Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34101) oxox válasza Agony (#34082) üzenetére


oxox
addikt

grat nekem ez egyelőre vákumban nem menne :)

amúgy pályán futsz vagy simán a "környéken"? mekkora szintkülönbség van benne?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34102) oxox válasza Agony (#34082) üzenetére


oxox
addikt

még egy kérdés bocs. milyen fülest használsz?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34103) Agony válasza oxox (#34101) üzenetére


Agony
aktív tag

Engem is főként tomcica más dimenziós tempója motivál. :U

Jaybird X3-at használok, nagyon bejöttek minden szempontból. Kényelmes, szépen szól, akksi is jól bírja, a bluetooth kapcsolat is stabil, tényleg nem tudok rá rosszat mondani. Nem mellesleg megjelent a Jaybird X4, ami az X3 reszelgetése (puhább szilikon és egyéb marketing bullsh*t) viszont lenyomta az X3 árát kb 30%-kal, így olyan 27-30k között fogható.

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#34104) oxox válasza Agony (#34103) üzenetére


oxox
addikt

gratzie :R :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34105) inf3rno válasza borix (#34090) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én sem állítottam mást.

Buliban hasznos! =]

(#34106) inf3rno válasza emvy (#34091) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gratula! Látom te is rendesen megküldted. :D Én már nem szívesen megyek 190 fölé, elkezd fájni a mellkasom egy idő után. Elvileg csak a bordaközi izmok görcsölnek, de jobb biztosra menni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#34107) inf3rno válasza Agony (#34094) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Utána gondolom jött a 100k is ;] :P

Buliban hasznos! =]

(#34108) inf3rno válasza Vertigo18 (#34099) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem nyáron szokott ilyen lenni, ha nagy melegben tolok 4:30 alatti tempót, 20 fokban még nem jött elő ilyesmi.

Buliban hasznos! =]

(#34109) bencze válasza parandroid (#34100) üzenetére


bencze
senior tag

Kössz. Hát, futni kell... ;)
Neked mi a terved vasárnapra, van stratégia, lehet tudni? Sok sikert, legyen egy átgondolt terved és próbáld tartani, meg legyen B terv, hogyan módosítod szükség esetén úgy, hogy nagyot ne bukj.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#34110) parandroid válasza bencze (#34109) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyelőre még áll a terv: az elfutás a nagy ellenség. Az utóbbi időkben szándékosan visszafogtam (néha már abszurd hosszan) a versenyek elejét, hogy tanuljam elkerülni. A terv most is az, hogy az első 8-10 km alatt fokozatosan akarok 6:00 körüli tempóról versenytempóra (5:35, jó esetben 5:30) gyorsulni, amivel aztán be kéne 30 körülre állítani nagyjából az 5:40-es versenyátlagot, és azt tartani a végéig. Ez a best-case scenario, adok magamnak még egy 15 percet, amivel együtt tudok élni, 4:15 fölött azért már kicsit elégedetlen kennék. Persze bármikor bármi közbejöhet. Fizikailag úgy érzem, ez reális, meglátjuk, fejben hogy áll össze...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34111) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
A következő héten kezdek kicsit aktívabban sportolni.
Úgy néz ki, hogy 3 egymást követő nap lesz lehetőségem futópadon futni, a többi nap bicikli, súlyemelés, torna.

A cipőt már megvettem, de a táplálkozással kapcsolatban vannak kétségeim.
Jelenleg a napot mindig egy kis tál zabbal kezdem natúr joghurttal, ebédelek normálisan alacsonyabb zsírtartalmú kajákat, vacsorára általában csirkemell savanyúsággal.

A fő kérdés, hogy reggel 8as (egyelőre 1. Fázis) futás után érdemes lenne e valami aminosavat, fehérjét szedjek a hatékonyság érdekében? 11:30 körül már ebédelek.

