest,foleg hogy mibol tersz vissza.
Figyelj oda,elso nehany heten,ha a gyors celtempok,a mennyiseg megvan az BOVEN eleg terheles.A pihenot lehet kicsit lazitani. Vagy ugy is lehet,h elso nehany db 200/200-nal a piheno 4:30,a kovetkezo nehany db-nal 4:15 es az utolso ket szettnel 4:00 :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57361) Never79 válasza tomcica (#57358) üzenetére


Never79
tag

Köszi, ma pihi lesz, és meglátom holnap hogy muzsikálok, azt is lehet extratotyogósra veszem. Azért nekem eddig csak ultra után volt ilyen érzés, most meglepett picit, de gondolom ehhez is hozzászokik / lekezeli egy idő után az ember. Betöltést én is tervezek (eddig 2 kókuszrúd is lement a reggeli mellé), lehet kipróbálom a Nutellát banánnal :D vagy hogy is van a te kombód?

(#57362) tomcica válasza Never79 (#57361) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Elso szabaly: az egeszseges felol kezded (gyumolcs, zabpehely, zoldseg smoothie, aszalvany, magvak stb).
Na amikor ezek mind eltuntek benned,mintha nem is ettel volna, akkor johet - > emberes szelet kenyer, ujjnyi vastag vaj, ujjnyi vastag nutella, egy banan rakarikazva.
:DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57363) HKorn válasza tomcica (#57362) üzenetére


HKorn
addikt

emberes szelet kenyer, ujjnyi vastag vaj, ujjnyi vastag nutella, egy banan rakarikazva.

A tetejét pedig porcukorral finoman meghintve :D

Run&Ride

(#57364) Zozo0525 válasza HKorn (#57363) üzenetére


Zozo0525
őstag

+norbi update mézzel?

(#57365) tomcica válasza HKorn (#57363) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az mar overkill lenne ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57366) LanyUs válasza HKorn (#57363) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ne viccelődjetek, mert megsértődik a gyomrom :) . Épp a diétás kajámról beszéltek :P Ezzel fogytam le...

[ Szerkesztve ]

(#57367) #76500480


#76500480
törölt tag

Ugyanazon az útvonalon max 130m magasság, mondhatni sík úton próbáltam gyorsabban futni a turboval mint a 10dkgval nehezebb “simával” és most se hozta a gyorsabb tempót. Inkább lassabb lett +6s/km. Nyáron sem sikerült vele teljesíteni. Valamit rosszul csinálok? Így 150km után meg nem szakadt le a kényesnek mondható sarkantyúja. :D

[ Szerkesztve ]

(#57368) tomcica válasza #76500480 (#57367) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Pedig nalam a Pega Turbo 2 vs Pega 37 erezheto kulonbseget ad :K barmilyen sebessegnel.
Konnyebb a lepesszamot is porgetni a turboban.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57369) Agony válasza tomcica (#57360) üzenetére


Agony
aktív tag

Megvolt a mai 200/R200, kellemesen pörgős volt! :P

Ment 5K melegítés fokozóra (4:25->4:00), aztán indult is a 10x 200/R200, terv szerint 3:30/4:00 volt a terv, ami egész jól sikerült is hozni, de azért a végére már éreztem hogy kezd gyűlni a szaft a csirkecombokban... ;] A tempós 200-ak végül 3:21-et adtak, az R200-ak pedig 4:04-et, így a 4K résztávozás 3:48 lett 176 BPM-el, a teljes 10K pedig 4:04@168BPM.

A tegnapi 58,5-ös VO2 is emelkedett 59,4-re, úgyhogy a hét eleji f*sástól eltekintve korrekt a hét. Holnap 90 perc szigorú csorgás a kollégákkal a rekortán pályán regenerálódásként, aztán vasárnap robog tovább a szekér! :K

Start with a whisper, end with a scream!

(#57370) tomcica válasza Agony (#57369) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szep a cadence is :R igy kell ezt csinalni ;) vasarnap figyeld a tested,kapott a heten "ivet" rendesen.Ha ugy erzed hogy kezd a faradsagtol szetesni a tempo/mozgas (pulzusodat nem feltem az kivallo) akkor fejezd majd a vasarnapit ELOBB be. Tudod,meg labadozol ;]
Szoval ugyelj ra,es a mennyiseget meg ne eroltesd,eljon majd annak is az ideje.
Orulok ezeknek az edzeseknek,megerdemled a sok kihagyas utan. Emberes :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57371) Agony válasza tomcica (#57370) üzenetére


Agony
aktív tag

Nem is akarom túlfeszíteni a húrt, ez a hét gyengébb lesz volumentben (kb. 50K) a három nap kiesés miatt, úgyhogy inkább megcsinálom a minőségi oldalát, jövő héten meg visszakerül a töltelék. :K

Start with a whisper, end with a scream!

