Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42977) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

Fogyás céljából tervezek nekiállni futni. A zsírégető, kocogós, orron át lélegző tempóban 1 órát tervezek futni, mivel úgy olvastam, hogy legalább 40 percet kell futni, úgy érdemes ezt csinálni. A kérdés az, hogy tartsak-e pár naponta szünetet, vagy ha mindennap ráérek futni, akkor mehet ahogy a csövön kifér? Cipőm "dekás szar", asszem 5-6 ezerért vettem. 2 éve már csináltam egy kb 5 hetes etapot, ahol szintén kocogtam minden másnap 1 órát ebben a cipőben hol betonon, hol kavicsoson, hol földesen, változó talaj, de főleg beton. Nem fájt közben, utána, valamint most sem a lábam. Egyébként a kajára odafigyelve - 1100-1300 kalória egy nap - fogytam 5 hét kb 6-7 kilót. Most kicsit türelmetlenebb vagyok, mivel sikerült még több zsírt felszednem és minél előbb le akarok dobni minimum 10, de inkább 15 kilót.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.