Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56451) tomcica válasza margithid (#56450) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A NB-ot ismerem Propel...egyik kedvenc enyhen stabil cipom :K (igaz szethordtam mar,most epp nincs a rotacioban) azt batran ajanlom,normal labra is...nem erzodik h stabil cipo lenne :N
Laza reggeli futasokra hasznaltam,de barmikor fel lehetett benne kapni az iramot :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56452) margithid válasza tomcica (#56451) üzenetére


margithid
veterán

Csillapítás rendben van?
Most egy saucony swerve - t használok. Az tökéletes!

(#56453) tomcica válasza margithid (#56452) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nem tul puha, kozepes, de van csillapitas boven. Swerve-t nem ismerem.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56454) jimpo


jimpo
aktív tag

Sziasztok
Én újra futó vagyok. Már általános iskola végén is rendszeresen rendszertelenül futkároztam. Aztán egy ideig bringáztam két éve a kerékpár lemorzsolódott, mára a futás maradt. Igaz a tavalyi év vége nem volt túl aktív, augusztustól év végéig semmi.
Az elmúlt hónapokban 60+ kilométereket futottam havi átlagban, ami szintén nem valami sok. De igyekszem a 100+ km
Idén tavasszal cseréltem órát 310XT -> Fenix 3 HR, de mindig pulzuspántal használom. Két hónapja újítottam HRM Run pántot és egy Tempe sensort mellé. Jelenleg Saucony Guide 14-et használok, illetve egy ISO Guide 2 van még de abban 800 kilométer feletti futás van. A múlt héten rendeltem egy fehér Nike Air Zoom Structure 24 cipőt, aminek a 19-es változatával volt egy kevés futásom, azzal volt az első és eddig egyetlen félmaraton versenyem 2016-ban 1ó41p41mp idővel. Sajnos a cipő kicsi volt, a talpamnak nem is tett jót. Egy hétig járni is egy élmény volt és nem az izomláz miatt, utcai cipőnek még sokat használtam.
Maga a verseny az utolsó kilométerekig jól ment, akkor jött egy kis lábgörcs. Bizonyára a sok szőlőcukor is hozzájárult, amiből egy jó marékkal megettem az egyik körben. Azért jó érzés volt a vége felé olyanokat beelőzni akik előttem voltak, nem csak én lassultam a végére. Igaz volt aki sétált, én odáig nem jutottam. :DDD

Öltözködés terén Dekás cuccokat használok, nagy kedvencem a Quechua-s gyapjú sál. Jóval könnyebb benne a levegővétel egy óra elteltével is, nem úgy mint a szintetikus társában.

Nemrég újítottam pár egyéni rekordot illetve egyúttal ment a Cooper teszt futás is 2.75km lett, biztos a szép fehér cipőm miatt. :DD :K

Stryd Next Gen

(#56455) tomcica válasza jimpo (#56454) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nagyon jo,isten hozott a daraloban :C :R :K MI A KERDES? ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56456) Ferike81


Ferike81
senior tag

Sziasztok!
Mielőtt belerondítok a topikba, elmondok néhány dolgot.
Soha nem voltam egy nagy futó, 18 és 40 éves korom között talán 300 métert sem futottam, de egy éve elkezdtem futni a feleségemmel. Na most sem vagyok egy nagy futó, de már azért a heti 1-2x 8-10 km megvan. Eddig nem is akartam kifejezetten futócipőt venni (de mivel 2 hete megcsúsztam és azóta nem százas a térdem), de rájöttem, hogy kellene egy terepfutó cipő. Jelenleg egy [Skechers escape plan] cipőben futok, de nem az igazi. Kicsinek találom a mintázatot a talpán, és nagyon sűrű, emiatt csúszkálok benne. A feleségemnek van egy Hoka, meg egy Nike Wildhorse cipője, ezeket váltogatja, de igazán a Hokát szereti. Sajnos akiket ismerek, és terepen futnak, nem nagyon tudnak ajánlani csak 100K feletti cipőket. Na emiatt érdeklődnék, hátha van hozzám hasonló adottsággal olyan aki szintén terepen fut, és tud ajánlani olyan 30-50, max 60 ezresig cipőt. 193cm 90kg vagyok, nagyon picit befelé lépek, de inkább normálisan. Olyan 90% földön futok, 10% köves rész, dimbes dombos, de nem veszélyes. Jahh, visszaolvastam az utóbbi időben a topikot, de még nagyobb lett a fejemben a zavar. Wildhorse 7-et néztem, próbáltam. Sajnos a 46 kicsi volt, a 47,5 nagy, 47-es éppen nem volt, így nem vettem meg. Gondoltam utánajárok még egy kicsit, ezért kérdezem meg itt.
Tudtok valamit ajánlani?