Ha számít: 26 év, férfi, 189 cm, 74 kg

Köszi

(#34112) emvy válasza tepenzed (#34111) üzenetére


emvy
nagyúr

Először kezdj el sportolni, arra szand az energiát, ne shoppingolasra.

while (!sleep) sheep++;

(#34113) bencze válasza parandroid (#34110) üzenetére


bencze
senior tag

Ha van friss félmaratoni versenyidőd az is segíthet becélozni, +15 mp pace környéke, sokkal óvatosabbnak nem éri meg lenni ha benne van a sok km a lábadban.
Csak 1 emberes statisztikám van de az én tapasztalatom szerint olyan nincs, hogy kényelmes maraton, ha lassan futod úgy is szarul kezd esni 25km után. Olyan kevéssé valószínű, hogy 30nál rájössz mennyi sok erőd van még es gyorsítasz egy nagyot. :) én legalábbis a papírforma szerinti - A terv - egyenletes pacere szoktam tervezni, a negatív split maratonon nem igazán jön össze. Sőt inkább próbálok 5mp-t hozni az első felében, ha esetleg 35 utánig kibírom az már ad egy elég egészséges buffert lassulásra a végén ha mászik el a pulzus és nem bírom. :)
2 nap pihi minimális kocogással esetleg, egyél komplex ch-t rendesen de ne túl sokat egyszerre, hát kíváncsi leszek :) persze hosszú és bármi történhet, én is így vagyok a maratonnal, de azért terv kell. Nekem van már kb A meg B meg C tervem, mindegyikre a pacet is kiszámolom menet közben könnyen váltsak fejben ha kell :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#34114) inf3rno válasza tepenzed (#34111) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nincs értelme. Intenzív súlyzós edzésnél fontos pótolni a fehérjét, de annál is 1-2 napig ráérsz, csak utána kezdesz el komolyan katabolizálni.

Buliban hasznos! =]

(#34115) tepenzed válasza inf3rno (#34114) üzenetére


tepenzed
őstag

rendben, köszönöm, akkor max izotoniás italt fogok meg a szokásos vitamin adagomat egyelőre

(#34116) parandroid válasza bencze (#34113) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az idei szezonban a négy hivatalos félmaratonból egyet sikerült behúzni 1:50 alá, egyet egy kicsit fölé, de az túl volt óvatoskodva az elején, aztán egy durva gyomorproblémásat behoztam ugyan 2:25-re négy boxkiállással, de minek, az utolsó 2 hete pedig 1:54-re sikerült, de az elég csúnyán szintes volt, ráadásul késő délutáni verseny, amit utálok, és az állandó hajnali kelés miatt rohadtul nem fekszik a bioritmusomnak.

Szóval a jelenlegi félmaraton tempóm olyan 5:10-5:15 körül van, ehhez képest a +15 mp, amit te is írsz, az nagyjából reális, igen. Olyan kb 25 km-ig. Abban szinte biztos vagyok, hogy végig nem fog menni.

Amit már korábban észrevettem magamon, hogy verseny előtt hiába melegítek be, szükségem van a verseny első pár km-én egy fokozatos gyorsításra, hogy beálljon a szervezet. Igazából ez minden futásomnál így van. Valószínűleg megszokás kérdése lehet, hétköznapokon az szokott lenni a bemelegítés, hogy az első pár km-t nagyon laza tempóban futom (2-3 km legalább), utána jön az edzés tényleges tempója. Verseny előtt meg hiába melegítek be, utána jön némi várakozás a rajtra, és kezdhetem az egészet elölről.

Vasárnap hajnalra amúgy 12-14 fokot ígérnek, délutánra maximum 24-et, alapvetően napsütéssel, szóval olyasmi időt, mint ma, talán 1-2 fokkal melegebbet, de tekintve, hogy ma reggel 9-kor 14 fok volt, ez akár még ideális is lehet.

Már itt vagyunk Koblenzben amúgy, kivettünk egy apartmant két éjszakára, úgyhogy ráhangolódásként mindjárt jön még egy kis esti séta, meg városnézés, holnap meg egy nagyobb séta a városban, kicsit bejárjuk a pálya jó részét, felvesszük a rajtszámot, körülnézünk a marathonmessén, meg ilyenek.

A pizza meg remélem elég komplex szénhidrátnak számít, mert most rohadtul ennék egy jó pizzát...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34117) tomcica válasza parandroid (#34116) üzenetére


tomcica
Topikgazda

pizza jo betoltesre,nincs vele semmi baj :K egy kalappal :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34118) tomcica


tomcica
Topikgazda

[link]

