Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) tomcica válasza emvy (#34900) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Gratula mindenkinek :R :C

brutal ez az atlagpulzus,igy a szmokra ranezni is faj,nemhogy a veget megfutni :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34902) norby_42


norby_42
aktív tag

Gratulálok mindenkinek! Milyen idő volt, nem volt meleg?

Eat pasta, run fasta

(#34903) bandus


bandus
veterán

gratulálok mindenkinek aki ma futott a sparon, vagy máshol, igazán remek teljesítmény tőletek :R

én a városligetben totyogtam, és ezt nézzétek, ilyet még nem b*sztam :D nem tudom itt mit csinált az órám, de kiegyeznék ezzel az 1:55-ös max tempóval és 3300 m szintemelkedéssel :D

jah, és sir mo farah pedig repesztett egy 2:05:11-et chicagoban, az sem semmi :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34904) #78687232


#78687232
törölt tag

Grat mindenkinek, ott vagytok rendesen!

(#34905) inf3rno válasza emvy (#34900) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gratula! 25 után azért rendesen megrogytál. Durva ez a pulzus.

Buliban hasznos! =]

(#34906) norby_42 válasza emvy (#34900) üzenetére


norby_42
aktív tag

Telefonon nem vettem észre, hogy kép is van. Még nézni is rossz azt a pulzust. És így futottál 5:10es átlagot <leborulós smiley>

Eat pasta, run fasta

(#34907) emvy válasza inf3rno (#34905) üzenetére


emvy
nagyúr

28 után :) addig ment a 4:53.

A pulzus az magas, de jól bírom a fájdalmat alapvetően, csak nagyon sok múlik még azon, hogy milyen lábbal kelek. Igazából március óta kezdtem el rendszeresen (heti többször) futni, még sok melót kell ebbe belerakni.

while (!sleep) sheep++;

(#34908) concret_hp


concret_hp
addikt

remélem mindenki fullba' nyomta ma bp maratonon, én már 2 hete pihizgetek kb. de ma voltam bringázni, hát erőm semmi :DDD

egy pár alap chart a wizz időeredményekből (igazából csak azt akartam megnézni, hogy hány % aki nem abba a rajtzónába áll ami az eredménye lesz végül ;] ) [link]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#34909) sharp4


sharp4
őstag

30km-en hány induló volt összesen? Nem találom, csak a saját helyezésem látom.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#34910) emvy válasza sharp4 (#34909) üzenetére


emvy
nagyúr

1211 befuto volt asszem.

while (!sleep) sheep++;

(#34911) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mindenkinek Gratula! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#34912) ígyvanferi válasza concret_hp (#34908) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A legtöbben majdnem eltalálták azért a rajtzónát. :D A két perc lassulás talán még belefér, az 11 mp km-enként, aki annál többet lassult, az valamit elb.szarintott.
Vicces az első grafikon kiugró tüskéi 89 és 119 percnél. :DDD Azok elég nagy mérföldkövek mindenkinek, aki a határon volt, igyekezett betolni a biciklit időn belül.

(#34913) sharp4 válasza emvy (#34910) üzenetére


sharp4
őstag

218. a helyezésem. Az nem is olyan rossz :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#34914) Alg válasza ígyvanferi (#34912) üzenetére


Alg
veterán

Vicces az első grafikon kiugró tüskéi 89 és 119 percnél.

Iramfutók... ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34915) Vertigo18 válasza #78687232 (#34842) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi, Zotya! :B :R

Ez rámfért! :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#34916) ígyvanferi válasza Alg (#34914) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, erre nem gondoltam. Azt hittem mindenki futotta az 1:30-on, meg 2 órán éppen belüli pb-ket. :)

(#34917) tomcica válasza ígyvanferi (#34916) üzenetére


tomcica
Topikgazda

;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34918) concret_hp válasza Alg (#34914) üzenetére


concret_hp
addikt

szerintem inkább pszichológia, mint iramfutók 1:30nál főleg ki az akinek az iramfutón múlik? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#34919) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, a Polar RCX5 jó órának számít?