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#56457) emvy válasza tomcica (#56455) üzenetére


emvy
nagyúr

Akarmi is a kerdes, a valaszok:

- csapassad
- autogumi magad utan kotve
- kozepes kezdes utan FOKOZO
- majdnem jo a lassu lanycsoportba

while (!sleep) sheep++;

(#56458) emvy válasza Ferike81 (#56456) üzenetére


emvy
nagyúr

> csak 100K feletti cipőket

Mondjuk ilyet meg nem is lattam, pedig igazan nem vagyok azzal vadolhato, hogy a cipokon sporolok :D

Kerdes:
- a labfejed normal vagy inkabb szelesebb?
- fokozottan erzekeny-e a vadlid/achillesed?

while (!sleep) sheep++;

(#56459) margithid válasza emvy (#56458) üzenetére


margithid
veterán

Durva, hogy 100k körüli cipőket vesz valaki.
Én napi 9 km-t nyomok, igaz laza tempóba, 45-50 perc alatt, de 20k felett nem vagyok hajlandó cipőt venni.

(#56460) Ferike81 válasza emvy (#56458) üzenetére


Ferike81
senior tag

Normálnak gondolom a lábfejem, általában 45-45,5-es cipőket hordok, a Nike-ból kell egy számmal nagyobb. Bokám, vádlim nem zizis, egyedül most a térdem a gyenge pont.
A 100K körüli lépőknél én is csak pislogtam. A feleségem Wildhorse 6-osát 12500 pénzért vettem az Outletben. Azt mondja nagyon jó, a Hokája is olyan 36 körül volt, el sem tudom képzelni mit tudhat 100ért egy cipő.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#56461) tomcica válasza emvy (#56457) üzenetére


tomcica
Topikgazda

(es ez meg csak egy mostani "vajas" szivu lajtos fogadtatas volt :K ;] ) true story :R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56462) tomcica válasza Ferike81 (#56460) üzenetére


tomcica
Topikgazda

LanyUs tud neked segiteni :K sajnos ritkan van learazva ekkora szam rendes valasztekban. Neki is a Hoka ergo a massziv csillapitassal ellatott cipok valltak be. Erdemes egy probat tenni NB 1080 v10-el az mar van jo aron is.Esetleg Saucony Guide (ha kell kis stabilitas) v Ride. Ezek is parnazottak rendesen :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56463) margithid válasza tomcica (#56461) üzenetére


margithid
veterán

Ezekhez a cipőkhöz mit szólsz?
[link] [link]
A kettőt megrendelve 110 euró lenne, szállítás ingyenes.

(#56464) Vertigo18 válasza Ferike81 (#56456) üzenetére


Vertigo18
addikt

Csinálj meg mindenképp egy lábállás vizsgálatot legalább otthon, utána tudunk ajánlani. Egyébként szinte mindenkire, mindenkinek jó a Nike Pegasus, szerintem majd' mindenkinek bejött itt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#56465) tomcica válasza margithid (#56463) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A NB az szinte alapmodell,az Adidas az regen ezen a neven jo cipot kinalt. Egyiket sem ismerem.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56466) margithid válasza tomcica (#56465) üzenetére


margithid
veterán

Aha, akkor az NB Propel jobb ennél?