UTMB zajlik epp,hajra Jim,hajra Kilian :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34119) tomcica válasza tomcica (#34118) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Amig mi aludtunk ezek elmorzsoltak kb 100km-t hegyen,Jim 65 utan elkezdett le-le maradozni,meg nem szallt ki,de mar jo 1 oraval az elmezony mogott van.
Kilian kiszallt,a hivatalos Salomon nyilatkozat szerint a verseny elott nehany oraval megcsipte egy mehecske,o pedig allergias ra,kapott nem doppinglistas gyogyszert ra,de tobbszor is rosszul volt,igy kiallt.
Apropo idei malorok Alex Nicols az elso 20meteren esett egyet,megutotte a csipojet,nehany ora utan kiszallt.
Hat en nem tudom,ha X ezer euro mire oda utazik az ember es benevez,meg Svajc/Fr aludni sem olcso,szoval a koltopenz is magas,tudod mikor loknenek fel vagy csipne meg barmi is,ha kell Raid-el "illatositanam" a szobat,kocsit,a startnal meg jo oreg 800-as palyamunka menne,na nem sprintbol hanem a KONYOKOLESBOL ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34120) Vertigo18 válasza parandroid (#34116) üzenetére


Vertigo18
addikt

Baszki, és erre most nem hívtál? ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#34121) parandroid válasza Vertigo18 (#34120) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Holnap lesz, még ideérsz...

Amúgy azt figyeltem, hogy az előnevezések alapján 2700 résztvevőt írnak a teljes napra (talán neveznek még páran ma és holnap), amiben a félmaraton, és a 10k is benne van, ráadásul a maraton első köre egyben a félmaraton is (10k is ezen a vonalon megy, de ők csúszással), szóval az első kör még nagyjából ok, de a másodikban eléggé magányos leszek ott a mezőny végén... :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34122) emvy válasza parandroid (#34121) üzenetére


emvy
nagyúr

Az a jó, ha kevesen vannak. Életem egyik legjobb hangulatú versenye a Skyrun Dunakanyar volt, kb. 200 emberrel.

while (!sleep) sheep++;

(#34123) borix válasza emvy (#34122) üzenetére


borix
őstag

Ez milyen hozzáállás kérem!
Ismerős mondja na ez is itt van. Majd közelebb érve,hogy vagy emvykém? ;]

[ Szerkesztve ]

(#34124) bencze válasza parandroid (#34121) üzenetére


bencze
senior tag

Az jó, bőven elég ahhoz, hogy ne tévedj el, plusz nem kell lökdösődni, meg lehet optimális íveket is venni :)
A vége nem lehet, 5:30-al esélyesen a mezőny első felében kell legyél, hacsak nem valami különösen kompetitív társaság. A tavalyi Sparon a férfi mezőny kb 4 óra 3 percnél feleződött (most néztem meg kíváncsiságból / az 5:45 pace).
Btw a heti 60+ km vagy mennyit toltál hónapok óta nem csak 25-ig kell bírd hanem végig. Illetve nem kell csak 35ig bírni onnan már bekúszik az ember lendületből mert sajnálja elrontani a végét.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#34125) inf3rno válasza emvy (#34122) üzenetére


inf3rno
nagyúr

PB szempontból mindenképp jobb ha kevesen vannak. Egyébként hangulatban szerintem jobb ha többen, de gondolom ez ízlés kérdése...

Buliban hasznos! =]

(#34126) oxox


oxox
addikt

Runway run

Tudom a vákumidőtökhöz képest sehol nincs, de 5hete 1km után haldokoltam...ha leugrik 15-20kg akkor benézek majd 20alá. 4:52; 5:03, 5:48 (volt némi tumultus a fordulónál, ahol piát osztottak) 5:16, 5:04...rohadt nagy szembeszél volt 1-3 között, s a végére totál kivoltam. (Ket napja 27 perc körül ment, ma is azt céloztam meg, de lassú volt a tömeg azon része ahol rajtoltam, ezert nagyon bekezdtem...nem is éreztem, hogy magamhoz képest mennyire)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34127) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Garmin patakparton volt valaki? 1:30 16km, nagyjából terv szerint. Az első férfi 59 perc volt :Y

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#34128) inf3rno válasza oxox (#34126) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Vegyél egy pulzusmérőt, ha fogyni akarsz, akkor jobb lenne 65% körüli intenzitással hosszúkat futni, mint ilyen rövideket magas intenzitással.