(#57372) Perillustris


Perillustris
senior tag

Csak szólok... :C

6X Pro 180K. ;]

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#57373) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Kész a félmaraton felmérő, véletlen PB lett belőle :D A régi rekord 2:04:50 Az új 2:03:21
elfáradtam de pici azért maradt bennem úgy érzem:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#57374) tomcica válasza Zozo0525 (#57373) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szep munka :R Ebbol siman lehet csinalni egy 4oran beluli maratont am :K persze ki kell epiteni. Mondjuk epitkezesnek nem lesz rossz egy 2oran beluli FM,es onnan a kovetkezo level lehetne a sebesseg megtartasaval epiteni a 25km-30km 5:30-as irammal meg ilyenek :K
De csak szepen sorjaban.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57375) parandroid válasza tomcica (#57374) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nana, azért az nem két nap. Nekem 3 évembe telt, és azért volt vele meló. Először legyen rendesen beedzve ez a 6:00-s tempó, a 6:00 és az 5:40 között nem tűnik soknak az a 20 sec, de azért az hatalmas ugrás. Pláne maratoni távon kitartani.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#57376) Zozo0525 válasza tomcica (#57374) üzenetére


Zozo0525
őstag

Na ez jólesett :R 2-3 év és mehetek a lassú lánycsoportba
Kérdés mennyire lehet ezt fejleszteni? (9 nap és 54 éves leszek) lassan talán elérem a végét? mindegy meglátjuk jövő hét még kicsit necces melótól de lehet azért már hétfőn elkezdem azt a tervet amit mondtál, legrosszabb esetben 1 héttel kitolom a kezdést.
nekem a leghosszabb eddig a 30 km volt de maraton is izgatja a fantáziám

(#57377) parandroid válasza Zozo0525 (#57376) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a 30 km megy, akkor a maraton is menni fog, csak sokszor kell csinálni azt a 30 km-t. :K A tempó itt már olyan mindegy, ilyenkor már nem erre hajt az ember.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#57378) tomcica válasza parandroid (#57375) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az igaz,hogy nem ket edzes alatt fog kiepulni ;) viszont azok az adatok alapjan amit most produkalt pulzus,cadence minden azt mutatja,hogy van mit keresni a hosszabb tavokon :K
Neki a 6:30 koruli km gyujtes olyan kell,hogy legyen,mint a jo reggelt. 8-12km-es edzesek,azt erezve,hogy ha kell megfordul es megcsinalja meg egyszer. Amikor ez megvan,akkor noveli szepen,vagy darabolja napi 2db edzesre (napi ossz km 15-18km fele kacsintgasson). Ezt nevezem en kiepitesnek.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57379) parandroid válasza tomcica (#57378) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az napi 2 óra futás. Kinek van arra ideje?!? De amúgy ja, nagyjából ennyi volt nekem is, 3600 km lett az a bizonyos utolsó év, amikor összejött a 4 óra. Az más kérdés, hogy ez is túl sok volt, lassabban, kevesebbet kellett volna. Sajnos ez nem úgy megy, hogy 38 évesen felállsz a fotelből / számítógép elől, és kitalálod, hogy te most úgy fogsz futni, mint aki mindig sportolt valamit. De mindegy is, abból a szarból kell mindenkinek várat építenie, amit összelapátolt. :B