(#56467) Ferike81 válasza tomcica (#56462) üzenetére


Ferike81
senior tag

Köszönöm, megnézem tüzetesebben ezeket is, bár szerintem ezektől nagyobb/ erősebb mintázatú kellene. Mindenesetre megpróbálom ezeket is.

Vertigo18
A lábállásom neutrális. Általában akkor érzem csak, hogy befelé lépek, mikor 4-5 km-t futok földúton nyomvályúban. Olyankor inkább a bokám fárad el azért az érzés. Mikor beérünk az erdőbe akkor nyoma sincs ennek az érzésnek. Itthon már próbáltam a vizes lábbal papírlapon a tesztet, innen gondolom, hogy neutrális. A 90kg+ miatt lenne jó a stabil cipő.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#56468) margithid válasza Vertigo18 (#56464) üzenetére


margithid
veterán

Nekem nem jött be a nike pegasus :)
De nekem különlegesen kényes lábam van.

(#56469) tomcica válasza margithid (#56466) üzenetére


tomcica
Topikgazda

a 6XX szerianal mindenkepp :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56470) margithid válasza tomcica (#56469) üzenetére


margithid
veterán

:R

(#56471) norby_42


norby_42
aktív tag

Csak sikerült megcsípni egy utolsó őszi futást...
Volt napsütés, szinek, szőlő ;]

Eat pasta, run fasta

(#56472) archie17 válasza Ferike81 (#56467) üzenetére


archie17
tag

Leírom néhány tapasztalásomat, hátha segít (188/81kg ha számít):
- magyar viszonylatokra, száraz időre szerintem nem fontos külön terepcipő
- havas, latyakos vagy eső utáni kifejezetten saras terepre ugyanakkor jól jön egy speedcross/supercross típusú harapós mintázatú cipő
- ugyanez a 0.5-1 cm bordamélységű cipő azonban pl. kemény földúton inkább kellemetlen, mert ennyivel "magasabban" vagy a földtől, mint megszoktad/mint amire a cipőt tervezték, és ez bizony instabilabb -> bokára veszélyesebb is
- hasonlóak miatt én a túlépített (túl nagy talpvastagság és/vagy drop) cipőket se szeretem terepre, de van, akit ez nem zavar
- terepen jóval kevéssé számít a stabil/neutrális/szupinálóknak való cipő, már ha a terep alatt nem egy nyílegyenes döngölt földutat értünk, hanem valamennyire egyenetlen talajt (úgyis össze-vissza lábállásban fogsz futni egy köves-avaros erdei ösvényen pl.)

Ezeket azért írom, mert rendszeresen járok terepre, de csak kifejezetten sáros (vagy havas) időre húzok terepcipőt, minden másra egy aszfaltos megteszi.
Persze lehet, hogy a te útvonaladon jobban megmarad a sár, vagy lazább a talaj, ilyenekre egy Salomon Supercross pl. nagyon jól muzsikál. Felsőrésze sok Salomonnak érzékeny, ezt a szemükre szokták vetni (van is benne valami, könnyen szakad), de traktorként megy fel a takonysáros domboldalon is. 25-30 körül kapható több helyen.

(#56473) Fred23 válasza norby_42 (#56471) üzenetére


Fred23
nagyúr

Hangulatos kép, és fincsi lehetett a szőlő. :D

Nekem meg végre rá kéne mennem a 7 km-re, a test már bőven bírná. Talán a holnapi kocogással elkezdem.

(#56474) HKorn válasza margithid (#56463) üzenetére


HKorn
addikt

Ez mind a kettő alapkategória, ezek annyira nem best árak.

Run&Ride

(#56475) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Sziasztok.
Valaki fut itt fitbit sense órával? nem kifejezetten futó de mennyire alkalmas a mindennapi kocogást naplózni, rögzíteni....?