Buliban hasznos! =]

(#34129) oxox válasza inf3rno (#34128) üzenetére


oxox
addikt

elkzedtem fogyni már talán...legalábbis nap végén már kevesebbeket mutat, mint 3-4-5hete...

karon méri a pulzust 167 volt az átlag 188 a maximum
nekem ez az 5km is hosszútáv, de efelé nem is akarok menni, max ha beszoritom ebbe az időben. család az első, a futás meg sokadik

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34130) borix válasza inf3rno (#34128) üzenetére


borix
őstag

Az étkezést kell helyre rakni anélkül nem megy.

ha fogyni akarsz, akkor jobb lenne 65% körüli intenzitással hosszúkat futni, mint ilyen rövideket magas intenzitással.
Ebben az elméletben kezdek meginogni.
[link] [link]

(#34131) oxox válasza borix (#34130) üzenetére


oxox
addikt

kevesebbet is eszek, ill próbálok esténként nem enni (18:00 után), néha megy :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34132) borix válasza oxox (#34131) üzenetére


borix
őstag

Az nem feltétlen jó megoldás mert egy idő után jöhet a habzsolás.
A mit eszem mikor és mennyit belőle inkább a fontos.

(#34133) oxox válasza borix (#34132) üzenetére


oxox
addikt

tudom, hogy figyelni kéne rá, de jól főz az asszon ;) vasárnaponként Anyós....inkább próbálok kevesebbet enni...meglássuk mi lesz, pozitivan állok hozzá, most hozzá, mert volt, hogy hetekig figyeltem rá (saláta, semmi szénhidrát, de semmi nem ment le, most meg mintha). Nem akarok a futásba belekattanni, napi 4-5-6km, később ha ugyanebbe az időbe belefér akkor több, vagy inkább akkor kis súlyzózás mellé. Nem cél, hogy 60kg-os etióp harcos legyek :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34134) Sterilzona válasza oxox (#34133) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Egyel napi 1x vagy egyel napi 5-6 alkalommal. Rendes, feldolgozatlan eteleket. Sok zoldseg, kevesebb ch.
Sulyzozas mellett futhatsz is, sot javasolt. Bar igy lassabb lesz a fogyas.
Ha birod, fuss naponta. Ha nem, es inkabb javasolt az, hogy csak 2 naponta legyen futas.
En igy 3 honap alatt jopar kilot leadtam.

(#34135) tomcica válasza borix (#34130) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Aki heti 3x megy le edzeni es szinte csak 1-1 orakat,annak nincs is mas opcio csak a HITT v. valami tempos zona.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34136) borix válasza tomcica (#34135) üzenetére


borix
őstag

Ne így nézzük hanem lemegy valaki nyom alacsony pulzuson x időt és távot és ez alatt elhasznál 800 kcal nagyrészt zsírból. A tempós edzéssel is elnyomja a 800 kcal főként szénhidrátból de itt van 12-24 ó utóhatás ahhol ég a zsír + a glikogén raktárak töltődnek.
Így nézve,hogy állunk?
A cikkben a 2 váltott használatát javasolják.

(#34137) inf3rno válasza borix (#34130) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Amit linkeltél, abból a "fat burning zone"-nak szerintem sincs értelme az "aerobic zone" teteje a jó olyan 65%-on. Ha 70% fölé mész, akkor egyre inkább szénhidrátból megy a dolog, az azért kevésbé jó. Egyébként lehet étrend változtatás nélkül is fogyni, egyszerűen csak többet kell mozogni ugyanannyi kalória mellett. Pl én múlt héten 30 óra lagymatag tekeréssel fogytam 2 kilót 76-ról 74-re. Most hízom vissza a semmittevéssel. Ha nem esik holnap, akkor megpróbálok kocogni 8k-t, kíváncsi vagyok, hogy megy e fájdalom nélkül. Ha igen, akkor el tudok kezdeni újra alapozni, ami király lenne. Sajna még biztosan lesz kihagyás idén, mert le kell műteni pár anyajegyet, de azért bizakodó vagyok.

Buliban hasznos! =]

(#34138) inf3rno válasza borix (#34136) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem tudom, nekem ezzel a HIIT afterburn-el kapcsolatban elég kérdéses, hogy mi töltődik. Az oké, hogy a glikogén meg a kreatin igen, mert többségében azt fogyasztod, de zsírt alig égetsz HIIT közben, akkor meg minek kéne újratölteni? :F Mondjuk sosem néztem utána, úgyhogy lehet valami rejtett mechanizmus, ami eszi a zsírt, de nekem nem igazán áll össze a kép, hogy miért lenne jó nekem. Majd következő projektnek kipróbálom a HIIT-es fogyást is, most az aerob változattal kísérletezem.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#34139) tomcica válasza borix (#34136) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na latod ez jo kerdes

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34140) borix válasza inf3rno (#34138) üzenetére


borix
őstag

A lényeg ott van szerintem mint aki pörgetős termogenikus fogyasztószert szed pl Revex 16. Ugyanígy működhe a pörgős edzés is igaz,hogy zsír kevés ment el alatta de a szervezet még 12-24 ó emelt,stresszes állapotban van ami alatt a zsírraktárakhoz fog nyúlnyi.