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#57380) tomcica válasza Zozo0525 (#57376) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En ugy erzem mar 40-en felul az van,hogy egy jol beedzett testnel is a Vo2max (ergo max tempo) elkezd szepen elkopni.Van akinel nagy lepesekben periodikusan,masoknal szepen csipegetve evrol-evre.Meg ugy is,hogy karban van tartva az a zona is (erintve).
A jo hir az ugynevezett "old man's strenght" ez azt jelenti hogy a jol beedzett test laktatkuszob erteke egesz sokaig stabil marad,sot kozelit a vo2max fele (vagy inkabb az kopik le). Ez a felmaraton es kesobb a maratoni tavoknal igen komoly sebesseget tud meg mutatni akar 60-70eves korig is :K 50felett az erositest nagyon fontosnak tartom,akar edzotermi sulyozas,akar emelkedok,sajat testsulyos fegyencedzes jellegu stb. Nem leszel tul izmos tole,nem kell felni.Csak lassitja a leepulest,es segit a serulesek megelozeseben. Nem csak laberositesre gondoltam,hanem egesz test :K Nalam heti 2x megy ez,egy alkalom kisebb sulyok nagyobb ismetlessel,masik alkalom nagyobb sulyok kis sorozat.
A kovetkezo ami meg tud ezen celjaidban gatolni az a regeneralodas. Erre ugyelni kell. Erre kihat a napi stressz,mentalis allapotod,alvas minosege (mennyit vagy REM allapotban) valamint az etkezes (hulladek gyulladast okozo kajak teljes elhagyasa :K alkohol minimalizalasa stb.) Stabil napi ritmus sokat segit,szinte szerzetesi beosztas,esetleg egy nap cheat day. Tesztoszteron szinted,ebben a sulyozas tud segiteni. Esetleg Maca,Tribulus egyeb termeszetes karbantartok jol johetnek (ezek nem szteroidk nem visznek be tobbletet,csak a meglevo tesztoszteron termelesedet optimalizaljak,szoval csodat ne varj,de van akinel tud segiteni). Japan szuzlanyver ha a natur verzio kell :P
Sorolhatnam meg mi kell egy 40-en feluli csucsformahoz,amit stabilan akarsz tartani.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57381) tomcica válasza parandroid (#57379) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A 38 meg pont jo,szerintem az 50 is.Annyi hogy nagyobb turelem kell az elso 4-5evben :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57382) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Köszi srácok
eddig a napi kocogáson a táv 10km volt. ezek szerint inkább a távot kellene 15-18 km-re növelnem? (szerintem kivitelezhető) van egy idősebb tag (azt hiszem 64 éves) vele szoktam de Ő minden nap 15km-t tol.
Én az edzést kb 3-4 éve kezdtem el mert nagyon elhíztam( 106,5 kg most 80-83 kg) az ülőmeló meg a stressz és a lustaságtól elhíztam megpróbálom bepótolni amit lehet. fiatalkoromban 20-30 évesen nagyon fitt voltam olyan már sohasem lehetek. a felsőtestes erősítésre én is gondoltam a fogyástól nagyon legyengült a felsőtest

(#57383) tomcica válasza Zozo0525 (#57382) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Menj vele lassu 15km-t azokon az edzesnapokon,amikor laza km gyujtos napod van.
Vigyazz arra,hogy egyszerre ne novelj es gyorsits az edzestervedben! Ha laza km-t teszel tobbet,akkor a gyors munkat picit meg kontrollald,ritkitsd.Ahogy megszokja a tested az emelt laza km-t (1-3 honap) akkor novelheted szepen a minosegi edzesek kilometerjeit is.
Szoval ha novelsz laza km-t,akkor ha pl 10 x 400m 5:15-5:20 / 400m 6:30 volt a terv,akkor csinalj csak 5 x 400/400-at.Ahogy raalltal a laza km novelesre,akkor szepen hetente noveled a 400-at is fel 10ig (5het alatt). Igy lesz minoseg is erintve,de nem egsz ki hirtelen.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57384) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Akkor ezt fogom tenni :C a 15 km már emberes táv. de megoldom. ha gyors nem is de szorgalmas vagyok

(#57385) LanyUs válasza Zozo0525 (#57373) üzenetére


LanyUs
senior tag

Olvastam PB aztán megnéztem a pulzusod :) Ez egy lightos FM csorgás lett, amit dicséretnek szánok :R 135 az annyira alacsony pulzus, hogy ha egy kis pálca lenne mögötted naponta PB lenne belőle :) Gratulálok, ez szép kiépített alap! De nagyon örülök, hogy vigyáztál, mert pár hétig még maradnék ebben a zónában.

Tesztelem a rendszert. Aerob zónában nincs gond, viszont érzésre a csúcs 160-as ütés a 175 helyett. Ott már elkap a gyengeség és a max. érzés... Nem célom még pörgetni, csak próbálgattam. Itt a szántó mellett a traktor nyomokban minden lépésnél máshogy áll a bokád. Kész szalagerosites... :) ne ijedj meg, ha 8 km-nel kicsit jobban előre dőlsz kigurulsz 12 ig, onnan meg már csak 3 km :D

[ Szerkesztve ]

(#57386) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Köszönöm szépen :D
A pulzusom ilyen valamiért nekem mindig alacsonyabb nagyon.
Akárhogy próbálkoztam sohasem sikerült feljebb vinnem
Terepen? Én holnap egy laza 15 km próbálok meg meglátjuk a mai nap után hogy fog sikerülni?