(#56476) HKorn


HKorn
addikt

Na sikerült beugrósként helytállnom UB Trailen, 20.4km jutott nekem, ennyit még sosem futottam, tartottam is tőle, de azért lehoztam 6:29-es átlaggal. Sajnos nagyon érződött hogy az utóbbi hónapokban 10k-edzéstervet csináltam, második 10k- szakaszon látványosan kezdtem elfogyni( mondjuk ott a terep is durvább volt, emelkedők pikk-pakk leszívtak), de azért bevonszoltam magam a célba. Tetszett, élmény volt, de most fáj mindenem. :)

Run&Ride

(#56477) ígyvanferi válasza danielsz (#56372) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Még egy kis adalék a Floatride Energy 3 Adventure-höz: elvittem rendes terepre, a 2. km végén sikerült valami kőre lépve kifordítani a bokám, de jobban, mint eddig bármikor, le is rövidítettem a távot jóval, és azóta is inkább sántikálok, mint nem. Ilyet eddig se a Salomon Sense Ride-dal, se a Nike Terra Kigerrel nem alkottam, hiába volt már, hogy valamire rálépve megbillent a bokám, mindig a határon belül maradtam, hogy a hirtelen ijedtségen kívül semmi gondot nem okozott, pár 10 m séta után tudtam folytatni a futást, se közben, se utána nem fájt. Nem tudom ez eddig a szerencsén múlott-e vagy sem (tippre nem, mert abban a kettőben kb. 1000 km-t mentem már terepen gond nélkül, ezzel meg rögtön pár km után gebasz van?). Nagy baj azért most sincs szerintem, de pár napig pihi lesz.
Szóval ja, a FE3 Adventure nem terepcipő (mondjuk ezt nem állította a Reebok sem), max. valami városi letaposott murvás ösvényen érdemes menni benne, meg télen jó szolgálatot tesz az újragondolt felsőrész. Maradjatok inkább a sima FE3-nál, terepre meg rendes terepcipő...

(#56478) danielsz válasza ígyvanferi (#56477) üzenetére


danielsz
tag

Ezt írtam én is, hogy nem igazán alkalmas terepre, mármint a sima, az Adventure-nél meg nem lehet valami nagy különbség. Ennek ellenére ma én is abban mentem, igaz csak egy átvezető rész volt terep közel 4 km-en. Mondjuk az a vicces, hogy megint majdnem kiment a bokám, de nálam überfos a mozgáskoordináció :D Meg volt egy köves, hepehupás emelkedő, az ezzel a cipővel baromi technikás volt. Pega 36 Trailt nem akartam vinni, mert azért 75%-ban aszfalton futottam. Szóval szerintem a Floatride Energy 3 max. ilyen aprókavicsos sétányra való vagy totál sima földútra (ez utóbbi errefelé max. elméletben létezik).

(#56479) archie17


archie17
tag

Szombaton a viszonylag új Holló kör 30-as távján voltam, ami 29.7 km 1000m szinttel a gyönyörű Cserhátban. Csak ajánlani tudom, meglepően nehéz terep, három nagy mászás volt benne, valamiért a Börzsönyre emlékeztettek a kaptatók (valószínűleg a vulkanikus eredet miatt) és ez nálam nagy pozitívum. Van 10-es és 20-as távjuk is, mind Hollókőről indul - a turisták miatt érdemes korán érkezni, falu elején van pár ingyenes parkoló. Lehet érem nélkül vagy éremmel teljesíteni, de csak úgy az útvonalon futni is élmény. A várat nem lehet látogatni, illetve van ez a "tenyér" kilátó, ami nagyon sokakat vonz, de a többi részen csak kóbor kéktúrázokkal lehet találkozni. Nekem eddig fehér folt volt a térképen futás szempontjából a Cserhát, de most vaskosan felvéste magát.

(#56480) xy.zsolt válasza ígyvanferi (#56477) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Mielőbbi felépülést!

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#56481) bajnokpityu válasza ígyvanferi (#56477) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ezt nálam a hoka csinálta. Egy emeletes torony volt. Adtam el a csaba.. Sajnálom, de gondolom pár nap, és helyrejosz!