Whatever.

(#34920) bencze válasza concret_hp (#34918) üzenetére


bencze
senior tag

a döntő többségnek
Aki pont annyit fut annak általában ezt nehéz megtenni, és sok embernek extra segítség az iramfutó. Jobb kapaszkodó mint simán az óra. Akinek ez meg könnyű az általában jobbat fut és akkor meg előbbre lesz legalább 1-2 perccel vagy többel.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#34921) borix válasza j.bravo (#34919) üzenetére


borix
őstag

Eljárt felette az idő 2011 jelent meg.pl Még nem volt beépített GPS.

(#34922) j.bravo válasza borix (#34921) üzenetére


j.bravo
addikt

Ha eleg pontos es vizallo, az tulkepp nem zavar ha a vevot be kell tenni a zsebembe vagy a hatizsakba; csak nem tudom hogy pl az aksi ennyi idobutan milyen kondiban lehet.

Whatever.

(#34923) danielsz


danielsz
tag

Vasárnap a Spar Maratonon 4 fős stafétát nyomtunk, az első tag egyénit is futott, én 2. tagként 12,7 km-en 4:14-es átlagot tudtam produkálni, ez a félmaratoni tempóm is kb. - attól, hogy rövidebb, nem vagyok gyorsabb :D A többiek is mentek, ahogy tudtak, 31. hely jött össze 3:17-es idővel. Sluszpoén, hogy kiderült, hogy van "Fut a szervező" kategória, amiben sikerült megcsípni a 2. helyet. Miután lefutottam a szakaszokat, visszakocogtam megnézni a győzteseket. Van annak egy hangulata, hogy akivel együtt vártad a váltást egy versenyen, egy héttel később látod, hogy nyeri meg a maratoni ob-t :D

Meg végre megnézettem a lábam is, a vizesláb jellegű tesztek semmit nem érnek, a lábboltozatom hiába nem alacsony, bebizonyosodott, hogy enyhe-közepes közötti mértékben pronálok, szóval kell szerválnom sürgősen egy stabil cipőt. Egyelőre Asics GT-1000 / GT-2000 között hezitálok, ezek kényelmesnek is tűnnek, a többi márka cuccait nem ismerem sajnos.

(#34924) tomcica válasza danielsz (#34923) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szep-szep :)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34925) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok.

Elnézést, ha sokszor volt már feltéve kérdésként. Órát, band-et, stb keresek. Telefont szeretném kiváltani vele. GPS, pulzus mérés, melyet futás végén szinkronizál a telefon strava/runtastic appjával. Nagyobb összeget nem költenék rá, 20e-nél többet nem ér meg számomra mint kikapcsolódás. Ha van ilyen, kő egyszerű technika, szeretnék javaslatot kérni, ha nincs akkor marad a térkép / stopper vagy telefon.

Köszönöm.

# ANTAL Tuning #

(#34926) Serpiko válasza L4D1K (#34925) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt találtam kő egyszeri de szerintem a te elvárásaidnak kevés. https://napidroid.hu/xiaomi-mi-band-3-teszt/

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#34927) jackbacsi87 válasza L4D1K (#34925) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Huawei band 2 pro asszem mindent tud. A xiaomi mi band 2 gps-t nem tartalmaz, pulzust meg percenként mér. (Elvileg, nálam 5 percnél sűrűbb mérést nem sikerült beállítani.)

(#34928) zaskar


zaskar
senior tag

Egy infó azoknak, akik esetleg Forerunner 645 vagy 645 Music órában gondolkodnak: a legutóbbi frissítéssel ezek a típusok is megkapták a Galileo támogatást (eddig tudomásom szerint csak a Fenix 5, 5S, 5X, ill. az FR935 kapta meg utólag). Hogy ez jelen pillanatban ér-e valamit, azt még nem tudom, de hosszabb távon biztos hasznos lehet. Ja, és hervisben most 20% lejön belőlük (meg minden másból is).