(#57387) Studi


Studi
addikt

Futottam ma én is, nekiindultam, hogy lesz valami 10+km, aztán az első kettőn olyan jól éreztem magam, hogy úgy döntöttem megnézzük, megy-e PB 10-en. Ment, még jól is esett. Sőt, a második fele amúgy az 5km-es PB-től max 15-20 másodperccel marad el. :))

(#57388) Zozo0525


Zozo0525
őstag

gratulálok

(#57389) ígyvanferi válasza Perillustris (#57372) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Van most itt-ott akciós óra még ezen kívül is. Sőt, itt az emagon a FR 945 is "olcsó", 153 ezer.
Vagy aquanál a FR 745 van kedvezményesen, 120 ezerért. (Ez azért eléggé vonz engem is...)
Suunto webshopban is black friday van, főleg a Suunto 7 van nagy akcióban, szerintem a tavalyi loyalty offerrel sem volt ilyen olcsó. Suunto 5 is oké 63 ezerért, igaz csak fehér színben van már.
Pénteken nagyon megörültem egyébként, mert runnerinnen 15%-os kupon aktív, de aztán hamar el is szontyolodtam, mert órákra nem lehet érvényesíteni. Cipőket azért esetleg nézzétek végig, bár hatalmas best-buyt nem találtam (és ugye elég drága, ~2500 Ft a postaköltség). [link]

[ Szerkesztve ]

(#57390) HKorn válasza Studi (#57387) üzenetére


HKorn
addikt

Az szép, nagyon adta most neked, grat! :)

Run&Ride

(#57391) HKorn


HKorn
addikt

Ma terepfutáson történt velem olyan, ami eddig még nem, brutál emelkedőn, ahol kb négykézláb kellett felmenni, egyszercsak leesett a pulzus 120-ra és kezdett a látásom homályos lenni, le kellett ülnöm és pihenni kicsit, úgy éreztem elszédülök. Leesett a cukor, vagy mi ez?

Run&Ride

(#57392) tomcica válasza Studi (#57387) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szep fokozos :K van ebben meg boven ;)

@Zozo0525 - en a helyedben holnap csak 45-60perc laza atmozgatast mennek,a terep az okes.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57393) tomcica válasza HKorn (#57391) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57394) Zozo0525 válasza tomcica (#57392) üzenetére


Zozo0525
őstag

laza másfél óra? :D

(#57395) HKorn válasza tomcica (#57393) üzenetére


HKorn
addikt

De ilyenkor miért esik le a pulzus is?

Run&Ride

(#57396) tomcica válasza HKorn (#57395) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Latod ezt nem tudom,marmint hogy mindenkinel beesik-e a pulzus. Nalam amikor elfogy ennyire az uzemanyag es beesik a cukor,akkor nem hullik be a pulzus teljesen :N de a test levallt biztonsagi/tulelo uzemmodra az biztos :K blokkol mindent,ami epp nem letszukseglet.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#57397) norby_42 válasza ígyvanferi (#57389) üzenetére


norby_42
aktív tag

A 9-es nagyon jó áron van, ha valaki megbékél vele, hogy nincs barométer

Eat pasta, run fasta

(#57398) Agony válasza ígyvanferi (#57389) üzenetére


Agony
aktív tag

Itt is vannak most elég jó Suunto akciók:

https://sport8.hu/Black-Friday-sportorak

Suunto Core 45K, Suunto 7 89K, Suunto 9 109K

Start with a whisper, end with a scream!

(#57399) Studi válasza tomcica (#57392) üzenetére


Studi
addikt

& HKorn, Zozo0525: köszi!

Most úgy érzem ez ennyi, a végén már minden bajom volt, a pulzus is 185 körül. De nagyon jó érzés, hogy így végigment, nem fogytam el teljesen.

(#57400) emvy


emvy
nagyúr

vigyazat, horror

:O

edzes (nem futo) kozben sikerult ugy kicsavarnom az egyik labujjamat (nagylabujj mellett), h a masodik ujjperc 45 fokban masfele nezett, mint az elso, es a ketto ujjperc kicsit 'atfedesben volt', es az elso csont vege kicsit kinyomta a bort

:O

de volt hozza lelekjelenletem, hogy tiz masodperc ajuldozas utan visszarakjam a helyere.. ebbol nem lesz hosszu futas a hetvegen, azert megrontgeneztetem hetfon, de szerintem sikerult visszatennem

:O

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.