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#56482) ígyvanferi válasza danielsz (#56478) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tudom, beszéltük, sőt arról is volt szó mostanában, mik a jó terepcipők. Csak kicseréltem a fűzőjét, ami problémás volt elsőre is, gondoltam most kipróbálom, annyira csak nem hard terep a Kamaraerdő (bár most voltam ott először). Hát annyira azért kemény több helyen is, hogy rendes cipő kell, ezt már tudom. :D
Hasonló az elgondolás ennél a cipőnél is, mint mondjuk a Pegasus trailnél, legalábbis a korábbi verzióknál, mert a mostani az már egy egészen más valami, mint az alap pega, nem csak annak egy kis átalakítása. Talán inkább hasonlít a Nike shield változataira. Na mindegy, maradok terepen a Salomonnál, meg a Terra Kigernél.

xy.zsolt, bajnokpityu: :R köszi!

Jövő szombaton lesz a Kolonics György emlékfutás, amire pár napja neveztem, gondoltam azzal a félmaratonnal zárom a szezont. Majd meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#56483) tomcica válasza ígyvanferi (#56477) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Pihentesd. Amugy ilyen balansz board/labda cuccoson nem gondolkoztatok, Dani te is. Boka, labfej mobilizalasra es erositesre. Van NASA aron BOSU ball, de felesleges, mert akad muanyag fel labda, rucskos is par ezer ft.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56484) ígyvanferi válasza tomcica (#56483) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Van olyan rücskös féllabdám, használom is minden futás előtt. Meg mérlegállást is csinálok, szintén belemelegítésként, pár ismétlés mélegállás-felegyenesedek-újra mérleg-fel-mérleg-stb... Elég sokat futok egyenetlen terepen is. Ezért is hittem azt, hogy immunis vagyok a bokarándulásra/-ficamra. Szerencsére ugyanolyan színű a bokám, mint előtte, a kis duzzanatot is lehúzta a jegelés, remélem ennyivel megúsztam.

(#56485) tomcica válasza ígyvanferi (#56484) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jol van, jo lesz az :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56486) Steady74 válasza bajnokpityu (#56481) üzenetére


Steady74
addikt

Mikor a Spuriban nézegettem a cipőket nekem is az volt az érzésem a Hoka-ban, hogy jójó, fszán csillapít, de mintha magassarkú cipő lenne rajtam. Ezért lett Saucony, azóta is imádom. Feleségemnek viszont a Hoka jött be, ő azért van oda.

(#56487) sherlock82


sherlock82
senior tag

Szeretnék venni egy kabátot a futáshoz mert ami van karrimor az kb 8 éves és elhasználódott rendesen.
Ti milyet használtok ha beköszönt az igazi őszi idő?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#56488) margithid válasza Steady74 (#56486) üzenetére


margithid
veterán

Nekem is volt Hoka-m, kb mintha Holdjáróban lettem volna.
Sétálni jó volt, de elég hamar szét is ment.
Ami jól bírja az az Adidas Takumi Ren.
Azt is tomcica ajánlotta még, kicsit szűk, meg fél számmal nagyobb kéne belőle, de össze van rakva.

(#56489) tomcica válasza sherlock82 (#56487) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Salomon Bonatti Pro az uj esokabat.A regi Inov8 220 Raceshell. Mindketto fel vese arban,de odaadnam akar LAnyUs masik vesejet is ertuk :K
Vagy milyen kabatra gondoltal?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56490) venember83 válasza tomcica (#56489) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs elég veséje LanyUs kollégának, hogy mindenkinek vagány esőkabát jusson... :)

sherlock82: Nekem is egy Salomon van, akciós volt talán a Chainreactioncycles oldalon, fogalmam sincs, hogy milyen típus pontosan, fene meg gondolta, hogy ilyen áron mozognak egyes kabátok. Amúgy is futás közben egy idő után kívül és belül is vizes leszel, ha esik az eső, "csak" a hőháztartást tartsa valamennyire rendben, azt hiszem, ez az egyetlen feladata az esőkabátnak, nem?