(#34929) bandus válasza zaskar (#34928) üzenetére


bandus
veterán

[link]

ittpár pega35 színkombó akciósan 84 EUR és még abból is lejön a 20% (meg mindenből) az NJOY20 kuponkóddal :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34930) zaskar válasza bandus (#34929) üzenetére


zaskar
senior tag

Ez se rossz ajánlat:) Nekem éppen tegnap érkezett egy Pega 35 a múlt heti RW-s 30%-os akcióból, 53 EUR-ért. Kíváncsi vagyok rá, még nem futottam benne. Jó ideje nem volt Pegám, biztos sokat változott...

(#34931) bandus válasza zaskar (#34930) üzenetére


bandus
veterán

nekem sajna nem tetszenek a színkombók. ami egyébként lényegtelen, de most, hogy látom hogyan néz ki az első pegám 1100 km után, mégiscsak fontos. futásnál már érzem, hogy nem jó, de egyébként kb. semmi baja kinézetre, így utcára simán hordható lenne, ha tetszene a színe :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34932) zaskar válasza bandus (#34931) üzenetére


zaskar
senior tag

Az enyém fekete, fehér pipával, ilyen ár mellett különösebben nem érdekelt a színe. Egyébként a Nike-k, beleértve a Pegát is, nálam is mindig a strapabíróbb cipők közé tartoztak, pedig kaptak időnként terepet is.

(#34933) tomcica válasza bandus (#34929) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Felenk meg tegnap volt valami learazas,talaltam Nike Zoom Elite 9-et es ZoomFly (a sima,nem a 4%) 85-90€-ert.Bedobaltam a webshop kosarba es lerendeltem,egyelore a feldolgozas statusz altt vannak,remelem lesz raktaron.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34934) bandus válasza tomcica (#34933) üzenetére


bandus
veterán

az igen jo vetel :K en epp uton vagyok, hogy vegyek uj ovet, fe sajna a polar sima 6k-s ove mar nem elerheto egy ideje, csak a pro strap 11k-ert. Viszont ugye volt kb 4 honap kimaradasom :( igy majd akkor teszek beruhazast ujabb cipobe ha vegre sikerul visszaallnomm a heti 50-60 km kornyekere :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34935) L4D1K válasza Serpiko (#34926) üzenetére


L4D1K
őstag

Köszi, ezt és a Band 2 pro-t ismerem. Igen, azt hiszem túl magasak az elvárásaim igénytelenség terén. Sajnos egyszerre tudnak mindent és mégis semmit. Marad a sima stopper

# ANTAL Tuning #

(#34936) tomcica válasza tomcica (#34933) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Sajnos storno,egyik sincs fizikailag raktaron.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34937) tomcica válasza bandus (#34934) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nekem most van az idei legalacsonyabb km periodusom (kigyorsitas zajlik epp) heti 110-125 kozott meg egy hetig.
Majd nov tulso felen lesz egy szezonok kozotti piheno az lesz ilyen heti 20-40km (minden masnap kocogok csak) 10-14napig.Utana johet a daralo megint :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34938) bandus válasza tomcica (#34937) üzenetére


bandus
veterán

omg, meg mindig hihetetlen szamok.

btw az iment belefutottam eletem vetelebe a boraros teri adidas outletben, egy szuper hosszu futofelso magasitott nyakkal, beepitett kesztyuvel 1500 penzert :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34939) tomcica válasza bandus (#34938) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na,annyirt meg akkor is el kell hozni,ha a kanapen hasznalod TV-t nezni :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#34940) dragonfx


dragonfx
veterán

szerintetek hány fokig eélyes kijárni futni ami nem vágja tönkre izületeket?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34941) mukibuci válasza dragonfx (#34940) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