[ Szerkesztve ]

(#34141) borix válasza borix (#34140) üzenetére


borix
őstag

Igaz,hogy a Revex 16 van jó pár anyag ami a zsírraktárak lebontását segíti de a lényeget a koffein végzi mivel megemeli a vérnyomást.

[ Szerkesztve ]

(#34142) inf3rno válasza borix (#34140) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát nem tudom, nekem a stressz emelkedett kortizol szintet jelent, ami nem kapcsolódik szorosan a fogyáshoz. Kétlem, hogy bármi köze lenne az afterburn-höz, legalábbis zsírbontás terén, de majd valamikor ennek is utánanézek.

Buliban hasznos! =]

(#34143) borix


borix
őstag

bencze

Külföldi fórumokon nézegetem,hogy miket írnak a Garmin Forerunner 935 óráról.
Hát vannak gondok.A barometrikus magasságmérő pontosságára panaszkodnak amit lehet,hogy a legújabb firmware helyrehoz. A meghibásodásáról nem tudok ez is széria hibás lenne?
A HR érzékelőnél repedésekre panaszkodnak.Az úszásnál sincs minden rendben.
Mit tudsz ezekről?

[ Szerkesztve ]

(#34144) emvy válasza borix (#34143) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem ilyen van. A magasságmérő teljesen jól működik, nem sokban tér el a saját referenciamtol (Garmin Edge 800).

Nyílt vízen nem túl pontos, medencében tök jó.

while (!sleep) sheep++;

(#34145) bencze válasza borix (#34143) üzenetére


bencze
senior tag

A barométer problémáról olvastam, habár sok a fals pozitív is mert elvileg kalibrálgatni kell használat előtt, az időjárás is befolyásolja ugye szóval az sem tökéletes magasságmérésre. Én nem nagyon néztem.

A szenzor fölötti műanyag nekem is fura kicsit. Nehéz lefényképezni de ilyen:

Állítólag sok órát kicseréltek garanciában ezzel a problémával, nekem amikor régebben néztem nem igazán látszott aztán most már elmúlt 1 éves lejárt a garancia. Azért működik, annyira amennyire, mostanában használtam mert a pánt kidörzsölte (vagy valami) a mellkasom és nem veszem fel minden nap, az Ohr meg nem szokott annyira félremérni mint régebben. Lehet javítottak valamit szoftveresen.

Úszni nem úszom, és arról nem hallottam.

Nekem a pocsék gps-e ami továbbra is leginkább zavar, a 935-ben ez elvileg kicsit jobb a műanyag ház miatt, amúgy meg footpoddal mérem a távot és pacet szóval ez megoldott. A szoftverét most updatelték azóta van, hogy 5 perc a gps lock. Próbáltam egy resetet de nem resetálódott szerintem, minden megmaradt :) jut eszembe ma megvolt az edzés megint meg kéne próbáljam. Az edzéslevezetőben pár verzióval korábban elrontottak valamit - az instant pace jelölés hiányzik azóta az átlagot mutatja így szar intervallt pacelni... kéne panaszkodjak nekik csak nincs energiám supporttal levelezgetni, általában nem egy élmény.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#34146) borix válasza emvy (#34144) üzenetére


borix
őstag

bencze köszi neked is .Meglepődtem,hogy kint mennyi a panasz rá.

[ Szerkesztve ]

(#34147) emvy


emvy
nagyúr

Rengeteget eladtak ezekből, szóval gondolom több panasz is van. A profik túlnyomó többsége Garminnal fut.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#34148) emvy


emvy
nagyúr

PeterkeT: gratulálok, látom 38k körül nagy volt a szenvedés :)

while (!sleep) sheep++;

(#34149) borix válasza emvy (#34147) üzenetére


borix
őstag

Egy hosszabb futást megosztasz a Garmin oldaláról,hogy lássam a GPS pontosságát?

(#34150) emvy válasza borix (#34149) üzenetére


emvy
nagyúr

Aha, privat megy.

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.