Utánanéztem: Salomon Agile Jacket SS15, de ez kb semmit sem mond nekem, csak egy esőkabát, anno 28 euróért vettem, azt mondja az e-mail.

[ Szerkesztve ]

(#56491) bajnokpityu válasza Steady74 (#56486) üzenetére


bajnokpityu
félisten

egyszer kétszer háromyszor én akkorát estem a kurta hoka arahi miatt, hogy nem sokkal később eladtam. azóta estem más cipőben.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#56492) LanyUs válasza venember83 (#56490) üzenetére


LanyUs
senior tag

A 2 kiscsaj és a feleség épp elég a veséimnek :D Ki se látok a munkából :Y Asszony megint belevitt egy gyermek faházba ( kezelek, vágok, faragok ) :) Mindig van egy ötlet, egy igény, komolyan mondom már kezdem unni...

Ferike81: Erősíteni a kell azt a bokát és nem fordul ki még holdjáróban sem. Futok terepen Hoka Stinson 6 ATR, Clifton 1-2 míg csökkent a csillapítás és soha nem volt gondom. Huaka 1 is bevált. Saucony Guide 13 is jó cipő. 300 km meg se látszik rajta még a 103 kg alatt sem. Ütöm-vágom pedig. Jól bírja eddig.

Azért a hétvégén bedobtam egy light 1/3 trail 2/3 városi 14 km Virtuális spar kocogást.

(#56493) sherlock82 válasza tomcica (#56489) üzenetére


sherlock82
senior tag

Pont ilyesmire amit te is leírtál, ár mondjuk tényleg elég magas.
Én olyan 30.000 ft nál többet nem szeretnék adni érte. :(

venember83
Ez tetszik! és az ára is picit barátibb azért.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#56494) tomcica válasza sherlock82 (#56493) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Letezik a Salomon Bonatti WP (ez nem ugyanaz,es joooval olcsobb...egyik best-buy Salomon)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#56495) jimpo válasza ígyvanferi (#56482) üzenetére


jimpo
aktív tag

Ilyen egyensúlypárna kell neked, dekában is van de ott drágább... tomcica is ilyenre gondolt szerintem.
Nekem is van egy, bár én leginkább lábemelőnek használom a forgószékhez. :D

sherlock82 Én esőkabátot is a Dekából vettem anno, nekem a régebbi kékesszürke van. Sokat nem futok benne, ha nagyon esik akkor rövidre fogom a dolgot a csepergés meg nem probléma.

tomcica , emvy köszönöm a fogadtatást! Gumit nem fogok magam után kötni és átszaladni a falun. Viszont van egy ilyen futóernyőm volt vagy 5 ezer pénz. :U Lehet kipróbálom majd.

Stryd Next Gen

(#56496) margithid válasza tomcica (#56494) üzenetére


margithid
veterán

Na megrendeltem a NB propelt.
19k cakli pakli. Remélem jó lesz.
Ahogy nézem 15k körül csak nagy mákkal lehet találni jó futócipőt.

(#56497) Steady74 válasza bajnokpityu (#56491) üzenetére


Steady74
addikt

Mit használsz most?

(#56498) bajnokpityu válasza Steady74 (#56497) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nike, saucony, puma vegyesen.

Guide nekem konkrétan nekem sima setanal is kiforditotta a bokám, ami szintén nem nem fordult elő egyetlen másik ciponel.

Különbözünk...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#56499) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#56491) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Egy szó kimaradt: sem estem...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#56500) sherlock82 válasza tomcica (#56494) üzenetére


sherlock82
senior tag

Köszönöm, tetszik ez a Salomon márka. :)

jimpo

Van pár Decathlonos cuccom, csak sajnos hatalmas hiány van az üzletekben, nem tudom lehet e kapni esetleg egyáltalán.. :F

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.