15 :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#34942) dragonfx válasza mukibuci (#34941) üzenetére


dragonfx
veterán

igen én is olyan 12-20 közé lőttem volna be tavaly voltam 6ba de ugy hogy délbe volt ennyi. nap is sütőtt. padlón meg a tócsa jeges volt....nem esett jól.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34943) ígyvanferi válasza dragonfx (#34942) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Most mínuszokról beszélünk, ugye? - 8-10 volt a leghidegebb előző télen, amikor még futottam. Napközben persze nem is volt ennél hidegebb.

(#34944) dragonfx válasza ígyvanferi (#34943) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y +

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34945) bandus válasza ígyvanferi (#34943) üzenetére


bandus
veterán

amúgy hihetetlen. tegnap a szigeten futottam én még rövidnadrág-rövidujjú kombóban. volt aki félmeztelenül. de már többet sok rétegben, dzseki, sapka, fejpánt. nem is értem :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34946) Alg válasza dragonfx (#34942) üzenetére


Alg
veterán

15 alatt talán el lehet gondolkodni a hosszúnadrág/hosszúujjún...

-5-ig simán, alatta is inkább azért nem mert sok ruhában kényelmetlen, és úgysem tart pár napnál tovább a hideg felénk :P

Lényeg hogy hazáig fuss. A megfelelő nyújtás elhagyása ezerszer több kárt okoz mint a hideg.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34947) borix válasza bandus (#34945) üzenetére


borix
őstag

A fázósak ki is kopnak majd nemsokára meglátod! :)

(#34948) parandroid válasza Alg (#34946) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

10-12 fokig simán rövidnaci, aláöltöző esetleg a póló alá. A szél más kérdés, egy hideg ellenszél be tud tenni, akkor kell egy jó (vékony) dzseki, meg csősál. Nulla fok környékén már én sem futok szívesen, de ha kell, kell. Aláöltözőn nem szabad spórolni, meg kabáton sem érdemes, ha jól választ az ember, akkor téli futónadrág, aláöltöző felülre, és arra egy kabát elég minusz 5-10 között is. Csősál alap, baklava opciós, kesztyűből valami könnyű, de elég lehet a kabát lehúzható ujja is.

De ha olyan telünk lesz, mint tavaly volt, akkor mindegy is, talán egyszer láttam minuszban a hőmérőt futáskor (hajnalonta azért előfordult).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34949) dragonfx válasza Alg (#34946) üzenetére


dragonfx
veterán

tessék ti hány percet és milyen gyakorlatokkal nyujtotok egy jo futás után?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34950) parandroid válasza dragonfx (#34949) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

5 perc körül ok, ha nincs semmi gond. Alapvetően lábfej/lábujj érintésre alapozva. Előrehajolva is jó, de leülve hatékonyabb. Akár mindkét láb előre kinyújtva, de még jobb, ha oldalra nyújtva hajolsz rá, másik lábat addig magad alá húzod behajlítva, vállakat húzd el a füledtől. Gerinc legyen minél egyenesebb, ne azt hajlítsd, ha nem éred el a lábujjaidat, akkor inkább a térded. Ha nem megy elsőre, úgy próbáld, hogy behajlított térddel ráfogsz a lábujjakra, gerinc egyenes, váll leenged a fülektől, és így próbáld a lábaid kinyújtani.

Nagyon jó még a hanyatt fekve nyújtás, amikor a jobb lábad a testen átemelve balra kinyújtod (próbáld visszafeszített lábfejjel, egyenesen kinyújtva minél feljebb letenni a földre), jobb kezet simán jobbra, és a jobb tenyered nézed. Fenék, csípő minél egyenesebben maradjon a padlón, ha a comb-fenékizom húzódik, mint a rossebb, akkor csinálod jól. Utána természetesen ugyanez a másik irányban is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.