Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35474) bencze


bencze
senior tag

Ha már terepcipő.

Szeretnék egy terepcipőbe beruházni. Olyasmi ami ilyen általános őszi időre jó - vizes falevél, sár, kavics stb terepre. Esetleg a télen is használhatom, az majd elválik, de ha kell arra veszek külön ilyen szegecses yaktrak meg egyéb cuccot persze ha olyan az időjárás.
Nem igazán tudom mit nézzek, milyen márkákat érdemes nézni, hol, illetve mi fontos vagy mi kerülendő? Első ilyen cipőm lenne.
Nekem nehezítés, hogy elég széles a lábfejem ezért első része jó ha nagyobb, kényelmesebb, ha van ilyen (aszfaltcipőből mostanában Sauconyt használok nem mind tökéletes de mintha picit szélesebbek lennének az átlagnál). Tudom Altra de annyira talán nem ortopéd a lábam és azok drágák :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.